AZS Politechnika Warszawska

stani3
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2015, o 15:54
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: stani3 »

Politechnika Warszawska jest ostatecznie na 9 miejscu.Niby tylko o 1 pozycję gorzej niż w zeszłym roku ale niedosyt pozostał.
Dla mnie bohaterem dzisiejszego spotkania był Paweł Halaba.Wszedł na boisko w II secie przy stanie 5:9.Do tej chwili PW nie istniała-przegrała I seta zdecydowanie do 18.Po jego wejściu nastąpiło odrodzenie PW,w drugim secie prowadzili 22:20,24:23 ostatecznie wygrali do 29.W III secie prowadzili 11:5 i 24:22.Ostatecznie przegrali go do 29.Złoty set to popis Filipa i właśnie Halaby.Można by gdybać ,które miejsce zajęłaby PW gdyby Zagumny był zdrowy i więcej szans gry w sezonie miał Halaba.Dziś zdobył 15 punktów grając 3,5 seta,czyli prawie jedna trzecią punktów jakie zdobył przez cały sezon.Znacząco poprawił przyjęcie,dzisiaj w tym elemencie wypadł lepiej od Samiki(miał 56% dobrego i 20% perfekcyjnego).W ataku miał 52% skuteczności przy 48 % Samiki i 50% Filipa.Ostatecznie sezon się skończył i PW wypadła poniżej oczekiwań.
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

Fakt-Halaba duzo szans nie dostawal. Ale sytuacja jest skomplikowana. Gracz po operacji pod koniec poprzedniego sezonu (pierwszy powazny uraz). Podobno na treningach prezentuje sie swietnie. Jak wchodzi (rzadko i na krotko) to tego ognia nia widac. Trener ma do dyspozycji : starzejacego sie znakomitego technika, duzy talent Kwolka i wzglednie rownego Lapszynskiego (tez kiedys okrzykiwanego talentem). I rozliczany jest z wyniku.
Pierwszy raz kiedy Kuba zrobil wynik nieco ponizej wartosci zespolu na papierze i od razu wylot. A wartosc byla na ??? 8-7 miejsce.

Ja tam troche zaluje, ze nie dostal szans na prowadzenie Politechniki w wersji "bogatszej". Oby to bylo stymulacja do dalszego rozwoju.
Z drugiej strony ciesze sie z powrotu Stephana.
I mam nadzieje na pozostanie Halaby i jego rozwoj. Osobiscie wole widziec PW w stylu dawnej Czewy, tzn wybuchowa mieszanke rutyny z mlodymi polskim talentami, niz jako zespol nadziany starzejacymi sie i przyszlymi gnwiazdami z zagranicy.
Wole zdrowego Szalpuka niz Hoaga (obaj nie maja przyjecia), wole Filipa niz Rouziera (swietokradztwo). Kwolka chcial bym widziec na boisku.
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: rafael86 »

Politechnika osiągnęła wynik na miarę swoich możliwości kadrowych. Spośród całej 8, która jest wyżej chyba tylko Radom był w zasięgu. Oczywiście punktowo powinno to wyglądać lepiej, zdarzyły się też bardzo słabe mecze, ale nieobecność Zagumnego przez pół sezonu musiała się przełożyć na takie a nie inne wyniki.
Marketingowo zespół idzie jednak ciągle w górę.Przenosiny na Torwar okazały się dobrym posunięciem. A wygląda na to, że będzie jeszcze lepiej.
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

Zgoda. Tez uwazalam walke o 4-5ke za raczej utopijna (choc mila mi jako eks-warszawiance).
Realna-7 8ke ale z Guma.
Wiec odejscia Kuby troche mi szkoda. W marketingu tez pomogl. Wypromowal marke "wilki Bednaruka".
Ludzie przychodzili ogladac mlodych, walecznych i nieobliczalnych. Dlatego tez jestem za pozostaniem Filipa. On pasuje do tego obrazu.
Inna pozycja-drugi sypacz. Czy Firlej zostaje? Bo za rok konczy wiek juniorski Rafal Prokopczuk, rozgrywajacy MOS-u, srebrny medalista MPJ. Aczkolwiek otrzymany tytul najlepszego rozgrywajacego MPJ uwazam za raczej niezasluzony, szczegolnie ze zagral najslabiej w najwazniejszym meczu, zas w samym meczu najslabiej decydujacy set (TB), jest to rozgrywajcy o sporym potencjale. Pare razy byla mowa o pewnej slabosci psychicznej zawodnika ale z tego mozna wyrosnac, przy odpowiednim prowadzeniu. Technicznie i fizycznie potencjal naprawde duzy. Mnie by w przyszlym roku na drugiego pasowal.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: mmb »

Mocno trzymam kciuki żeby Polibuda w następnym sezonie była rewelacją jak teraz JW czy Olsztyn :P
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: krzysiu »

Tak Firlej ma jeszcze kontrakt
kibic37
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 17:40
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kibic37 »

I co? Nic nie było w "PS" ani w "Fakcie" o kontrakcie,którym pisaliście,ze miał grać w klubie z "Gumą" i w kadrze z Antigą.
Pewnie jakaś plota bo wzmianki na ten temat dzisiaj nie było a miała być.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Aranger »

Artykułu nie widziałem, ale na twitterze mignęło mi, że PS podaje, iż Politechnika interesuje się Rouzierem.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: iron »

Z tego co mi wiadomo do Warszawy "ucieka" przed magiczną szkołą AK libero ;)
No sympathy for fools...
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: NIEMAMLANCII »

iron pisze:Z tego co mi wiadomo do Warszawy "ucieka" przed magiczną szkołą AK libero ;)
no coś w tym jest, bo w tv, Igła rzekł że w resce na libero młodzież czyli Maślak i jakis młody, pewnie junior jakiś z zaplecza
Camillo Marcotti

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Camillo Marcotti »

Nie wiem czy Rouzier to dobry pomysł.. Może do takiej Warszawy tak, ale za taką kasę jak On weźmie można znaleźć masę bardziej wartościowych zawodników.

Poza tym Rouzier to taki typ atakującego, który musi mieć strzelbę na drugim skrzydle. W kadrze sobie radził, bo był N'gapeth i rozegranie Toniuttiego, jednak jak przeciwnik będzie wiedział, że decydujące piłki pójdą do Niego, to będzie czapa za czapą.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:Nie wiem czy Rouzier to dobry pomysł.. Może do takiej Warszawy tak, ale za taką kasę jak On weźmie można znaleźć masę bardziej wartościowych zawodników.

Poza tym Rouzier to taki typ atakującego, który musi mieć strzelbę na drugim skrzydle. W kadrze sobie radził, bo był N'gapeth i rozegranie Toniuttiego, jednak jak przeciwnik będzie wiedział, że decydujące piłki pójdą do Niego, to będzie czapa za czapą.
Rozwinął się facet, nie uważam, zeby teraz tak bylo..
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Kiepski »

Ludzie nie żartujcie że Rouzier w Politechnice byłby kiepskim transferem. W Zaksie mu nie wyszło do końca, ale tam też złożyło się na to kilka czynników, a i jak kolega wyżej wspomniał w tej chwili jest innym zawodnikiem. Kilka razy wspominałem że boję się żeby poziom Plusligi nie spadał z sezonu na sezon i cieszą mnie informacje że w Gdańsku czy w Warszawie ma być lepiej. W Jastrzębskim też osłabień nie będzie. Martwią na obecną chwilę Rzeszów i Bełchatów. Więc mnie takie transfery jak Rouziera do Plusligi cieszyłyby.
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

Taa
Przyjdzie Rouzier, 31 letni, po powiedzmy niezlym (puchary) sezonie, odejdzie rozwijajacy sie jeszcze Filip. Moze i plus ale nie az tak ogromny.

Przyjdzie Hoag po srednim sezonie. Gracz z takim sobie/slabym przyjeciem. Kto zagra obok niego?
Przeciez raczej nie Kwolek. I chlopak, ktory wybral PW by grac siadzie na 2 lata na lawke.
Mam nadzieje, ze PW w takim wypadku zgodzi sie na rozwiazanie kontraktu.

Niszczona jest marka, ktora uwiodla kibicow. Obraz mlodych zdolnych, rzucajacych sie do gardla najsilniejszym.Zamiast tego nieco wylenialy francuski lew, jeden mlody francuski wilczek i kanadyjski grajek nie nalezacy do swiatowago topu, typowy ofensywny bez przyjecia jakich sporo.
Dodatkowo Wojtaszek, kolejna "gwiazda", po slabym sezonie.

A potentatem finansowym PW dalej nie jest. Moim zdaniem przeginaja rowniez finansowo.
Domyslam sie, ze Guma za friko dyrektorem nie zostal, ta pozycja rowniez obciazy budzet. Jego plany maja rozmach ale kalkulacji brak. A Dolecka pokazala w ubieglych latach, ze tez liczyc za dobrze nie umie.
To wszystko nie rownowazone jest przez wzrost budzetu o 1/3.

Zniszczenie marki , dodatkowe koszty, posadzenie na lawke zdolnych Polakow.
Tak to widze, jesli te 4 omawiane transfery dojda do skutku jednoczesnie.

Hoag jak dla mnie transfer nie pasujacy do zespolu i innego transferu-Wojtaszka.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, o 10:31 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
franek_kociuba
Posty: 229
Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: franek_kociuba »

kanimo pisze: Niszczona jest marka, ktora uwiodla kibicow. Obraz mlodych zdolnych, rzucajacych sie do gardla najsilniejszym.
Chyba trochę przesada. Moim zdaniem formuła z młodymi i zdolnymi się trochę wyczerpała. Ile tak można? W tym sezonie na uwagę zasługuję mecz ze Skrą i Jw. Może z Radomiem... Ale są też porażki z Częstochową, Kielcami, czy męczarnie z Będzinem. Byłem na każdym z tych meczów i to jest dla mnie bardziej obraz sezonu. Chyba właśnie wyczerpanie tej formuły.

Wojtaszek, Hoag i Rouzier to już pewne?

Ja bym się nie obraził na mieszankę doświadczenia z młodością nawet za większe pieniądze.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: krzysiu »

Ale czym wy się przejmujecie ? to ich pieniądze itd. teraz spłacają długi a jak zadłużą się drugi raz to trudno - ich wybór ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4617
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: niepoinformowany »

Jaka strata marki? Bądźmy poważni. To nie szkółka niedzielna, będziesz dobry to będziesz grał, Antiga nie będzie wystawiał słabszych. Bardzo dobrze, że klub idzie sportowo i finansowo do przodu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: Szampon093 »

Umowmy się, jezeli Antiga sciagnie Rouzier do Wa-wy to szanuję.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: pewniak »

kanimo pisze:Niszczona jest marka, ktora uwiodla kibicow. Obraz mlodych zdolnych, rzucajacych sie do gardla najsilniejszym.
Jaka marka? Nie było kasy, więc nie mieli wyjścia - budowali po taniości. To że wychodziły z tego fajne "konstrukcje" to inna bajka. Jak masz kasę - to drużynę "kupujesz". (Niemal) nie spotyka się sytuacji gdzie klub ma pieniądze, a mimo to stawia na młodych, bo uważa że sportowo lepszy jest ten, który więcej kosztuje.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

Sorry ale Hoag nie przyjmuje. Wojtaszek orlem nie jest w tym elemencie. Kwolek (z 2 latami kontraktu)tez.
Jakiego, dobrze przyjmujacego Polaka widzicie, ktory dalby poprawe jakosci?
Owszem Rouzier jeszcze przejdzie ale Hoag? Przeciez tego typu zawodnikow jest na peczki. I potrzebuja uzupelnienia dobrze przyjmujacym. Moze Antiga sprobowac wyciagnac Buszka i to jedyny ruch jaki moze zrobic jesli zakontraktuja wspomnianych zawodnikow.

Formula sie wyczerpala?A brak podstawowego sypacza przez 3/4 sezonu jakos w tej ocenie sie zgubil.
Zreszta przy niewielkim wzroscie budzetu zmiana formuly powinna byc progresywna. I biorac pod uwage istniejace aktywa.

Mieszanka doswiadczenia z mlodoscie? A kto bedzie reprezentowal mlodosc? Brizard i ....?
Kwolek na lawce? Sorry ale ja zdania nie zmieniam, niezaleznie od tego, czy marnotrawstwo mlodego ma miejsce w Resovii czy w PW.
A ewentualne bakructwo akurat mi radosci nie sprawi.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2017, o 10:44 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: StanLee »

Abstrahując od tego, że IMHO Rouzier to stanowczo zbyt wysoka półka sportowo i finansowo na Politechnikę, to niezłą radosną twórczość tworzycie. :D

Rouzier z miejsca byłby jednym z najlepszych zawodników ligi, a ja czytam o niszczeniu marki czy o tym, że jest wielu zawodników których Politechnice bardziej opłacałoby się podpisać niż Francuza. :D

"Może do takiej Warszawy tak..."

"Można znaleźć masę bardziej wartościowych zawodników..."

"Zniszczenie marki..."

Rouzier ma gorszy sezon, bo ten jego zespół gra z grubsza beznadziejnie, oni w lidze tureckiej zajęli chyba po rundzie zasadniczej 8. miejsce. Rok temu Francuz razem z Kubiakiem był najlepszym graczem ligi, w sezonie 14/15 w pojedynkę doprowadził chyba do medalu swój zespół Ziraat Bankasi Ankara. Kadra? Mimo wszystko świetna gra na MŚ 2014, MVP Mistrzostw Europy 2015, a w roku olimpijskim grał zarówno w LŚ, jak i w Rio na dużo wyższym poziomie niż Ngapeth.

Czy Rouzier jest chimerycznym graczem? Ano jest. Ja tam jednak pamiętam Francuza, który przy 13-tysięcznej bułgarskiej publiczności, w pojedynkę wygrywał Francji półfinał Mistrzostw Europy z Bułgarią, gdy Ngapeth nie był w stanie skończyć pojedynczej piłki. ;)

Rouzier w tym momencie to światowy top na swojej pozycji, i dlatego nie wierzę że mógłby zagrać w Politechnice. ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: StanLee »

A Hoag nie zagrał złego sezonu - tzn. Mediolan był beznadziejny, ale np. wśród przyjmujących Kanadyjczyk był drugim po Juantorenie graczem ligi jeżeli chodzi o asy serwisowe/set. Dla zespołu pokroju Politechniki, chyba spore wzmocnienie.
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

TOP 10 raczej niz TOP 5.
I jak na PW to dobry transfer.
Ale nie obok Hoaga i Wojtaszka.
Nie ma miejsca dla cudzoziemca na defensywnego a linia przyjecia z Hoagiem i Wojtaszkiem defensora potrzebuje.
Jedyny Polak, ktory pasuje to Buszek. A w taka pake to nie wierze-za drogo. Same gwiazdy i gwiazdki.

Owszem Rouzier to fantastyka. Tylko ja wola bym Rouzier niz Hoaga.
A bedzie odwrotnie. Ewentualnie Rouziera nie bedzie i do PW dokoptowany bedzie jako defensywny Andringa.
Taka konstrukcja ma duzy sens i daje jakas szanse tej linii przyjecia. Andringa ma za soba sezon gdzie wyroznil sie regularnoscia, dobrym przyjeciem i niezla technika ataku przy braku mocy fizycznej. Gracz w typie Antigi.
Moze wtedy pozostac Filip, bo musi byc Polak. I daje odejscie na lewym, ktorego brakowalo w tym sezonie a defensywny przyjmujacy tez dziura na taku nie bedzie. Druzyna na walke o 4ke, w 6ce powinna sie miescic.
Czy jest realna finansowo?

Oba wyjscia oznaczaja Kwolka na lawce. Kwolka, ktoregy Ty Stan, a nie ja uwazasz za najwiekszy talent w swoim roczniku.

A Hoag pewnie przydzie , bo to podopieczny Antigi w reprezentacji.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: szatow »

Jak dla mnie odesłanie Kwolka na ławkę, to będzie duży błąd. Sporo kosztuje, Plibuda nie ma wielkiego budżetu, a przecież już teraz jest dobrym zawodnikiem- z perspektywami na bardzo dobrego. No i jest Polakiem.


Mi się ten skład też średnio podoba, no ale ważne, żeby działał.
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

Z Andringa albo Buszkiem zadziala.
Bez to watpie.
Hoag ma skutecznosc przyjecia 0,11. Owszem jest paru graczy o nizszej lub podobnej skutecznosci. Ci gracze albo sporo lepiej punktuja (Russel) albo maja obok lepszych defensorow (Petric).
Ale obok Wojtaszka?

Kwolek do wypozyczenia chyba zeby Antiga przewidzial jednak czeste zmiany z dolem. Inaczej marnotrastwo.

Przynajmniej jedna osoba wyrazila zrozumienie dla moich zastrzezen. :D
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: zupa93 »

Czy Hoag jest taki dobry, żeby Kwolek z nim przegrał? Nie wiem, dlaczego jesteście tak przekonani o takim rozwoju sytuacji.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: aezakmi »

Ja też staje murem za Kwolkiem i Filipem. Szkoda, że Zagumny przeszedł już na ciemną stronę mocy i pierwsze za co się zabiera, to chce się pozbyć Filipa. Budżet może mu na to nie pozwolić. Choć w przypadku, gdyby na ataku była para Rouzier + Filip i obaj będą równo traktowani przez Antigę (w pamięci mam ciągle Karola "0%" Kłosa), to drużyna może być mocna. Drużyna w przypadku Zagumny + Antiga to jednak może być science fiction.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: mmb »

Ale żeby Antiga brał kogoś bez przyjęcia? To raczej nie w jego stylu. Już lepszy Perrin albo Winters :D
kanimo

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: kanimo »

Moze chce sprobowac klasycznego ustawienia ofensywny/defensywny?
Hoag rzeczywiscie, z punktu widzenia Kanady jest jeszcze rozwojowy. To 92 rok, wiec od Perrin mlodszy, spory potencjal w ataku i na serwisie. Ogra go sobie na codzien w lidze mocniejszej od francuskiej, moze troche poprawi przyjecie.

Jesli tak to i tego defensywnego pewnie ma w glowie. Dlatego mysle o graczu Poitier, pasuje do stylu Antigi. Jesli to nie Buszek to powinni powalczyc o zostanie Filipa. Lepszego Polaka nie znajda, ewentualnie kogos na podobnym poziomie.

A Kwolek posiedzi.
Owszem, na te chwile Hoag zdecydowanie wygrywa z Kwolkiem w ofensywie.
To w koncu 5 lat roznicy, plus pare centymetrow wzrostu. Niezle prowadzony.
Jesli w druzynie zabraknie przyjmujacego z przyjeciem to supremacja Hoaga bedzie sie zaznaczala mniej.

Juz sam Rouzier jest finansowo w kategorii science- fiction.
W parze z Filipem- przechodzimy do kategorii fantasy.

Dla Stana zniszczenie marki to bzdura? Mowimy o PW, ktora byla niewyplacalna kiedy grali w niej Kubiak i Bartman. A zrobila sie wyplacalna za czasow Szalpuka i Filipa. Taki paradoks.
W Warszawie jest spora oferta sportowa. Wiec albo zespol musi byc topowy (na to PW nie stac). Albo musi znalezc charakterystyczny obraz , dajacy sie sprzedac w danych okolicznosciach, przemawiajacy do wzglednie szerokiego grona. Takie byly "Wilki Bednaruka".
Moze i to sie przejadlo, jestem w stanie uwierzyc kibicowi z Warszawy. Tylko trzeba cos w zamian. Sam usmiech Stephana i Gumy moga nie wystarczyc.
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: AZS Politechnika Warszawska

Post autor: zyll »

kanimo pisze:W Warszawie jest spora oferta sportowa. Wiec albo zespol musi byc topowy (na to PW nie stac). Albo musi znalezc charakterystyczny obraz , dajacy sie sprzedac w danych okolicznosciach, przemawiajacy do wzglednie szerokiego grona. Takie byly "Wilki Bednaruka"
Spora oferta sportowa, eeee? :o

Legia i....?

Koszykówka - brak klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Ręczna - brak klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Żużel - brak klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Boks, MMA - od wielkiego dzwonu.

Tak naprawdę AZS PW ma dużo miejsca dla siebie na warszawskim rynku wydarzeń sportowych, jeżeli tylko nie da się zjeść piłkarskiej Legii.

A i z robieniem z "Wilków Bednaruka" USP tej drużyny nie rozpędzałbym się. Nie mylmy rozpoznawalności medialnej trenera i niewysokiego budżetu, z precyzyjnie narysowaną strategią budowy marki pt. "AZS PW".
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”