Relacje TV z meczów PlusLigi

Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: hubert »

zyll pisze:Skoro tutaj dyskusja o 7. Strefie, to w zmienionym formacie nowy odcinek Szóstego Seta. Staramy się nie lizać po wiadomo czym ;) https://soundcloud.com/6tyset/odcinek-10
Dobra robota. Szkoda, że nie omawiacie meczu AZSu z Radomiem bo warto zastanowić się dlaczego Olsztyn tak beznadziejnie gra na wyjazdach.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

pewniak pisze:Pytanie do autorów programu #7strefa:

Czy w programie będą skróty z wszystkich spotkań w danej kolejce?

SZACH!
I jak? Oglądał ktoś?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Re_soviaczka »

Nie było skrótów wszystkich spotkań, były wspomniane wyniki, króciutkie info o kilku meczach i parę wywiadów z różnych meczów.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: TommyLeeJones »

Szkoda oglądać. Brak skrótów meczów, najwyżej wywiad z zawodnikiem po meczu, gdzie padają standardowe 2-3 zdania ze schematu. Jest prezentacja tabeli i jej krótkie omówienie (lepszy rydz, niż nic). Twarze te same, Kmita znowu wciska Pawlika na II-trenera, próbował zdominować program, kompletnie mi się nie podoba no ale może komuś taka ekspresja i wiara w to, że nasi juniorzy z miejsca zbawią kadrę odpowiada.

W temacie zmiany trenera w Rzeszowie - tragedia, prezes Resovii (telefonicznie, nie było go w studio) zdawkowo podziękował Serniottiemu za pracę, powodem były wyniki gorsze od tych z poprzednich sezonów (no kto by się spodziewał tego po takim obcięciu kasy i kadrze?) a Kowal zostaje do końca sezonu, tak zrozumiałem. Nie było to jednoznacznie podkreślone, ponieważ odpowiedź na pytanie czy szukają kogoś innego była niezwykle wymijająca z podkreśleniem ważnej roli Kowala. Prezes jak prezes, w wypowiedzi śliski niczym wąż, wyważony, nie można się niczego czepić. A jak na to studio? Ignaczak najgorzej, niby spec od Rzeszowa, niby taki charakterny a tutaj uszy po sobie, oczywiście w duchu zgodnym z wypowiedzią prezesa klubu. Jakieś miałkie teksty o tym, że Serniotti w wywiadach nie przyznawał się do budowy składu (a co, było inaczej?) i to niedobrze, w ogóle szkoda gadać, aż przykro się tego słuchało. Jeden Mazur przytomnie aczkolwiek w swoim pełnym omówień stylu stwierdził, że to jednak Kowal układał kadrę i Włoch był tym faktycznie ograniczony oraz (jako JEDYNY) powiedział, że w Resovii nie grają tak duże nazwiska, obecni szóstkowi sezon temu byliby rezerwowymi a także nie ma już dotychczasowej głębi składu, co może mieć wpływ na wyniki i powinno mieć wpływ na oczekiwania. Chwała Mazurowi za jedne z naprawdę niewielu sensownych słów w tej groteskowej parodii dziennikarstwa.

Była też kwestia projektu Onico w Warszawie - Zagumny zwięźle stwierdził, że to duży, długofalowy projekt. Absolutnie nic nowego, żadnych deklaracji.

Podsumowując - szkoda czasu na to.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: tomikon »

7 strefa, oglądałem chwile i wyłączyłem, dla mnie nie do przetrawienia, może potem się rozkręcili...
... ale uważam że to środowisko jest tak zrośnięte że tam nikt nie ma swojego zdania. Zresztą uważam że robienie eksperta z zawodnika, ojca, brata, kuzyna, kolegi czy kogokolwiek to jak strzał w stopę, przecież ja od tych wszystkich ludzi w studiu i powiązanych nie dowiedziałem się niczego ciekawego... to jak rozmowa 5 rzeczników prasowych klubów, będziemy walczyć, wyciągać wnioski i takie tam, plus trochę reklamy tego i owego.

Chciałbym doczekać czasów dziennikarza który ma swoje zdanie i mówi na czarne że jest czarne, a nie że trzeba to przemyśleć bo ciężko teraz określić, bo to może być kwestia padania światła. Jak zawodnik jest ch... to trzeba to napisać/powiedzieć i tyle.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ciorny17 »

TommyLeeJones pisze:Szkoda oglądać. Brak skrótów meczów, najwyżej wywiad z zawodnikiem po meczu, gdzie padają standardowe 2-3 zdania ze schematu. Jest prezentacja tabeli i jej krótkie omówienie (lepszy rydz, niż nic). Twarze te same, Kmita znowu wciska Pawlika na II-trenera, próbował zdominować program, kompletnie mi się nie podoba no ale może komuś taka ekspresja i wiara w to, że nasi juniorzy z miejsca zbawią kadrę odpowiada.
Kmita gada jak nagrzany - non stop powtarza te same frazesy o Pawliku, że trzeba go nawet zmusić do pracy z pierwszą reprezentacją aby w przyszłości przejął ją jako główny sternik. Trzymajcie mnie. Na dodatek, jak Jurek Mielewski powiedział, że kibice mówio, że Polsat nie pozwoli na tak drastycznie odmłodzenie kadry bo wyników nie będzie, to był wręcz oburzony. Ale jak się przyjrzeć to jedynie kto może z marszu wejść to Kwolek i Kochanowski. Jak zawsze z Fornalem wiązałem większe nadzieje jak z Kwolkiem, tak teraz muszę przyznać, że póki co dyspozycja Tomka w ataku nie pozwala mu na równą walkę z najlepszymi. A już porównywać to co było w 98 a co obecnie to kompletny idiotyzm.

Ja się jakoś specjalnie krytycznych spostrzeżeń nie spodziewałem, bo wiadomo jak to wcześniej wyglądało: Polska 2014, Polska 2017, teraz to. Ten sam schemat: peany na cześć naszych wielkich działaczy i klubów. Ostatni program, który dało się oglądać to Punkt, Set, Mecz. W chwili obecnej ja nie widzę nadziei na poprawę co do publicystyki w siatkówce. Trochę to smutne, ale polskie, siatkarskie środowisko jest tak hermetyczne, że nie zdajemy sobie z tego sprawy.

No cóż należy program wrzucić do tego z rodzaju niewartych oglądania i tyle.
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: drukjul »

TommyLeeJones pisze: Ignaczak najgorzej, niby spec od Rzeszowa, niby taki charakterny a tutaj uszy po sobie, oczywiście w duchu zgodnym z wypowiedzią prezesa klubu. .
Trudno się było spodziewać czegoś innego. W poprzednim sezonie, kiedy Igła pisząc o awarii maszyny losującej nabijał się ze sposobu w jaki Kowal prowadził drużynę był jeszcze wolnym człowiekiem. A teraz ...https://www.pzps.pl/pl/zwiazek/wydzialy ... ingu/sklad

Praca i etat w strukturach związkowych, do tego jeszcze w wydziale marketingu ma oczywiście swoją cenę.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: leeon »

Pakosz...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mikser »

Pakosz to mam nadzieję zaplatał się przez pomyłkę?

Marzy mi się magazyn w stylu Cafe Futbol, ale chyba się nie doczekam. Ja rozumiem, że na życie trzeba zarabiać ale żeby aż taką marionetką się stać i mieć poglądy pod dyktando...
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: astronauta »

Nagrałem, obejrzałem dziś. Koszmarnie nudny program kolesiów spijających sobie z dziubków i bojących się powiedzieć cokolwiek kontrowersyjnego, tzn. prawdziwego. Może Mazur się troszeczkę wyłamał z tego schematu, Igle rogi już przeszlifowali odpowiednio. A taki niby charakterny chłopak. Wszyscy na pensji PZPS albo Polsatu, więc czego tu oczekiwać. Zawiodłem się okrutnie, choć szczerze mówiąc, to takiego bajdurzenia oczekiwałem. Gdy słyszę słowa Liga Mstrzów Świata, to już dostaję mdłości. Na szczęście akurat to niedługo się skończy.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: tomikon »

Przecież to ma mniej więcej tyle sensu co oglądanie magazynu piłkarskiego ze Zdziśkiem Kręciną, Agnieszką Olejkowską i Szpakowskim i Kucharskim :D
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Didek »

leeon pisze:Pakosz...
Bardziej razi niż Igła
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

Od sezonu 2009/2010 aż do kwietnia 2013 TV Dami z Radomia robił Magazyn Siatkarski, prezentowany w całej sieci kablowej Vectra. Były tam rozmowy z zawodnikami z każdego meczu, nie było fragmentów spotkań bo wiadomo, że plszmat nie pozwalał. Ale sam program był niezły, magazyn miał około 40-45 minut i prócz wypowiedzi z każdego meczu było tam również o pierwszej lidze. W kwietniu 2013 roku polszmat rozpoczął na drodze prawnej wojnę i ostatecznie sieć Vectra zrezygnowała z kontynuacji programu.
Po obejrzeniu tego co obecnie w pllszmacie prezentują to tamten program był himalajami magazynów. Choć pewnie jestem trochę nieobiektywny, bo byłem wówczas osobą, która robiła rozmowy z Kędzierzyna.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: hardy »

Ale dojebali z kamerami :roll:
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: placid »

O jakiś taki dziwny obraz, dlaczego tak ?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: niepoinformowany »

SD na kanale HD w telewizji filantropa. Można by poruszyć ten temat w magazynie 7 strefa. A nie, czekaj...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

To juz nie pierwszy raz w tym sezonie
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: compact »

Gdzieś czytałem, ze w Radomiu nie ma gdzie rozłożyć kamer i sprzętu HD, fizycznie nie ma miejsca.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Michal5 »

compact pisze:Gdzieś czytałem, ze w Radomiu nie ma gdzie rozłożyć kamer i sprzętu HD, fizycznie nie ma miejsca.
Przecież już były transmisje HD z Radomia, sam takie na pewno pamiętam.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aranger »

Co za skład w studio dzisiaj! Wanio, Gacek, Jarosz, Ignaczak.

Z przyjemnością nie obejrzę!
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mewa »

Aranger pisze:Co za skład w studio dzisiaj! Wanio, Gacek, Jarosz, Ignaczak.

Z przyjemnością nie obejrzę!
widzę, że mamy podobne odczucia - zobaczyłem zdjęcie na tt i zrezygnowałem...
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: astronauta »

A ja nagrałem, właśnie wróciłem do domu i na siatka.org czytam czy warto oglądać. Widzę, że nie warto ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mily66 »

Aranger pisze:Co za skład w studio dzisiaj! Wanio, Gacek, Jarosz, Ignaczak.

Z przyjemnością nie obejrzę!
Piotr G.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Chal »

A ja uważam, że było znacznie lepiej, niż w 1. odcinku i kilka rzeczy (zwłaszcza Igłę, nie tylko za materiały z KMŚ) można pochwalić.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aranger »

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Noworoczny »

Spoko. Jak partia mówi, że da, to mówi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

Aranger pisze:https://i.imgur.com/99KPGWa.png

O cholerka. :o
HAHAHAHAHAHA!!!
...test transmisji internetowej...
HAHAHAHAHAHA!!!
Pionierzy! No normalnie chylę czoła :] :] :] :] :] :] :] :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mily66 »

Takie coś powinno być dawno standardem. Oby nie połasili się na kasę I abonentom plusa oraz cyfrowego polsatu nie kazali dodatkowo płacić za transmisje.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Guilder »

A czym to się ma różnić od Ipli, poza ewentualnie liczbą transmitowanych meczów?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

Guilder pisze:A czym to się ma różnić od Ipli, poza ewentualnie liczbą transmitowanych meczów?
Dwoma miesiącami testów :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”