Relacje TV z meczów PlusLigi

ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ostry99 »

Aranger pisze:Transmisje na pierwsze 4 kolejki wybrane.

Kolejka numer 1:
Cuprum Lubin - MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn Koźle

Kolejka numer 2:
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz
Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel

Kolejka numer 3:
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Onico Warszawa - GKS Katowice

Kolejka numer 4:
Dafi Społem Kielce - Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko Biała - Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

IMHO w pierwszej kolejce powinni transmitować mecz Radomia z Katowicami kosztem któregokolwiek z wybranych spotkań, a w drugiej mecz Warszawy z Gdańskiem kosztem Katowic z Bydgoszczą lub Kielc z Olsztynem.
Dla mnie to juz troche przegiecie ze ZAKSA i JW beda transmitowane w 3 z 4 pierwszych kolejek a Trefl ani razu...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: tedo »

Kto Ci gwarantuje że Trefl wystąpi w PLS to po pierwsze po drugie JW z tego co wiem ma przełożony mecz z ZAKSĄ
Pan Wacek
Posty: 346
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pan Wacek »

kanonier pisze:Lepiej grać o 12.30 niż o 20.30 gdy mecze kończą się około 23 a na drugi dzień trzeba iść do pracy/szkoły czy wracać z meczu wyjazdowego.
Z punktu widzenia kilkunastu osób które jadą na wyjazd to pewnie lepiej grać wcześniej, ale obawiam się że dla kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy widzów przed telewizorami już taka pora jest jednak bardzo słaba co zresztą już ktoś tu poruszył przy okazji koszykówki.
No one likes us, we don't care!
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Miejmy nadzieje,że jest to tylko pora spowodowana el.do MŚ w piłkę nożną,bo jeżeli będzie na stałe to lipa po całości
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ksjw90 »

krzysiu pisze:Miejmy nadzieje,że jest to tylko pora spowodowana el.do MŚ w piłkę nożną,bo jeżeli będzie na stałe to lipa po całości
A czy godzina 14.45 w soboty i niedziele jest dobrą pora na pokazywanie najlepszych meczów? Moim zdanie to też jest za wcześnie. O ile w niedzielę jeszcze można o takiej godzinie zobaczyć mecz, o tyle w sobotę ludzie pracują, robią zakupy i nie mają czasu na oglądanie meczu o 15. Lepszym wyborem byłaby godzina 17 lub 18 a najlepiej wzorem środowych meczów grać o 20 lub 20:30.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Może myślą,że i tak to nic nie pomoże ;)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Michal5 »

W poprzednim sezonie mecze w sobotę były o 14.45 i 20.00.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Michal5 »

Przez pierwsze 7 kolejek ani jednego meczu Trefla w TV, do tego w 8 kolejce tez się raczej nie zapowiada. Dla mnie to chyba dość spore nieporozumienie, patrząc na to jakie mecze były transmitowane...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: grzegorzg »

Wracając do meczu Skry z Olsztynem, to musze przyznac, ze bardzo ucieszyłem się na komentarz Drzyzgi. Czasami sie z nim nie zgadzam, czasami mnie denwerwuje, ale mecze komentuje naprawdę dobrze, szczególnie na tle swoich niektórych kolegów.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Papilot »

grzegorzg pisze:Wracając do meczu Skry z Olsztynem, to musze przyznac, ze bardzo ucieszyłem się na komentarz Drzyzgi. Czasami sie z nim nie zgadzam, czasami mnie denwerwuje, ale mecze komentuje naprawdę dobrze, szczególnie na tle swoich niektórych kolegów.
To, czy dobrze, w przypadku Drzyzgi mocno zależy od tego, jakich drużyn mecze komentuje i z kim w duecie. Szalenie dopasowuje się poziomem do swojego komentatora z pary i nie zawsze jest to dobre.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aranger »

Szczerze mówiąc to z tych ekspertów w trakcie transmisji podchodzi mi jedynie komentarz Drzyzgi i Kadziewicza. Ignaczak i Dacewicz są tacy jacyś nijacy, przy czym jeden mówi bardzo dużo, a drugi mało, Mazur z Wójtowiczem, przy całym szacunku dla tych dwóch postaci, do komentowania nadają się średnio, o Jaroszu nawet nie wspominając.

A, i nie wiem z czego to wynika, być może ze znużenia, ale bardzo ciężko mi się słucha ostatnio Swędrowskiego.
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: astronauta »

Swędrowski chyba wpadł w rutynę i niezmiennie powtarza oklepane formuły. Trochę by się ich znalazło.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aranger »

astronauta pisze:Swędrowski chyba wpadł w rutynę i niezmiennie powtarza oklepane formuły. Trochę by się ich znalazło.
Nom, i już z tej x-punktowej przewagi nic nie pozostało. :D
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: grzegorzg »

Papilot pisze:To, czy dobrze, w przypadku Drzyzgi mocno zależy od tego, jakich drużyn mecze komentuje i z kim w duecie. Szalenie dopasowuje się poziomem do swojego komentatora z pary i nie zawsze jest to dobre.
Byc może, ale ogólnie bardzo dobry jezyk, czucie sytuacji boiskowych, lekkośc wypowiedzi, to wszystko jest po stronie Drzyzgi. Ja po prostu po niektórych ostatnich komentarzach za nim zatęskniłem.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

Michal5 pisze:Przez pierwsze 7 kolejek ani jednego meczu Trefla w TV, do tego w 8 kolejce tez się raczej nie zapowiada. Dla mnie to chyba dość spore nieporozumienie, patrząc na to jakie mecze były transmitowane...
Może powodem były zawirowania wokół Lotosu i ryzykiem nie przystąpienia do rozgrywek. Polsat pewnie planował transmisje z wyprzedzeniem i potem nie chciał ich już zmieniać (bo komuś musiałby zabrać). Zapewne w skali sezonu to wszystko się zbilansuje i będziemy mieli nadmiar Trefla niedługo :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Michal5 »

pewniak pisze: Może powodem były zawirowania wokół Lotosu i ryzykiem nie przystąpienia do rozgrywek. Polsat pewnie planował transmisje z wyprzedzeniem i potem nie chciał ich już zmieniać (bo komuś musiałby zabrać). Zapewne w skali sezonu to wszystko się zbilansuje i będziemy mieli nadmiar Trefla niedługo :)
Tak, tylko pierwsze transmisje były ustalane na bodajże 4 kolejki do przodu. Będzie kolejka 7, Trefl miał mecz z Jastrzębiem, będzie miał mecz z Resovia, a transmisji jak nie było tak nie ma ;)
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: tedo »

Jak dobrze że tego patologicznego meczu JW-Gdańsk nie musieliście oglądać naprawdę... sam Popiwczak powiedział że był to jeden z najgorszych meczów jak gra w JW... Mam nadzieję że zmiana trenera od przygotowanie fizycznego nie powoduje takiej gry JW jak oglądamy
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: FLPman »

O tym, które mecze będą transmitowane decyduje PLPS, a nie Polsat.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: mewa »

FLPman pisze:O tym, które mecze będą transmitowane decyduje PLPS, a nie Polsat.
wyprowadzę cię z błędu :) PLPS tylko proponuje mecze, decyzja należy do Polsatu. Możnaby się zdziwić, jak wiele decyzji zapadających w polskiej siatkówce zapada nie tam, gdzie myslimy...
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: FLPman »

Być może, w takim razie jeden z dziennikarzy Polsatu wprowadził mnie w błąd.
kanimo

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanimo »

mewa pisze:
FLPman pisze:O tym, które mecze będą transmitowane decyduje PLPS, a nie Polsat.
wyprowadzę cię z błędu :) PLPS tylko proponuje mecze, decyzja należy do Polsatu. Możnaby się zdziwić, jak wiele decyzji zapadających w polskiej siatkówce zapada nie tam, gdzie myslimy...
Znaczy jest gorzej niz myslimy?
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Oxygen »

grzegorzg pisze:Byc może, ale ogólnie bardzo dobry jezyk, czucie sytuacji boiskowych, lekkośc wypowiedzi, to wszystko jest po stronie Drzyzgi. Ja po prostu po niektórych ostatnich komentarzach za nim zatęskniłem.
Z tym językiem to bez przesady. Tego "pedział" zamiast "powiedział" słuchać nie mogę. Wiele osób tak mówi, ale dziennikarz mógłby się starać. Zgoda jednak, że przy popisach niektórych Drzyzga wypada dobrze.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1040
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kanonier »

Jak możemy wymagać od ekspertów poprawnej polszczyzny, skoro dziennikarz mówi “w każdym bądź razie”
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Asta »

Mecz Resovia - Trefl 28 paź o 17:00 także nie będzie transmisji. Ciekawe...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: drukjul »

kanonier pisze:Jak możemy wymagać od ekspertów poprawnej polszczyzny, skoro dziennikarz mówi “w każdym bądź razie”
To naprawdę taki okropny błąd? Bo przyznam, że mi osobiście nic, a nic nie przeszkadza. Tak się w końcu mówiło z całą pewnością już 100 lat temu, a pewnie też i 200 lat temu. Więcej nawet, powstawały nawet wiersze z tym właśnie zwrotem i jakoś nikt w tamtym czasach, a w wydawnictwach - gdzie zatrudniano jeszcze wtedy profesjonalnych korektorów świetnie znających nasz język ojczysty - akurat tego konkretnego wyrażenia nikt się jakoś wtedy nie czepiał.

Dowodem choćby "Bajka o drewnianej głowie" K.I Gałczyńskiego
Na Nowym Świecie, w świetle latarni,
leżała głowa w antykwarni,
może dziwoląg etnograficzny,
a może przyrząd do sztuk magicznych,

zewnątrz toczona, wewnątrz drążona,
głowa-curiosum, fikcja szalona,
w każdym bądź razie zwyczajne drewno,
drewno, drewno. Na pewno.

Że lubię rzeczy wyjątkowe,
nabyłem ową drewnianą głowę,
niosę do domu, rozwijam papier,
a żona patrzy i łza jej kapie,

w końcu monolog: "Och, moje złoto,
po coś to kupił, na co ci toto?
Ja mam wydatki: i to, i owo,
a ty do domu nagle z tą głową [..]
Ale obecnie najwyraźniej zapanowała moda na hiperpoprawność i na lansowaną przez niektórych poprawnościowych medialnych językowych "ekspertów" chęć rugowanie z języka niektórych wyrażeń, które im się z różnych powodów nie podobają (co i tak jest najczęściej walką z wiatrakami, skoro np. takie "w każdym bądź razie" to w polszczyźnie mający już bardzo długą brodę uzus językowy) i jak widać skutek tego mamy taki, że dziś nawet sprawozdawcy sportowi potrafią zostać za użycie w komentarzu - czyli nawet nie w literaturze, tylko w języku potocznym bezlitośnie chłostani po głowie. Nomen omen zresztą - w nawiązaniu do wierszyka Konstantego Ildefonsa :]
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ostry99 »

Asta pisze:Mecz Resovia - Trefl 28 paź o 17:00 także nie będzie transmisji. Ciekawe...
Może jakiś konflikt miedzy Treflem a Polsatem? Bo jak logicznie wytłumaczyć brak transmisji z meczu Gdańska?
beatrix
Posty: 179
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: beatrix »

Będzie transmisja 3 listopada Trefl-Espadon, tak więc chyba wszystko wraca do normy.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem gdzie, więc wrzucam tutaj.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... cie-sport/

Najlepszy fragment:
#7strefa, w którym będziemy poruszać aktualne zagadnienia i problemy, którymi żyje środowisko siatkarskie.
Czyli kolejny program gdzie będzie wzajemne lizanie się wiadomo po czym.
Kłamca.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pewniak »

Pytanie do autorów programu #7strefa:

Czy w programie będą skróty z wszystkich spotkań w danej kolejce?

SZACH!
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 681
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: zyll »

Skoro tutaj dyskusja o 7. Strefie, to w zmienionym formacie nowy odcinek Szóstego Seta. Staramy się nie lizać po wiadomo czym ;) https://soundcloud.com/6tyset/odcinek-10
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”