Relacje TV z meczów PlusLigi

barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: barti522 »

Noworoczny pisze:Nie wiem, jak można oglądać kopaną podczas półfinału plusligi.
Pełna zgoda, też nie czaje takich osób a tymbardziej pisania tutaj o kopanej i braku oglądalności półfinału, gdzie pełno fanatyków siatkówki.
kuchcik77
Posty: 2338
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kuchcik77 »

Teraz jak teraz ake za tydzien oewnie pierwszy mecz finalu i....rewanz Lpool Roma, ps ogladanie w kinie slonecznym naprawde robi wrazenie
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Guilder »

Crosby trochę pewnie hiperbolizuje, ale słusznie zwraca uwagę na kolizję terminów. Jest całkiem spora grupa ludzi w Polsce, która interesuje się sportem tak-o, generalnie. I ktoś taki siedząc wieczorem i nie mając co robić włączy półfinał polskiej silnej ligi. Ale gdy ma do wyboru to lub Ligę Mistrzów, prawdopodobnie jedno z najbardziej medialnych wydarzeń sportowych na świecie, wybierze raczej kopaną. Takiego kibica stracono poprzez niedopatrzenie. Wiadomo, ciężko dostosowywać się do każdego sportu, ale takie wydarzenia jak Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata czy Europy w piłce nożnej czy Liga Mistrzów w końcowej fazie wygrają walkę o każdego "casualowego" kibica.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Michal5 »

Czyli dochodzimy znowu do problemu rozciągnięcia ligi i braku terminów. Play-offy to powinno być święto, rozgrywane w weekend, ze specjalną otoczką tego wszystkiego. A tam mamy rozciągniętą długą i nudną fazę zasadniczą, która trwa aż do połowy kwietnia i play-offy rozgrywane w dwa tygodnie, byle szybko. I zmniejszenie ligi do 14 zespołów niewiele tu pomoże.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

CZekam na powtórki wczorajszych półfinałów. I jest o 9 na PS mecz Skra-Trefl, a na PSE widzę 11.20 siatkówka więc patrzem a tam mecz Resovia - Indykpol. Kpinę sobie robią nieziemską z kibiców
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Demandred
Posty: 231
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:23
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Demandred »

adamow pisze:
Crosby pisze:Szkoda że jutrzejszy mecz z Olsztyna jest rozgrywany o tej samej porze co Bayern Real bo nikt nie będzie go oglądał.
Któryś półfinał w środku tygodnia musiał być wieczorem więc z dwojga złego dobrze, że ten w którym wynik z góry jest łatwy do przewidzenia i nic ciekawego dziać się tam nie będzie. Wypoczęta Zaksa nosem wciągnie i wypluje wycieńczony bataliami z Sovią Olsztyn. Gorzej by było gdyby Lotos - Skra był o 20 bo w Ergo Arenie emocje sięgną zenitu i tie-break murowany :D
Faktycznie wszystko było zgodnie z Twoimi przewidywaniami. ZAKSA wciągnęła nosem Indykpol, z dychy w każdym z setów nie wyszli ;) tak zaczepiam tylko. Pozdrawiam.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: adamow »

Faktycznie zawiodłem się wczoraj postawą Zaksy :( Ich wczorajsza gra nie była na poziomie Lube. Liczyłem, że lepiej przepracują okres przygotowawczy do PO +L i F4 LM.
Natomiast co do rozstrzygnięcia meczu w Gdańsku plotki się potwierdziły i faktycznie był tie-break ;)
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: barti522 »

Ktoś wie dlaczego nie ma dziś 7 strefy?
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ciorny17 »

barti522 pisze:Ktoś wie dlaczego nie ma dziś 7 strefy?
Bo jest studio przedmeczowe.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

barti522 pisze:Ktoś wie dlaczego nie ma dziś 7 strefy?
Jest 18.30 na PS extra
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
tomkasz
Posty: 86
Rejestracja: 2 paź 2008, o 08:45
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: tomkasz »

Matko... ten Czarnecki.
Udaje, że wszystko wie, a co chwila go poprawiają w studio :]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

Podobno finały również o 20.30 , bo to najlepszy czas antenowy
Koszmar
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: barti522 »

A dlaczego niby koszmar? Mi pasuje idealnie ta godzina.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: estril1992 »

Noworoczny pisze:Nie wiem, jak można oglądać kopaną podczas półfinału plusligi.
Po co mam oglądać mecze półfinałowe gdzie nie ma Resovii ? Więc dla mnie wybór jest prosty.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: OlaMleko »

Dlaczego Drzyzga jest w Warszawie? :O dlaczego nie komentuje finału?
beatrix
Posty: 179
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: beatrix »

Nie cierpię Magiery. Za to, że zrobił galę disco polo na meczach reprezentacji, ale również za jego sposób komentowania meczów w tv. Beznadziejny komentarz wczorajszego meczu Trefla z Indykpolem mógł zepsuć naprawdę emocjonujące widowisko. W hali wrzało, w meczu zmieniało się prowadzenie, w trzecim secie grali do pewnego momentu punkt za punkt, a znudzony komentator prowadził transmisję dla niewidzących. "Mika uderzył, Mika trafił, Mika nie trafił". Nie był to z pewnością mecz na światowym poziomie, ale był to mecz o medal. Pan Wójtowicz, spokojny człowiek, dokłada czasem w transmisji interesującą uwagę na temat poszczególnych akcji, a zestawienie go z Magierą przyniosło tragiczny efekt.

Panie Magiera, ręce precz od siatkówki!
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kibic_siatki »

Właśnie zaczyna się powtórka na Superpolsacie. Program ogólnodostępny.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

Nie wiem gdzie to napisać. Hejtowani często "ulubieńcy publiczności" czyli duet M&K jest już w Galerii Sław Siatkówki, odcisnęli tam swoje dłonie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
TommyLeeJones
Posty: 1671
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: TommyLeeJones »

Skoro już są w Galerii Sław, to może odejdą na emeryturę? I dadzą nieco luzu kibicom w dopingu? Zawsze jest iskierka nadziei, aż bym na mecz wtedy poszedł.
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

Tak hejtujecie, a wczoraj z Kanadą wszelkie straty zaczęliśmy odrabiać od "Przybyli ułani", wyobrażacie sobie bez tego końcowy sukces?
Na Francuzów mamy już tajną broń zapewne, chociaż nie wiem czy to już jest ten etap żeby sięgać po "Jedzie pociąg z daleka", ale jeśli M&K użyją tego asa to 3 punkty zostają w Łodzi.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

dyletant pisze:Tak hejtujecie, a wczoraj z Kanadą wszelkie straty zaczęliśmy odrabiać od "Przybyli ułani", wyobrażacie sobie bez tego końcowy sukces?
Na Francuzów mamy już tajną broń zapewne, chociaż nie wiem czy to już jest ten etap żeby sięgać po "Jedzie pociąg z daleka", ale jeśli M&K użyją tego asa to 3 punkty zostają w Łodzi.
Ale Ty se jaja teraz robisz, prawda??? :o :o
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

Może przesadziłem, bo Rynkowskiego dawno nie było, ale w obwodzie pozostają ciągle groźne armaty: Urszula, Elektryczne Gitary a może nawet...nie mam odwagi tego napisać, Opus to by było kompletne szaleństwo. Chińczykom od razu odechce się grać, może tylko Lozano przyzwyczajony do takich klimatów będzie wesoło tupał nogą.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

hahahahahahahahaha, @dyletant - genialne :] :] :] :] :] :]
Dawno nie było tematu "januszowego" dopingu :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

@dyletant - :] :] Gratuluję, dawno nikt mnie tak nie wkręcił, jak Ty teraz!!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: astronauta »

dyletant pisze:Może przesadziłem, bo Rynkowskiego dawno nie było, ale w obwodzie pozostają....
Rozumiem, że nasz ulubiony "obwód" był celową zagrywką? ;) Duet K&M był tym, co skutecznie zniechęciło mnie od uczestnictwa w meczach reprezentacji.
"Ułani" mnie tylko przekonały, że to była świetna decyzja. Na trzeźwo tego nie można przejść, choć może o to właśnie chodzi ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

astronauta pisze:
dyletant pisze:Może przesadziłem, bo Rynkowskiego dawno nie było, ale w obwodzie pozostają....
Rozumiem, że nasz ulubiony "obwód" był celową zagrywką? ;) Duet K&M był tym, co skutecznie zniechęciło mnie od uczestnictwa w meczach reprezentacji.
"Ułani" mnie tylko przekonały, że to była świetna decyzja. Na trzeźwo tego nie można przejść, choć może o to właśnie chodzi ;)
Może i celową, ale kilka smaczków by się jeszcze znalazło ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Yt3o8zGv7kw

Można wiele tolerować, ale działalność duetu M&K powoduje w konsekwencji...to :]
https://www.youtube.com/watch?v=fLm6DnfstT8
i jakby co to ci czerwoni wygrają 2:1 8-)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Vaud »

dyletant pisze:Tak hejtujecie, a wczoraj z Kanadą wszelkie straty zaczęliśmy odrabiać od "Przybyli ułani", wyobrażacie sobie bez tego końcowy sukces?
Na Francuzów mamy już tajną broń zapewne, chociaż nie wiem czy to już jest ten etap żeby sięgać po "Jedzie pociąg z daleka", ale jeśli M&K użyją tego asa to 3 punkty zostają w Łodzi.
Tu jest krótkie wytłumaczenie tego stanu rzeczy.

"Przybyli ułani pod okienko" to popularna polska pieśń wojskowa, oparta na melodii ludowej. Jej słowa napisał legionista Feliks Gwiżdż w 1914 roku. Pieśń tę wybrali kibice w głosowaniu na profilu facebookowym Polskiej Siatkówki.
Podczas spotkania Ligi Narodów Polska – Korea Południowa (3:0), zgromadzeni na trybunach katowickiego Spodka kibice odśpiewali ją w przerwie pomiędzy drugim i trzecim setem.
Pod koniec zeszłego roku Biuro Programu Niepodległa – agendy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Związek Piłki Siatkowej zawarły porozumienie mające na celu właściwe dla rangi jubileuszu uhonorowanie Stulecia Odzyskania Niepodległości. Oprawie muzycznej meczów Ligi Narodów w Polsce towarzyszyć będą również inne, znane utwory patriotyczne nawiązujące do historii naszego kraju.


http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... h-kibicow/

A dziś będę wiedział więcej z pierwszej ręki. Jak usłyszę coś ciekawego to wrzucę rozszerzenie...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

Żeby tylko nie poszli w "Szarą Piechotę" albo "Pierwszą brygadę"...
OK jeśli jest to związane z 100 rocznicą odzyskania niepodległości to jakoś to jeszcze przetrawię. Ale nie chce mi się wierzyć, że za rok dalej powyższa pieśń nie będzie intonowana, co będzie zalatywało już zwyczajnym januszowym kiczem

W każdym razie na Niemców wychodzimy składem: Ułani, Róża Czerwona (biało kwitnie bez), Que Sera, Kwolek, Jaki tu spokój, Dzieci wybiegły i Ściernisko. Godzinka z prysznicem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: astronauta »

https://www.youtube.com/watch?v=Zokn4WDPcHE
To mi przypomina "Szarą Piechotę". Nada się?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
dyletant
Posty: 5075
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dyletant »

Trochę podobne jak hymny Polski i Serbii na początku, na szczęście potem melodia się rozmywa
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”