Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Murilo0 »

Lucarelli pisze:Obstawiam że Zajcew wyląduje w Trydencie.
Zajcew jest dość drogi, a Trentino we Włoszech nie należy do krezusów w porównaniu z innymi czołowymi zespołami. Ale wszystko jest możliwe.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

Murilo0 pisze:
Lucarelli pisze:Obstawiam że Zajcew wyląduje w Trydencie.
Zajcew jest dość drogi, a Trentino we Włoszech nie należy do krezusów w porównaniu z innymi czołowymi zespołami. Ale wszystko jest możliwe.
Zajcew ma dwie opcje: Modena i Trento, a w Modena na ten moment jest niezłe bagno. Mosna potrafi znaleźć pieniądze kiedy jest taka potrzeba, rok temu stać ich było chociażby na wykup kontraktu Urosa.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Lucarelli pisze:Obstawiam że Zajcew wyląduje w Trydencie.
Sokołow ma tam iść.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

Lucarelli pisze: Zajcew ma dwie opcje: Modena i Trento, a w Modena na ten moment jest niezłe bagno. Mosna potrafi znaleźć pieniądze kiedy jest taka potrzeba, rok temu stać ich było chociażby na wykup kontraktu Urosa.
Kluczowe są tu chyba nie tyle pieniądze, co osoba i plany Luci Vettoriego, z którym Trentino podpisało przed obecnym sezonem trzyletni kontrakt. Umowa pozostaje umową, klubowi trudno ją jednostronnie wypowiedzieć, choć z uwagi na generalnie słabą formę Vettoriego, który jakoś zupełnie nie potrafił odnaleźć się w nowym klubie, w Trydencie pewnie dziś żałują, że nie podpisali jej z Lucą tylko na rok. Nikt jednak nie wie co się dzieje w głowie Vettoriego i czy on sam nie nosi się z zamiarem opuszczenia Trydentu i powrotu do Modeny, ale wręcz - bo i takie spekulacje pojawiły się na blogu Pasiniego - zawieszenia siatkarskiej kariery w wieku 27 lat. :o

Dosyć powszechna opinia o Luce jest taka, że to z jednej strony może przesadnie afektowany i jak na sportowca wyraźnie przeintelektualizowany, ale też z drugiej strony autentycznie wyjątkowo wrażliwy młody człowiek i sportowe niepowodzenia, oraz krytyka kibiców w ostatnim sezonie mogą sprawić, że on sam taką decyzję wbrew wszystkim wokół podejmie. Na pewno byłaby wielka szkoda, gdyby tak się stało.... :|
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2018, o 11:43 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

drukjul pisze:
Lucarelli pisze: Zajcew ma dwie opcje: Modena i Trento, a w Modena na ten moment jest niezłe bagno. Mosna potrafi znaleźć pieniądze kiedy jest taka potrzeba, rok temu stać ich było chociażby na wykup kontraktu Urosa.
Kluczowe są tu chyba nie tyle pieniądze, co osoba i plany Luci Vettoriego, z którym Trentino podpisało przed obecnym sezonem trzyletni kontrakt. Umowa pozostaje umową, klubowi trudno ją jednostronnie wypowiedzieć, choć z uwagi na generalnie słabą formę Vettoriego, który jakoś zupełnie nie potrafił odnaleźć się w nowym klubie, w Trydencie pewnie dziś żałują, że nie podpisali jej z Lucą tylko na rok. Nikt jednak nie wie co się dzieje w głowie Vettoriego i czy on sam nie nosi się z zamiarem opuszczenia Trydentu i powrotu do Modeny, ale wręcz - bo i takie spekulacje pojawiły się na blogu Pasiniego - zawieszenia siatkarskiej kariery w wieku 27 lat. :o

Dosyć powszechna opinia o Luce jest taka, że to z jednej strony może przesadnie afektowany i jak na sportowca wyraźnie przeintelektualizowany, ale też z drugiej strony autentycznie wyjątkowo wrażliwy młody człowiek i niepowodzenia, oraz krytyka kibiców w ostatnim sezonie mogą sprawić, że on taką decyzję wbrew wszystkim wokół podejmie. Na pewno byłaby wielka szkoda, gdyby tak się stało.... :|
Volleyball.it łączy go z Mediolanem.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: perykles »

Z Gieksy odchodzą Kalembka, Kapelus, Stańczak, Stelmach, Pietraszko, Witczak (koniec kariery)
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

A Kohut, Komenda, Sobański, Krulicki zostają ?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: perykles »

Komenda miał kontrakt na 2 sezony a reszta raczej zostaje
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: RobertBaklarzan »

Ze spadkowiczów do wyjęcia po za Wachnikiem ktoś ciekawy?
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Łukasik, ale to już raczej zaklepany w Warszawie, jako ciekawego dla klubów z dołu tabeli można w sumie określić Łapszyńskiego i Dokicia.
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7857
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dzisiaj volleyball.it pisze że do Modeny przyjść może Bednorz. :o

Tyle że byłby tam rezerwowym duetu Cebulj-Urnaut.

Co do Zajcewa to miejcie na uwadze że Trentino ma już Lisinaca i Grebennikowa więć możliwe że mają większy budżet

ps

Nie zauważyłem wcześniej tej informacji. To brzmi bardzo realnie bo Modena potrzebuje rezerwowego przyjmującego
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

Powiem szczerze że jeśli Bednorz pójdzie do Modeny ze świadomością, że będzie tam rezerwowym, to będę
taką postawą zdziwiony. Lepiej gdyby trafił przykładowo do Werony albo Mediolanu
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Chal »

Dlaczego ma być rezerwowym? Cebulj jak na razie raz próbował w klubie na tym poziomie i jednak trochę się odbił.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Olwap »

Jak się dostaje ofertę z takiego klubu i rywal do wygryzienia nie jest żadnym wielkim asem to takich ofert się nie odrzuca. Musi podjąć ryzyko.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ursula127 »

każde wyjście z grajdołka Plusligi do silnej ligi trzeba obserwować z pozytywną uwagą
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

To dobrze, że taki klub jak Modena się interesuje Bednorzem, bo ktoś docenia, że rozgrywa bardzo dobry sezon. Owszem, jeżeli mu się uda to będzie doskonale, zwłaszcza że konkurenci do gry to nie jest ten najwyższy top światowy. Ale Urnaut i Cebulj wychodzą dokładnie z takiego samego założenia, zwłaszcza że Słoweńcy są we Włoszech ograni, już jakieś tam doświadczenie mają i są w teoretycznie lepszej sytuacji. Ale w Skrze przed sezonem wydawało się że będzie zmiennikiem dla pary Penchev Ebadipour, a okazało się jednak co innego, więc może w Modenie też mu się uda. Jeżeli ten transfer się potwierdzi to wierzę że sobie tam poradzi.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Jiroux »

Tytułem uzupełnienia. Obecność Bednorza w szeregach Modeny (prawie pewna) to coś, o co prosił Rado Stojczew i porozumienie wydaje się być raczej trudne do rozwiązania. Szczególnie, że Modena teraz sobie musi poradzić z cyrkiem Bruno + Christenson, ponieważ Beppe Cormio (dyr sportowy Lube) złośliwym człowiekiem jest i za rozwiązanie porozumienia z Bruno według tego, co dzisiaj podało Resto del Carlino (edycja regionu emilia-romania) zaśpiewał sobie 100 tysięcy euro. Co więcej Modenie grozi sprawa przeciwko Stojczewowi, który ze swoim zwolnieniem i brakiem kasy się nie zgadza i chce się widzieć z zarządem klubu w sądzie.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2744
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Simao »

Podobno Jakub Kochanowski ma przejść do Skry Bełchatów, ja bardziej widziałbym go za Wiśnię w Kędzierzynie, byłby na pewno wzmocnieniem. Mam oczywiście na myśli pierwszy skład. Wiśnia na pewno będzie wartościowym zmiennikiem, jednak lepszy już nie będzie. Uważam, że ZAKSA ma największe szanse aby coś ugrać w europejskich pucharach, patrząc na roszady u nich. Myślę, że Śliwka to raczej przychodzi do klubu w miejsce Semeniuka, który odejdzie. Tak kibicuje im, mam nadzieję, że stworzą jeszcze silniejszą drużynę i będą godnie reprezentować Polskę w europejskich pucharach. Na inne kluby nie liczę, że mogą coś znaczącego osiągnąć. Patrzą na prawdopodobne roszady w Resovii, brak zmian w zarządzie i na stanowisku trenera, to myślę że kolejny sezon będzie analogiczny do obecnego. Raczej kolejny bez medalu. Mam nadzieję że Olsztynianom i Gdańszczanom uda się stworzyć również silne i liczące się drużyny w przyszłym sezonie. Oczywiście jak na warunki naszej ligi. Ciekawi mnie jakie drużyny zbudują JW i Warszawa, liczę też na solidne drużyny w Lubinie, Radomiu, Zawierciu, Szczecinie.
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

Szkoda że Śliwka po takim sezonie, gdzie indywidualnie był liderem zespołu idzie do klubu gdzie prawdopodobnie będzie rezerwowym
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

Tak trochę z innej beczki to nasze czołowe kluby powinny się zainteresować takimi zawodnikami jak Sander czy Conte, którzy powinni być w ich zasięgu finansowym. Tylko nie wiem czy nie jest już na to za późno, bo ponoć obaj mają wylądować w Brazylii
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

Up

No nie mogę:P

Przychylam się do propozycji, aby w sezonie transferowym zamknąć możliwość zakładania nowych kont:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

nyszek pisze:Tak trochę z innej beczki to nasze czołowe kluby powinny się zainteresować takimi zawodnikami jak Sander czy Conte, którzy powinni być w ich zasięgu finansowym. Tylko nie wiem czy nie jest już na to za późno, bo ponoć obaj mają wylądować w Brazylii
Na naszym rynku transferowym to wygląda trochę tak że musimy czekać aż Ci najlepsi zawodnicy ulokują się w klubach czy to nowych czy poprzedluzaja kontrakty A potem musimy wybierać z tego co zostanie i A nóż trafić na dobrego zawodnika który z braku laku zgodzi się zagrać za maksymalne jak na nasze warunki pieniądze ale dla niego już niekoniecznie. Sander i Conte lecą do Brazyli w Zaksie miał być Clevenot ale na ostatniej prostej wybrał jednak Włochy i Zaksa musi czekać co się wydarzy
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Irenka7 »

Z tego co wiem to Clevenot podpisał kontrakt już miesiąc temu, ale czekali na zakonczenie sezonu. Orientuje się ktoś gdzie w przyszłym sezonie będzie grać Kevin Tillie?
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel909 »

Irenka7 pisze:Z tego co wiem to Clevenot podpisał kontrakt już miesiąc temu, ale czekali na zakonczenie sezonu. Orientuje się ktoś gdzie w przyszłym sezonie będzie grać Kevin Tillie?
Na pewno nie w Zaksie
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Marquss »

Kawika Shoji zaczął obserwowac oficjalny profil ligi na TT :P czyli co? Cuprum? :D
lobmar
Posty: 761
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lobmar »

Marquss pisze:Kawika Shoji zaczął obserwowac oficjalny profil ligi na TT :P czyli co? Cuprum? :D
Raczej Pszczoły.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Erik
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

Już niedługo wszystko się wyjaśni ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2744
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Simao »

Clevenot w ZAKSIE, jest duze prawdopodobieństwo na to. Ponieważ żaden czołowy włoski klub, nie będzie go chciał, chyba że jako zmiennika. Nie ma sie co oszukiwać. ZAKSA powinna interesować się zawodnikami typu Sander, Conte, tacy którzy nie znajdą miejsca w czołowych klubach włoskich lub rosyjskich. Tu rozważanie czy Clevenot będzie czy nie będzie w Kedzierzynie jest śmieszne. Brakuje mi tych poprzednich sezonów, gdzie grali u nas tacy zawodnicy jak Ivovic, Conte, Kooy, wcześniej Grozer, Łasko, Rouzier, Wlazly i Kurek za swoich najlepszych lat itp. Można jeszcze przynajmniej kilku zawodników wymienić. Nawet zawodnicy są tego świdomi, że to juz nie ten poziom co kiedyś. Wczoraj mówił o tym Zator w wywiadzie. Jednak jemu to odpowiada bo poziom bardziej wyrównany, co z tego jak naszym czołowym klubom, te czołowe włoskie znacznie odjechaly. Przez to ciężko realnie nawiązać walkę w LM. Teraz u nas za hit, czy nawet bombę transferową uważa się prawdopodobny powrot Konara do Plusligi. To już o czymś świadczy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”