Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Komenda już rok temu lepiej pasował niż Kędzierski, aczkolwiek w tym sezonie obniżył w Katowicach loty
Kowalisko
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2018, o 18:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kowalisko »

tomikon pisze:Problemem Resovii jest duet Kowal + Górski, po prostu każdy w miare rozsądnie patrzący na siatkówkę człowiek widzi że Włoch osiągał podobne rezultaty jak Kowal, tylko tego pierwszego wywalali, a drugiemu przedłużyli kontrakt na dwa lata.
Budowa składu, a zwłaszcza pary atakujących przez AK to też raczej koń trojański podłożony trenerowi z Włoch, bo nagle okazuje się że w przyszłym sezonie może powstać silny skład...

Kolejna sprawa to to że Kowal zawodzi totalnie na arenie międzynarodowej, wychodząc przeciwko Rosyjskiej lub Włoskiej drużynie, jego Resovia doznaje paraliżu i przegrywa 14 meczów, jeden wygrywając jednym setem(!)

Stąd ja osobiście życze Kowalowi aby odpadł od Resovii z hukiem, a kibicom Resovii silnego składu i dobrego trenera, tak aby Resovia mogła świecić triumfy w LM lub CEV.
Dobrze, że są jeszcze osoby zauważające sedno problemu, bo na forum resovii tylko nieliczni kojarzą fakty. Reszta woli brnąć w tym zakłamaniu godząc się na piastowanie funkcji trenerskiej i prezesowskiej przez w/w panów.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Mi to wygląda na to że celem życiowym Górskiego jest zbudowanie legendy trenera AK.
Z obecnych plotek transferowych wynika że jego chwilowemu zastępcy celowo obniżono budżet, by miał słabszy skład. Oczywiście jeszcze miał swoje 3 grosze dyrektor sportowy....
Ściągnięcie Miki, Buszka, Shoji to spory wydatek.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

leeon pisze:Mi to wygląda na to że celem życiowym Górskiego jest zbudowanie legendy trenera AK.
Z obecnych plotek transferowych wynika że jego chwilowemu zastępcy celowo obniżono budżet, by miał słabszy skład. Oczywiście jeszcze miał swoje 3 grosze dyrektor sportowy....
Ściągnięcie Miki, Buszka, Shoji to spory wydatek.
I jeszcze Schulz.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

AZS OLSZTYN 1978 pisze:
leeon pisze:Mi to wygląda na to że celem życiowym Górskiego jest zbudowanie legendy trenera AK.
Z obecnych plotek transferowych wynika że jego chwilowemu zastępcy celowo obniżono budżet, by miał słabszy skład. Oczywiście jeszcze miał swoje 3 grosze dyrektor sportowy....
Ściągnięcie Miki, Buszka, Shoji to spory wydatek.
I jeszcze Schulz.
Przy waznych kontraktach Schopsa i Jarosza.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Schops jest kompletnie nieprzydatny. Pewnie zakończą umowę wcześniej.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Szampon093 pisze:
AZS OLSZTYN 1978 pisze:
leeon pisze:Mi to wygląda na to że celem życiowym Górskiego jest zbudowanie legendy trenera AK.
Z obecnych plotek transferowych wynika że jego chwilowemu zastępcy celowo obniżono budżet, by miał słabszy skład. Oczywiście jeszcze miał swoje 3 grosze dyrektor sportowy....
Ściągnięcie Miki, Buszka, Shoji to spory wydatek.
I jeszcze Schulz.
Przy waznych kontraktach Schopsa i Jarosza.
i podwyżce dla Rossarda
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Kowalisko: przeglądałem kiedyś forum Resovii i poziom absurdu wiejący z tego forum mnie odstraszył.

Zresztą gdyby jeszcze Górski próbował to robić w miarę przyzwoicie, wolałbym żeby już miał syna siatkarza, niż Kowala :D

Nagle okazuje się że pieniądze są, skład będzie...
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Jochena akurat w przyszłym sezonie w Resovii nie będzie. Przynajmniej w roli zawodnika.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Michal5 pisze:Jochena akurat w przyszłym sezonie w Resovii nie będzie. Przynajmniej w roli zawodnika.
Ale tak czy siak to Resovia pewnie będzie musiał mu płacić kontrakt.
Układ w Rzeszowie wydaje mi się dość jasny. Jest Kowal jest kasa, nie ma Kowala to nie ma kasy, Góral chyba zakochał się w Andrzeju na amen.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Kowalisko pisze: Dobrze, że są jeszcze osoby zauważające sedno problemu, bo na forum resovii tylko nieliczni kojarzą fakty. Reszta woli brnąć w tym zakłamaniu godząc się na piastowanie funkcji trenerskiej i prezesowskiej przez w/w panów.
Na forum Asseco wiele osób zauważało sedno problemu, ale się zniechęciły do aktywności w tamtym miejscu (tzn. forum asseco). Zniechęciły się właśnie ze względu na tych co administrują to forum czyli członków KK. Oni są przedłużeniem stanowiska klubu i co byś nie napisał i tak nie masz racji, jeżeli masz swoje zdanie to jesteś "be". Rację ma jedyna słuszna linia, jak to w korpo.

P.s. Można powiedzieć, że członkowie assecowskiego KK zostali objęci programem 500+ i teraz się odwdzięczają
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Prawda jest taka że gdyby Serniotti osiągał takie wyniki jak teraz "ratownik" Kowal... to zarząd z miłą chęcią by go zwolnił aby zatrudnić ratownika Kowala, na tym polega cały absurd danej sytuacja jaka odbywa się w klubie z Rzeszowa i rozumiem kibiców którym takie zachowanie się nie podoba i nie chcą się bawić w firmowanie tego cyrku swoją obecnością.

Andrzej Kowal z syndromem oblężonej twierdzy i podwójnej szóstki, też zapewne miłości kibiców nie zyskuje, a zachowanie gdzie przejmuje pracę po Serniottim, gdzie był dyrektorem sportowym zapewne wiele osób w tym ja uznaje za nieprzyzwoite.

Resovia patrząc na prowadzenie klubu, to taka przaśna drużyna z pieniędzmi.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

Ten klub jest żałosny. Grecy z Drzyzgą na rozegraniu i kilkukrotnie niższym budżetem meldują się w finale pucharu Challenge eliminując Rosjan (wygrywając 3:0 :] ). Resovia przegrywa 0:6 w słabym stylu i kolejny raz odpada. Zawsze kibicowałem tej drużynie, mieszkam niedaleko, wiele razy byłem na meczu. Jednak teraz odpuszczam, szkoda czasu i nerwów, wolę pooglądać Zaksę :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
averss
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2010, o 10:40

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: averss »

Tak zakładając że plotki transferowe się potwierdzą i do Resovii przyjdą Kawika Shoji, Damian Schulz, Mateusz Mika, Rafał Buszek, to tak z ciekawości jakich menago mają ci wyżej wymienieni siatkarze?
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: qtp »

Murilo0 pisze:Jednak teraz odpuszczam
Krzyż na drogę.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Tak wracając do tego forum to mój ulubiony cytat na temat Kowala i zagrywki to mniej więcej: "a co to trener każe im walić w siatkę? czy nie trafiać w boisko?" :D
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

qtp pisze: Krzyż na drogę.
Myślisz najwyraźniej tak jak prezesi. Potem jest wielkie zdziwienie, że na półfinale z Biełgorodem są puste trybuny. Nie ma klubu bez kibiców (chyba że w Rosji) i trzeba zdawać sobie sprawę, że dalszy odpływ kibiców będzie równał się odpływowi sponsorów. A odpływ sponsorów może się skończyć I ligą.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Odpływ sponsorów? Chyba główny sponsor bardziej identyfikuje się z AK a nie z kibicami.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: jupi_1991 »

Przesadzacie z hejtowaniem Kowala. To co niektórzy wypisują na jego temat nie ma nic wspólnego z merytoryczną krytyką.
A wszystko przez kilka jego niemądrych wypowiedzi jakie udzielił... mediom. I teraz na każdym kroku wypominacie mu te słowa.

Wszyscy zapominamy, że jak był Kowal to przyjęcie miało wyglądać zupełnie inaczej. Miał być inny rozgrywający.

A w tym sezonie naprawdę gra Resovii wyglądałaby zupełnie inaczej przy innym rozgrywającym. Niestety, ale poprzednie i obecny sezon potwierdza że to największa bolączka Resovii. Z Perrinem byłoby stabilniejsze przyjęcie, a co do atakujących zawsze w obwodzie byłoby przestawienie Rossarda na atak.

Chodziłem na treningi, gdy trenerem był Serniotti i co mogę powiedzieć. Treningi były bardzo krótkie w zasadzie rozgrzewka przed treningiem zajmowała prawie tyle samo czasu co praca nad schematami gry. Treningi były monotonne i za każdym razem w zasadzie wyglądały w ten sam sposób. Serniotti preferował bardzo prostą grę, a kto próbował coś bardziej przykombinować dostawał solidną burę. Jak dla mnie gorsza forma Masłowskiego w tym sezonie to m.in. pokłosie pracy z Włochem.
Serniotti stawiał na Ruska gdyż Serniotti założył iż na kontrach drugą piłkę wystawia libero z czym miał duże problemy Masłowski, często jego wystawy były niedokładne.
Ewidentnie Serniotti inaczej buduje swoje zespoły niż ten jaki w tym sezonie posiadała Resovia. I trudno mieć do niego pretensje, gdyż w zasadzie nie on budował ten zespół, ale z drugiej strony wiedział na co się pisze.

Zatem szczerze mówiąc nie dziwie się, że podziękowano Włochowi, obiektywnie trzeba przyznać że zespół z meczu na mecz nie grał lepiej. A młodzi gracze nie poprawiali swojej gry...

Przy Kowalu zespół rozegrał kilka lepszych meczów, później nastąpił spadek formy przez brak możliwości trenowania... a dla młodych graczy trening jest bardzo ważny aby utrzymać odpowiedni poziom gry.

Kowal jest jaki jest, popełnia błędy jak każdy, ale jego warsztat trenerski jest z pewnością na wysokim poziomie.
Brak charyzmy i zdolności interpersonalnych to największy zarzut w jego kierunku. Choć w tym sezonie po tej przerwie jest u niego z tym chyba lepiej.

W tym sezonie pogubił się w dwóch meczach z podwójną zmianą przez co rzeczywiście przegrała Resovia 1 bądź nawet 2 mecze.

Nie chce bronić Kowala, ale już nie mogę czasami patrzeć na te wasze hejty na jego temat.
Jest tak, że w lidze nawet tacy trenerzy jak Blain w tamtym sezonie gubił się na ławce trenerskiej a nie było takiej fali krytyki na jego temat. W tym sezonie Lebedew też z JW nic nie ugrał.. i też jakoś nikt po nim nie jedzie, nie robi specjalnych programów w Polsacie jakim to jest złym trenerem. Piazza w dzisiejszym meczu z Lube też dał pokaz ze swoimi dziwnymi zmianami.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

jupi_1991 pisze:Przesadzacie z hejtowaniem Kowala. To co niektórzy wypisują na jego temat nie ma nic wspólnego z merytoryczną krytyką.
Kolejny obrońca Kowala.

Uważasz, że asseco Kowala gra lepiej, należy jednak wspomnieć o tym, iż na początku sezonu Rossard i Jarosz byli z przygotowaniem fizycznym w głębokiej d....ie, pierwszy po reprezentacji, gdzie wszystko było nie tak, a drugi po Katarskich wakacjach. Oceniając obiektywnie dwóch kluczowych zawodników musiał Serniotti ze sztabem najpierw przygotować fizycznie do gry, a gdy zaczęło to jakoś wyglądać, nastał czas "maga". Piszesz, że gorsza gra "Masła" to wina Włocha ? - i to według Ciebie jest merytoryka ??? na jakiej podstawie tak uważasz ??? Według mnie( i nie tylko według mnie ) Mateusz gra gorzej bo mają młodzi większy "luz" u Andrzeja. Bo właśnie trzymanie ich za "gębę" mocną ręką nie podobało się młodym gwiazdeczkom i zaczęli "jechać z Włochem", a jak skończył Roberto wszyscy wiemy !!! Po za tym na mieście słychać głosy o sodówie Masłowskiego, rośnie kolejny pupilek Andrzejka i co by nie robił będzie grał.

Uważasz, że Kowal ma prawo się pogubić, coś zrobić nie tak i masz w tym miejscu 100% racji, ponieważ każdy trener ma do tego prawo, ale nie w asseco. W asseco, prawo do błędu ma tylko Kowal.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2018, o 08:08 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę, cytuj tylko ważne fragmenty wypowiedzi, do której się odnosisz
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Wielokrotnie pisałem, że moim zdaniem wiedza merytoryczna AK jest ogromna. Problemem są relacje interpersonalne i motywowanie wolicjonalne. Do tego drugiego potrzebny jest autorytet. I z nim jest największy problem.

Przyjmując do wiadomości, że tak jak w Skrze Mariusz Wlazły będzie na wieki, tak w Resovii Andrzej Kowal, należy poszukać optymalnego rozwiązania w danych okolicznościach. Moim zdaniem priorytetem dla klubu powinno być znalezienie zawodnika, który będzie liderem tej drużyny i zdejmie to brzemię z trenera. I nie chodzi mi tylko o młota, który będzie zdobywał punkty. Bo takim był Kurek. I był samotnym jeźdźcem. Potrzebujemy drugiego Achrema.
Znalezienie kogoś takiego to są himalaje! Ale jeden taki gracz będzie lepszy niż 3 równe szóstki. Jak go już znajdziecie.... nie puśćcie go za wszelką cenę. Bo już kilku takich odeszło...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: qtp »

Murilo0 pisze:Myślisz najwyraźniej tak jak prezesi. Potem jest wielkie zdziwienie, że na półfinale z Biełgorodem są puste trybuny. Nie ma klubu bez kibiców (chyba że w Rosji) i trzeba zdawać sobie sprawę, że dalszy odpływ kibiców będzie równał się odpływowi sponsorów. A odpływ sponsorów może się skończyć I ligą.
Po prostu uważam za zupełnie naturalne że w sytuacji braku sukcesów kibice sukcesu odchodzą, takie ich prawo. Śmieszą mnie natomiast obwieszczenia: Odchodzę i nie wróce puki mi się znów nie spodoba!
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

qtp pisze:]
Po prostu uważam za zupełnie naturalne że w sytuacji braku sukcesów kibice sukcesu odchodzą, takie ich prawo. Śmieszą mnie natomiast obwieszczenia: Odchodzę i nie wróce puki mi się znów nie spodoba!
To fakt, na meczu z Łuczniczką w sektorze KK jakoś ich mniej było.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

qtp pisze:
Po prostu uważam za zupełnie naturalne że w sytuacji braku sukcesów kibice sukcesu odchodzą, takie ich prawo. Śmieszą mnie natomiast obwieszczenia: Odchodzę i nie wróce puki mi się znów nie spodoba!
Kolejna manipulacja. Nie chodzi o sukces, czy jego brak. Chodzi o zdrową sytuację i jasne zasady. Chodzi o brak sytuacji takich jak z Włochem i Kowalem.
All work and no play makes Jack a dull boy...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Murilo0 pisze:
qtp pisze:
Po prostu uważam za zupełnie naturalne że w sytuacji braku sukcesów kibice sukcesu odchodzą, takie ich prawo. Śmieszą mnie natomiast obwieszczenia: Odchodzę i nie wróce puki mi się znów nie spodoba!
Kolejna manipulacja. Nie chodzi o sukces, czy jego brak. Chodzi o zdrową sytuację i jasne zasady. Chodzi o brak sytuacji takich jak z Włochem i Kowalem.
Mam to samo! Jestem totalnie zniechęcony nie dlatego że przegrywają, ale dlatego że czuję się oszukany. I im więcej rozmawiam, tym więcej znajduję podobnych do mnie. Przychodzą takie mecze jak ten z Biełgorodem, gdzie wracają dawne różowe okulary i wmawianie sobie że jest szansa i zapominanie o otoczce...

Klub musi się zatrzymać i zastanowić - dla kogo to robimy? Bo jeśli dla siebie, to ok. Wolno im. Jest mecenas, który finansuje to w większości, ma "pakiet kontrolny" - jego cyrk, jego małpy. Ale jeśli celem jest siatkówka, to jednak należałoby kilka rzeczy zmienić. I wcale nie mówię o zmianie personaliów (trenera czy prezesa), ale o zmianie postawy i poszukanie sposobów na odbudowanie tego co było kilka lat temu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

qtp pisze: Po prostu uważam za zupełnie naturalne że w sytuacji braku sukcesów kibice sukcesu odchodzą, takie ich prawo. Śmieszą mnie natomiast obwieszczenia: Odchodzę i nie wróce puki mi się znów nie spodoba!
Można też idąc Twoją drogą podzielić na kibiców przyzwoitych, czyli takich którzy reagują na niesprawiedliwość klubu i to okazują pustym krzesełkiem i takich którzy mają to gdzieś i dla nich to jak w klubie traktują ludzi jest elementem zupełnie nieważnym bo liczy się kibicowanie i pokrzyczenie na meczu...
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Bezowy »

qtp pisze: Krzyż na drogę.
A dużo masz jeszcze tych dewocjonaliów? Bo też chcę!
qtp pisze:Po prostu uważam za zupełnie naturalne że w sytuacji braku sukcesów kibice sukcesu odchodzą, takie ich prawo.
Sukcesu powiadasz? Cóż, chodziłem za Sucha, chodziłem za Travicy, a jeszcze wcześniej na ROSiR... Chodziłem i za Kowala. Do czasu. Już pal licho pieniądze, ale karnet pożyczam innym (a chętnych już za dużo nie ma!) a sam wybieram inne, dowolne w zasadzie, formy spędzania czasu (zgodnie z sugestią nadtrenera Andrzeja K.) I wszystkie te formy są lepsze od przebywania obecnie na hali. Brak zażenowania, to komfort mojego bytu :)
qtp pisze:Śmieszą mnie natomiast obwieszczenia: Odchodzę i nie wróce puki mi się znów nie spodoba!
To miło. I niestety, trzeba dodać, że coraz więcej kibiców (sukcesu! a jakże!) dostarcza Ci powody do rozbawienia. Ciekawe, czy jak hala będzie się wypełniała w jednej czwartej, to czy karnety potanieją? ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Nie rozumiem pojęcia kibiców sukcesu których nie było na meczu PCEV, przecież półfinał i możliwość uczestniczenia w sukcesie przejścia jednej z lepszych drużyn na świecie i dotarcia do finału... tym bardziej że na półfinałach rozgrywek plasujących się półkę niżej Pucharu Challenge 07/08 była cała masa ludzi, dodatkowo w lidze Resovia miała 9 zwycięstw i 9 porażek (czyli jeszcze gorzej grała)...

Tak patrząc na forum Resovii to faktycznie ciekawa sytuacja tam panuje...
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Re_soviaczka »

A potem się nasycili lepszymi wynikami, sukcesami, i jak teraz grają gorzej, to drużyna be i już nie chce im się jej oglądać.
Albo na takie Kielce czy Bielsko przyjść. Bo to Kielce i Bielsko.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Jakoś rozmawiając z kibicami z Rzeszowa nikt nie narzekał na porażki, czy brak sukcesów, a głównym tematem była polityka zarządu i zmiana trenera, nawet na forum Resovii po zatrudnieniu Serniottiego, pomimo potencjału składu panowało ogólne zadowolenie i raczej rozumiano możliwości częstych wpadek, a po zmianie trenera coraz częściej kibice mówili że chodzić na Kowala po prostu nie będą. Zresztą po zatrudnieniu Kowala jego pierwszy, albo drugi mecz miał najgorszą frekwencje od bodajże 10 lat... gdzie bilans wygranych/przegranych nie był wcale gorszy od sezonów mistrzowskich.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”