Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pewniak »

barti522 pisze:Czyli ostatecznie wygląda to tak:

A: Schulz, Jarosz
R: Shoji, Redwitz
P: Mika, Rossard, Buszek, Szerszeń
Ś: Możdzonek, Lemański, Smith, Dryja
L: Perry, Masłowski

Co myślicie, że Andrzej jest w stanie to spieprzyć nawet w takim zestawieniu ? :D
NIC! On niczego jeszcze nigdy nie spieprzył przecież. Musimy dać na mszę, żeby nie było: kontuzji, chorób, niefartownego kalendarza, dalekich wyjazdów przed ważnymi meczami, za mroźnych zim, zbyt upalnej wiosny, trzęsień ziemi...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kamil92 »

@barti522
Szerszeń też raczej jako obcokrajowiec będzie występował, chociaż pewności nie mam.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pewniak »

Kamil92 pisze:@barti522
Szerszeń też raczej jako obcokrajowiec będzie występował, chociaż pewności nie mam.
W artykule piszą, że nie grał w seniorskiej reprezentacji nigdzie, więc będzie grał jako Polak
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kamil92 »

pewniak pisze:W artykule piszą, że nie grał w seniorskiej reprezentacji nigdzie, więc będzie grał jako Polak
Dałbym sobie rękę uciąć, że jak wrzucałem ten artykuł, to nie było tego zdania :D W każdym razie dzięki za sprostowanie.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Olwap »

Skład Resovii ciekawy, obiecujący ale za nic nie mogę zrozumieć wywalenia Chinenyeze na rzecz Smitha. Wywalać młodego, bardzo obiecującego Francuza, którego mogliby przedłużyć na 2 lata a w jego miejsce brać starego Amerykanina, który lepszy już nie będzie? Nie rozumiem tego.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Młody, obiecujacy, juz jest. Po co dwóch? To racjonalny ruch. A z przyczyn irracjonalnych, to Kowal ma słabosc do graczy z Ameryki Płn.
Poza tym kwestia limitów pewnie. Francuz powinien grac.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2018, o 07:50 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Młody pewnie chce stałe grać a środkowi mogą być pierwszą ofiarą limitów.

Kurek w VFB? To by był kosmos. W kontekście 36 - letniego Wlazłego.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... la/c7elzbj ciekawe informacje a raczej ich potwierdzenie w ten pochmurny wtorkowy poranek
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Co to jest VFB ? Siatakrska Rodzina Bełchatów?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: weary_skier »

grzegorzg pisze: A z przyczyn irracjonalnych, to Kowal ma słabosc do graczy z Ameryki Płn.
Czemu irrarcjonalnych? Jedną z niewielu zalet Kowala jest to, że dobrze mówi po angielsku :)

Napaliłem się na tego Shojiego na libero to taki Perry już nie zachwyca.
Ktoś wie czy Perry umie przyjąć flota?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: rzr »

Olwap pisze:Skład Resovii ciekawy, obiecujący ale za nic nie mogę zrozumieć wywalenia Chinenyeze na rzecz Smitha. Wywalać młodego, bardzo obiecującego Francuza, którego mogliby przedłużyć na 2 lata a w jego miejsce brać starego Amerykanina, który lepszy już nie będzie? Nie rozumiem tego.
Może nie tyle wywalą Chinenyeze co wypożyczą na rok, wg mnie nie byłoby to takie głupie.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Perry to też świetny libero. Tyłu dobrych polskich atakujących zmienia kluby, a w Bełchatowie wiecznie będzie grał Wlazły... Niech chociaż dostanie jakiegoś porządnego zmiennika.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Im starszy Wlazły tym gorszy musi być zmiennik. :]
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: TommyLeeJones »

Jeśli Chinenyeze ma kontrakt, to powinni go wypożyczyć. Wszyscy na tym zyskają. On gra, Rzeszów ma lżejszy budżet i perspektywicznego zawodnika pod kontraktem. Smith jest kompetentnym zawodnikiem i widać, że na środku Resovia ewidentnie buduje dwie równe szóstki, ewenement na skalę globalną ale kto bogatym zabroni?

Perry wydaje mi się bardzo dobrym wyborem. Rocznik '95 w jego wypadku jest złudny, ponieważ w kadrze Australii gra od paru lat i trzyma ten bajzel w defensywie (ach te mecze LŚ o 7 rano, to se ne vrati). Bajzel, bo zawsze wydaje mi się, że Australijczycy na przyjęciu stawiają kompletne heble i Perry nie ma lekko. Dla mnie czołówka +Ligi. Ale czy lepszy od Shoji'ego? Tego już nie powiem.

W każdym razie Reska wraca do walki o wysokie cele (tylko Mika musi się ogarnąć, to nie takie oczywiste) i mnie to cieszy, nawet jeśli im nie kibicuje. A Kowala już tak nie demonizujmy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:Czemu irrarcjonalnych? Jedną z niewielu zalet Kowala jest to, że dobrze mówi po angielsku
:D
Fakt, a Francuzi chyba mówią średnio po angielsku. Chyba, ze to jakis stereotyp... ;)
TommyLeeJones pisze: Smith jest kompetentnym zawodnikiem i widać, że na środku Resovia ewidentnie buduje dwie równe szóstki, ewenement na skalę globalną ale kto bogatym zabroni?
Ale z drugiej strony, w Zawierciu czy Radomiu kokosów raczej nie miał. To chyba nie az taki wydatek
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2018, o 08:20 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: rzr »

Z tą walką o wysokie cele Resovii to zależy jaką formę będą mieć nie tyle zawodnicy, co ich trener.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: reeman »

Młody Francuz chce wracać do Francji, nie jest jeszcze gotowy na granie zagranicą
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

W sumie racja :] kiedyś Jarosz,Novotny, Atanasijevic i jak się okazało, że Mariusz nie jest pewny gry to odszedł Serb a zmiennikiem był mlodziutki Muzaj, potem Gromadowski, następnie Luburic ale chyba też byl za dobry to po miesiącu mu podziękowali, Kurek z depresją, w trakcie sezonu przestawiony Bednorz i wreszcie Romać. Kto następny? Chyba poszukiwania trzeba zacząć w pierwszej lidze.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

Barthélémy Chinenyeze podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o 2 lata
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

lipa210 pisze: Chyba poszukiwania trzeba zacząć w pierwszej lidze.
Żartujesz ??? A nuz trafisz na jakigoś młodziaka pokroju Kaczmarka, czy nawet Butryna i bedzie problem... :]

Ja bym spokojnie poszukał na tym samy poziomie. Z całym szacunkiem dla Adriana Patuchy, ale chyba nadawałby się...
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

Do jakiej to sytuacji doszło, żeby dla 35 letniego atakującego, który gra coraz słabiej szukać zmiennika, żeby tylko był. Inny klub to już dawno postawiłby na kogoś lepszego. Niestety, ale taką sielankę Wlazły to może mieć tylko w Skrze.
Może Piechocki w końcu weźmie jakiegoś młodziaka (była informacja o Włochu, ciekawe czy się sprawdzi i kto to będzie), który za rok będzie pierwszym, bo sądze, że Wlazły jeszcze o ten jeden rok przedłuży kontrakt. Druga opcja to ściągnąć od razu kogoś gotowego do gry jako pierwszy.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: TommyLeeJones »

grzegorzg pisze:Ale z drugiej strony, w Zawierciu czy Radomiu kokosów raczej nie miał. To chyba nie az taki wydatek
Prawda. Ale na 99% jest o wiele droższy od Turskiego (JW), Maziarza (ZAKSA), Adamczyka czy Węgrzyna (wpisani do Skry). Na dodatek jego obecność na boisku wymusza zejście Rossarda albo Perrina. Sięgając poza krajowe podwórko, znacznie bogatsza (i o wiele lepsza) Perugia na środku ma kwartet Podrascanin - Anzani - Ricci - Siirila. Gwiazda na gwieździe po prostu, a tam przecież jest mniej problemów z limitem. Podtrzymuję tezę o marnotrawstwie i nie chcę słuchać kitów o jakości treningu.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Niby tak, ale mają odejścia gdzie indziej, na pozycjach, które kosztuja duzo drozej. Także reasumując, moim zdaniem, jak na Resovie, to nie jest jakies wielkie marnotrawstwo. ;)

Resovia zabezpieczyła dośc mocno przyjecie zagrywki, jak nie Resovia ;) . To dla mnie zrozumiałe jest,nawet patrząc na ostatnie mecze, ze zabezpiecza tez srodek, który nie jest tak drogi, a w grze bywa efektywny, nawet bardzo. ;)
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: TommyLeeJones »

grzegorzg pisze:Także reasumując, moim zdaniem, jak na Resovie, to nie jest jakies wielkie marnotrawstwo. ;)
Tu zgoda. Z podkreśleniem "jak na Resovię" a nie jak na normalny klub, gdzie nie wyrzuca się kasy w błoto na czwartego środkowego, tylko za zaoszczędzone kwoty szuka lepszych zawodników na innych pozycjach. Trzeba to jasno mówić, bo jeszcze człowiek przywyknie do takich fanaberii i zacznie je akceptować.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Noworoczny »

lipa210 pisze:W sumie racja :] kiedyś Jarosz,Novotny, Atanasijevic i jak się okazało, że Mariusz nie jest pewny gry to odszedł Serb a zmiennikiem był mlodziutki Muzaj, potem Gromadowski, następnie Luburic ale chyba też byl za dobry to po miesiącu mu podziękowali, Kurek z depresją, w trakcie sezonu przestawiony Bednorz i wreszcie Romać. Kto następny? Chyba poszukiwania trzeba zacząć w pierwszej lidze.
Mnie do tego ciągu nazwisk pasuje po aromacie Jarosz.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Jarosz jest jeszcze za dobry. :D
TommyLeeJones pisze: Z podkreśleniem "jak na Resovię" a nie jak na normalny klub, gdzie nie wyrzuca się kasy w błoto na czwartego środkowego, tylko za zaoszczędzone kwoty szuka lepszych zawodników na innych pozycjach
Ja bym mimo wszystko nie był tak krytyczny :D ;) , poniewaz w sumie nie wiemy kto bedzie czwartym, a naprawdę inne pozycje kosztują duzo drozej.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Aranger »

No, jednak chodziło zgodnie z domysłami o JW oczywiście: https://www.przegladsportowy.pl/siatkow ... la/c7elzbj

O, a Muzaj jednak w Gdańsku. Też fajny transfer.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Jakbym był złosliwy, to bym napisał, ze Muzaja nikt nie chciał we Włoszech. Ale nie będę ;) , i napiszę, ze się cieszę. Dla ligi to dobrze. Miejmy nadzieje, ze dla Muzaja także. A co z tym talenciakiem z I ligi wiazanym z Treflem?
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: TommyLeeJones »

grzegorzg pisze:Ja bym mimo wszystko nie był tak krytyczny :D ;) , poniewaz w sumie nie wiemy kto bedzie czwartym, a naprawdę inne pozycje kosztują duzo drozej.
Ciekawe dlaczego są droższe... ;) . Może dlatego, że są ważniejsze :D ? Dla mnie polityka co najmniej zdecydowanej większości czołowych klubów jest dostatecznym argumentem. Zresztą mówiłeś o patrzeniu na obecny sezon. Tak patrzę i widzę, że nagle kontuzji dostaje Możdżonek albo Lemański, wrzucamy Smitha i... Ups, limity, w play-offach znowu floty przyjmuje Masłowski, nie Perry. Albo skrzydła to Mika i Buszek, dwa tytany ataku. Nonsens.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jupi_1991 »

Perry był jedną nogą w Modenie, ale jak widać zmiana trenera wpłynęła również na zmiany w polityce transferowej tego klubu.
Czy byłby Shoji czy Perry to jeden jak i drugi jest dużym wzmocnieniem na pozycji libero:)

Odnośnie Trefla to też szykuje się fajny składzik, który może namieszać w lidze:

Rozegranie: Janusz, Kozłowski
Atakujący: Muzaj, ???
Przyjmujący: Jakubiszak, Ferens(?), ???, ???
Środek: Nowakowski, Grzyb, Niemiec, ???
Libero: Olenderek, Majcherski

Wygląda to solidnie.Tylko pozycja przyjmującego na ten moment trochę zagadka.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2018, o 09:33 przez jupi_1991, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”