PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: dyletant »

Muzaj utrzymuje Skrę w grze, bo Trefl powinien już odjechać w tym secie
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Muzaj od stanu 9:14 dwa ataki w aut i w trzeciej akcji blokowany - przewaga zniwelowana do dwóch punktów. Podał Skrze nie tylko obie ręce, ale nawet swojego koka.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: knightrider »

2 farfocle Łomacza :] :] Przy zagrywce Janusza :] :] Poprawka chwilę potem kolejny.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Verdungo »

Gra Skry to na razie jeden wielki chaos.

PS. Kłos miał tyle wolnego po zakończeniu sezonu a wygląda gorzej od zawodników, którzy wrócili z MŚ :D
Ostatnio zmieniony 20 paź 2018, o 14:51 przez Verdungo, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Po 19 po asie Wlazłego. Trefl nie wykorzystał kilku kontr i stracił szansę dowiezienia bezpiecznej przewagi do końca seta.

Z dwóch Niemców w składzie Gdańska tylko jeden gra dobrze.
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: dyletant »

Fajnie wygląda Olenderek, przypomina mi Żurka z zeszłego sezonu, wszystko podbija albo przynajmniej jest w kontakcie i nic nie wpada na czysto.
Za to słabo gra Serb, więcej po nim oczekiwałem, oglądając go w tych kilku meczach Chaumont

Za wcześnie pochwaliłem Gdańsk, wykończyli się własnymi błędami. Skra dalej się męczy sama ze sobą.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Wróciło stare - Muzaj przy setowej błąd przejścia linii trzeciego metra. Wcześniej Niemiec (Patryk) atak w siatkę i Skra wyrównała stan meczu na 1:1
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: knightrider »

Muzaj taki nijaki kompletnie już ma 24 lata grubo i łatka wiecznego talentu z dopiskiem niespełnionego przy takim obecnym poziomie zostanie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

knightrider pisze:Muzaj taki nijaki kompletnie już ma 24 lata grubo i łatka wiecznego talentu z dopiskiem niespełnionego przy takim obecnym poziomie zostanie.
Spróbuj na to popatrzyć z innej, bardziej optymistycznej strony. W sumie powinno nas cieszyć, że pomimo wielu zmian, są jednak w życiu rzeczy niezmienne i pewne - takie jak podatki, czy błędy własne Maćka Muzaja. :D
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Aershis »

knightrider pisze:Muzaj taki nijaki kompletnie już ma 24 lata grubo i łatka wiecznego talentu z dopiskiem niespełnionego przy takim obecnym poziomie zostanie.
Spokojnie, fanem Maćka nie jestem, ale to powinno wyglądać zupełnie inaczej po całym sezonie u Anastasiego.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Aranger »

To jest chyba najgorszy mecz Plusligi jaki widziałem w tym sezonie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Aershis pisze: Spokojnie, fanem Maćka nie jestem, ale to powinno wyglądać zupełnie inaczej po całym sezonie u Anastasiego.
Mi się wydaje, że to podobna sytuacja jak z Bartkiem Kurkiem - i jak Muzaj sobie sam tutaj nie pomoże, to nikt mu nie pomoże. Przecież przejście linii trzeciego metra przy setowej, czy też te dwa wcześniejsze przy dużej przewadze Trefla zerwane przez Maćka ataki, to nie jest żaden błąd techniczny tylko brak koncentracji.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2018, o 15:14 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Franko »

drukjul pisze:Muzaj od stanu 9:14 dwa ataki w aut i w trzeciej akcji blokowany - przewaga zniwelowana do dwóch punktów. Podał Skrze nie tylko obie ręce, ale nawet swojego koka.
Aż się boję pytać którego koka... :]

A może oba :o 8-) :]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Franko pisze:
Aż się boję pytać którego koka... :]
Bez podtekstów - tego na głowie. Maciek własnymi błędami wyciągnął z II secie z opałów Skrę, ale jak pamiętamy baron Münchhausen trzymając się za koka wyciągnął z bagna wraz z koniem samego siebie :D https://matthias.ch/wp-content/uploads/ ... hausen.jpg
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Aershis »

Ale rozbita iskierka. :)
krzychszp
Posty: 973
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: krzychszp »

Kto w Skrze wpadł na pomysł sciagniecia Teppana? Gośc nie nadaje sie do plusligi a co dopiero do Skry która chce podobno obronić mistrzostwo
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Gdańszczanie wrócili do tego co pokazywali przez pierwsze półtora seta, ale mogą sobie pluć w brodę, że nie wykorzystali równie słabej gry Skry i roztrwonili swoją wysoką przewagę jaką mieli w połowie II partii. Mieliby już teraz w kieszeni zwycięstwo za 3 punkty w Bełchatowie, a tak nawet jak wygrają tie-breaka może im zostać niedosyt.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: lipa210 »

krzychszp pisze:Kto w Skrze wpadł na pomysł sciagniecia Teppana? Gośc nie nadaje sie do plusligi a co dopiero do Skry która chce podobno obronić mistrzostwo
Też tak myślę. Nie jest wysoki, nie jest skoczy, nie ma świetnej techniki ataku, a jeszcze twierdzi że przychodzi na pierwszego atakujecego. Wszyscy rezerwowi Skry to porażka, skład zbudowany po włosku, dobra pierwszy szóstka a rezerwa tylko do treningu.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: drukjul »

Skra przepchnęła zwycięstwo. Jeżeli dobrze liczę to Trefl zakończył to spotkanie z 16 własnymi pomyłkami w ataku, a Skra z 11. Więc dosłownie mecz błędów. Miejmy nadzieję, że środkowy mecz o superpuchar będzie stał na znacznie lepszym poziomie
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: leeon »

Metamorfoza w 4 dni? Będzie taka sama nędza (przynajmniej w wykonaniu Skry) jak dziś. Dawno nie było tak słabej ławki w Skrze. Nikt nie jest gwarantem pozytywnych zmian.Teppan cwaniakował przy bloku jakby 30 pkt z Zaksą nastukał. Oj chłopak ma ego...
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Lynn »

"Guido Vermulen trener reprezentacji Holandii, która na początku mistrzostw pokonała niespodziewnie Kanade, myśmy nawet komentowali chyba ten mecz" - K. Wanio :D

przecież Holandia przegrała ten mecz 0-3 ;)

mecz Olsztyn - Będzin wyrównany, ale końcówki setów dla gospodarzy. Co ciekawe amerykanin po stronie Będzina opóścił parkiet już w połowie I seta. Za niego Peszko, który jest najlepszym graczem Będzina jak narazie.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: knightrider »

leeon pisze:Metamorfoza w 4 dni? Będzie taka sama nędza (przynajmniej w wykonaniu Skry) jak dziś. Dawno nie było tak słabej ławki w Skrze. Nikt nie jest gwarantem pozytywnych zmian.Teppan cwaniakował przy bloku jakby 30 pkt z Zaksą nastukał. Oj chłopak ma ego...
Jak Katić z całym szacunkiem dla Serba jest 3 przyjmującym i nie ma nikogo nawet na poprawę przyjęcia to jest dramat. Orczyk w tej chwili to niewypał w pełni 0 agresji, 0 zagrywki, przyjęcie 0, co do Estończyka na zagrywkę wbije i na podwójną 2-3 akcje skończy nic więcej. Po transferach widzę znowu budżet poszedł w dół skoro Skre stać teraz na tylko 2 minimum solidnych przyjmujących.
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kamil1999 »

knightrider pisze:Nie rozumiem decyzji Skry że postawili na Łomacza nie jest wgl młody 31 lat, ani nie jest wirtuozem rozegrania tylko taki średni mocno bez zagrywki. Janusz nie jest gorszy + młodszy + dziś z wyskoku ładnie ciśnie kompletnie nie rozumiem tego :]
No nie bez zagrywki to jest Drzyzga czy Deroo ,którzy nie mają ani zbyt silnej ani zbyt groźnego flota ,Łomacz ma groźnego flota zatem na zagrywce jest zawodnikiem jak najbardziej przydatnym ,ale niektórzy pomimo tego ,że Szalpuk czy Śliwka na mistrzostwach świata na zagrywce szkodzili równie mocno lub nawet mocniej niż ci co zagrywają z wyskoku to dla wielu kibiców flot i tak będzie bezużyteczną formą zagrywki.Ale do reszty się zgadzam Łomacz nie jest wirtuozem a Skre najlepiej mi się oglądało gdy Łomacz miał kontuzje i ogrywali w LM rosyjskie kluby.
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: dyletant »

Nareszcie dziś Olsztyn prawie taki jaki chciałbym oglądać, Woicki mógłby więcej grać środkiem i 6 strefą, bo czasami idą do Hadravy w ciemno nawet przy naszym dobrym przyjęciu. Fajny Marcel, typowy Janek i Kapelusz swoje dołożył. Jeszcze widzę rezerwy w zagrywce.
Nie oszukujmy się, Będzin zagrał dziś bardzo słabo. Wyłączyliśmy im Buchowskiego i Langlois, na środku nigdy groźni nie byli.
Weryfikacja nawet nie tyle z ZAKsą, bo będzie ciężko o seta, ale raczej z Finami w EP.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: aezakmi »

knightrider pisze:Jak Katić z całym szacunkiem dla Serba jest 3 przyjmującym i nie ma nikogo nawet na poprawę przyjęcia to jest dramat.
Katić - motorycznie, jeden z najgorzej prezentujących się zawodników. Jakby przypadkowo znalazł się w tym sporcie. Aż dziw, że ten zawodnik gra w Skrze i kadrze Serbii. Coś niezrozumiałego...
kamil1999 pisze:No nie bez zagrywki to jest Drzyzga czy Deroo ,którzy nie mają ani zbyt silnej ani zbyt groźnego flota ,
Oglądałeś MŚ?! Drzyzga zmazał ostatnie lata i załatwił swoją mocną zagrywką "z wyskoku", m.in. Amerykanów w półfinale turnieju o MŚ. Życie potrafi być przewrotne. Polecam powtórkę tiebreaka, biorąc pod uwagę poziom naszego rywala
- prawdopodobnie naszego najlepszego meczu w XXI wieku: https://www.youtube.com/watch?v=n90NVAYktjA Mecz, o którym nigdy nie zapomnę, do końca życia. Siedziałem do 9:00 rano zanim poszedłem spać, łzy, emocje, alkohol, niesamowita radość - było wszystko.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Pele »

Lynn pisze:"Guido Vermulen trener reprezentacji Holandii, która na początku mistrzostw pokonała niespodziewnie Kanade, myśmy nawet komentowali chyba ten mecz" - K. Wanio :D

przecież Holandia przegrała ten mecz 0-3 ;)

mecz Olsztyn - Będzin wyrównany, ale końcówki setów dla gospodarzy. Co ciekawe amerykanin po stronie Będzina opóścił parkiet już w połowie I seta. Za niego Peszko, który jest najlepszym graczem Będzina jak narazie.
Jest dużo racji w tym co piszesz, w meczu z ZAKSĄ też dał bardzo fajną zmianę. Ciekawe jak by zagrał wychodząc w pierwszej "szóstce"?? Bo sam wiesz, to czasem kończy się szybkim wypełnieniem pampersa :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kamil1999
Posty: 5497
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kamil1999 »

aezakmi pisze:
Oglądałeś MŚ?!
Mecz z USA o którym mówiłeś niestety nie.Nie miałem jak go oglądnąć ,byłem na wycieczce a zasięg tam był kiepski.Powtórki też nie widziałem ,to nie to samo co na żywo.Drzyzgę raczej zawsze kojarzyłem ze słabą zagrywką więc dlatego tak napisałem ,jak ją zmienił to ok ,ale mojego założenia odnośnie flotów i silnych zagrywek to nie zmienia.Floty też są groźne a już na pewno Łomacz dysponujetakim flotem.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: WolskiPatriota »

kamil1999 pisze: Polecam powtórkę tiebreaka, biorąc pod uwagę poziom naszego rywala
- prawdopodobnie naszego najlepszego meczu w XXI wieku: https://www.youtube.com/watch?v=n90NVAYktjA Mecz, o którym nigdy nie zapomnę, do końca życia. Siedziałem do 9:00 rano zanim poszedłem spać, łzy, emocje, alkohol, niesamowita radość - było wszystko.
Nasz najlepszy mecz w XXI wieku to był finał z 21.09.2014. Kosmiczna siatkówka.
kanimo

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: kanimo »

kamil1999 pisze:
aezakmi pisze:
Oglądałeś MŚ?!
Mecz z USA o którym mówiłeś niestety nie.Nie miałem jak go oglądnąć ,byłem na wycieczce a zasięg tam był kiepski.Powtórki też nie widziałem ,to nie to samo co na żywo.Drzyzgę raczej zawsze kojarzyłem ze słabą zagrywką więc dlatego tak napisałem ,jak ją zmienił to ok ,ale mojego założenia odnośnie flotów i silnych zagrywek to nie zmienia.Floty też są groźne a już na pewno Łomacz dysponujetakim flotem.

Gadanie. Przeciez Drzyzga od dawna ma 2 zagrywki, tylko tej z wyskoku dawno nie stosowal. Ale nawet srednio-stazowi kibice powinnie jego zagrywke z wyskoku pamietac. Wedlug moich wspomnien, to ona byla jeszcze lepsza. Flota tez zreszta mial dosyc punktujacego, lepszego niz flot Lomacza.
Grzesiek dopiero niedawno podostrzyl swojego balonowatego flota i troche wiecej punktow, blokow dostarcza swojemu zespolowi.
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga 2018/2018 - kolejka 3

Post autor: Szary Wilk »

Żygadło taka padaka, że szok
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”