Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: madlark »

17.10.2018,
17:00 PGE Skra Bełchatów-MKS Będzin
18:00 Cuprum Lubin-Chemik Bydgoszcz
18:00 Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel
18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom
PS 18:00 Stocznia Szczecin-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:30 Trefl Gdańsk-GKS Katowice
PS 20:30 Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: dknvxx »

Typy:

PGE Skra Bełchatów-MKS Będzin 2:3 - jeśli Będzin zagra tak jak z ZAKSĄ, a Skra jak z Chemikiem, to typuje zwycięstwo będzinian... A obie opcje są bardzo prawdopodobne

Cuprum Lubin-Chemik Bydgoszcz 3:2 - bydgoszczan czeka kolejny tie-break, jednak tym razem uznają wyższość rywala.

Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel 1:3 - drużyna gości sięgnie po trzy punkty, jednak trochę z większym trudem niż w pierwszej kolejce.

Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 1:3 - Czarni powinni zagrać lepiej niż w pierwszym meczu i sięgną po wyjazdowe trzy punkty.

Stocznia Szczecin-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 - jeśli prąd nie zgaśnie, to uważam, że po emocjonującym meczu górą będzie Stocznia.

Trefl Gdańsk-GKS Katowice 3:0 - Gdańskie lwy pokażą lwi pazur i w swoim pierwszym meczu w tym sezonie odniosą pewne zwycięstwo.

Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa 2:3 - Andrzej Kowal po raz kolejny pokaże, że ma dwie mocne szóstki i po raz drugi w tym sezonie ulegnie po tie-breku.
dyletant
Posty: 5079
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: dyletant »

Może zmienimy post plusligowy z pierwszej kolejki na ogólny 2018/19 i tam będziemy wrzucali dalsze kolejki? Bo zaraz szybko zrobi się bałagan na forum. Plusliga kolejka 2,3,4 itd.
Co na to moderatorzy?
A moje typy

17:00 PGE Skra Bełchatów-MKS Będzin - 3:1 - Skra dalej nie będzie błyszczeć, ale u siebie to przepchnie, zadecyduje zagrywka
18:00 Cuprum Lubin-Chemik Bydgoszcz - 3:2 tu może być ciekawie, do bardziej kombinacyjnej siatkówki preferowani gospodarze, ale warunki fizyczne lepsze u gości.
18:00 Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel - 2:3 - Aluron znowu się postawi, ale tym razem bez happy endu
18:00 Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom - 3:1. To będzie wyrównany mecz, ale 3 punkty zostaną u nas
PS 18:00 Stocznia Szczecin-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3, stawiam na zespołowość, technikę i kulturę gry Kentucky.
18:30 Trefl Gdańsk-GKS Katowice - 3:1. Mecz raczej zostanie ograniczony do walki Muzaja z Butrynem
PS 20:30 Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa - 3:2. Warszawa od jakiegoś czasu jest mocno niewygodna (delikatnie powiedziane) dla Rzeszowa, ale pierwszy raz w tym sezonie wyjdą problemy pary Kwolek Łukasik jako plusligowej strzelnicy.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: kanimo »

Przeciez juz od dluzszego czasu leci kolejkami.
Wtedy jest miejsce nie tylko na typy ale i na dyskusje na tama gry a w razie czego chyba latwiej odnalezc?
Tak mi sie wydaje, do mojego umyslu jakos to bardziej przemawia niz temat rzeka, ale sensownosc zalezy od ilosci postow.
Co Wy o tym sadzicie?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

Moje przemyślenia są w tak wielu kwestiach sprzeczne z forumowymi zwyczajami, że opinia wyrażona przez moją osobę może być potraktowana jako pocałunek Almanzora, toteż się powstrzymam.
W typerze postawię w meczach nie posiadających wyraźnych faworytów na:

Będzin - i tak stawiałem jeszcze przed Skrą, bo Lubin jest nijaki.
Olsztyn - bo u siebie i Radom tragicznie wypadł w pierwszym meczu.
Kędzierzyn - bo nie wiadomo, czego się po tej Stoczni spodziewać.
Rzeszów - ale bardziej koniunkturalnie, niż z przekonania.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dyletant
Posty: 5079
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: dyletant »

kanimo pisze:Przeciez juz od dluzszego czasu leci kolejkami.
Wtedy jest miejsce nie tylko na typy ale i na dyskusje na tama gry a w razie czego chyba latwiej odnalezc?
Tak mi sie wydaje, do mojego umyslu jakos to bardziej przemawia niz temat rzeka, ale sensownosc zalezy od ilosci postow.
Co Wy o tym sadzicie?
Ok, to luźna sugestia tylko. To mój pierwszy sezon na tym forum
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: weary_skier »

Pierwsza kolejka mocno zweryfikowała moje typy (3/6) więc teraz mądrzejszy o tę kolejkę postaram się lepiej.

PGE Skra Bełchatów-MKS Będzin 3:0
Trudno oczekiwać, żeby Skra powtórzyła wpadkę z Bydgoszczy. Będzin traci mocny atutu własnej hali więc nie powinien zdobyć nawet seta.

Cuprum Lubin-Chemik Bydgoszcz 3:2
Oie drużyny zaprezentowały się lepiej niż się spodziewał. Chociaż Bydgoszcz zostawiła dużo lepsze wrażenie, to wątpię, żeby to była już drużyna, która nadgryzie mocniejszych i utrzyma dobrą formę w starciu z podobnymi potencjałem.

Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 3:1
Ciężko cokolwiek stwierdzić, kiedy oba kluby zaprezentowały się słabo. z tego co pamiętam to Urania sprzyjała Olsztynianom w zeszłym sezonie, może i w tym będzie podobnie?

Stocznia Szczecin-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3
Dalej nie wiemy co prezentuje Stocznia, ale jako, że w typach przedsezonowych stawiałem Zakse wyżej, to powinni to również udowodnić na boisku.

Trefl Gdańsk-GKS Katowice 3:0
Mam wrażenie, że pewne zwycięstwo Katowic w zeszłej kolejce, to raczej zasługa słabości Olsztyna. Typowany wynik na bazie porównania obu trenerów.

Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa 1:3
Obejrzymy dalszy ciąg rollercoastera zmian w Rzeszowie, który zakręci się tak, że nawet Podpromie nie pomoże.

Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel 1:3
Jw w meczu z Radomiem pokazało solidną grę, która powinna wystarczyć na Zawiercie, mimo wspaniałego dopingu miejscowych kibiców.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

Gdzieś w necie zobaczę mecz Stoczni z Resovia? Bezpłatnie? Czy tylko na ipli za siano, lub jakiejś słabej jakości nielegalne streamy z mnóstwem wyskakujacych reklam ?
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: zibibobi »

O ile mi wiadomo to Szczecin gra dzisiaj z Zaksą, a nie z Resovią.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: drukjul »

madlark pisze:

Przypominamy, że od października z każdej kolejki @SiatkarskaLiga 4 transmisje w TV, 3 w internecie. LM w nc+
Jak zobaczę to uwierzę ;)
A swoją drogą skoro mówimy o transmisjach, to z Polsatem Kolega @Madlark ma 0% szans, aby przestać być niedowiarkiem. W I kolejce Polsat wyrobił 100 proc. normy, ale przyszła II kolejka i zamiast zapowiadanych 7 spotkań mamy transmitowane już tylko dwa, w tym żadnej transmisji internetowej. :<
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: krzysiu »

Mówił o tym ostatnio rzecznik przecież,ze zdarzą się takie 2,3 razy chyba w środku tygodnia ze tak będzie
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

5wozów * koszt wozu - wpływy z kupna ipli - wpływy z reklam >>> 0 i taki efekt.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: drukjul »

Raczej kwestia wspólnego dogadania się Plusligi z Polsatem i z firmą obsługującą system challenge. Do pokazywania spotkań w necie nie są wcale potrzebne wozy transmisyjne Polsatu, obraz z kamer używanych przez challenge całkowicie by wystarczył - jak zresztą pamiętamy, w poprzednich sezonach sama Pluliga kilka razy tytułem próby takie transmisje internetowe we własnym zakresie organizowała. A przed mikrofonem w roli sprawozdawcy-komentatora można zawsze posadzić kogoś z klubu, który jest gospodarzem takiego spotkania. Niektóre kluby - jak choćby Zawiercie takie gotowe całe ekipy całkiem sprawne i siatkarsko kompetentne już zresztą u siebie mają. Przynajmniej sprawozdawca nie będzie udawał, że nie jest stronniczy, lub że mecz w ogóle go nie interesuje i w jego głosie faktycznie będzie słychać emocje. Tyle, że trzeba się jeszcze z Polsatem dogadać i to w całej sprawie transmisji internetowych może okazać się najtrudniejsze. :|
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Aranger »

Mają być transmitowane wszystkie mecze rozgrywane w weekend (w 3 i 4 kolejce to już potwierdzone przez ramówkę). Jako, że są one w znacznej przewadze nad tymi ze środka tygodnia, a w trakcie trwania takiej środowej kolejki spotkania nakładają się na siebie godziną rozgrywania, to przy doborze dwóch najciekawszych do transmisji przez Polsat (jak np. dzisiaj) nie jest źle. Chociaż fakt faktem, mogli sobie darować gadkę, że pokażą WSZYSTKIE mecze.

Btw. Teppan dzisiaj w szóstce Skry.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Franko »

Hej Będzin gra... tralalala lala la
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

To jest internetowa transmisja gdzieś Oczywiście Stocznia Zaksa.
Adric
Posty: 35
Rejestracja: 24 cze 2017, o 17:39
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Adric »

Ma ktoś stream do Polsatu Sport ??
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa 1:3
Obejrzymy dalszy ciąg rollercoastera zmian w Rzeszowie, który zakręci się tak, że nawet Podpromie nie pomoże.
W tym przypadku jesteś jednak tendencyjny :) Cytując klasyka "Pewnych spraw nie możemy przeginać"
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

Wika skończy na libero, coś czuję. Przyjęcie problemem Stoczni.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Sobollo »

ściągając tych obcokrajowcow to stocznia wogole nie wzięłapod uwage limitow 3 obcokrajowcow. W tym przypadku to Rossard i Tihacek sobie nie pograja
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: TommyLeeJones »

Włączam transmisję - Kurek nad blokiem ale kolektyw ZAKSY póki co górą. Dobra zmiana Hoag'a na zagrywce w końcówce seta, za to Matej przysiadł, jest pod ostrzałem i to Kędzierzynianom finalnie się opłaciło. Chociaż przyznam, że na ten moment z Kaczmarkiem i Śliwką nie widzę ZAKSY na podium w tym sezonie, muszą naprawdę solidnie popracować i podnieść poziom.
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: krzychszp »

Po 1 secie widać który zespół jest bardziej zgrany, w Stoczni Kurek dalej w bardzo dobrej formie, nieco wiecej sie spodziewałem po Kazijskim
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Szary Wilk »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, o 17:56 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: spam
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

TommyLeeJones pisze:Włączam transmisję - Kurek nad blokiem ale kolektyw ZAKSY póki co górą. Dobra zmiana Hoag'a na zagrywce w końcówce seta, za to Matej przysiadł, jest pod ostrzałem i to Kędzierzynianom finalnie się opłaciło. Chociaż przyznam, że na ten moment z Kaczmarkiem i Śliwką nie widzę ZAKSY na podium w tym sezonie, muszą naprawdę solidnie popracować i podnieść poziom.
Jeśli na ten moment Zaxy nie widać na podium, to Skry w pierwszej połówce tabeli.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: krzychszp »

Dramatyczne jest przyjęcie Stoczni
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: TommyLeeJones »

@Noworoczny
Wiem, że to co najmniej dyskusyjna hipoteza :D . I nie mam nic przeciwko, gdybym się mylił. Po prostu Kędzierzynianom może braknąć pary na koniec, ich potencjał wydaje się też nieco mniejszy.

Skra mnie niepokoi równie mocno.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

Złoto zdobędzie Stocznia. Dzięki genialnemu przyjęciu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Murilo0 »

Gałązka radzi sobie całkiem dobrze ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Noworoczny »

Mnie też postawa Skry niepokoi (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Plusliga 2018/19 - kolejka 2

Post autor: Pele »

Noworoczny pisze:Złoto zdobędzie Stocznia. Dzięki genialnemu przyjęciu.
Oczywiście, przyjmą złoto bezproblemowo, jak im ktoś da
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”