Effector Kielce

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Chal »

Przecież Kielce, biorąc pod uwagę, że mają prawdopodobnie jeden z najniższych budżetów w lidze, ściągają z reguły bardzo ciekawych stranieri.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Chal pisze:Przecież Kielce, biorąc pod uwagę, że mają prawdopodobnie jeden z najniższych budżetów w lidze, ściągają z reguły bardzo ciekawych stranieri.
Tak, np. ten wynalazek bodajże z Kolumbii, który nawet nie pamiętam jak się nazywa, albo DJ z Jamajki, który nawet nie dotarł, bo prezes znalazł bardziej realistyczny filmik :D czasem coś upolują jak np. Takvama, który był całkiem okej, ale tak co sobie przypominam to więcej kojarzę tych nieszczególnie przydatnych.

Oczywiście mówię o Effectorze, bo za Farta było trochę fajnych zawodników, jak chociażby Kapfer.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Chal »

N. Penczew, Danger, Takvam, Wolhlfarstaetter, Nałobin - tych chyba bez wątpienia można uznać za "wypały", a to 5 z 12 stranieri w historii Effectora. Do tego kilku, których nie można chyba jednoznacznie ocenić jako niewypały, jak choćby Andrić. Biorąc pod uwagę, że to klub ściągający zapewne za tzw. "frytki", to skuteczność całkiem niezła.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Jeżeli porównujemy do klubów gorszych, typu Bielsko czy Częstochowa to na pewno masz racje, bo z Bielska to mi tylko Gonzalez ostatnimi czasy do głowy przychodzi, w Czewie to nieco lepiej, bo był Lisinac, Redwitz, Bandero, ale też lubią strzelić jak w tym roku tymi Ukraińcami. Choć gdyby zrobić takie podsumowanie jak zrobiłeś do wszystkich klubów z dołu tabeli to możliwe że Częstochowa wypadłaby lepiej nawet od Kielc, a gorzej tylko Bielsko.

Swoją drogą ciekawy temat, może jak znajdę jutro chwilę to przygotuję taki ranking i analizę.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: olog55 »

Będzie nowy trener i miejmy nadzieję będzie miał decydujący głos w kompletowaniu drużyny.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Effector Kielce

Post autor: TommyLeeJones »

Lisinac był w momencie, gdy niektórzy robili z Czewy bełchatowską kolonię i to było wypożyczenie, nie transfer. Redwitz nie grał za czapkę gruszek i na pewno nie był znikąd (zresztą Kielce mogą zripostować Nilssonem i jest remis). Jeśli poruszamy się w obrębie anonimowych zagranicznych, to najbardziej pasuje Bandero.
Za to Kielce wynajdują grajków spod ziemi. Jak trzeba było to, awaryjnie wytrzasnęli Miselkisa na dwa-trzy miesiące i to było na plus. Do wyliczenia można dorzucić Poglajena (spisał się średnio, w kadrze był lepszy), był Romaniutti (klapa) i nawet Machacon (wyjście awaryjne na rezerwę, miał tylko przyjmować i to jakoś potrafił). Po drodze wpadł jeszcze Vitiuk, który był super w przyjęciu i tragiczny w ataku, chodziło o to, by przyjąć i wystawić Bieńkowi. Trudno pochwalać ciągłe klepanie biedy i pewne wtopy ale braku inwencji i kombinowania jak zrobić "tanio a dobrze" zarzucić Kielcom nie można. Taki Machacon to podpada pod siatkarski folklor.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Effector Kielce

Post autor: grzegorzg »

Chal pisze:(..) Danger(...)
Z tym, ze Danger akurat nie był całkiem anonimowy, bo przygotowywał sie w Polsce ze Skrą, i był z nia przynajmniej na 1 turnieju przedsezonowym.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

No nieźle... Szkoda chłopaków. Jakiś wypadek samochodowy?
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Effector Kielce

Post autor: akukuk »

Nie wiem czy dobrze czytacie, ale tak dla uściślenia chodzi o mamę zawodników.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: NIEMAMLANCII »

Mogliby prze duże M napisać chociaż
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

no trochę źle napisali bo wynikało z tego ,że chłopacy nie żyją ..
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: ksjw90 »

Podobno ten Wolfsztejnsztarter odchodzi z Kielc, to prawda?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Szampon093 »

ksjw90 pisze:Podobno ten Wolfsztejnsztarter odchodzi z Kielc, to prawda?
Tak, prawda.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Effector Kielce

Post autor: lipton »

Pisał już o tym wczoraj hunter w temacie ligi francuskiej.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Wg karuzeli transferowej konkurencyjnego portalu ważne kontrakty mają: Wachnik, Pawliński, Superlak, Nalobin.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... tepnij-dol już Czewa czeka na wycofanie Effectora :D
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Gość daje jakieś śmieszne pieniądze i dziwi się, że miejsca dalekie... I tak akurat Kielce tym co grają to zawsze wychodzą chociaż na zero, a często grają ponad stan. Jak chce lepsze miejsca to niech da więcej kasy, proste.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Effector Kielce

Post autor: PvK »

Camillo Marcotti pisze:Gość daje jakieś śmieszne pieniądze i dziwi się, że miejsca dalekie... I tak akurat Kielce tym co grają to zawsze wychodzą chociaż na zero, a często grają ponad stan. Jak chce lepsze miejsca to niech da więcej kasy, proste.
Co ma ilosc pieniedzy, do przypilnowania, czy gracz jest uprawniony do wystepowania w rozgrywkach?
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

PvK pisze:
Camillo Marcotti pisze:Gość daje jakieś śmieszne pieniądze i dziwi się, że miejsca dalekie... I tak akurat Kielce tym co grają to zawsze wychodzą chociaż na zero, a często grają ponad stan. Jak chce lepsze miejsca to niech da więcej kasy, proste.
Co ma ilosc pieniedzy, do przypilnowania, czy gracz jest uprawniony do wystepowania w rozgrywkach?
Do przypilnowania nic, ale zaryzykuje śmiałą teorie, że do zajętego miejsca w lidze jednak czasem może mieć.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Effector Kielce

Post autor: Oxygen »

Camillo Marcotti pisze:Gość daje jakieś śmieszne pieniądze i dziwi się, że miejsca dalekie... I tak akurat Kielce tym co grają to zawsze wychodzą chociaż na zero, a często grają ponad stan. Jak chce lepsze miejsca to niech da więcej kasy, proste.
W Kielcach trwa właśnie konferencja Sęka.
Problem polega na tym, że w tym sezonie Effector wcale nie dał "śmiesznych " pieniędzy. Poza tym w sytuacji klubów z dołu tabeli mówienie o śmiesznych pieniadzach jest chyba nieco na wyrost, bo w tym akurat przypadku firma Effector trzyma w kupie ten budżet.
Kielce akurat nie funkcjonują źle. Robią jak potrafią i chyba próbują, chociaż odwołania Daszkiewicza nie zrozumiem. I właśnie dlatego trochę prezesa Effectora rozumiem, bo daje najwięcej kasy klubowi, a nie ma wpływu, choćby iluzorycznego, na nic.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

No jeżeli w tym roku dał więcej to nie wiem na co te pieniądze poszły. Bo na pewno nie na zawodników.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

Generalnie coś się niedobrego dzieje w siatkówce w tym roku. W Kielcach raban - właściwie, czy oni podali, że Tanik zostaje?
Częstochowa się skompromitowała, Lubin - dużo gorzej niż było, Warszawa po bandach jedzie, ZAKSA ciągle szyje, Bełchatów, Rzeszów - cyrk na kółkach... W sumie faktycznie tylko Jastrzębie jakoś tak wybrnęło chyba i w Olsztynie żadnych zadym nie było/nie ma.
MCKIS
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2016, o 13:25
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: MCKIS »

Papilot pisze:Generalnie coś się niedobrego dzieje w siatkówce w tym roku. W Kielcach raban - właściwie, czy oni podali, że Tanik zostaje?
Częstochowa się skompromitowała, Lubin - dużo gorzej niż było, Warszawa po bandach jedzie, ZAKSA ciągle szyje, Bełchatów, Rzeszów - cyrk na kółkach... W sumie faktycznie tylko Jastrzębie jakoś tak wybrnęło chyba i w Olsztynie żadnych zadym nie było/nie ma.
I jak dla mnie w Będzinie OK. Częstochowa kompromitacja, Kielce nie opublikowały nikogo, BBTS idzie na spadek, Szczecin póki co kontraktuje młodą ligę i chłopaków z MOS'u.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

MCKIS pisze:I jak dla mnie w Będzinie OK. Częstochowa kompromitacja, Kielce nie opublikowały nikogo, BBTS idzie na spadek, Szczecin póki co kontraktuje młodą ligę i chłopaków z MOS'u.
Masz rację, Będzin wygląda nieźle. Ciekawi mnie tylko faktycznie los Araujo i niepokoi milczenie. W sumie jeszcze dzisiaj martwiła mnie trochę GKS-a, ale forumowicze tutaj mają rację, że GKS-a trzon ma, więc nie ma powodu do paniki.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: estril1992 »

Ciekawe jak by klub przejął Servas z Vive :D , może coś by ruszyło , tak jak ruszyło w ręczną.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Nawet za czasów Farta całkiem fajnie to wyglądało. Ciekawe czy prezes Sęk ma coś w zanadrzu. Niby wypowiada się jakby miał, ale z drugiej strony jakby miał to nic nie stało na przeszkodzie, by Jego klub miał dwóch sponsorów.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Kiepski »

Mi ostatnie działania Pana Sieka nie do końca się widzą. Cisek wydaje mi się że dostrzegł pewne nieprawidłowości (tak to nazwijmy) i uznał że najlepiej jest skulić ogon i po cichu się wycofać niż dalej być w klubie i toczyć wojnę. Siek ma układy w Pluslidze, ale kiedyś coś się kończy. Częstochowa też miała. Ale ile można tworzyć paranoję? Kielce czasami trafiali z fajnymi zawodnikami, ale ogólnie nie podoba mi się sposób prowadzenia klubu. Że coś można byłoby stworzyć w Kielcach ktoś wyżej przywołał Servasa. I to jest prezes. Owszem zrobił podstawy, ale teraz Vive to duża ilość także małych sponsorów.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: estril1992 »

No właśnie i ta liczba małych sponsorów daje też jakieś zabezpieczenie finansowe.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”