AZS Politechnika Warszawska

Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Papilot »

"Obecne logo to nazwa ONICO Warszawa wpisana w okrąg, którego centralną część zajmuje stylizowana piłka siatkowa. Dwie złote gwiazdki rozdzielające nazwę klubu symbolizują stabilność sportową i biznesową. Jednocześnie barwy klubu zostały zmienione na granat i złoto." (cytat ze strony)

"Szkoda, że nie stabilność psychiczną. Zazwyczaj gwiazdki dodaje się po zdobyciu mistrzostwa, a nie tak od czapy" (komentarz z Facebooka, mistrz)

Szczerze? Faktycznie to jest trzecie logo w pół roku i zupełnie inne, bo gdyby to tylko korekty były... Nie wiem, czy w tym przypadku zmiany są dobre.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Michal5 »

Obrazek

To by było na tyle w tym temacie ;)
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: astronauta »

Zamieniamy dwie pierwsze literki i mamy "No i co?" ;) . Nie wiem czy pięcioramienna gwiazda w Polsce jest odbierana jako symbol stabilności. Mnie się nie podoba. Ale ja się nie znam.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: stachu90 »

Mi to przypomina sytuacje z Bydgoszczy gdy przed sezonem 09/10 nasciagali nazwisk ( Gruszka, Szymanski, Woicki ) i odcieli sie jednoczesnie od historii siatkowki czyli Chemika. Tutaj mamy odciecie od AZSu i Politechniki.
Kasa kasa kasa.... a tradycje w d***
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Noworoczny »

ktoś z onico pisze:"Dwie złote gwiazdki rozdzielające nazwę klubu symbolizują stabilność sportową i biznesową.
Noo, stabilność finansowa stołecznego klubu jest od czasów, gdy trenował do Radzio, legendarna.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Bartek O »

Bardzo fajny wywiad z Wilfredo Leonem na stronie głównej. A dlaczego wspominam o tym tutaj? Otóż Leon bardzo wyraźnie puścił oko w stronę klubu ONICO Warszawa ;-). Może zatem w przyszłym sezonie zastąpi w składzie stołecznego teamu np. Wojciecha Włodarczyka ;-) ?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: krzysiu »

Raczej to niemożliwe bo chyba Leoś ma jeszcze więcej niż rok ważny kontrakt a w Polsce by tyle raczej nie dostał :)
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: GolMar »

krzysiu pisze:Raczej to niemożliwe bo chyba Leoś ma jeszcze więcej niż rok ważny kontrakt a w Polsce by tyle raczej nie dostał :)
Z tego, co się orientuję, kontrakt Leona w Kazaniu kończy się z upływem tego sezonu, więc może ONICO zdąży zebrać fundusze i coś mu zaproponować ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: leeon »

:] mocne
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: krzysiu »

A nie przedłużono znowu tego kontraktu ;)? z resztą nie ważne - Kazań raczej byłby w stanie przebić każdy kontrakt
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: madlark »

Do końca sezonu 2017/2018 Wilfredo Leon będzie zawodnikiem Zenitu Kazań.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Aranger »

krzysiu pisze:A nie przedłużono znowu tego kontraktu ;)? z resztą nie ważne - Kazań raczej byłby w stanie przebić każdy kontrakt
Co Ty, ponoć PW planuje pozbyć się całego składu i zostawić tylko Firleja żeby zaoszczędzić na Leona i wtedy normalnie, jak w siatkówce plażowej - Leon przyjmuje i atakuje, Firlej wystawia.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”