Relacje TV z meczów PlusLigi

SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: SerCos »

Kicu pisze:
Michal5 pisze:Wcześniejsze wpisy z grudnia:
https://twitter.com/Kat_Zieba/status/543385527400284160
https://twitter.com/Kat_Zieba/status/543418111320657920

Więc raczej to dość pewna informacja.
Dziwne bardzo szczerze mówiąc, ale w dalszym ciągu nie do końca chce mi się w to wierzyć. Mecz Resovii z ZAKSĄ, to jedyny mecz PlusLigi tego dnia. W OrlenLidze 4-ego stycznia jest też jeden mecz - Dąbrowa gra z Ostrowcem, czyli chyba bez szału (przynajmniej patrząc na tabelę).
Podobnie jak Joker, nie sądzę aby Polsat tego meczu nie transmitował. Po świętach się pewnie wyjaśni.
Dąbrowa z Ostrowcem gra 4, ale lutego. 4 stycznia jest hit Orlen Ligi Chemik - Atom
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

No, może ze dwa mecze sobie obejrzę, na resztę szkoda czasu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kicu »

Jolly pisze:Nie ma tego meczu na pewno w TV. Kluby już dostały rozpiskę z meczami telewizyjnymi i media "zaprzyjaźnione" również ;)
No więc trudno. Mniej ludzi zobaczy łomot, który dostanie ZAKSA :]
SerCos pisze:Dąbrowa z Ostrowcem gra 4, ale lutego. 4 stycznia jest hit Orlen Ligi Chemik - Atom
Faktycznie. Przepraszam, moje niedopatrzenie. Reszta kolejki jest grana pod koniec grudnia, więc automatycznie pasował mi tu 04.01, a tam 04.02 ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Jakiś stream z meczu Olsztyna z Lubinem?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

lucass90 pisze:Jakiś stream z meczu Olsztyna z Lubinem?
Na meczyki.pl coś jest albo wpisz w neta polsat sport live stream
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: PH3N-x »

lucass90 pisze:Jakiś stream z meczu Olsztyna z Lubinem?
http://www.sportingvideo.tv/20141229/vv ... 74937.html
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

Jestem dumny z Polsatu :D Nie dość że przed rozpoczęciem meczu pokazują kto najwięcej punktów zdobył do tej pory w obu drużynach to jeszcze czasami coś przed zagrywkami pokazują :)
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: picaporte »

Ja ceniłabym sobie by częściej pokazywać w trakcie meczu imię i nazwisko danego zawodnika, wiek, wzrost... może nawet ile pkt już zdobył w danym meczu. Oczywiście to wszystko bez przesadyzmu. Zależałoby mi nie tylko na gwiazdach, ale przede wszystkich na młodszych graczach. Np po udanym ataku, czy przed zagrywką taki przypisik dawac gdy zawodnik będzie pokazywany
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Koso »

No i zamiast Lotosa z Chemikiem to oni BBTS z Czarnymi...
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: fwasilcz »

picaporte pisze:Ja ceniłabym sobie by częściej pokazywać w trakcie meczu imię i nazwisko danego zawodnika, wiek, wzrost... może nawet ile pkt już zdobył w danym meczu. Oczywiście to wszystko bez przesadyzmu. Zależałoby mi nie tylko na gwiazdach, ale przede wszystkich na młodszych graczach. Np po udanym ataku, czy przed zagrywką taki przypisik dawac gdy zawodnik będzie pokazywany
W ogóle przy obecnych rozmiarach telewizorów mogli by naprawdę dużo wcisnąć okienek, które nie przeszkadzały by w odbiorze.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Heh.
Krzysztof Ignaczak ‏@iglaszyte 5 minut temu

@KamilSkladowski wiem wiem ciekaw jestem kto układa grafik spotkań TV :) z Gdańskiem nas nie było teraz z Kędzierzynem fakt mało atrakcyjne
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

Obrazek
Matius

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Matius »

Joker pisze:Obrazek
No oby coś z tego wyszło. Rozumiem, że każdy zespół powinien być pokazywany ale lepiej wybierać mecze gdzie rzeczywiście może być walka jak np. Bielsko z sąsiadem z tabeli czyli Kielcami lub Czestochową, zamiast jednostronne Bielsko z Bełchatowem.
rafael
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2012, o 17:10
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: rafael »

W zapewnienia Mielewskiego, to ja nie wierzę, że oni (czyli Polsat) nic nie mają do powiedzenia odnośnie wyboru meczów. To tak, jakby nie było transmisji meczu Real - Barcelona, bo np. zespól Elche, który jest obecnie ostatni w tabeli poskarżył się, że do tej pory było mało transmisji spotkań z jego udziałem.
A tak na marginesie to do tej pory w akcji ( w transmisjach) widzieliśmy (i zobaczymy - doliczyłem mecze do 02.02.2015r.-te po plusie) następujące drużyny:
1.Skra - 9+1
2.Będzin - 2+3
3.Cuprum - 3+3
4.Asseco Resovia - 6
5.Lotos - 7+1
6.Zaksa - 7+2
7.AZS Olsztyn - 3+1
8.Transfer - 5+1
9.Jastrzębski -9+1
10.Politechnika - 3+1
11.AZS Częstochowa - 3+1
12. BBTS Bielsko - 4
13.Effector - 4
14. Czarni - 4

Po tym, co się obecnie dzieje z transmisjami, to strach myśleć, co będzie przez następne 5 lat. :)
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: SerCos »

PZPS płaci miliony za marketing, a umowy nie potrafią podpisać.

Mogli podzielić prawa do transmisji. Polsat niech sobie wybiera 2-3 mecze z kolejki, a reszta oddać innym. TVP skoro transmitują 1 ligę z pewnością skusiłaby się na jakieś z pozostałych spotkań, a i do reszty nie zabrakłoby chętnych. A tak to mamy Polsat jako pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da :|
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: reeman »

SerCos pisze:PZPS płaci miliony za marketing, a umowy nie potrafią podpisać. :|
Raczej za ochronę :D
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: SerCos »

reeman pisze:
SerCos pisze:PZPS płaci miliony za marketing, a umowy nie potrafią podpisać. :|
Raczej za ochronę :D
Za marketing też, płacą jakiejś firmie marketingowej sam nie wiem za co :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Noworoczny »

SerCos pisze:Za marketing też, płacą jakiejś firmie marketingowej sam nie wiem za co :]
Naprawdę nie wiesz? Za to samo, co WOŚP żonie Owsiaka od 2002 roku 9k co miesiąc.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: SerCos »

Noworoczny pisze:
SerCos pisze:Za marketing też, płacą jakiejś firmie marketingowej sam nie wiem za co :]
Naprawdę nie wiesz? Za to samo, co WOŚP żonie Owsiaka od 2002 roku 9k co miesiąc.
W to, że kasa znalazła właściciela nie wątpię, aczkolwiek nie widzę w tym pożytecznego dla PZPS czy to marketingowego czy innego punktu widzenia ;)
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: FLPman »

Ale jak to nie było transmisji z Rzeszowa? Kamera się zepsuła? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
AZS CZĘSTOCHOWA!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pk+ »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
Myślę że ilościowo dotrzymają zobowiązań, ale nie zdziwiłbym się gdyby 1 transmisja była robiona tak jak teraz, a 2 na niższym poziomie, mniej kamer, SD...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: michaek »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
Mi tam jeszcze brzęczą w uszach teksty o transmisjach w kanale otwartym i meczach na Ipli...
Moment, moment, kto to obiecał? Czyżby Polsat przy poprzedniej umowie? Ups... :P :]
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kicu »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
Skąd informacja o transmisjach internetowych? Pamiętam jedynie wpisy Mielewskiego, że mają być CO NAJMNIEJ 3 transmisje z każdej kolejki. Pozostałe mecze, nietransmitowane przez Polsat, kluby relacjonować mogą we własnym zakresie.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kolcz_ps »

Kicu pisze:
lucass90 pisze:Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
Skąd informacja o transmisjach internetowych? Pamiętam jedynie wpisy Mielewskiego, że mają być CO NAJMNIEJ 3 transmisje z każdej kolejki. Pozostałe mecze, nietransmitowane przez Polsat, kluby relacjonować mogą we własnym zakresie.
Taka informacje potwierdzili m.in wiceprezes Asseco Resovii Bartosz Górsku
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Joker »

Kolcz_ps pisze:
Kicu pisze:
lucass90 pisze:Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
Skąd informacja o transmisjach internetowych? Pamiętam jedynie wpisy Mielewskiego, że mają być CO NAJMNIEJ 3 transmisje z każdej kolejki. Pozostałe mecze, nietransmitowane przez Polsat, kluby relacjonować mogą we własnym zakresie.
Taka informacje potwierdzili m.in wiceprezes Asseco Resovii Bartosz Górsku
I ktoś na twitterze z zarządu czy czegoś tam Resovii pisał, że kluby będą mogły robić transmisje internetowe na własną rękę bo Polsat ma prawa tylko do meczy które transmituje
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Guilder »

lucass90 pisze:Ciekaw jestem tylko, czy Polsat dotrzyma swoich obietnic w przyszłym sezonie (3 transmisje TV z każdej kolejki + transmisje internetowe), czy może znowu nas okłamią?
Marian Kmita zapowiadał praktycznie to samo (a na bank transmisje internetowe) już jakieś cztery czy pięć lat temu. Efekt znamy. Ja jestem zdecydowanym pesymistą w tej sprawie, Polsatowi nie ufam już ani trochę.

EDIT
znalazłem źródło:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... w-polsacie
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

A ja tam myślę, że oburzenie na naszą szanowną kochaną telewizję pokazującą siatkówkę jest tak duże, że już nic nie uchroni od możliwości robienia przez kluby transmisji w necie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Ja tam się cieszę z jednego - kluby będą mogły same pokazywać mecze w internecie . Tym powinni się kibice cieszyć .Polsat to polsat coś tam na pewno pokażą ,a jak nie to kluby ogarną 2,3 kamery i puszczą w internet i wszyscy będą happy :) To nie jest co prawda transmisje jak na Lega Volley ,ale jakiś postęp będzie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”