Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Kicu »

Szampon093 pisze:Nawiązując wiec do Tych 2 zawodników.
1. Jak grał Konarski przy Toniuttim? : )
2. Poczekałbym na kilka spotkań przy Toniuttim w JW : )

Hadrava to świetny zawodnik, w PL jeszcze niejednego zaskoczy.
No właśnie ewentualną nadzieję i szansę widzę dzięki grze z Toniuttim.
Powtórzę - jako rezerwowy transfer super, ale jako pierwszej strzelby na chwilę obecną w takim zespole jak JW go nie widzę. Więc tu wiele zależy od Boyera i tego czy będzie w zespole do końca sezonu. Gorol jak widać nie patyczkuje się. Widział jakiś "kwas" w szatni w minionym sezonie i Reynolds poleciał.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1799
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: hardy »

Kiedyś to kończyła sie liga, a zaczynał sie ciekawy okres transferów klubowych. Dzisiaj wszystko jest praktycznie ustalone. Można forum zamknąć i odstawić do konserwacji.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Aranger »

Kicu pisze:Gorol jak widać nie patyczkuje się. Widział jakiś "kwas" w szatni w minionym sezonie i Reynolds poleciał.
To jest ciekawe, w materiale z meczu finałowego na kanale JW Wiśniewski dwa razy podkreślał dużą zasługę Reynoldsa w tym tytule, ktoś pisał, że w podobnym tonie wypowiadał się Kampa.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: iron »

hardy pisze:Kiedyś to kończyła sie liga, a zaczynał sie ciekawy okres transferów klubowych. Dzisiaj wszystko jest praktycznie ustalone. Można forum zamknąć i odstawić do konserwacji.
Najwięksi gracze próbują być najszybsi. Kiedyś PP był terminem klepania kontraktów. Dziś to już za późno.

Co do konserwacji forum: no przecież konserwacja buła w trakcie walki o złoto :D
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

iron pisze:
hardy pisze:Kiedyś to kończyła sie liga, a zaczynał sie ciekawy okres transferów klubowych. Dzisiaj wszystko jest praktycznie ustalone. Można forum zamknąć i odstawić do konserwacji.
Najwięksi gracze próbują być najszybsi. Kiedyś PP był terminem klepania kontraktów. Dziś to już za późno.
Jak się chce ściągać gwiazdy na kolejny to wędkę zarzuca się w listopadzie - takie są dzisiaj realia. Pomyśleć, że jak w 2006 JW polowało na Juantorene (po przygodzie w Ufie) to romansowali z nim jeszcze we wrześniu na sezon 6/7! A potem afera o doping i się nie pojawił (no i pewnie by się nie pojawił);)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Biciut »

Vilgefortz pisze:
iron pisze:
hardy pisze:Kiedyś to kończyła sie liga, a zaczynał sie ciekawy okres transferów klubowych. Dzisiaj wszystko jest praktycznie ustalone. Można forum zamknąć i odstawić do konserwacji.
Najwięksi gracze próbują być najszybsi. Kiedyś PP był terminem klepania kontraktów. Dziś to już za późno.
Jak się chce ściągać gwiazdy na kolejny to wędkę zarzuca się w listopadzie - takie są dzisiaj realia. Pomyśleć, że jak w 2006 JW polowało na Juantorene (po przygodzie w Ufie) to romansowali z nim jeszcze we wrześniu na sezon 6/7! A potem afera o doping i się nie pojawił (no i pewnie by się nie pojawił);)
Z tego co pamiętam to Bosek nawet wtedy mowil ze tylko i wylacznie przez doping nie zagral w JW bo byl klepniety ;)
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: dezerter »

Znowu dwie strony spamu o wyższości jednego zawodnika nad drugim. Dobranoc moderacjo. :]
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

dezerter pisze:Znowu dwie strony spamu o wyższości jednego zawodnika nad drugim. Dobranoc moderacjo. :]
Ale to jest forum dyskusyjne i trwała dyskusja, kto ma w JW większe szanse i potencjał na bycie szóstkowym. Dlaczego moderacja ma w to ingerować?
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
mimo82
Posty: 119
Rejestracja: 2 kwie 2020, o 13:32
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: mimo82 »

Vilgefortz pisze:
dezerter pisze:Znowu dwie strony spamu o wyższości jednego zawodnika nad drugim. Dobranoc moderacjo. :]
Ale to jest forum dyskusyjne i trwała dyskusja, kto ma w JW większe szanse i potencjał na bycie szóstkowym. Dlaczego moderacja ma w to ingerować?
Może choćby dlatego, że taka dyskusja powinna przenieść się do tematu JW!
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: KrzysztofRatajski »

Na Boyera narzekająy
Hadrava nie pasuje na drugiego
Co za ludzie
Krupi90
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2021, o 08:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Krupi90 »

kamil1999 pisze:Armin Tashakori- kto może o nim co więcej powiedzieć? Jakoś poza Seyedem ciężko mi coś powiedzieć o środkowych Iranu. Podobno klub z top 8 w lidze go wybrał. Podejrzewam, że Suwałki. Dobry transfer?
Ślepsk Malow Suwałki mają środek zaklepany, podana informacja nieprawdziwa.

Pozdrawiam
Adriano
Posty: 583
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Adriano »

KrzysztofRatajski pisze:Na Boyera narzekająy
Hadrava nie pasuje na drugiego
Co za ludzie
Też jestem zdania że powinniśmy ściągac takie nazwiska jak pare lat temu np. Pedro Azenha.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Adriano pisze:
KrzysztofRatajski pisze:Na Boyera narzekająy
Hadrava nie pasuje na drugiego
Co za ludzie
Też jestem zdania że powinniśmy ściągac takie nazwiska jak pare lat temu np. Pedro Azenha.
Paczko Bozko, Alp Cayir to były gwiazdy :]
tak na poważnie - dyskusja była o tym, kto kogo wygryzie z szóstki, bo Hadrava do Rychlickiego podejścia nie miał, ale Boyer w kryzysie nie jest jakąś górą.

Jak Boyer wróci do kadry to JW nie będzie miało przekątnej w sezonie reprezentacyjnym, czyli notabene do końca września.
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Krupi90 pisze:
kamil1999 pisze:Armin Tashakori- kto może o nim co więcej powiedzieć? Jakoś poza Seyedem ciężko mi coś powiedzieć o środkowych Iranu. Podobno klub z top 8 w lidze go wybrał. Podejrzewam, że Suwałki. Dobry transfer?
Ślepsk Malow Suwałki mają środek zaklepany, podana informacja nieprawdziwa.

Pozdrawiam
Też ten Ślepsk mi nie pasował. Tam mają Takvama i Tuanigę, więc podpisywanie środkowego zagranicznego by powodowało konieczność wzięcia Polaka na przyjęcie obok Halaby. Takowych zbyt wielu nie ma, którzy by mogli grać w szóstce, a podejrzewam, że Walińskiego by Suwałki zostawiły, gdyby tak miało wyglądać zestawienie.

Mówiło się o Brazylijczyku i Chorwacie wśród kandydatów na przyjęcie. Padło też nazwisko Louatiego, a świeżo upieczony mistrz Polski w barwach Ślepska to byłby świetny transfer. Był bardzo solidnym zawodnikiem w tym sezonie. Wiele osób kręciło nosem na niego, ale z biegiem sezonu okazało się, że był równie cenny jak Szymura i Fornal, a w wielu meczach ratował JW wynik.

Ma ktoś wiedzę, jak wygląda sytuacja w Rosji i we Włoszech? Jest realna szansa, by Yacine został w naszej lidze? Solidność w JW a solidność w Ślepsku to dwie różne sprawy. Taki zawodnik byłby w Suwałkach na wagę złota (oczywiście nie całkiem dosłownie jak w Jastrzębiu ;)).
Szary Wilk
Posty: 7957
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

PlusLiga będzie najsilniejsza w historii, 4 drużyny na mega wysokim poziomie, ale kibicom z siatka.org i tak się to nie podoba :D
Krupi90
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2021, o 08:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Krupi90 »

Myślę, że Suwałki "jeszcze" nie stać na zawodnika pokroju Yacine, choć bardzo bym chciał ujrzeć świeżo upieczonego MP w Suwałkach. Halaba i Buchowski to już solidna para przyjmujących, a do tego libero do którego uwaga! kontaktował się Vital Heynen, który mógłby zastąpić któregoś z trzech libero RP w razie kontuzji. Jeśli chodzi o Halabę i jego transfer/wypożyczenie to może być dobra opcja dla obu stron, tak jak w przypadku Szerszenia, który przyszedł do Suwałk na roczne wypożyczenie i odgrywał pierwszoplanową rolę w ówczesnym beniaminku. Przy trenerze Kowalu Paweł może się rozwinąć, a w Zawierciu grzałby ławę, choć koniec sezonu pokazał, iż nie jest gorszą opcją niż Orczyk i gdyby Kolaković postawił na niego wcześniej to Zawiercie byłoby wyżej w rundzie zasadniczej.
Temat Szalpuka w Suwałkach jeszcze jest, kwestią pozostaje draft do ligi koreańskiej.

To mój drugi post :) trochę obszerniejszy, jak będę miał jakieś wiadomości to się nimi podzielę.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Krupi90 pisze:Myślę, że Suwałki "jeszcze" nie stać na zawodnika pokroju Yacine,
Louati nie zarabiał wcale dużo w JW - taka raczej średnia półka płacowa, której Suwałki mogłyby sprostać szukając gwiazdy (jak na swój poziom)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Chyba wysoki pisał tutaj, że Louati nie zostaje w lidze i odchodzi do Turcji. Chyba Galatasaray. Wielka szkoda. Ten Brazylijczyk o którym się mówiło czyli Leao też jednak zostaje w Brazylii. Może więc Sedlacek? Byłbym na tak. Podobała mi się jego gra we Włoszech i zostanawiam się dlaczego go puścili w trakcie sezonu. Do tego Sedlacek to jeśli dobrze kojarzę, jest młody siatkarz i może się jeszcze sporo rozwinąć.
To w takim razie nie wiem gdzie mółby trafić ten Irańczyk. Może Zaksa? Bo Irańskie media podały najpierw, że Manavi trafi do Zaksy a ten środkowy do klubu z top 8. Później pojawiła się inforamcj, że coś tam pomylili i Manavi nie trafi do Zaksy a do innego polskiego klubu.
Więc może pomieszali i to środkowy trafi do Zaksy(która szuka jeszcze jednego środkowego) a przyjmujący do Suwałk? Choć na ich miejscu to zdecydowanie wolałbym Sedlacka.
Krupi90 pisze:
kamil1999 pisze:Armin Tashakori- kto może o nim co więcej powiedzieć? Jakoś poza Seyedem ciężko mi coś powiedzieć o środkowych Iranu. Podobno klub z top 8 w lidze go wybrał. Podejrzewam, że Suwałki. Dobry transfer?
Ślepsk Malow Suwałki mają środek zaklepany, podana informacja nieprawdziwa.

Pozdrawiam
Trudno tu mówić o prawdzie lub fałszu. Nawet nie udaję, że nie mam wiedzy na ten temat. To w 100% moje przypuszczenia, że mogły to być Suwałki, więc skoro z taką pewnością mówisz, że nie to chyba tak jest.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7858
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Pisałem, że mówi się, że Louati ma trafić do Galatasaray, nie wiem czy tam trafi, bo nie widziałem żadnych pewnych informacji, bo w zasadzie tego nie śledzę w tym momencie. Sedlacek odszedł z Monzy, bo dostał lepszą finansowo ofertę z Chin, a Monza pozyskała Lanzę, więc nie miała powodów do trzymania Czecha na siłę, ale owszem, to dobry gracz.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: jaet »

WysokiPortorykanczyk pisze:... a Monza pozyskała Lanzę, więc nie miała powodów do trzymania Czecha na siłę, ale owszem, to dobry gracz.
Wbrew wszelkiej logice i wszystkim znakom na ziemi i niebie, to chyba jednak Chorwat jest ;)
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kamil1999
Posty: 5528
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Swoją drogą to nie mieliśmy w PL już Czecha lub Słowaka o takim nazwisku? W każdym razie da się pomylić bo nazwisko typowo czeskie:)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Kolega @alimak chyba ma dobre źródło ;)

Maciej Trąbski właśnie potwierdził Masahiro Sekitę w Cuprum Lubin.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7858
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

https://www.voleybolplus.com/halkbank-e ... birakmadi/

Bayram zostaje w Turcji.
jaet pisze: Wbrew wszelkiej logice i wszystkim znakom na ziemi i niebie, to chyba jednak Chorwat jest ;)
To przez to ze grał z Czechem na przyjęciu. :D
astronauta
Posty: 2904
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: astronauta »

WysokiPortorykanczyk pisze:Pisałem, że mówi się, że Louati ma trafić do Galatasaray, nie wiem czy tam trafi, bo nie widziałem żadnych pewnych informacji...
Potwierdzam wersję Wysokiego, wysoce prawdopodobna, info straight from the horse's mouth z dnia 18.04.2021. Szkoda, bardzo solidny zawodnik i człowiek wielu talentów.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
rysiuthebest
Posty: 73
Rejestracja: 7 maja 2015, o 21:41

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: rysiuthebest »

Nie wiem w jakiej drużynie był wymieniany Szalacha na przyszły sezon, ale z moich informacji wynika, że to Zawiercie
choe
Posty: 218
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: choe »

Środek w Suwałkach na sezon 2021/2022: Takvam, Sapiński, Smoliński, Rudzewicz. Co do przyjęcia pojawiły się nowe nazwiska. Temat Louati'ego wg moich informacji upadł z uwagi na prawdopodobny transfer do Turcji. Nie jest również przesądzone odejście Kevina Klinkenberga jako opcji na "czwórce".
Stal Nysa
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2019, o 21:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Stal Nysa »

W sezonie 2001/02 w Nysie grał czech Petr Sedlacek.
KrzysztofRatajski
Posty: 185
Rejestracja: 18 lut 2021, o 16:05
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: KrzysztofRatajski »

choe pisze:Środek w Suwałkach na sezon 2021/2022: Takvam, Sapiński, Smoliński, Rudzewicz. Co do przyjęcia pojawiły się nowe nazwiska. Temat Louati'ego wg moich informacji upadł z uwagi na prawdopodobny transfer do Turcji. Nie jest również przesądzone odejście Kevina Klinkenberga jako opcji na "czwórce".
Środek najsłabszy w lidze katastrofalnie to wygląda
Krupi90
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2021, o 08:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Krupi90 »

KrzysztofRatajski pisze:
choe pisze:Środek w Suwałkach na sezon 2021/2022: Takvam, Sapiński, Smoliński, Rudzewicz. Co do przyjęcia pojawiły się nowe nazwiska. Temat Louati'ego wg moich informacji upadł z uwagi na prawdopodobny transfer do Turcji. Nie jest również przesądzone odejście Kevina Klinkenberga jako opcji na "czwórce".
Środek najsłabszy w lidze katastrofalnie to wygląda
Potwierdzam, że środek w Suwałkach jak wyżej, z tą opinią czy najsłabszy w lidze to poczekałbym na oficjalne ogłoszenie składów przez pozostałe zespoły, szczególnie ciekawi mnie drużyna która wejdzie z I ligi, jakich zawodników zakontraktują skoro większość zespołów już ma ustalone skałady. A jak to będzie wyglądało końcowa tabela :)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

KrzysztofRatajski pisze:
Środek najsłabszy w lidze katastrofalnie to wygląda
"Najsłabszy", "katastrofalnie"? :o

Takvam orłem nie jest, ale to solidny gracz. Sapiński ma świetną zagrywkę, w ataku swoje robi i musi popracować nad blokiem. Smoliński w Lubinie grał świetnie do pewnego momentu, zwłaszcza w bloku. Rudzewicz - jako legenda klubu może być uzupełnieniem i wejść zadaniowo. - Twoje "katastrofalnie" zatem już obaliłem.

A "najsłabszy"? - Gieksa będzie miała nieogranego w szóstce Kanię i Haina. To też żadna tragedia, ale szału nie ma. W Nysie mamy Stahla, Mbaye, Zajdera. W Radomiu fatalny ostatnio Lemański, niewiadoma, czyli Jurij Semeniuk i Ostrowski. Na pewno Suwałki nie są gorsze od tych zestawień na środku, a jeśli chodzi o głębię na tej pozycji powiedziałbym, że jest nawet najlepiej.

Oczywiście Olsztyn czy Zawiercie mają na papierze lepszych środkowych. Ale już np. Gdańsk obok Crera ma Mordyla lub Urbanowicza, którzy się w meczach z Warszawą nie popisali, dlatego bym nie używał takich określeń jak "katastrofalnie", bo to jest po prostu solidny środek. Suwałki mają Bołądzia, będzie Halaba i jak do tego pojawi się ktoś dobry na drugim przyjęciu, to powinno być mocno. Środkowy tacy, jacy mają być w Ślepsku, powinni w zupełności wystarczyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”