GKS Katowice 2018/2019

perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

barti522 pisze:Kwasowski jest już wpisany w karuzeli transferowej wśród zawodników przychodzących do Katowic. Wygląda zatem na to, iż faktycznie mogą zostać z 4 przyjmujących: Kwasowski, Szymura, Buchowski, Szymański, w związku z czym byliby jedyną drużyną w Pluslidze, która nie będzie posiadać żadnego zawodnika zagranicznego na tej pozycji. :o
Nie wiem czy jest to miarodajne on tam był wpisany jako jeden z pierwszych. Takvam też był tam w kręgu zainteresowań a wiemy jak to się skończyło
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: barti522 »

Takvam był w kręgu zainteresowań, Kwasowski widnieje wśród przychodzących, tylko niepogrubionym drukiem, tak samo jak np Żaliński w Olsztynie, ale czy to jest miarodajne, to też nie wiem.
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: gieksik89 »

Jesli scenariusz polskich przyjmujacuch sie sprawdzi to p. Lyczko i Daszkiewicz powodzenia z jednym dobrym solidnym przyjmujacym to nie do plus ligi ( no oby Katowice nie zawitaly tak jak kiedys Kielce ) , wszystkie zespoly sie zbroja zawodnikami solidnym a Gieksa ku... Buchowski ( u Bendaruka nawet go juz nie chcieli - teraz wiemy czemu haha jako 6 przyjmujacy )
Szymanski prosze nie skomentuje tego !
Kwasowski ? tez od poczatku uwazam za przrcietnego grajka.
Oj Rafale Sz. ciezka twoja dola w Gieksie dobrze ze kontrakt roczny :) szkoda marnowania sie jesli tak to bedzie wyglądac ....
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Dustin Watten już oficjalnie w Gieksie

https://siatkowka.gkskatowice.eu/n/dust ... -w-gieksie
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: gieksik89 »

Tutaj akurat wporzadku moim zdaniem.osoba na libero :)
ale co z 4 przyjmujacym ?
Kto ?!
Oby kupe smiechu nie bylo ... :/
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Kwasowski ma być, a kogo Ty się spodziewasz ? I tak najsłabiej wygląda rozegranie bo Firlej to raczej wystawiacz niż rozgrywacz.
kanimo

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kanimo »

VolleyFan10 pisze:Kwasowski ma być, a kogo Ty się spodziewasz ? I tak najsłabiej wygląda rozegranie bo Firlej to raczej wystawiacz niż rozgrywacz.
:o
Moze Firlej nie jest mistrzem swiata, ale gdyby nie wzrost, to uznalabym ze jednak ciekawy i perspektywiczny bardziej niz Kedzierski. A Kedzierskiego niektorzy chcieli do repry powolywac « po dobrym sezonie w serie A ».
Fakt, wszystko jest wzgledne, pytanie: do jakiego miejsca ten zespol jest przymierzany.
Ale ja wiekszy problem widze na innych pozycjach.
Np drugie przyjecie. Buchowski? Kwasowski? Szymanskiemu w Kielcach obecny trener Katowic nie potrafil zaufac i dac mu pograc. Teraz bierze go jako...? Bardzo obiecujacego zawodnika???
Jarosz niby znane nazwisko ale obecnie Butryn go przewyzsza w wiekszosci elementow poza pijarem. Wg statystyk data volley tych Panow dzieli 12 pozycji.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019, o 21:25 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

Wiadomo trzeba mu dać szansę ale gdybym był kibicem Gieksy to nie liczyłbym na jakiś dobry wynik w przyszłym sezonie. O 8 będzie ciężko. Poza tym to właśnie rozgrywający jest mózgiem drużyny. Szczerze mówiąc byłem zdziwiony, że Firlej znalazł się w szerokiej kadrze kosztem Kędzierskiego.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019, o 21:27 przez VolleyFan10, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kanimo »

Masz racje. Ale jak napisalam, edytujac posta, nie rozegranie jest IMHO najwiekszym ograniczeniem.

A czemu byles zdziwiony? Bo lepsza liga?
Czy zespol z czolowki slabszej ligi jest mniej wart niz zespol z ogona najlepszej?

Jestezs kolejna osoba, ktora pytam: widziales mecze obydwu?
VolleyFan10
Posty: 418
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 10:37
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: VolleyFan10 »

kanimo pisze:Masz racje. Ale jak napisalam, edytujac posta, nie rozegranie jest IMHO najwiekszym ograniczeniem.

A czemu byles zdziwiony? Bo lepsza liga?
Czy zespol z czolowki slabszej ligi jest mniej wart niz zespol z ogona najlepszej?

Jestezs kolejna osoba, ktora pytam: widziales mecze obydwu?
Oczywiście, widziałem kilka meczów jednego i drugiego chociaż Kędzierskiego więcej. Mimo, iż jego zespół nie prezentował się najlepiej Michał miał dobry sezon w Sorze. Wykreował sobie lidera w postaci Petkovicia, który został najlepszym bombardierem w ilości punktów we Włoszech. Nawet w jednym z wywiadów Petkovic powiedział, że jego wynik to duża zasługa rozgrywającego bo gra mu fajne piłki w tempo.

Co do Firleja to po prostu nadal jakiś tam talent ale szału na mnie nie zrobił. Daszkiewicz wierzy w jego potencjał i chce go rozwinąć podobnie jak wcześniej rozwinął się Komenda. Ale coś mi sie wydaje, że Fijałek sobie sporo pogra.

To jest tylko moje zdanie Kanimo a sezon i tak wszystko zweryfikuje.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Paragon »

No to szału nie ma - myślałem jednak, że ogarną 3 zagraniczniaka, kogoś mocnego obok Szymurki, wtedy Katowice śmiało włączyłyby się w walkę o play offy, ale Kwasowski to zaledwie solidny gracz, nie jest zły, ale to za mało. Bardziej podoba mi się skład Będzinu niż Katowic.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: A może rezygnacja nie tylko z Takvama, ale i z Kwasowskiego po to by zakontraktować jakąś gwiazdę? To wydaje mi się jakieś bardziej prawdopodobne bo Katowice z ponoć większym budzetem nie zadowolą się Buchowskim czy Kwasowskim w 6. Do wzięcia są ciekawe nazwiska jak Kooy, Jereszczenko, Irańczycy(z Werony, Ghaemi oraz Mirza) czy Fukuzawa. Albo powrót DeRocco do PlusLigi.
Chyba jednak się zadowoliły zarówno Kwasowskim, jak i Buchowskim :D nie ma to jak zrezygnować z Takvama, zamiast tego wziąć juniora i mając miejsce dla 3 obcokrajowca na przyjęciu zakontraktować Kwasowskiego z Szymańskim xD Nie popisały się Katowice w tym okienku transferowym delikatnie rzecz ujmując. :)
kamil1999
Posty: 5525
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze: A może rezygnacja nie tylko z Takvama, ale i z Kwasowskiego po to by zakontraktować jakąś gwiazdę? To wydaje mi się jakieś bardziej prawdopodobne bo Katowice z ponoć większym budzetem nie zadowolą się Buchowskim czy Kwasowskim w 6. Do wzięcia są ciekawe nazwiska jak Kooy, Jereszczenko, Irańczycy(z Werony, Ghaemi oraz Mirza) czy Fukuzawa. Albo powrót DeRocco do PlusLigi.
Chyba jednak się zadowoliły zarówno Kwasowskim, jak i Buchowskim :D nie ma to jak zrezygnować z Takvama, zamiast tego wziąć juniora i mając miejsce dla 3 obcokrajowca na przyjęciu zakontraktować Kwasowskiego z Szymańskim xD Nie popisały się Katowice w tym okienku transferowym delikatnie rzecz ujmując. :)
Chyba czasami zbyt optymistycznie do pewnych ruchów polskich klubów podchodzę. No nic, Katowice, które budżet podobno mają lepszy od Będzina, wyglądają znacznie od nich gorzej i nie powalczą nawet o tą 8 moim zdaniem.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

kamil1999 pisze:
barti522 pisze:
kamil1999 pisze: A może rezygnacja nie tylko z Takvama, ale i z Kwasowskiego po to by zakontraktować jakąś gwiazdę? To wydaje mi się jakieś bardziej prawdopodobne bo Katowice z ponoć większym budzetem nie zadowolą się Buchowskim czy Kwasowskim w 6. Do wzięcia są ciekawe nazwiska jak Kooy, Jereszczenko, Irańczycy(z Werony, Ghaemi oraz Mirza) czy Fukuzawa. Albo powrót DeRocco do PlusLigi.
Chyba jednak się zadowoliły zarówno Kwasowskim, jak i Buchowskim :D nie ma to jak zrezygnować z Takvama, zamiast tego wziąć juniora i mając miejsce dla 3 obcokrajowca na przyjęciu zakontraktować Kwasowskiego z Szymańskim xD Nie popisały się Katowice w tym okienku transferowym delikatnie rzecz ujmując. :)
Chyba czasami zbyt optymistycznie do pewnych ruchów polskich klubów podchodzę. No nic, Katowice, które budżet podobno mają lepszy od Będzina, wyglądają znacznie od nich gorzej i nie powalczą nawet o tą 8 moim zdaniem.
Budżet, budżetem liczy się to kto nim dysponuje. W Będzinie są ludzie, którzy znają się na rzeczy, nwm czy to samo mogę powiedzieć o Gieksie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Szampon093 »

Paragon pisze:No to szału nie ma - myślałem jednak, że ogarną 3 zagraniczniaka, kogoś mocnego obok Szymurki, wtedy Katowice śmiało włączyłyby się w walkę o play offy, ale Kwasowski to zaledwie solidny gracz, nie jest zły, ale to za mało. Bardziej podoba mi się skład Będzinu niż Katowic.
Kwestia rowniez trenera.. Daszkiewicz zbudowal swoja druzyne, Bednaruk swoja : ) Nie ma to jak Kuba
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Szampon093 pisze:
Paragon pisze:No to szału nie ma - myślałem jednak, że ogarną 3 zagraniczniaka, kogoś mocnego obok Szymurki, wtedy Katowice śmiało włączyłyby się w walkę o play offy, ale Kwasowski to zaledwie solidny gracz, nie jest zły, ale to za mało. Bardziej podoba mi się skład Będzinu niż Katowic.
Kwestia rowniez trenera.. Daszkiewicz zbudowal swoja druzyne, Bednaruk swoja : ) Nie ma to jak Kuba
I pomyślec, że przez moment był podobno w Gieksie grany temat Bednaruka ale ze strony klubu nie było szczegółów i jakichś większych deklaracji dlatego Kuba zdecydował się na Będzin.
Camillo Marcotti

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: Camillo Marcotti »

Resovia odetchnęła z ulgą, w przyszłym sezonie może już ich nie będzie Gieksa prać...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2018/2019

Post autor: perykles »

Camillo Marcotti pisze:Resovia odetchnęła z ulgą, w przyszłym sezonie może już ich nie będzie Gieksa prać...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Nie przesadzajmy w tym sezonie było 2-2 w meczach :]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”