[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Chemik Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Postprzez Camillo Marcotti » 12 wrz 2016, o 21:32

Ferens miał być podstawowym zawodnikiem, a tu się okazuje, że on nawet jeszcze rehabilitacji nie skończył... Szkoda, bo gdyby nie te urazy to z Wojtka byłby całkiem solidny ligowiec.
Camillo Marcotti

Postprzez DelectaFan » 13 wrz 2016, o 22:25

Niestety z tego co można przeczytać to rehabilitacja Wojtka ciągnie się w nieskończoność. Nawet jeśli wróci on od nowego tygodnia do Bydgoszczy to nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji fizycznej, nie wspominając już o dyspozycji czysto siatkarskiej. Zanim wróci on do formy z przed kontuzji to może być już po sezonie. Szkoda
DelectaFan

Postprzez Camillo Marcotti » 14 wrz 2016, o 06:13

W takiej sytuacji pierwszym zmiennikiem dla Katicia lub Yudina będzie... Rohnka... Nie wygląda to zbyt różowo. Chyba że kogoś za Ferensa ściągną.
Camillo Marcotti

Postprzez DelectaFan » 8 paź 2016, o 19:07

Drugi mecz i druga porażka. Martwi mnie nie tyle co przegrany drugi mecz, ale styl w jakim przegraliśmy w Warszawie. Nie wygląda to zbyt kolorowo. Słabe rozegranie, libero, który również nie zachwyca, a reszta chłopaków momentami grała na poziomie juniora, a nie seniora. Trzeba coś szybko poprawić, bo może się okazać, że bedzie to najgorszy nasz sezon.
DelectaFan

Postprzez cwirek » 9 paź 2016, o 11:21

Ja szczerze mówiąc mam wątpliwości czy Makowski ma nadal pomysł na tę drużynę. Ok, nie ma Ferensa, ale obsada niektórych pozycji woła o pomstę do nieba.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
cwirek

Postprzez Kamil92 » 26 paź 2016, o 08:32

Ciekawe zdanie prezesa na temat hitu ostatniej kolejki i ogólnie swojego zespołu:
Piotr Sieńko napisał(a):Gra Częstochowy była żenująca, a nasza po prostu megażenująca. Nie wiem, co się dzieje z zespołem. Drużyna kompletnie nie potrafi w trakcie meczu zaprezentować tego, co pokazuje na treningach. W jednym secie gramy nieźle, w kolejnym koszmarnie. Poziom ciągle faluje. Przeżywam to wszystko. Nie śpię po nocach. Sądziłem, że po czterech meczach będziemy mieć nawet komplet 12 punktów. A jest jeden. Nie jestem w stanie tego pojąć

Źródło:
http://siatka.org/pokaz/piotr-sienko-to ... jako-klub/
Kamil92

Postprzez Papilot » 26 paź 2016, o 10:17

No jak on myślał że z tym rozegraniem będzie miał komplet punktów, gratuluję samopoczucia.
Papilot

Postprzez Kiepski » 26 paź 2016, o 12:18

Dobrze Pluslidze nie wróży z takimi Prezesami klubów. Niektórzy po prostu są oderwani od rzeczywistości. 12 pkt? Nieźle się uśmiałem. Tak jak w Bełku tatuś zwalił na Mielczarka, tak tu może zwalić na Szczurka ( a było wiadomo że dla niego jest przerostem możliwości granie jako pierwszy w Pluslidze), no ale żeby synuś mógł coś pograć to trzeba takich kombinacji...
Kiepski

Postprzez Aranger » 29 paź 2016, o 22:29

Sacharewicz po pierwszych sześciu meczach ma 1.08 bloku na set grając w bardzo słabej Bydgoszczy. Bardzo jestem ciekaw gdzie trafi po tym sezonie, ale przy tych umiejętnościach w bloku, zespół pokroju Cuprum Lubin to chyba absolutne minimum dla niego w naszej lidze.
Aranger

Postprzez DelectaFan » 31 paź 2016, o 22:46

Okej Sacharewicz może i jest jednym z najlepszych blokujących w naszej lidze, ale w ataku to jest przeciętniakiem a szkoda. Gdyby do tak dobrego bloku dorzucił dobry atak to by się nawet o kadrę obijał. Nomen omen w Bydgoszczy jest jednym z lepszych zawodników jak i nie najlepszym.
DelectaFan

Postprzez Camillo Marcotti » 1 lis 2016, o 17:52

Gdybyście mieli rozgrywającego w drużynie, to może i ataki by kończył :)
Camillo Marcotti

Postprzez sb.slav » 2 lis 2016, o 12:51

DelectaFan napisał(a):Okej Sacharewicz może i jest jednym z najlepszych blokujących w naszej lidze, ale w ataku to jest przeciętniakiem a szkoda. Gdyby do tak dobrego bloku dorzucił dobry atak to by się nawet o kadrę obijał. Nomen omen w Bydgoszczy jest jednym z lepszych zawodników jak i nie najlepszym.

Akurat jeśli chodzi o środkowych kadry to na atak nie narzekamy, ale na brak bloku owszem. Pytanie czy jest zasadne powoływać do niej Sacharewicza w tym wieku, nad grobem jeszcze nie stoi co prawda, ale w perspektywie liczymy na Lemańskiego.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
sb.slav
Moderator   Moderator

Postprzez Kali BBTS » 2 sty 2017, o 11:02

Wojciech Ferens rozstał się z Łuczniczką.

http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Wojci ... ubu_,28660
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Kali BBTS

Postprzez Szampon093 » 2 sty 2017, o 12:07

Kali BBTS napisał(a):Wojciech Ferens rozstał się z Łuczniczką.

http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Wojci ... ubu_,28660

Zapowiadali jakiś transfer na przyjęciu zobaczymy co z tego wyjdzie.
Szampon093

Postprzez kanimo » 2 sty 2017, o 12:20

sb.slav napisał(a):
DelectaFan napisał(a):Okej Sacharewicz może i jest jednym z najlepszych blokujących w naszej lidze, ale w ataku to jest przeciętniakiem a szkoda. Gdyby do tak dobrego bloku dorzucił dobry atak to by się nawet o kadrę obijał. Nomen omen w Bydgoszczy jest jednym z lepszych zawodników jak i nie najlepszym.

Akurat jeśli chodzi o środkowych kadry to na atak nie narzekamy, ale na brak bloku owszem. Pytanie czy jest zasadne powoływać do niej Sacharewicza w tym wieku, nad grobem jeszcze nie stoi co prawda, ale w perspektywie liczymy na Lemańskiego.

Lemanskiego i w dalszej perspektywie moze Kochanowskiego.
Dobry blok i ogranie miedzynarodowe ma Mozdon.
kanimo

Postprzez DelectaFan » 3 sty 2017, o 09:11

Możdżonek jest moim ulubionym środkowym, niestety jest mocno niedoceniany przez trenerów. Facet oprócz bloku daje, dobry atak (chociaż gwoździa nie wbije w parkiet), równie dobrą zagrywkę, w obronie sobie również radzi. Przy jego wzroście nawet jak jest spóźniony może zablokować, a do zespołu wprowadza potrzebny spokój, doświadczenie i mam wrażenie, że to taki dobry duch zespołu.
DelectaFan

Postprzez Murilo0 » 3 sty 2017, o 16:42

Właśnie gdyby nie słabiutki atak Możdżonka grałby on w szóstce w kadrze i klubie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Murilo0

Postprzez madlark » 3 sty 2017, o 17:54

A, co to ma wspólnego z Chemikiem?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
madlark

Postprzez Mateja » 6 sty 2017, o 19:45

Igor Yudin zmienił ostatnio obywatelstwo?
Mateja

Postprzez MrArtist » 6 sty 2017, o 20:37

Mateja napisał(a):Igor Yudin zmienił ostatnio obywatelstwo?

O ile pamiętam to chyba w 2013 dostał rosyjskie obywatelstwo. W końcu tam się urodził.
MrArtist

Postprzez Mateja » 6 sty 2017, o 22:15

Żyłem w przekonaniu, że cały czas ma australijskie. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu.
Mateja

Postprzez Szampon093 » 11 sty 2017, o 22:46

Ale transfer! Szok!
http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/65 ... l-nowy-szk
Tak się składa, że Artur gra w ALSM, kujawsko-pomorskiej lidze, mam okazję grać przeciwko ,, wybitnemu zawodnikowi". Niczemu nie ujmując, ale to jest żart.
Szampon093

Postprzez Mateja » 11 sty 2017, o 23:26

Niestety, kiedyś musiały się skończyć pieniądze w Bydgoszczy. Zobaczymy, czy da się to dopchnąć do następnego sezonu, czy już teraz skończy się nasza przygoda na najwyższym szczeblu rozgrywek.
Mateja

Postprzez madlark » 11 sty 2017, o 23:32

To teraz tylko progres :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
madlark

Postprzez Mateja » 12 sty 2017, o 00:05

Noooo, I ligi jeszcze nigdy nie udało się wygrać :P
Mateja

Poprzednia strona