Effector Kielce

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: drukjul »

barti522 pisze:http://www.sport.pl/siatkowka/1,65101,2 ... torze.html

Wszystko wskazuje na atak Tyutlin - Więckowski
Te testy mogą wypaść jeszcze różnie. Tjutlin to bardzo dobry atakujący, tyle tylko, że wracający do siatkówki po bardzo ciężkiej kontuzji. Grając w "Uralu" Ufa, jeszcze przed startem ligi rosyjskiej w październiku ubiegłego roku zerwał więzadła w stawie kolanowym i związku z tym miał cały poprzedni sezon kompletnie stracony. Okropnie to wszystko miało wyglądać - otwarte zwichnięcie stawu, koledzy z drużyny odwracali wzrok, do tego na teraflexie zostało sporo krwi - zdaje się, że w sumie bardzo podobna kontuzja jak ta pamiętna Dawida Murka z 2009 roku, kiedy w meczu z ZAKSĄ pod siatką niefartownie wylądował na stopie Ruciaka.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

No ale nie oszukujmy się, gdyby nie ta kontuzja to Effector musiałby sprzedać całą drużynę, by kupić takiego siatkarza, a i tak mogłoby braknąć. Jeżeli tylko na chwilę obecną nie ma problemów zdrowotnych to ja bym bez zastanowienia na miejscu Effectora kontraktował.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: drukjul »

Camillo Marcotti pisze:No ale nie oszukujmy się, gdyby nie ta kontuzja to Effector musiałby sprzedać całą drużynę, by kupić takiego siatkarza, a i tak mogłoby braknąć. Jeżeli tylko na chwilę obecną nie ma problemów zdrowotnych to ja bym bez zastanowienia na miejscu Effectora kontraktował.
Jeśli tak, to może Effector powinien pójść za ciosem i ściągnąć do KIelc szwagra Tjutlina- Obmoczajewa?

Libero mistrzów olimpijskich sprzed czterech lat też ma teraz w Rosji problem ze znalezieniem klubu i jest tajemnicą poliszynela że ten problem nie jest akurat związany z kontuzją Aleksieja, ale głównie z nadmierną lubością do stanów upojenia alkoholowego. Ale w drużynie z Kielc siatkarze z problemami tego typu to akurat nie pierwszyzna i być może trenerowi Daszkiewczowi by się chłopaka udało wyprowadzić na prostą. :D
Spyra3
Posty: 43
Rejestracja: 5 maja 2016, o 11:23
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Spyra3 »

drukjul pisze:
Camillo Marcotti pisze:No ale nie oszukujmy się, gdyby nie ta kontuzja to Effector musiałby sprzedać całą drużynę, by kupić takiego siatkarza, a i tak mogłoby braknąć. Jeżeli tylko na chwilę obecną nie ma problemów zdrowotnych to ja bym bez zastanowienia na miejscu Effectora kontraktował.
Jeśli tak, to może Effector powinien pójść za ciosem i ściągnąć do KIelc szwagra Tjutlina- Obmoczajewa?

Libero mistrzów olimpijskich sprzed czterech lat też ma teraz w Rosji problem ze znalezieniem klubu i jest tajemnicą poliszynela że ten problem nie jest akurat związany z kontuzją Aleksieja, ale głównie z nadmierną lubością do stanów upojenia alkoholowego. Ale w drużynie z Kielc siatkarze z problemami tego typu to akurat nie pierwszyzna i być może trenerowi Daszkiewczowi by się chłopaka udało wyprowadzić na prostą. :D
To jeszcze Samice bo on tez za kołnierz nie wylewa :P
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Spyra3 pisze: To jeszcze Samice bo on tez za kołnierz nie wylewa :P
Rozumiem, że piłaś z Samiką skoro wiesz ile czego i jak często pije? Wiem, że kobiety lubią plotki, ale pieprzenie takich bzdur to deczko nie wypada, przynajmniej publicznie. Już nie raz i Samika i siatkarze go znający się na ten temat wypowiadali. To, że się ktoś raz na jakiś czas na imprezie pojawi i wypije kilka drinków to raczej nie znaczy, że jest menelem i przychodzi napierdzielony na treningi.
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Memo »

Ja nie rozumiem tego jak można wyśmiewać kogoś że kiedyś tam coś wypił... Nałogowo na pewno nie piją, a że jak przydarzy się okazja wypije trochę głębszych to nic złego.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Ukrainiec jednak nie jest zdolny do gry, szkoda. Obawiam się, że kogoś na podobnym poziomie raczej Effector nie będzie mógł nabyć. Szczerze to nawet nie mam pomysłu na przykładowe nazwisko atakującego, który byłby w zasięgu finansowym Kielc i prezentował chociaż dobry poziom. Oby się nie okazało że odkopią ze sportowego grobu Szymańskiego czy ruch w tym stylu :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:Ukrainiec jednak nie jest zdolny do gry, szkoda. Obawiam się, że kogoś na podobnym poziomie raczej Effector nie będzie mógł nabyć. Szczerze to nawet nie mam pomysłu na przykładowe nazwisko atakującego, który byłby w zasięgu finansowym Kielc i prezentował chociaż dobry poziom. Oby się nie okazało że odkopią ze sportowego grobu Szymańskiego czy ruch w tym stylu :D
No niestety.. W kazdym razie przyjecie Bucko/Wachnik wyglada niezle. Ciekawe kto w ataku.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie zdziwię się, jak będą grać Butko/Wachnik/Pawliński, jak nie znajdą sensownego atakującego. Niech ktoś powie, że Kamiński ma już kontrakt gdzieś :D
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: szatow »

Miejmy tylko nadzieję, że nie wpadną na pomysł z Bućko na ataku lub na trzech przyjmujących(także Bućko na prawym). Ten okręt nie ma szans na dopłynięcie dokądkolwiek i, o ile nie posądzam działaczy o takie pomysły, to biorąc Więckowskiego na drugiego, może mają nadzieję, że w razie czego posiadają zabezpieczenie. A byłaby to szkoda zarówno dla klubu jak i zawodnika. Dodatkowo dziwią mnie te optymistyczne oczekiwania na temat Bućko, jakoby miał stanowić "niezłe" przyjęcie z kimkolwiek- bo po prostu dla mnie to wielka niewiadoma i, o ile też wierze, że w końcu odpali, to wrzucanie go do pierwszego składu plusligowego zespołu jest co najmniej wątpliwe i bardzo ryzykowne. Choć mam nadzieję, że w końcu ogarnął przyjęcie, a i fajniej oglądać takich zawodników niż choćby Witiuka(choć nic do niego nie mam).
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: StanLee »

Bućko wykonał w całym poprzednim sezonie ligowym (licząc oficjalne spotkania) oszałamiającą liczbę 26 ataków. :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: madlark »

Może Witczak będzie do wzięcia
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

No sorry, ale jeśli Bućko nie przebije się w Kielcach, to gdzie? Jak i w tym sezonie się nie pokaże, to proponowałbym mu zostać kierowcą PKSu, czy coś. Może się bardziej odnajdzie.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

madlark pisze:Może Witczak będzie do wzięcia
Prędzej obstawiałbym powrót Krzyśka, bo nie wiadomo co z Boćkiem do końca więc Zaksa będzie wolała się zabezpieczyć.
kanimo

Re: Effector Kielce

Post autor: kanimo »

Camillo Marcotti pisze:No sorry, ale jeśli Bućko nie przebije się w Kielcach, to gdzie? Jak i w tym sezonie się nie pokaże, to proponowałbym mu zostać kierowcą PKSu, czy coś. Może się bardziej odnajdzie.
Moze w I Lidze? Tam by przynajmniej pogral sezon.
I skad te domniemania, ze ogarnal przyjecie? Ktos jezdzil na treningi do Wloch?
To samo z Wachnikiem, choc tego dalo sie obejrzec na filmikach.
A pisanie o dobrym przyjeciu w parze Bucko/Wachnik to raczej fantasy niz SF.

Krzysiek i Szymanski az tak zli by nie byli. Lepsi niz Kaminski.
Moze jednak uda sie wyciagnac kogos lepszego z zagranicy.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Kali BBTS »

Dariusz Daszkiewicz odsunięty od prowadzenia zespołu... :o

http://www.effectorkielce.com.pl/?p=5355
Naprzód małymi łyżeczkami :)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: compact »

Prezesowi chyba trochę odwaliło po nadspodziewanie dobrym początku sezonu.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Michal5 »

Chyba dawno nie było bardziej idiotycznej decyzji w +L.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

Pod koniec sezonu poprzedniego ktoś mówił że od czasu jak młodą babke Sęk sobie przygruchal, to mu odpieprza, a oto efekty jak na dłoni. Dawno nie byli tak wysoko, trzeba to [ingerencja moderatora].
Ostatnio zmieniony 15 gru 2016, o 12:00 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 13. Regulaminu Forum.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Effector Kielce

Post autor: Guilder »

Faktem jest, że Kielce osiągały lepsze wyniki na początku sezonu niż teraz (ostatnie zwycięstwo 19 XI), ale decyzja IMHO zbyt pochopna.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: aezakmi »

Ciekawe jakiego Czecha czy innego Słowaka zatrudnią. Ważne, że obcokrajowiec. To jest chore.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

To 12 miejsce to nawet patrząc na ich skład to za dużo. Niech sobie wykopią swojego eks-trenera z Norwegii, czy gdzie tam ten cały Marszałek siedzi, na pewno lepiej im poprowadzi ten burdel na kółkach... Głupszej decyzji chyba jeszcze u nas nie było... Gość co roku z tych siatkarskich odpadów (bo nie oszukujmy się, do Kielc przychodzą tylko gracze, których nigdzie indziej nie chcą, albo gracze jak Bieniek na początku, żeby ze względu na mizerny poziom rywali wybić się w PlusLidze i pójść dalej) klei drużynę, której można się wstydzić mniej, niż by się trzeba było jej wstydzić gdyby prowadził to inny szkoleniowiec, no i w zamian za to wylatuje z klubu, bo przegrał 5 meczów z rzędu. Zważywszy że składowo Kielce mają w zasięgu co najwyżej Częstochowę i Bielsko, na siłę jeszcze można Bydgoszcz i Szczecin podciągnąć, to te 15 punktów co mają teraz, to na koniec fazy zasadniczej patrząc przed sezonem byłoby świetnym wynikiem.

W zasadzie klub się pozbył swojego najmocniejszego ogniwa. Biorąc pod uwagę ich ekstremalnie wielki budżet to raczej sobie jakiegoś zagranicznego specjalisty nie kupią, a w Polsce to nieszczególnie widać lepszych trenerów od Daszkiewicza. Brawo zarząd, naprawdę, kapitalna decyzja. Jeszcze sobie libero na atak przestawcie, żeby zwiększyć siłę ognia. Sens będzie podobny do zwolnienia Daszkiewicza, efekty pewnie też.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Effector Kielce

Post autor: Didek »

Guilder pisze:Faktem jest, że Kielce osiągały lepsze wyniki na początku sezonu niż teraz (ostatnie zwycięstwo 19 XI), ale decyzja IMHO zbyt pochopna.
Tylko niepoprawny optymista zakładał, iż Kielce coś ugrają na Zaksie czy Resovii. Kolejna porażka z Będzinem to 5 setów. Pretensji mieć nie można. Przegraną z Poltechniką wstydu nie przynosi. Jedyna niespodzianka to brak punktów w Szczecinie. Ale tam są zawodnicy a ich niska pozycja to wypadkowa wielu czynników. Łatwym łupem przy odpowiednim prowadzeniu nie będą.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: SerCos »

To chyba logiczne, że będą grali słabiej czy osiągali słabsze rezultaty. Była dyskusja o Resovii i ich zniżce formy w listopadzie. inne zespoły tez mają takie zniżki, tylko w przypadku zespołów z drugiej części tabeli to jest tak ustawione, aby te dołki wypadały wtedy, kiedy grają z zespołami z czołówki, bo zakłada się, że tak czy tak szanse na ugranie czegoś są niewielkie i mogą przycisnąć w tym okresie z treningiem, aby lepiej przygotować się na mecze z zespołami sąsiadującymi w tabeli.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Effector Kielce

Post autor: Noworoczny »

Bardzo ceniłem zawsze trenera Daszkiewicza. Szkoda.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Effector Kielce

Post autor: cwirek »

Mam tylko nadzieję, że trener Daszkiewicz szybko znajdzie robotę w innym klubie Plus Ligi, z nieco większym potencjałem organizacyjno-finansowym.

Jestem przekonany, że jego odejście wcale gry Kielczan nie polepszy. Trochę mi to przypomina sytuację Stelmacha w Bielsku, gdzie po dość dobrym (jak na warunki tego zespołu) w Bielsku zarząd jakoś nie miał ciśnienia lub woli żeby współpracę przedłużać. Jak wyszło? Widzimy w tym sezonie.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Effector Kielce

Post autor: PvK »

cwirek pisze:Mam tylko nadzieję, że trener Daszkiewicz szybko znajdzie robotę w innym klubie Plus Ligi, z nieco większym potencjałem organizacyjno-finansowym.
A ja pamietam jak jeszcze w zeszlym sezonie i wczesniej wielu z nas (w tym ja) nie bylo zadowolonych z pracy Daszkiewicza. Dlatego sceptycznie podchodzilbym do powierzania mu mocnego klubu, mimo bardzo dobrego startu w ten sezon.
cwirek pisze: Trochę mi to przypomina sytuację Stelmacha w Bielsku, gdzie po dość dobrym (jak na warunki tego zespołu) w Bielsku zarząd jakoś nie miał ciśnienia lub woli żeby współpracę przedłużać.
A to nie Stelmach sam odszedl z powodu pasywnego zachowania klubu na rynku siatkarskim?;)
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

http://siatka.org/pokaz/andrea-giani-ju ... ii-verona/

Panie Sęk, bierz Pan, może byś przyćmił swoją głupią decyzję :D

Chyba by musiał pół klubu zwolnić, żeby wystarczyło...
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Effector Kielce

Post autor: cwirek »

PvK pisze:
cwirek pisze:Mam tylko nadzieję, że trener Daszkiewicz szybko znajdzie robotę w innym klubie Plus Ligi, z nieco większym potencjałem organizacyjno-finansowym.
A ja pamietam jak jeszcze w zeszlym sezonie i wczesniej wielu z nas (w tym ja) nie bylo zadowolonych z pracy Daszkiewicza. Dlatego sceptycznie podchodzilbym do powierzania mu mocnego klubu, mimo bardzo dobrego startu w ten sezon.
cwirek pisze: Trochę mi to przypomina sytuację Stelmacha w Bielsku, gdzie po dość dobrym (jak na warunki tego zespołu) w Bielsku zarząd jakoś nie miał ciśnienia lub woli żeby współpracę przedłużać.
A to nie Stelmach sam odszedl z powodu pasywnego zachowania klubu na rynku siatkarskim?;)
Ja akurat zawsze szanowałem pracę tego trenera.

Co do Stelmacha, on miał swoją wizję zespołu i wymagania co do wzmocnień, na co zarząd nie przystał. Czyli wszystko się zgadza. Żeby było jasne - dla mnie też to wszystko było niezrozumiałe :)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

Do Kielc spłynęły oferty od Kovaca ,Zaniniego ale oczywiście oni tam nie zagoszczą heh :)'
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,282.html jestem ciekaw jakiego trenera wymyślą Kielce skoro nie chcą dobrych trenerów i trochę drogich ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”