Effector Kielce

barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Zdecydowanie to jakaś kpina , że do tej pory nie ogłoszono żadnego transferu. Docierają tylko jakieś szczątkowe informacje o Łapszyńskim, Szymańskim, Schamlewskim czy Czunkiewiczu, ale potwierdzenia czegokolwiek dalej brak. Jedyne co udało mi się odszukać to jak Sportowe Fakty prowadziły karuzelę transferową podały, iż ważne kontrakty mają: Wachnik, Pawliński, Bućko, Nalobin, Superlak. Potwierdzenia Serafina jako pierwszego trenera również nie ma. Odeszli: Komenda, Wohlfahrstatter, Maćkowiak, Antosik, Sobczak, Andric, Formela oraz trenerzy Tanik i Swaczyna. Młody atakujący Więckowski ma grać w drugiej drużynie , tak więc odnośnie ataku i rozegrania nie ma żadnych informacji, ani nawet nie ma kto zostać bo zakładamy , że Superlak będzie grał jako środkowy? Pewnie jako uzupełnienie składu na libero i środku można się spodziewać Bińka i Orobko skoro do tej pory nie znaleźli sobie klubów. Tak więc próbując coś sklecić z tego wyszło mi coś takiego:

A: ? , ?
R: ? , ?
P: Wachnik, Pawliński, Bućko, Łapszyński?/Szymański?
Ś: Nalobin, Superlak, Schamlewski?, Orobko?
L: Czunkiewicz?, Biniek?
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Effector Kielce

Post autor: Oxygen »

Camillo Marcotti pisze:Ten klub już teraz powinien wylecieć z ligi, a nie za rok. Jak można, będąc profesjonalnym klubem, w sierpniu nie mieć strony, nazwy ani składu? Nazwę już wymyśliłem: Patologia Sportowa Kielce. Sponsor się nie obrazi, bo go nie ma, a nazwa idealnie oddaje sytuację w klubie. Tylko obawiam się, że prezes Sęk się ze mną nie zgodzi :D
Bardzo ładnie, ale Sportowe Fakty podały, że oni wystartują jako Świętokrzyska Siatkówka, tak jak nazwa spółki :) Strony faktycznie brak. Urocze.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Kali BBTS »

Naprzód małymi łyżeczkami :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: madlark »

Oxygen pisze:
Camillo Marcotti pisze:Ten klub już teraz powinien wylecieć z ligi, a nie za rok. Jak można, będąc profesjonalnym klubem, w sierpniu nie mieć strony, nazwy ani składu? Nazwę już wymyśliłem: Patologia Sportowa Kielce. Sponsor się nie obrazi, bo go nie ma, a nazwa idealnie oddaje sytuację w klubie. Tylko obawiam się, że prezes Sęk się ze mną nie zgodzi :D
Bardzo ładnie, ale Sportowe Fakty podały, że oni wystartują jako Świętokrzyska Siatkówka, tak jak nazwa spółki :) Strony faktycznie brak. Urocze.
W połowie sierpnia zwołamy konferencję prasową i po-damy nazwę, pod jaką będziemy grać w PlusLidze w zbliżającym się sezonie. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma sponsorami, dopinamy ostatnie szczegóły z nowym sponsorem tytularnym – mówi Jacek Sęk, prezes kieleckiego klubu i zarazem prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki siatkowej.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... ,12328236/
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: drukjul »

Skoro tak, to może jakiś konkurs na nową nazwę klubu? Sam mam propozycję - Incognito Kielce. Brzmi całkiem nieźle według mnie. :D
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: aezakmi »

Unknown Kielce. Był już Pierd Kielce (tylko w wersji angielskiej), także nic gorszego raczej im się nie przytrafi. :]
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Dobra dobra to jak z tym składem bo dalej nie jest konkretnie sprecyzowane kto zostaje. Przyjęcie: Wachnik, Pawliński, Łapszyński, Szymański czyli Bućko odchodzi? bo nigdzie nie ma takiej informacji , chyba , że przechodzi na atak? bo nie ma mowy o żadnym nowym atakującym a ma niby pojawić się tylko jeden nowy zawodnik jeszcze. Środek Nalobin, Superlak, Schamlewski i jako 4 Orobko zostaje? Też nie znalazłem informacji na ten temat.

A: ?, ?
R: Stępień, Adamski
P: Wachnik, Łapszyński, Pawliński, Szymański
Ś: Nalobin, Superlak, Schamlewski, ?
L: Czunkiewicz, Biniek, Duluk
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Kali BBTS »

Bartosz Bućko będzie w Kielcach, zresztą jest na zdjęciach z pierwszych zajęć. Michał Superlak przewidziany na środkowego czy atakującego?
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Przyjęcie wygląda ciekawie, gorzej z resztą pozycji. Ciekaw jestem Stępienia, fajnie, że dostanie szansę jako pierwszy.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Kali BBTS pisze:Bartosz Bućko będzie w Kielcach, zresztą jest na zdjęciach z pierwszych zajęć. Michał Superlak przewidziany na środkowego czy atakującego?
Kielc po minionym sezonie odeszło kilku zawodników, ale kilku też zostało – kapitan i przyjmujący Maciej Pawliński, Jakub Wachnik, środkowy Aleksiej Nałobin, libero Szymon Bieniek i środkowy Michał Superlak.

Taka wzmianka na stronie głównej jest więc wygląda, że Superlak na środku. W sumie nie bardzo miałby grać kto oprócz Nalobina. Dlatego spytałem czy Bućko czasem nie jest przewidziany na atak , gdyż nie ma żadnego atakującego i 5 przyjmujących ?

Edit: Na środku zostaje też Orobko więc teoretycznie byłoby 3 oprócz Superlaka.
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: kondzio »

Superlak też w razie czego może grać na młocie, więc dwóch przestawionych na prawo teoretycznie mają...
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

A co się stało/stanie z Więckowskim?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

.
Ostatnio zmieniony 4 sie 2017, o 10:03 przez barti522, łącznie zmieniany 1 raz.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Jest zgłoszony w drugiej drużynie Kielc. Maksim Morozow nowym środkowym. Zatem teraz wydaje się, że Superlak może zostać tym atakującym. Próbując dokopać się do jakichkolwiek informacji odnośnie Kielc zobaczyłem starszy artykuł o braku sponsora.
http://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,3525 ... rects=true
,,Wiadomo już, że z klubu odchodzi trzech czołowych zawodników - rozgrywający Marcin Komenda, środkowy Peter Wohlfahrtstatter oraz atakujący Leo Andrić. Ważne kontrakty ma ośmiu siatkarzy: przyjmujący: Jakub Wachnik, kapitan Maciej Pawliński i Bartosz Bućko, środkowi: Andrij Orobko, Aleksiej Nalobin, atakujący: Patryk Więckowski, Michał Superlak oraz libero Szymon Biniek.''
Superlak jest podawany jako atakujący, zatem podsumowując wyglądałoby to tak:
A: ? , Superlak
R: Stępień, Adamski
P: Wachnik, Łapszyński, Pawliński, Bućko, Szymański
Ś: Nalobin, Morozow, Schamlewski, Orobko
L: Czunkiewicz, Biniek, Duluk

Niech mnie ktoś poprawi , jeśli wie więcej bo oczywiście to nie jest takie łatwe zadanie , żeby podać nawet w jednym newsie konkretnego składu od A do Z z pozycjami tak żeby nie trzeba było się domyślać ;)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Aranger »

Bućko pewnie będzie atakującym w tym układzie.

Przyjęcie wygląda nieźle, rzekłbym nawet, że na poziomie uprawniającym do gry w Pluslidze, ale reszta składu już ani trochę.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Aranger pisze:Bućko pewnie będzie atakującym w tym układzie.
Ma przyjść jeszcze jeden atakujący. Drugim wychodzi, że będzie Bućko albo Superlak pytanie tylko który?
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: brzydal »

barti522 pisze:
Aranger pisze:Bućko pewnie będzie atakującym w tym układzie.
Ma przyjść jeszcze jeden atakujący. Drugim wychodzi, że będzie Bućko albo Superlak pytanie tylko który?
Bućko intensywnie szuka klubu, więc jeśli miał jeszcze kontrakt to chyba rozwiązano
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Effector Kielce

Post autor: Oxygen »

"W połowie sierpnia zwołamy konferencję prasową i podamy nazwę, pod jaką będziemy grać w PlusLidze w zbliżającym się sezonie. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma sponsorami, dopinamy ostatnie szczegóły z nowym sponsorem tytularnym – mówi Jacek Sęk, prezes kieleckiego klubu i zarazem prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki siatkowej"

Dobra, połowa sierpnia minęła, a o nazwie i sponsorze ni widu, ni słychu, czy coś przegapiam?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: madlark »

Oxygen pisze:"W połowie sierpnia zwołamy konferencję prasową i podamy nazwę, pod jaką będziemy grać w PlusLidze w zbliżającym się sezonie. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma sponsorami, dopinamy ostatnie szczegóły z nowym sponsorem tytularnym – mówi Jacek Sęk, prezes kieleckiego klubu i zarazem prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki siatkowej"

Dobra, połowa sierpnia minęła, a o nazwie i sponsorze ni widu, ni słychu, czy coś przegapiam?
przecież nie mówił o który sierpień chodzi :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Effector Kielce

Post autor: Oxygen »

madlark pisze:przecież nie mówił o który sierpień chodzi :D
To prawda ;)
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Ten gość tak dotrzymuje słowa, że powinien do sejmu trafić. Ktoś serio jeszcze wierzy w jego gadanie i terminy? Kadrę przedstawi w pierwszej kolejce ligi.
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: astronauta »

Społem Kielce. Widzę sklep gdzie za komuny stałem za wszystkim co rzucili.
Troszkę współczuję kibicom, którzy tak wiernie dopingowali drużynę. Będą krzyczeć "Społem"? To im na Śląsku odpowiedzą " A ja nie" albo "Jo tyż".
Ostatnio zmieniony 29 sie 2017, o 17:58 przez astronauta, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

astronauta pisze:Społem Kielce. Widzę sklep gdzie za komuny stałem za wszystkim co rzucili.
Mój Boże, aż do momentu wpisania w Googlach wydawało się, że to żart. Jednak nie...

Edit: Nawet konferencja była, o której zero informacji na Fejsie i nieistniejącej stronie internetowej.
"Umowie pomiędzy kieleckim klubem, a firmą PSS Społem została zawarta na rok. Społem będzie częścią nazwy plusligowej drużyny siatkarzy. Niewykluczone, że nie jedynym. Jeśli uda mu się pozyskać kolejnego strategicznego sponsora, to Społem będzie drugim członem nazwy zespołu. Niewykluczone, że jak wcześniej informowaliśmy do nazwy drużyny wejdzie firma Formaster, która produkuje między innymi ogrzewacze wody DAFI. Prezes klubu Jacek Sęk nie potwierdził tej informacji." (http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... ,12429674/)

Formaster Społem Kielce? Sam Formaster nawet brzmi nieźle - że idą na mistrza :)

Dyrektor do spraw handlu i marketingu PSS Społem w Kielcach - Honorata Sęk. Przypadek?
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Effector Kielce

Post autor: Didek »

Firma znana. Robią dobre musztardy.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: NinaS »

Dafi Społem Kielce
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Aranger »

Chyba nic o tym nie było na forum, ale wygląda na to, że do Kielc trafił David Fiel, bo grał w ostatnich sparingach. No chyba że tylko tam trenuje.

Dobra, poszperałem i jednak jest to ta druga opcja:
W kieleckiej drużynie zagrał trenujący z zespołem od kilku dni Kubańczyk David Fiel, wypadł dobrze. ale droga do pozyskania tego 24-letniego siatkarza jest bardzo daleka.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... ,12465576/
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

a wiadomo kto w końcu zagra tutaj na ataku?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Orobko w Wałbrzychu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”