Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jarek8dywan »

Pewnie zabraknie 15 minut.
\
W Olsztynie szalony mecz. Smith wow wow...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

BadTrue pisze:Nie teraz, tak naprawde 100% odejścia Srecko nigdy nie było, nadal po prostu się zastanawia czy odejdzie czy nie i z tego co mi wiadomo kierunek Trentino jest raczej wątpliwy.
To dziwne, bo dziennikarze włoscy - jak Pasini są wręcz pewni że Lisinac zdążył podpisać już nowy kontrakt z Trentino i dodają nawet, że jest on wieloletni. W dodatku zatrzymanie Srecko w Polsce to przecież nie problem jego samego, ale także i Veljković, która od dawna ma konkretne propozycje z Serie A1 i wszystkie wróble od jakiegoś czasu ćwierkają, że w następnym sezonie też zagra we Włoszech. Ubi tu Caius, ibi ego Caia.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Chal »

Lisinac zastanawia się tak samo nad odejściem ze Skry, jak Kochanowski zastanawiał się z Olsztyna.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Noworoczny »

Ale będzie się mówić o klubie z miasta z wielkim dołem. Jak słusznie zaznaczył Jarek8Dywan - trochę zbraknie. Jak w przypadku Dante czy Murilo. I otb.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Hirako »

Śliwka i Kaczmarek w Zaksie? Czyli 2 obcokrajowców wystarczy? ;) Ciekawe ploty.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

To ze Kaczmarek w Zaksie to pewne, o Sliwce ktos puscil plote i zaczela sie burza. Bedzie bardzo ciekawy okres transferowy to na pewno. Mysle, ze duzo ciekawszy niz rok temu poniewaz wielu zaawodnikom konczy sie kontrakt.
Taki Lubin np. bedzie moim zdaniem calkowicie przebudowany. Najwazniejszy zawodnik odejdzie - Kaczmarek. Masny podpisal na rok, Taht, Puppart i Terzic rowniez z tego co wiem nie maja juz kontraktow po tym sezonie. Hain rowniez ma za soba bardzo dobry sezon i bedzie łakomym kąskiem dla zespolow 1-6. Trenera rowniez nie bedzie, w przypadku Lubina moim zdaniem calkowicie inny zespol. Kasa jest, wiec moga byc rowniez niezle transfery.

Ciekawa sytuacja rowniez bedzie w Gdansku, bo zalegle pieniadze zaczynaja byc dopiero wyplacane, tak naprawde tu czekamy na sponsora. Bedzie sponsor, mozliwe, ze najwazniejsi zawodnicy zostana, a pewnie priorytetem bedzie zatrzymanie Schulza czy Nowakowskiego, Miki i Szalpuka. Nie wiem dokladnie jak wygladaja kontrakty tych zawodnikow, ale wydaje mi sie, ze Schulz, Nowakowski i Szalpuk posiadaja kontrakty obowiazujace do konca tego sezonu. Mika podpisal w zeszlym roku na 1 czy na 2 sezony? Kolejny zespol, ktory moze być bardzo przebudowany.

W Kędzierzynie maja najwazniejsze kontrakty podpisane czyli Deero i Toniuttiego wraz z Zatorskim, wiec tylko spodziewam sie jeszcze mocnego nazwiska na przyjeciu, bo srodek bedzie raczej nie ruszony, pod katem skladu podstawowego, tylko nie wiem jak wyglada sytuacja z Rejno. Chlopak chce pewnie grac, a jednak mimo, ze nie gra wiele, zalicza dobry sezon. Ciekawe co Swiderski na przyjecie wymysli..

W Bełchatowie wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze Serb odchodzi do Włoch, jakies plotki, ze sie zastanawia? Mala szansa, Velijkovic coraz bardziej zirytowana poziomem w Policach i wcale sie nie dziwie, jako ze Skra jednak załapie ten poziom czasami, to jednak Police w tym sezonie to kpina i zart. Wiec raczej tracimy ogromna gwiazde ligi i Bełchatow traci mnostwo bo jednak Kuba Kochanowski to bardzo dobry transfer, jednak do Serba mu daleko. Ciekawe co z Irańczykiem bo spodziewano sie po nim wiecej i z reszta przyjmujacych. Chyba jedynym pewniakiem do pozostania jest Bednorz. Wlazly podpisal przed sezonem 1+1, wiec pewnie bedzie to +1, za Piechockiego to sie nie ludze, ze ktos przyjdzie, a Milczarek nawet nie wiem jak wyglada z kontraktem. Łomacz rowniez ma sezon kontrakt wazny jeszcze, a wcale slabiej Janusz nie gra aktualnie, a dorzuca do tego ciekawsza zagrywke. Na przyjeciu ktos o mocnym nazwisku by sie przydal.

W Warszawie rowniez moze byc interesujaco, Macedończyk z tego co wiem podpisal na rok, a Vernon na 2. Ciekawe czy zostana obydwoje. Przedlużenie z Brizzardem i Kwolkiem swietny ruch, ciekawe co dalej. Widac, ze pieniadze sa, dzialaja.

W Jastrzębiu przed sezonem Oliva i Kampa podpisali na 2 lata, aktualnie ten 1 zawodzi na calej lini. Ciekawe czy jest w stanie wrocic jeszcze do dyspozycji z poprzedniego sezonu.. Rowniez mozliwa rewolucja w skladzie, Muzaj podpisywal 1+1, a DeRocco i Quiroga chyba do konca tego sezonu.

Resovia rowniez przebuduje pewnie sporo, juz szukaja rozgrywajacego, jesli oferta z Raphaela byla prawdziwa, to mozliwe, ze pieniadze wracaja w wiekszej ilosci.

W kazdym razie uwazam, ze zapowiada sie bardzo cieakawy okres trasnferowy, ktory zaczal sie bardzo szybko w tym roku.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pele »

Hirako pisze:Śliwka i Kaczmarek w Zaksie? Czyli 2 obcokrajowców wystarczy? ;) Ciekawe ploty.
A na grzyba nam jakieś Śliwki w ZAKSIE??? Mamy Szymurę, który powinien grać więcej i tyle
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Grzyb w Zaksie! :]*

*tak powstają ploty

http://www.sport.pl/siatkowka/56,64948,23020534
Bez konkretnych informacji
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: krzysiu »

co do Trefla to mówił ostatnio pan Malke chyba,ze bedzie im ciezko utrzymac ten skład w nast.sezonie bo na braku Lotosu stracili 3,5 mln zł chyba :)
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Olwap »

W tym momencie zaczęli wypłacać zawodnikom zaległą kasę więc źle nie jest, natomiast no szczerze wątpię żeby udało im się znaleźć sponsora, który załata dziurę po Lotosie czyli wyłoży te 3-4 mln. Wszyscy nie odejdą ale taki Schulz z Polski i pewnie nie tylko. Jeśli Trefl nie będzie miał pucharów w następnym sezonie to pewnie w końcu zdecyduje się na odejście.
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

jarek8dywan pisze:W Olsztynie szalony mecz. Smith wow wow...
No staty niezłe. W ogóle to jest bardzo dobry środkowy, który jakoś nie może się przebić do lepszego zespołu. Fakt, że nie Polak mu przeszkadza trochę, a szkoda, bo myślę, że po Srecko i Kochanowskim to najlepszy w tym sezonie środkowy. Ma zagrywkę, szybki w ataku i dobrze blokuje. Na ile ma kontrakt w Zawierciu?
Domin27
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2017, o 10:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Domin27 »

Pełna zgoda co do Smitha. Tak jak na tym forum tworzy się pewnego rodzaju pomniki dla kilku zawodników, tak niektórych się przerażająco pomija. Czysta przyjemność oglądać go w akcji, środkowy kompletny. Od poczatku byłem pod wielkim wrażeniem ruchu władz Zawiercia, że udało im się takiego zawodnika zakontraktować.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Skrzypek »

Szampon093 pisze:Bedzie sponsor, mozliwe, ze najwazniejsi zawodnicy zostana, a pewnie priorytetem bedzie zatrzymanie Schulza czy Nowakowskiego, Miki i Szalpuka. Nie wiem dokladnie jak wygladaja kontrakty tych zawodnikow, ale wydaje mi sie, ze Schulz, Nowakowski i Szalpuk posiadaja kontrakty obowiazujace do konca tego sezonu. Mika podpisal w zeszlym roku na 1 czy na 2 sezony? Kolejny zespol, ktory moze być bardzo przebudowany.
.
Nie ma znaczenia, jak wyglądają kontrakty tych zawodników, ponieważ przestały obowiązywać już we wrześniu, wraz z wycofaniem się Lotosu. Trefl utrzymał skład, ale to tylko i wyłącznie wynikło z dobrej woli graczy.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Skrzypek pisze:
Szampon093 pisze:Bedzie sponsor, mozliwe, ze najwazniejsi zawodnicy zostana, a pewnie priorytetem bedzie zatrzymanie Schulza czy Nowakowskiego, Miki i Szalpuka. Nie wiem dokladnie jak wygladaja kontrakty tych zawodnikow, ale wydaje mi sie, ze Schulz, Nowakowski i Szalpuk posiadaja kontrakty obowiazujace do konca tego sezonu. Mika podpisal w zeszlym roku na 1 czy na 2 sezony? Kolejny zespol, ktory moze być bardzo przebudowany.
.
Nie ma znaczenia, jak wyglądają kontrakty tych zawodników, ponieważ przestały obowiązywać już we wrześniu, wraz z wycofaniem się Lotosu. Trefl utrzymał skład, ale to tylko i wyłącznie wynikło z dobrej woli graczy.
To na jakiej zasadzie obowiązują teraz umowy?
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Re_soviaczka »

Zawodnicy zgodzili się na obniżkę zarobków.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Xenio »

Składy zespołów:
Resovia: Tichacek (1), Jarosz (11), Rossard (19), Śliwka (10), Możdzonek (7), Śliwka (7), Masłowski (libero) oraz Kędzierski, Depowski i Perłowski
Resowia i Zaksa podzielą się "Śliwkami" skoro jest ich dwóch. :]
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Jesli Zaksa powaznie mysli o Śliwce w kontekscie pierwszej szostki to czolowe kluby wloskie i rosyjskie juz drżą na myśl jak Śliwka bedzie stał zza 9 metrem.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Nagor »

Pawel9221 pisze:Jesli Zaksa powaznie mysli o Śliwce w kontekscie pierwszej szostki to czolowe kluby wloskie i rosyjskie juz drżą na myśl jak Śliwka bedzie stał zza 9 metrem.
Właśnie to jest ten problem, mamy niezłych zawodników, ale każdemu z nich brakuje kompletnie jakiegoś elementu. Atakuje i serwuje - nie przyjmie żadnej piłki. Atakuje i przyjmuje - z jego zagrywki śmieją się gimnazjaliści...
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Nagor pisze:
Pawel9221 pisze:Jesli Zaksa powaznie mysli o Śliwce w kontekscie pierwszej szostki to czolowe kluby wloskie i rosyjskie juz drżą na myśl jak Śliwka bedzie stał zza 9 metrem.
Właśnie to jest ten problem, mamy niezłych zawodników, ale każdemu z nich brakuje kompletnie jakiegoś elementu. Atakuje i serwuje - nie przyjmie żadnej piłki. Atakuje i przyjmuje - z jego zagrywki śmieją się gimnazjaliści...
Zgadza się, na tą chwilę z calej plejady naszych youngstarsow , najbardziej kompletny jest Kwolek. On nie ma zadnego ulomnego elementu , ktory jest widoczny. Drugi jest Fornal, on musi poprawic fizyke swojej gry i bedzie bardzo dobrze.

Wymiana w dluzszej perspektywie Szerszenia za Śliwke , Resovii moze dac naprawde duzo.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Pawel9221 pisze:Zgadza się, na tą chwilę z calej plejady naszych youngstarsow , najbardziej kompletny jest Kwolek. On nie ma zadnego ulomnego elementu
Blokiem mocno odstaje od Bednorza czy Szalpuka. Od Śliwki pewnie tez.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

grzegorzg pisze:
Pawel9221 pisze:Zgadza się, na tą chwilę z calej plejady naszych youngstarsow , najbardziej kompletny jest Kwolek. On nie ma zadnego ulomnego elementu
Blokiem mocno odstaje od Bednorza czy Szalpuka. Od Śliwki pewnie tez.
W bloku rzeczywiscie jest gorszy od tych zawodników. Jednak jesli chodzi o formacje defensywna to mocno dystansuje Bednorza czy Śliwke. Szalpuk sie poprawil w tym elemencie. W obronie Artur zawsze gral niezle , ale teraz dolozyl przyjecie, przyjemnie sie oglada szczegolnie jego pewne przyjecie flota na palce.

Natomiast co do Fornala , w jego przypadku wydaje mi sie , ze dobrze zrobiloby mu pojscie do ktoregos klubu z Topu, poczatkowo moglby miec problem ,aby wywalczyc plac, jednak znajac tego zawodnika , jestem pewien ze po pewnym czasie wskoczylby do szostki.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Pawel9221 pisze:(...)teraz dolozyl przyjecie, przyjemnie sie oglada szczegolnie jego pewne przyjecie flota na palce
Szalpuk flota odbierał chyba zawsze, wiec tu pola do poprawy nie było jak bez mała stepy na Podolu w przypadku dyszla. Tutaj poprawa jest, ale byłbym bardzo ostrozny, czy jest to juz poziom powaznego grania. Imho nie jest, i to wyraznie.

Strasznym jestes optymistą co do Szerszenia czy Fornala. Nie wiem skad takie silne przekonanie...
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

grzegorzg pisze:
Pawel9221 pisze:(...)teraz dolozyl przyjecie, przyjemnie sie oglada szczegolnie jego pewne przyjecie flota na palce
Szalpuk flota odbierał chyba zawsze, wiec tu pola do poprawy nie było jak bez mała stepy na Podolu w przypadku dyszla. Tutaj poprawa jest, ale byłbym bardzo ostrozny, czy jest to juz poziom powaznego grania. Imho nie jest, i to wyraznie.

Strasznym jestes optymistą co do Szerszenia czy Fornala. Nie wiem skad takie silne przekonanie...
Sa elementy siatkarskie , ktore bardzo ciezko z wiekiem wycwiczyc i niewielu sie to udaje. Przyklad Bartosz Kurka , tyle trenerow probowalo go nauczyc przyjmowac i z bardzo miernym skutkiem.
Jestem zdania ze przyjecie to jest najbardziej ciezki element do wypracowania , albo sie ma to pamiec miesniowa i czucie w przyjeciu albo trzeba bardzo nad tym pracowac i nie jest to pewne czy uda sie to w dobrym stopniu wypracowac.

Dlatego jestem optymista co do Fornala bo technicznie swietnie przyjmuje, fizykle gry poprawic jest wedlug mnie duzo latwiej. Co do Szerszenia tutaj moze optymizm jest za duzy, widzialem jego mecze w NCAA i wydaje sie naprawde mocny siatkarsko, wiadomo ze ta liga nie moze jakos werfikowac, ale jestem dobrej mysli. Patrzac na jego regularnosc na zagrywce oraz wszechstronnosc , ktora wydaje sie posiadac.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Xenio »

Najlepszy w bloku to jest Łukasik potem po kolei Fornal ze Śliwką, Kwolek i Szalpuk a na końcu Bednorz./młodzi/. Łukasik jest najlepiej blokującym przyjmującym w +Lidze, on i Deroo mają współczynnik 0,0103, reszta poniżej 0,01.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Sa elementy siatkarskie , ktore bardzo ciezko z wiekiem wycwiczyc i niewielu sie to udaje...
Ale ja dam świetne kontrprzykłady - własnie Kurek i Michał Bąkiewicz, albo kiedys Wacław Golec. Bakiewicz nie miał wyskoku, i nie poprawił tego nigdy. Wacław Golec był fantastycznym skoczkiem, ale niue miał jakiegos porazajacego uderzenia.
Natomiast Kurek ostatnio odbiera jak bez mała rasowy przyjmujący. ;) Zresztą Świder też z przebiegiem kariery znacznie poprawił przyjęcie.
Xenio pisze:Najlepszy w bloku to jest Łukasik potem po kolei Fornal ze Śliwką, Kwolek i Szalpuk a na końcu Bednorz./młodzi/. Łukasik jest najlepiej blokującym przyjmującym w +Lidze, on i Deroo mają współczynnik 0,0103, reszta poniżej 0,01.
Blok jest jedną z bardziej nieczytelnych statystyk. ;) Poza tym, to jest wynik w obecnej lidze. To kompletnie co innego niz gra o medale duzych imprez
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Tak swoją drogą to co slychac u Łukasika ? Swego czasu mial bardzo duze problemy z technika prowadzenia reki w ataku , cos zmienilo sie w tej kwestii ? W przyjeciu chyba sie poprawil , zwlaszcza ze na pewno duzo daje mu gra na piasku.
Moze byc naprawde ciekawym zawodnikiem np dla Olsztyna, szczegolnie, ze to zawodnik pochodzący z Ostródy, oraz wychowanek Indykpolu , wiec jak miejscowy :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Stelio DeRocco nie jest już trenerem MKS Będzin. Mamy wolnego treneiro na karuzeli.
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szary Wilk »

@up

Wychowanek Indykpolu? Czyli co, wychowanek producenta firmy, zajmujacej sie produkcja wyrobów z drobiu?

ach ten klimat kibicowski na siatkowce. Cerrad, Indykpol, ONICO :]
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze:@up

Wychowanek Indykpolu? Czyli co, wychowanek producenta firmy, zajmujacej sie produkcja wyrobów z drobiu?

ach ten klimat kibicowski na siatkowce. Cerrad, Indykpol, ONICO :]
No dobra :D Wychowanek AZSu Olsztyn
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

Pawel9221 pisze:Tak swoją drogą to co slychac u Łukasika ? Swego czasu mial bardzo duze problemy z technika prowadzenia reki w ataku , cos zmienilo sie w tej kwestii ? W przyjeciu chyba sie poprawil , zwlaszcza ze na pewno duzo daje mu gra na piasku.
Moze byc naprawde ciekawym zawodnikiem np dla Olsztyna, szczegolnie, ze to zawodnik pochodzący z Ostródy, oraz wychowanek Indykpolu , wiec jak miejscowy :)
W Olsztynie zostaje na pewno Buchowski, więc miałby kumpla na ławkę. Do szóstki za słaby. Przyjęcie słabe, atak jak się uda byle przed siebie. Patrząc, że Olsztyn zostawia Hadravę i Woickiego, ich aspirację sięgają wciąż walki o pierwszą piątkę w kolejnym sezonie.
Prawda jest jednak taka, że mamy straszną biedę wśród polskich przyjmujących. Nie licząc dinozaurów, to Kwolek i Fornal jak dla mnie najlepsi i wciąż młodzi. Potem Śliwka, Bednorz może Szalpuk. Dalej....a może i wcześniej Kuba Wachnik (super sezon ma chłopak)....i koniec wyliczanki. Zważywszy, że mamy cztery, może pięć klubów z aspiracjami na mistrzostwo kraju, nie dziwi, że taki Śliweczka urasta do rangi celu numer jeden po przedłużeniu w Warszawie Kwolka. Zapewne więc i Fornala i Wachnika zobaczymy w przyszłym sezonie w klubach z topu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”