Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nikt wazny »

każdy dostanie swoje i wszyscy zadowoleni :D .
Trzeba było tak od razu, a nie robić cyrk 8-) .
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Guilder »

Najwięcej straciła na tym Skra, ale wg mnie dla nich to nie tak dużo (wykupienie kontraktu), a pewnie też mieli dość już tego cyrku.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Myślę, że Piechocki, być może przy "pomocy" Pietrzyka (mógł mu udostępnić kontrakt do wglądu) doszedł do wniosku, że Kurek nie ma szans na wygranie sprawy i w tym momencie już nie było sensu czekać, wyłożył kasę i po sprawie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ted »

Prezes Pietrzyk potwierdził informację, iż Bartek Kurek jest zawodnikiem Skry Bełchatów. Nie chciał zdradzić w jaki sposób się panowie dogadali. Wiadomo tylko, że w połowie tygodnia dostał telefon z Bełchatowa...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreamer »

Skoro na konferencji w Bełchatowie będzie prezes Pietrzyk, to wnoszę z tego, że Skra "ma duży dług wdzięczności " wobec niego.
Jeżeli tak, to znaczy, że w sprawie Kurka "rączki pobrudzili" - i to mocno, oj mocno... zarówno Pan Bosek, jak i działacze Skry. Zdaje się, że częściowym odkupieniem ich win będzie kwota za Kurka, satysfakcjonująca Pietrzyka.

No i zakończyło się wszystko... totalną klapą polskiej siatkówki.
Odkładamy do lamusa dobrze zapowiadającego się zawodnika, który nie umiał odmówić mistrzowi Polski (albo był "umiejętnie" prowadzony przez managa... Boska :D ). Szkoda Kurka.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mate »

Ano szkoda. Kolejny talent zmarnowany. Woda sodowa uderzyła mu do głowy i tyle. Może możliwość trenowania ma, ale grania już nie. Miejsce w KK spokojnie by znalazł, ale w Bełchatowie będzie mu znacznie trudniej. Czyli Kurek ma trochę coś z polskiego piłkarza. Idzie do lepszego klubu tylko po to, aby zgarnąć więcej kasy i siedzieć na ławce(Matusiak).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Bartex »

Jesli to syndrom Matusiaka to niedlugo Bartek zalozy cieple pamposze, usiadzie przy kominku, wezmie na kolana kota i powie ze idze na emeryturke :D
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Cóż, dwa talenty z Kędzierzyna, które czarowały jeszcze rok z kawałkiem temu w meczach ćwierćfinałowych z potężnym Jastrzębiem, możemy chyba spisać na straty. Jeden będzie rezerwowym atakującym przy Wlazłym, więc pogra ogony, drugi będzie czwartym przyjmującym za Antigą, Murkiem i Bąkiewiczem, jeśli w ogóle chce pograć, to wg mnie prędzej na ataku, tylko że wtedy będzie wchodził w paradę temu pierwszemu. Ich wybór, ich kariera :|
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mate »

Jarosz pewnie będzie grywał częściej, niż Kurek. Tyle, że nie będzie to kilka spotkań tylko pojedyncze sety. Może od czasu do czasu jakiś mecz. A wie ktoś na jakiej pozycji będzie grał Maciejewicz??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Bartex »

Maciejewicz bedzie gral na pozycji trybuna 1 rzad 2 miejsce 3 ;)
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Kay »

Bartex pisze:Maciejewicz bedzie gral na pozycji trybuna 1 rzad 2 miejsce 3 ;)
Taka prawda. Szkoda chłopaka, mógł iść w promocji razem z Nerojem i Milczarkiem :P
AZS Częstochowa
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Core »

Maciejewicz będzie pewnie zawodnikiem uniwersalnym, który gotów będzie zastąpić Kurka lub Jarosza w razie jakichś problemów.
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: >Petr< »

ludzie, powoli, spokojnie.piszecie tu o Kurku jakby odchodził z tego świata. tego chyba mu nie życzymy? ja mu życzę jak najlepiej, żeby pograł w tej skrze jednak (niepoprawny optymizm)... więc po roku będę mu życzyć lepszego menago/lepszej głowy i zmiany klubu. być może będzie miał po prostu rok grania w plecy, a potem jakoś się odbuduje. oby... błagam tylko nie porównujcie go do Matusiaka ani innych niby-talentów. to jeszcze nie jest chłopak do skreślenia
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mate »

No nie życzymy, ale to jest droga do końca. Jeżeli Murek nie będzie miał problemów zdrowotnych to Kurek w tym sezonie zaliczy z 10 setów. Chociaż nie wiem czy zaliczy tyle występów, bo przecież jest jeszcze Bąku który będzie 3 przyjmującym. Tylko, że co to za rozwijanie się skoro nie gra się w ogóle. Po prostu poczuł grosza i tyle. W Kędzierzynie grałby o wiele częściej, niż w Bełchatowie tylko, że miałby o wiele mniejsze pieniądze.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: niepoinformowany »

Czy Antiga z Murkiem to młodzieniaszki? Czy Wlazły nie ma (ostatnio na szczęście nie) kłopotów zdrowotnych?

Ja nie mówię, że ich decyzja z przenosinami była słuszna, choć bliżej mi do tego. Ale szansę gry dostaną...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mate »

Ja sobie nie przypominam, aby Antiga miał jakieś problemy zdrowotne w poprzednim sezonie. Antidze i Murkowi potrzebny jest dłuższy czas regeneracji. Ale jak któryś z tych dwóch zejdzie to jego miejsce zajmie Bąku. Pewnie w meczach ze słabszymi zespołami Castellani da pograć Kurkowi od początku.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: niepoinformowany »

Ja sobie nie przypominam, aby Antiga miał jakieś problemy zdrowotne w poprzednim sezonie.
A gdzie to napisałem?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mate »

Nigdzie nie napisałeś tylko chodziło Ci o okres regeneracyjny osób po 30 :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: plecotus »

Z tego co wiem, to Antiga na plecki czasami narzeka - nie spowodowało to co prawda jego absencji w zadnym znaczącym meczu, ale też nie ma co udawać, że problemu nie ma. Poza tym ewentualne zmiany wśród przyjmujących powinny zachodzić w parach Antiga-Bąkiewicz i Murek-Kurek - a o zdrowotnych kłopotach Murka wszyscy wiemy, zresztą - on sam zaraz po podpisaniu kontraktu podkreślał, że przechodzi do Skry m.in. dlatego, żeby nie musieć grać mimo dolegliwości - co robił cały poprzedni sezon w Jastrzębiu. Zobaczymy ile chłopaki pograją - dla Jarosza sytuacja praktycznie nie zmieniła się, Kurek ze składu podstawowego przechodzi do - jak by nie patrzeć - drugiego.

A mnie w tym wszystkim najbardziej żal Maciejki - taki sympatyczny chłopak, zawsze wchodzący w trudnych momentach i potrafiący wnieść coś do gry (vide - ostatni finał Champions League), od tylu lat w drużynie - i taki kopniak ...
8
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Bartex »

A ja caly czas nie wiem czy Bartek ma byc bardziej zmiennikiem dla Murka czy Wlazlego ... Slyszalem i czytalem wywiady podajace sprzeczne wiadomosci, wiec juz kompletnie sie pogubilem ... Ma ktos jakeis pewne info ?
ja wam mówię - jest dobrze.
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: >Petr< »

pewna to jest tylko śmierć... i podatki :|
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Marion »

Bartek cały czas powtarza, że chce zostać na przyjęciu. Ja żadnych innych informacji na ten temat nie słyszałam.
Zmiennikiem Wlazłego będzie Jarosz.Już pod koniec zeszłego sezonu wchodził w KK na zmiany na atak, a nie przyjęcie. Po zakończeniu sezonu oficjalnie ogłosił, że zmienia pozycję na atakującego, po czym podpisał kontrakt ze Skrą.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Arff »

* - To trwało za długo. We wtorek przyjechali przedstawiciele Skry Bełchatów i ostatecznie sprawę załatwiliśmy. Kwoty odstępnego nie ujawnię. Bartosz Kurek nie jest już zawodnikiem kędzierzyńskiego klubu - poinformował z rozmowie z Radiem Park, prezes kędzierzyńskiego klubu, Kazimierz Pietrzyk - takiej treści informacja pojawiła się dziś wieczorem na oficjalnej stronie klubu.
Czyli wszystko jasne Bartosz został wykupiony...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1529
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nikt wazny »

Mate pisze: A wie ktoś na jakiej pozycji będzie grał Maciejewicz??
lekko wysunięty za boisko :D
a Kurek to młody chłopak. niestety ktoś mu namieszał w głowie i myśli,że zwojuje świat...
szkoda chłopaka.
ale jak ktoś to już tu napisał : jego kariera, jego wybór. życzę mu powodzenia.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mate »

Marion pisze:Bartek cały czas powtarza, że chce zostać na przyjęciu. Ja żadnych innych informacji na ten temat nie słyszałam.
Zmiennikiem Wlazłego będzie Jarosz.Już pod koniec zeszłego sezonu wchodził w KK na zmiany na atak, a nie przyjęcie. Po zakończeniu sezonu oficjalnie ogłosił, że zmienia pozycję na atakującego, po czym podpisał kontrakt ze Skrą.

No cóż powtarzał, że na przyjęciu a w reprezentacji grał na ataku. Ale to nie od niego zależało tylko od Lozano, który chyba nie wiedział na jakiej pozycji Kurek będzie się czuć najlepiej.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: febel »

Wydaje mi sie ze Bartek zostal wykupiony za grosze - dlaczego?? :
1)sprawa w Sądzie toczyła by sie co najmniej pól roku co to oznaczalo dla klubów dla klubów ?
a)nic - Skra ma skład i mogła spokojnie poczekać
b) strata ewentualnej nawet małej kasy - Mosto nic nie zyskiwało - brak gracza a w czerwcu mimo ewentualnego wygrania sprawy (watpliwe) kontrakt i tak by został zakończony
2)Pietrzyk wychodzi z twarzą ( zawsze może w wywiadach twierdzić ze to on mial rację)
-prezes Skry cały czas twierdzi że nie on był strona konfliktu (wisi mu co opowiada Pietrzyk i nie zdradza kwoty odstępnego)
3)wszyscy w tym konflikcie chcieli tego transferu bo innego wyjścia po prostu nie było zwłaszcza dla Mosto (brak możliwości dalszej gry Bartka w Mosto z uwagi na np.kibicow)

W/g mnie maksymalna kwota odstępnego oscyluje w okolicach 250 tys.zl ale tego pewnie się nie dowiemy ;-))

PS. dla malkontentów którzy na tym forum już pogrzebali karierę Kurasia - za 3 lata będzie najwartościowszym siatkarzem w kadrze (pod warunkiem że jakiś ...........(słowo niecenzuralne) nie odda posady trenera Stelmachowi.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Arff »

PS. dla malkontentów którzy na tym forum już pogrzebali karierę Kurasia - za 3 lata będzie najwartościowszym siatkarzem w kadrze (pod warunkiem że jakiś ...........(słowo niecenzuralne) nie odda posady trenera Stelmachowi.
Dlaczego tak źle życzysz naszej kadrze ??? Chcesz żeby zawodnik który wyrośnie na kogoś słabszego od Gruszki był najwartościowszym zawodnikiem ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pk+ »

febel pisze:Wydaje mi sie ze Bartek zostal wykupiony za grosze - dlaczego?? :
1)sprawa w Sądzie toczyła by sie co najmniej pól roku co to oznaczalo dla klubów dla klubów ?
Sprawa toczyła się długo ale z całą pewnością mniej niż pół roku (chodzi o konflikt, nie potencjalne rozmowy Kurek-Skra które mogły być oczywiście wcześniej) no i sprawa nie toczyła się przed sądem, porozumienie zawarto przed pierwszą rozprawą.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
mcbajak
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2008, o 09:58
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mcbajak »

I na pewno nie 250tys. Kurek tyle nie zarabiał, a za wykupienie wzieli jeszcze mniej
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Arff »

Oj Kurek na pewno tyle zarabiał... myślę że mógł dostawać nawet 300-350tys. złotych rocznie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”