Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Roan »

No i się wyjaśniło - w końcu nie dowiemy się gdzie leżała prawda... chociaż intuicja wszystkim pewnie odpowiada to samo...
Co do samej zmiany nie pisał bym Kurkowi już epitafium, a widzę że wielu "znawców" już to zrobiło... No nie do końca to rozumiem, ale cóż taka to już u nas mentalność...
Ja myślę, że w Kurka warto wierzyć i mu kibicować, bo powtórze jeszcze raz talentów to za dużo nie mamy - tu pewnie Arff zaprotestuje :) - , ale jakby na to nie patrzeć nasi juniorzy już dawno furory nie zrobili no i obecne ME też to słabo wygląda...
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: febel »

Proponuje przeczytać stare posty o Kurasiu - zwłaszcza forumowych "znawcow " siatkówki!!! Zwracajcie uwage na opinie - koniec kariery, palma mu odbiła, poszedł dla kasy na ławke itp. Milej lektury!!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Nagor »

febel pisze:Proponuje przeczytać stare posty o Kurasiu - zwłaszcza forumowych "znawcow " siatkówki!!! Zwracajcie uwage na opinie - koniec kariery, palma mu odbiła, poszedł dla kasy na ławke itp. Milej lektury!!
Dzięki za propozycję. Jeden sezon Kurek zmarnował w skrze, w drugim ma szczęście, że kontuzje ich zdziesiątkowały i ma okazje się pokazać.
...
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Roan »

Nagor pisze:
febel pisze:Proponuje przeczytać stare posty o Kurasiu - zwłaszcza forumowych "znawcow " siatkówki!!! Zwracajcie uwage na opinie - koniec kariery, palma mu odbiła, poszedł dla kasy na ławke itp. Milej lektury!!
Dzięki za propozycję. Jeden sezon Kurek zmarnował w skrze, w drugim ma szczęście, że kontuzje ich zdziesiątkowały i ma okazje się pokazać.
Proponuje by wszyscy tak zmarnowali sezon jak Kurek...
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Bartex »

Nie zmarnował sezonu tylko przeznaczył na zrobienie odpowiedniej masy mięśniowej i paru innych nie widocznych jednostek treningowych. ;)
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: marcinbvb »

Odszedł z Kędzierzyna w bardzo kiepskim stylu, ale teraz wiemy dlaczego Pietrzyk tak chciał go zatrzymac. Bartek już podczas gry w ZAksie pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności. W Zaksie grał w złym momencie kiedy nie było dobrego trenera, klasowych zawodników. Kto wie jakby grał dzisiaj gdyby W zeszłym sezonie zamiast siedzieć na ławce grał w ZaKSIE?
PS. mimo że od czasu tego transferu nie specjalnie go lubię to dla dobra polskiej siatkówki niech gra jak najlepiej, i obojetnie w jakim klubie.
LoganTom
Posty: 12
Rejestracja: 8 lis 2009, o 16:08
Płeć: M

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: LoganTom »

przynajmniej w Bełchatowie rozbłyśnie , na bardziej 'powazniejszych' meczach :>
JU ES EJ !:P
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Bardzo dziękuję za wskazanie tego wątku. Był on źródłem wielkiej radości. Zacytuję kilka wypowiedzi. Żeby nie było, że się na kimś wyżywam, nie podaję autorów. Nie mam takich intencji, po prostu wątek świetnie pokazuje, jak trudno być prorokiem we własnym kraju.
Życzę mu powodzenia i mam nadziej, że już niedługo obok Winiarskiego będziemy mieli polskiego Kazińskiego:)
Kaziński zawsze na propsie.

Ta ocena mi się bardzo podoba.
Odnośnie działaczy Skry, pozwolę sobie przypomnieć jedynie stwierdzenia, które przynajmniej kilka razy na tym forum prezentowałem. Niestety, to pseudo-działacze, nie mający pojęcia o profesjonalnym prowadzeniu klubu. Za szybko wypłynęli na szerokie wody. Szybkie sukcesy nie dały im niestety czasu na nabranie ogłady.
Dziwię się Kurkowi, że przeszedł do Skry, bo w K-K zdecydowanie grałby w podstawowym składzie. Tymczasem w Bełchatowie na boisku za często go nie ujrzymy
Hmm.
heh... nie na przyjęciu... wątpię żeby ten chłopak kiedykolwiek przyjmował chociażby tak jak Gruszka... a co do jego pokolenia (rocznik 87/88)... to szkoda że nie znamy własnej młodzieży.. akurat przyjęcie w jego pokoleniu jest obsadzone najmocniej od lat i bynajmniej on się do tego nie zalicza...
Hmmmmmm...
Nikt tu nie robi z Kurka przeciętniaka. I nie mówię, że po wyborze Skry można go od razu skreślić, ale ławka nikomu dobrze nie służy. Owszem, będzie trenował z najlepszymi, ale to nie to samo co regularna gra. A na przyjęciu to on nigdy oszołamiającej kariery nie zrobi,
Roan napisał(a):
nie jeden z grona świetnie zapowiadających poszedł na dno

I póki co wygląda na to, że Kurek zmierza w podobnym kierunku.
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......
No właśnie cały myk polega na tym, że jest o to spór... Ronaldo miał kontrakt w MU-jest różnica a Kurek to pewnie sam już nie wie, gdzie ma kontrakt
Powtórka z rozrywki (-;
O ile się nie mylę, Pietrzyk wspomniał gdzieś, że Kurek o woli odejścia według zapisu w kontrakcie miał poinformować pisemnie, tak więc Jarosz i Żygadło mogą sobie zeznawać, ale nic im to nie da, jeśli Kazek mówi prawdę
Czemu nazwisko "Jarosz" mnie nie dziwi w tym kontekście? Ale Żygi? Jak to mówią, kto pod kim... itd.

Ten wpis jest moim ulubionym:
Wlazły przyszedł do Skry w wieku bodaj 20-21 lat, zaczął grać i stanął... to nie zawsze jest tak dobrze jak się idzie na głęboką wodę... Janeczek zagrał znakomity sezon we Wrocku, potem poszedł kilka półek wyżej i cały czas się rozwija... bodaj każde jego wejście w zeszłym sezonie było fenomenalne i już w tym roku byłby pierwszoplanową postacią kadry B,
Ale to jest prawdziwa bomba!!!
Bosek, który reprezentuje i wypowiada sie za Kurka co jakiś czas wyskakuje z czymś nowym. Najpierw twierdzili, ze nie ma sprawy bo kurek wypełnił kontrakt i wypowiadali się jakby nic nie wiedzieli na temat zapisu o wczesniejszej informacji o odejsciu, a potem nagle sie obudzili, że jednak mają świadków, którzy słyszeli jak Kurek mówił, że chce odejśc.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

A mowilam, ze Kurek sprawdzi czy Baka pod stolem nie ma. Intuicja :]
I Rysiu ten numerek stosuje w dwie strony. Recydywa.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Bartosz Kurek a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Didek »

kanimo pisze:A mowilam, ze Kurek sprawdzi czy Baka pod stolem nie ma. Intuicja :]
I Rysiu ten numerek stosuje w dwie strony. Recydywa.
Jakby nie patrzeć, poszkodowany zawsze był Kędzierzyn.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”