Jastrzębski Węgiel

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: leeon »

Zobaczymy ale wg mnie JW brakowało przyjmującego o bardziej defensywnej charakterystyce.
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Ja jako kibic jastrzębskiego węgla, cieszę się z powrotu Bartmana. Ma on coś do udowodnienia i ten cel, który będzie go mobilizować może okazać się jego największą zaleta. Z optymizmem patrzę również na resztę składu. Lasko ma szansę odpocząć i jeśli w okresie przygotowawczym dojdzie do formy i ją utrzyma to może być najlepszym atakujący ligi. Kaliberda jest graczem już wielkim, moim zdaniem nawet nieco lepszym niż Kubiak. O Masnym nie trzeba nic mówić bo to klasa sama w sobie. Na środku Pajenk i Kosok który na pewno będzie chciał wrócić do repry i na libero Wojtaszek który tak samo jak Bartman będzie chciał coś udowodnić, przez co będzie jeszcze ciężej pracował.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: compact »

Lasko to chyba i poprzedni sezon reprezentacyjny miał wolny. Ale tez myśle, ze powinien zagrać sezon na swoim poziomie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: leeon »

Potencjał ofensywny jest spory tylko że elementy defensywne mogą mocno ograniczyć możliwości korzystania z armat. Zobaczymy ale Zibi będzie mocno ostrzeliwany.
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Nie wydaje mi się, żeby Bartman przyjmował gorzej niż Gierek. Kaliberda przyjmuje bardzo dobrze, w reprezentacji pokrywa większy obszar boiska. Co do Damiana, to on się błyskawicznie rozwija, a do tego nabiera doświadczenia. Jedyne co mnie martwi to zagrywka . Tu jest sporą rezerwa, ale liczę że trener tej klasy coś wymyśli, bo np. Patryk całkiem nieźle zagrywał 4/3 lata temu
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: compact »

Przyjmuje wyraźnie gorzej niż Gierek, zwłaszcza flota, no ale przecież bedą go kryć. Nieprzyjmujący Gierek (i Marechal) to autorska koncepcja Bernardiego.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2014, o 22:12 przez compact, łącznie zmieniany 1 raz.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

Generalnie - wychodzi na to, że większość zawodników zacznie treningi już od samego początku, w przeciwieństwie do rozsypanej przez brak kadrowiczów Skry, czy Resovii. Jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że w okresie przygotowawczym popracują w końcu nad zagrywką, bo w tamtym sezonie jej ogólny poziom wołał o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: leeon »

Gierczyński przy Bartmanie to profesor przyjęcia.
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

leeon pisze:Gierczyński przy Bartmanie to profesor przyjęcia.
Nie mylmy Bartmana z Kurkiem. Bartman nigdy ekspertem w przyjęciu nie był, z tym się zgodze, ale zawsze to co musiał to przyjmował. Nie musiał być kryty. To trochę tak jak Conte, którego przyjęcie też nie jest najmocniejszą strona, ale to co jest w jego zakresie obowiązków wykonuje perfekcyjnie, ale nic poza tym. Nie pokrywa tak jak Kubiak 3/4 boiska, ale nikt od niego tego nie wymagał bo miał Antige u boku. Bartman będzie miał Kaliego
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: compact »

Dlatego jeśli Bartman nie będzie po przestawieniu przyjmował katastrofalnie, to JW nie będzie wcale wiele bardziej czule na przyjęciu niż z Gierkiem. Flota nie będzie przyjmował, ewentualnie metr od linii, a rotacyjna to rotacyjna, zawsze przyzwoicie ja przyjmował.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

HardcoreFan pisze:
leeon pisze:Gierczyński przy Bartmanie to profesor przyjęcia.
Nie mylmy Bartmana z Kurkiem. Bartman nigdy ekspertem w przyjęciu nie był, z tym się zgodze, ale zawsze to co musiał to przyjmował. Nie musiał być kryty. To trochę tak jak Conte, którego przyjęcie też nie jest najmocniejszą strona, ale to co jest w jego zakresie obowiązków wykonuje perfekcyjnie, ale nic poza tym. Nie pokrywa tak jak Kubiak 3/4 boiska, ale nikt od niego tego nie wymagał bo miał Antige u boku. Bartman będzie miał Kaliego
No nie wiem czy to wystarczające zabezpieczenie ;) Ale siła ataku tej pary bardzo duża.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: compact »

Spokojnie, Kaliberda zrobi szpagat na środku boiska, dwa przewroty, przyjmie na palce podnosząc piłkę z wysokości kolan, ale tak, żeby Zibi nie musiał.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Ptoki mogą wygrywać mecze zmianami zadaniowymi.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

Chal pisze:Ptoki mogą wygrywać mecze zmianami zadaniowymi.
Chyba nie bardzo rozumiem? Możesz jaśniej?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Mają po pierwsze świetne możliwości, aby zmianami ukrywać swoje największe wady (Gierek za Łaskę na lewym skrzydle i Bartman na prawym a'la atakujący, Malinowski na zagrywkę, Popiwczak do drugiej linii), a po drugie na ławce gościa, który powinien umieć to znakomicie wykorzystać. W końcówkach wyrównanych setów może to być decydujące.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Chal pisze:Mają po pierwsze świetne możliwości, aby zmianami ukrywać swoje największe wady (Gierek za Łaskę na lewym skrzydle i Bartman na prawym a'la atakujący, Malinowski na zagrywkę, Popiwczak do drugiej linii), a po drugie na ławce gościa, który powinien umieć to znakomicie wykorzystać. W końcówkach wyrównanych setów może to być decydujące.
Gdyby nie limity zmian to byś dostał nobla. Ogólnie fajny pomysł, ale tylko w jednym ustawieniu. Jednym ustawienie meczu się nie wygra.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Ale pięcioma ustawieniami wyrównanego seta można. A skoro seta, to i trzy. Czyli mecz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Mnie nadal niepokoi czwarty przyjmujący. Nie wiem na co stać młodego ale fajnie było by mieć jako czwartego takiego Milosza Hebde albo Szalpuka, który mógłby być nawet tym 3.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Dużo lepiej mieć jako czwartego Popiwczaka, niż Hebdę.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

Chal pisze:Dużo lepiej mieć jako czwartego Popiwczaka, niż Hebdę.
Tyle, że czwartym przyjmującym jest Fornela o którym nie wiem nic. Gdyby ktoś kto oglądał go w ML mógł mi coś więcej o nim powiedzieć to byłbym wdzięczny.

Błąd w nazwisku wynikiem autokorekty*
Ostatnio zmieniony 25 lip 2014, o 01:04 przez HardcoreFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Basil »

Tyle, że czwartym przyjmującym jest Formuła, o którym nie wiem nic. Gdyby ktoś kto oglądał go w ML mógł mi coś więcej o nim powiedzieć to byłbym wdzięczny.
Fornela. Nic specjalnego, przepadnie.
[edit]
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

Zdecydowanie nie mozna sobie robic nadzieji.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

Do wyboru był Szalpuk, Cepeda czy Sander
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: -INFORMATOR- »

Sanders był opcja za Kaliberde Grodecki wyraźnie mówi że mieli propozycje w trakcie sezonu
torlo
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2014, o 10:41
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: torlo »

Zibi wczoraj wystąpił w programie w koszulce z nr 9. Ciekawe z jakim numerem będzie grał w nadchodzącym sezonie. Z "9" grał Patryk Czarnowski. Odstąpi Zibiemu numer? A może będzie pierwsza spina w zespole?
HardcoreFan
Posty: 54
Rejestracja: 23 lip 2014, o 23:24
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: HardcoreFan »

W klubie zawsze duże parcie jest na koszulkę z 13, która się zwolniła. Może ktoś się skusić.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanap »

zwykly74
Posty: 213
Rejestracja: 14 lis 2013, o 00:33
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: zwykly74 »

kanap pisze:rozmowa Składowskiego z Bartmanem
wywiad w toalecie?
Wydaje się, że Zbyszek trochę okrzepł, nabrał dystansu i pokory. Myślę, że dotarło do niego to, żeby nigdy nie mówić nigdy.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kuba_JW »

Chal pisze:Mają po pierwsze świetne możliwości, aby zmianami ukrywać swoje największe wady (Gierek za Łaskę na lewym skrzydle i Bartman na prawym a'la atakujący, Malinowski na zagrywkę, Popiwczak do drugiej linii), a po drugie na ławce gościa, który powinien umieć to znakomicie wykorzystać. W końcówkach wyrównanych setów może to być decydujące.
Po odejsciu Michała i zakontraktowaniu Zbyszka miałem wielkie obawy co do przyjecia, ale ten post sprawil ze juz ich nie ma :)
Tylko niech w klubie tak beda mysleli :>
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mikser »

To już oficjalnie...
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... nku-ankara

Co by nie mówić, LB jakieś tam medale z Jastrzębiem zdobywał...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”