Effector Kielce

Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

A Sęk się buja po Pesarach, zamiast sponsora szukać :)
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: mmb »

Grzyb w Radio Centrum mówił, że na sezon 18/19 w Kielcach na pierwszego sypacza szykowany jest Karakuła ;)
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: NinaS »

A kto w Kielcach ma w ogóle kontrakt na przyszły sezon? Pawliński, Bućko i kto jeszcze?
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Nalobin, Superlak, Wachnik.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

Camillo Marcotti pisze:A Sęk się buja po Pesarach, zamiast sponsora szukać :)
"Jeździmy po kurortach, ale do pracy" - podał konkurencyjny portal.
Co prawda mówił to Konar, ale do działaczy pasuje, prawda?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Effector Kielce

Post autor: Noworoczny »

barti522 pisze:Nalobin, Superlak, Wachnik.
Pasuje, żeby dodać do mojego wpisu w wątku o 14 zespołach. KTKJ Nalobin?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: SerCos »

Podważasz autorytet Moculescu? To on wziął go z Kemerowa do Friedrichshafen.
dia30
Posty: 260
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: dia30 »

kandydatem na środek za Maćkowiaka jest Mariusz Schamlewski ostatnio Wałbrzych, wcześniej Suwałki i coś tam w Pluslidze (Będzin).

na przyjęcia ma dołączyć młody Szymański (SMS Spała)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Szampon093 »

Jeszcze chwila i bedziemy miec kandydata do spadku wraz z Bielskiem jak tak dalej pojdzie.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

,,sponsor''widac jest hehe
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

Ze spraw okołoklubowych - kobieta, która tam pracowała w marketingu odeszła po 7 latach.
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... ,12141890/

Wie ktoś, dlaczego?
Abstrahując od oceny i jakości działań, powód musi być.
Kiss
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2017, o 21:17
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Kiss »

Tak napisała do swoich znajomych na FB:
W dniu 31 maja złożyłam rezygnację z pracy w spółce Siatkówka Świętokrzyska S.A. Sposób prowadzenia klubu szczególnie w ostatnim czasie, jest w moim odczuciu sprzeczny z powszechnym postrzeganiem prowadzenia działalności sportowej. Nie potrafię spokojnie patrzeć na takie traktowanie dorosłych sportowców, ale w szczególności nie akceptuję takiego podejścia do młodych sportowców, u których kształtowanie osobowości zostało w ostatnich tygodniach mocno naruszone. Wobec tego nie mogę nadal utożsamiać się z taką polityką, jest to sprzeczne z moim poczuciem godności, uczciwości i zawartymi w przepisach prawa zasadami współżycia społecznego. Brak autonomii na moim stanowisku pracy pod skrzydłami Zarządu nowej spółki, brak wpływu na kształtowanie marketingu klubu, nie pozwala mi nadal firmować swoim nazwiskiem tych działań i poddawać się z tego powodu często uzasadnionej, ale nie zasłużonej krytyce otoczenia. Długo walczyłam, ale nie widzę nadziei na zmianę. Z ogromnym smutkiem zamykam ten rozdział swojego zawodowego życia. Świętokrzyskiemu Związkowi Piłki Siatkowej, który jest właścicielem spółki, życzę dużo cierpliwości i odwagi w podejmowaniu dobrych decyzji dla rozwoju polskiej siatkówki, z myślą przewodnią zachowania sportu w jego autentycznej formie, wolnej od manipulacji i negatywnej stronie komercjalizacji. Wszystkim sportowcom, sponsorom, kibicom i współpracownikom, z którymi pracowałam przez ostatnie 7 lat przy tworzeniu potęgi polskiej siatkówki, bardzo dziękuję. Kibicem byłam i pozostanę nim na zawsze. Nie mówię „żegnam”, a tylko „do zobaczenia”. Nadal wierzę, że sport kształtuje pozytywne postawy, uczy odpowiedzialności, systematyczności, poszanowania przepisów i drugiego człowieka. Ma on „wspomagać osobowy potencjał człowieka, wydobywać jego wartości podmiotowe i określać w ostrym sporze z innymi ludźmi nienaruszalne granice wzajemnego szacunku”. I takiego sportu Wam wszystkim życzę. Pozostaję w kontakcie, zawsze mogliście i nadal możecie na mnie liczyć.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Spokojnie, jak będą tak budować jak budują, to nawet Bielsko ich śmignie.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Effector Kielce

Post autor: Oxygen »

Camillo Marcotti pisze:Spokojnie, jak będą tak budować jak budują, to nawet Bielsko ich śmignie.
Na ten moment to mają pewny dół tabeli. Wydawało się, że tam będzie większa konkurencja. Nadal jednak podtrzymuję, że na trzech ostatnich miejscach uplasują się: Bydgoszcz, Bielsko, Kielce, nie wiem tylko, czy w tej kolejności - choć moja wątpliwość dotyczy raczej dwóch pierwszych klubów. Sympatię do Bednaruka mam ogromną, ale wcale nie jest tak, że uczucia przenoszą góry :D i mogą Bydgoszczy w tabeli wyżej nie przenieść.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Bydgoszcz jednak w porównaniu do tego, co obecnie ma Bielsko i Kielce wygląda dużo lepiej. Choć jak tam np. obcokrajowcy nie odpalą, co jest możliwe, to mogą być już równorzędnym rywalem. Ciężko też mówić o Bielsku czy Kielcach, gdzie ciągle jest sporo wolnych miejsc, a w drużynach o mniejszym potencjale czasem wystarczy jeden dobry ruch, by podnieść znacząco poziom drużyny.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Effector Kielce

Post autor: Oxygen »

Camillo, dlatego ja na razie patrzę na to, co jest.
Bydgoszcz - może i odpalą, ale sam Bednaruk co do któregoś przyznał, że nie do końca wie, kto to. Obejrzeli filmik, było ok, był w miarę cenowo, to wzięli. Kiepsko to wróży.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Kielce to zamierzają w tym roku mieć jakikolwiek skład? Jest 2 lipiec...
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: majkel »

Skłąd zapewne jest, tylko oficjalnie nie podają personaliów.
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Tu jest jeszcze lepszy marketing niż w Bielsku, skład poznaje się na pierwszym treningu.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Czunkiewicz i Łapszyński pojawili sie w karuzeli transferowej odnośnie Kielc. Przyjęcie Wachnik - Łapszyński można byłoby uznać , za niezłe.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

Camillo Marcotti pisze:Tu jest jeszcze lepszy marketing niż w Bielsku, skład poznaje się na pierwszym treningu.
No przecież się kobieta zwolniła, a była jedynym pracownikiem. To kto ma to zrobić?
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Jak była to też nieszczególnie efekty tego marketingu widziałem :D tzn. pomijając jakieś tam inicjatywy lokalne których coś tam jednak było. Ale ogłaszanie składu, informacje z drużyny itp. czyli takie bardziej globalne rzeczy to jest dramat od kiedy rozpoczął się projekt Effector.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Effector Kielce

Post autor: Papilot »

Camillo Marcotti pisze:Jak była to też nieszczególnie efekty tego marketingu widziałem :D tzn. pomijając jakieś tam inicjatywy lokalne których coś tam jednak było. Ale ogłaszanie składu, informacje z drużyny itp. czyli takie bardziej globalne rzeczy to jest dramat od kiedy rozpoczął się projekt Effector.
Też prawda, ale, nie oceniając, chodzi o to, że pewnie zwyczajnie nie ma komu newsa napisać :)
dia30
Posty: 260
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: dia30 »

majkel pisze:Skłąd zapewne jest, tylko oficjalnie nie podają personaliów.
Szymański przyjęcie i Schamlewski środek .
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: barti522 »

Środek: Nalobin, Superlak, Schamlewski , Orobko ?
Przyjęcie: Wachnik, Pawliński, Bućko, Szymański ?
Łapszyńskiego nie będzie ? ;)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: krzysiu »

Wiadomo....klub z Kielc złe zachowanie. Ale teraz prezes spłaca długi pieniędzmi PZPS Darkowi, Darkowi bo długi potężne

Typowy Janusz Polskiej Siatkówki na fb - dobre jajca :P
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Effector Kielce

Post autor: Kali BBTS »

@Camillo czemu się nie chwalisz swoim tekstem o rezerwach kieleckich? http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... ,12253185/

Ktoś zna adres strony Świętokrzyskiej Siatkówki S.A.?
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Kali BBTS pisze:@Camillo czemu się nie chwalisz swoim tekstem o rezerwach kieleckich? http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/s ... ,12253185/

Ktoś zna adres strony Świętokrzyskiej Siatkówki S.A.?
Bo to tylko zbieżność nazwisk i imion :) owszem, swego czasu zdarzało mi się pisywać, ale akurat nie do Echa Dnia :)

A co do strony to ciekawa sytuacja, strona Effectorowa już nie działa, a innej nawet google nie znają... Profesjonalizm pełną parą :D
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Effector Kielce

Post autor: koofel »

Obok Bielska drugi mocny kandydat do walki o utrzymanie. Bydgoszcz nie rzuca na kolana, ale przed wspomnianą dwójką powinni być.
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Camillo Marcotti

Re: Effector Kielce

Post autor: Camillo Marcotti »

Ten klub już teraz powinien wylecieć z ligi, a nie za rok. Jak można, będąc profesjonalnym klubem, w sierpniu nie mieć strony, nazwy ani składu? Nazwę już wymyśliłem: Patologia Sportowa Kielce. Sponsor się nie obrazi, bo go nie ma, a nazwa idealnie oddaje sytuację w klubie. Tylko obawiam się, że prezes Sęk się ze mną nie zgodzi :D



Już nawet Bielsko chwilę czasu ma ogłoszony skład, które zawsze przodowało w niepodawaniu informacji. To chyba zasłona dymna przed pierwszą kolejką, zeby chociaż trzy punkty w tym sezonie zdobyć. Jak rywal podczas meczu dowie się, z kim będzie grał, to zawsze szanse na zwycięstwo wzrosną z 1% do 2.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”