AZS Częstochowa

kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

Didek pisze:Jak zwał tak zwał. Jakaś współpraca jest.
Częstochowa też kiedyś z Norwidem współpracowała. To całkiem naturalne.

Kiedys.
I oba zespoly laczy miejsce w ktorym funkcjonuja.

Metro jest najmlodszym (94r)z warszawskich klubow pracujacych z mlodzieza.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: grzegorzg »

kanimo pisze:(...) Ewentualnie Goral ( a nie Resovia) dofinansowuje w zamian za mozliwosc wspolpracy z ciekawszymi wychowankami
Muszę powiedziec, że bardzo mnie zaciekawiło to stwierdzenie. Możesz rozwinąc?
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Murilo0 »

Asseco sponsoruje Metro, ale w zamian Resovia ma prawo pierwokupu zawodników Metra. Wykorzystali to m.in. kupując Lemańskiego.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1045
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

Czarny pijar. Nikt w klubie nie jest winny tej sytuacji, tylko wszyscy wokół.
http://czestochowa.wyborcza.pl/czestoch ... omaga.html
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

Murilo0 pisze:Asseco sponsoruje Metro, ale w zamian Resovia ma prawo pierwokupu zawodników Metra. Wykorzystali to m.in. kupując Lemańskiego.
Kupujac?
A komun zaplacili i ile? ;)

Poza Lemanskim.

Bo zabrzmialo jak transfery w noznej.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kiepski »

kanonier pisze:Czarny pijar. Nikt w klubie nie jest winny tej sytuacji, tylko wszyscy wokół.
http://czestochowa.wyborcza.pl/czestoch ... omaga.html
Jak chcesz się pośmiać z rana nie ma to jak poczytać wypowiedzi barana :] (sorry, ale nie mogłem się powstrzymać)
Bosek traci coraz bardziej kontakt z rzeczywistością
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

kanonier pisze:Czarny pijar. Nikt w klubie nie jest winny tej sytuacji, tylko wszyscy wokół.
http://czestochowa.wyborcza.pl/czestoch ... omaga.html
Jak się coś nie podoba, to se można przyjść do klubu i go kupić, o! Wszyscy tylko hejtujo, a robić to nima komu!!11tysiącstojedenaście1!1!
AZS CZĘSTOCHOWA!
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

Postanowiłem sobie zbadać bilans Bąkiewicza na przestrzeni Jego, nazwijmy to, kariery trenerskiej i po dzisiejszym meczu wychodzi mi 9 wygranych i 32 przegrane. Wygrał 3x z Bielskiem, 2x z Będzinem, 2x z Kielcami i po razie z Warszawą i Gdańskiem. Zastanawiam się, czy w takiej nowożytnej historii był PlusLigi był równie kiepski trener. Ja rozumiem, że skład słaby i w ogóle, ale On przez te 1.5 sezonu niespodziankę zrobił tylko z Gdańskiem i Warszawą, jakkolwiek to brzmi bo Warszawa w tamtym sezonie strasznym gigantem tej ligi nie była. Inne zespoły "z dna" jakieś tam niespodzianki sprawiały.
Falan
Posty: 115
Rejestracja: 8 paź 2009, o 08:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Falan »

Ciekawe ile AZS w tym sezonie setów ugra... myślę, że do liczenia wystarczy palców u jednej dłoni.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Didek »

Po ile bilety?
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: adamow »

Co się dzisiaj działo w Częstochowie? Jakieś wyprzedaże w centrach handlowych były czy co? Duża nowoczesna hala świeciła pustakami, nie wiem czy z pięciuset kibiców było. Dawno nie oglądałem meczów Czewy ale pamiętam jak przed laty jeszcze stara Hala Polonia pękała w szwach a doping z trybun to był prawdziwy ogień. Dzisiaj jak oglądałem ten mecz to tylko echo odbijanej piłki było słychać :o Atmosfera jak na grze sparingowej.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Indyk AZS Ol »

Didek pisze:Po ile bilety?
ponoć po 30 zł
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1045
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

Ceny karnetów:
Sektory A2, A5, B7, B8, C7, C8 i P2 – 280 złotych (karnet normalny) oraz 230 złotych (karnet ulgowy)
Sektor A3 oraz P1 – 350 złotych (karnet normalny) oraz 300 złotych (karnet ulgowy)
Sektor A4 (VIP) – 999 złotych – oprócz miejsca na trybunie VIP zapewnione jest także miejsce parkingowe VIP oraz wstęp do sali z cateringiem.
Ustalone zostały też ceny biletów na pojedyczne mecze w sezonie 2016/2017. W sektorach A3 i P1 wejściówki będą kosztowały 25-30 zł, natomiast w pozostałych (bez B1, C3 i P3) – 20-25 zł (normalny) i 15-20 zł (ulgowy). Przygotowana została również specjalna oferta dla rodzin, które będą mogły kupić bilety w cenach 45 zł (dwoje rodziców plus dziecko w wieku 9-18 lat) i 60 zł (dwoje rodziców plus dwoje dzieci w wieku 9-18 lat).
źródło: azsczestochowa.pl

Pewnie jutro będzie więcej kibiców na meczu Norwida z Nysą.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Rysiu z Konradem podobno już znaleźli rozwiązanie problemu pustych trybun:

Obrazek
AZS CZĘSTOCHOWA!
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Didek »

Podrzuć do Polsatu. Mogą wozić z kamerami, aby zapełnić trybuny.

Co do cen biletów to muszą pójść w dół. Myślę, iż cena 10 PLN może być akceptowalna. 5 zł ulgowy i grupowy. Choć można uznać iż może to być zbyt wygórowana cena.

Dopóki liga nie będzie określać minimalny poziom wypełnienie hali w procentach hali to nie zmusi działaczy do działania. A nie ma nic gorszego niż puste trybuny. I najważniejsze to wlepianie kar za pustki.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: AZS Częstochowa

Post autor: solanum »

Camillo Marcotti nbapisał:(a)
Postanowiłem sobie zbadać bilans Bąkiewicza na przestrzeni Jego, nazwijmy to, kariery trenerskiej i po dzisiejszym meczu wychodzi mi 9 wygranych i 32 przegrane. Wygrał 3x z Bielskiem, 2x z Będzinem, 2x z Kielcami i po razie z Warszawą i Gdańskiem. Zastanawiam się, czy w takiej nowożytnej historii był PlusLigi był równie kiepski trener. Ja rozumiem, że skład słaby i w ogóle, ale On przez te 1.5 sezonu niespodziankę zrobił tylko z Gdańskiem i Warszawą, jakkolwiek to brzmi bo Warszawa w tamtym sezonie strasznym gigantem tej ligi nie była. Inne zespoły "z dna" jakieś tam niespodzianki sprawiały.
Gdy by drużyny Częstochowy i Rzeszowa zamieniły się trenerami, to sądze, że w grze ich nie nastąpiłyby żadne zmiany.
W tym konkretnym przypadku o miejscach w tabeli mniej decydują umiejetności trenerskie.
Decyduje przede wszystkim "księgowy". Konkretnie kasa przeznaczona na zakup zawodników.
W skokach narciarskich, aby zapewnić oddawanie skoków w zbliżonych warunkach, wprowadzono rekompensate punktową. W siatkówce przez niektorych, epitety typu - kiepski trener itp.
Warto wspomnieć, że z obecnych zawodników ścisłej reprezentacji karierę w PlusLidze, w Częstochowie rozpoczynali:
Paweł Zatorski i Fabian Drzyzga w wieku 18 lat, Piotr Nowakowski i Bartosz Bednorz w wieku 19 lat.
mogloby
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 11:46
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mogloby »

A co powiecie na jakieś forumowe wyjście na mecz? Na pewno są tutaj osoby, które chciałyby się wybrać, ale nie mają z kim pójść, a samemu nie mają ochoty.
Gra AZSu nie wyglądała moim zdaniem tak beznadziejnie. Bardzo kiepskie wejście Wawrzyńczyka- chyba jest bez formy, kiepsko Kowalski na rozegraniu. Ale za to Szymura był zawodnikiem, który się wyróżniał. Trochę błędów na zagrywce, ale solidnie w ataku, w bloku, w przyjęciu.
Obserwowałem natomiast podczas meczu pana Boska i były momenty, kiedy zakrywał dłońmi twarz i spuszczał głowę. Ale duży plus za zielone spodnie :) Był z drużyną :)
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Indyk AZS Ol »

mogloby pisze:Obserwowałem natomiast podczas meczu pana Boska i były momenty, kiedy zakrywał dłońmi twarz i spuszczał głowę. Ale duży plus za zielone spodnie :) Był z drużyną :)
Ciekawy jestem czy coś do niego zaczyna docierać jak rozwalił klub, albo dopiero zacznie docierać zwłaszcza po tym sezonie gdy AZS będzie miał 0 pkt po zakończeniu rozgrywek albo jak ludzie co do jednego przestaną chodzić na mecze, no chyba że stanie się cud Matki Boskiej.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

Indyk AZS Ol pisze: Ciekawy jestem czy coś do niego zaczyna docierać jak rozwalił klub, albo dopiero zacznie docierać zwłaszcza po tym sezonie gdy AZS będzie miał 0 pkt po zakończeniu rozgrywek albo jak ludzie co do jednego przestaną chodzić na mecze, no chyba że stanie się cud Matki Boskiej.
Nawet Matka Boska może tu nie dać rady...Czy Bosek zrozumie, że klub z tradycjami w głównej mierze przez niego jest rozbijany? Pewnie nie. Nie dzieje się tak od wczoraj, czy coś się zmieniło? Wyciągnięto wnioski? Nie widać żadnych pozytywnych przesłanek. Rychu - czytając jego wypowiedzi - nie widzi w sobie niczego złego. To raczej nie ten typ, który się przyzna do błędu,będzie raczej brnął w pierdylion innych powodów. Cóż, R.I.P. AZS Częstochowa.
Aczkolwiek z chęcią odszczekam jeśli się mylę :)
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Indyk AZS Ol »

mikser pisze:
Indyk AZS Ol pisze: Ciekawy jestem czy coś do niego zaczyna docierać jak rozwalił klub, albo dopiero zacznie docierać zwłaszcza po tym sezonie gdy AZS będzie miał 0 pkt po zakończeniu rozgrywek albo jak ludzie co do jednego przestaną chodzić na mecze, no chyba że stanie się cud Matki Boskiej.
Nawet Matka Boska może tu nie dać rady...Czy Bosek zrozumie, że klub z tradycjami w głównej mierze przez niego jest rozbijany? Pewnie nie. Nie dzieje się tak od wczoraj, czy coś się zmieniło? Wyciągnięto wnioski? Nie widać żadnych pozytywnych przesłanek. Rychu - czytając jego wypowiedzi - nie widzi w sobie niczego złego. To raczej nie ten typ, który się przyzna do błędu,będzie raczej brnął w pierdylion innych powodów. Cóż, R.I.P. AZS Częstochowa.
Aczkolwiek z chęcią odszczekam jeśli się mylę :)
Ale jego zachowanie na meczu wskazywało na coś innego może coś do niego dotrze aczkolwiek sam w to raczej nie wierzę.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Matki Boskiej w to nie mieszajcie, pokornie proszę.

Chyba, że biegało o matkę Boska.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

9:33!

Do grona niezwykłych szczęśliwców, którym się udało pokonać Niepokonanych Króla Boska dołączyły Katowice! Także jeszcze chyba tylko AZS nie przegrał z Espadonem, ale to dlatego, że nie grał. Kwestia czasu.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Trzecia kolejka i trzeci pewniaczek to porażka Czewy do zera. Gdzie jest Paweu???
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Didek »

Szczecin też silniejszy. Choć nie będzie tak źle. Pewnie z kimś wygrają. Grali już z Bydgoszczą? Fajnie jakby ten mecz był w TV.
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

Jestem ciekaw jakby rzeczywiście przegrali z każdym to czy i tak zarząd PlusLigi by ich na siłę w tej lidze trzymał. Jeśli tak, to by lekka farsa była.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: drukjul »

Camillo Marcotti pisze:Jestem ciekaw jakby rzeczywiście przegrali z każdym to czy i tak zarząd PlusLigi by ich na siłę w tej lidze trzymał. Jeśli tak, to by lekka farsa była.
Oprócz zarządu jest jeszcze rada nadzorcza Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej a tak się składa, że Sieńko i Lisowski są jedynymi zasiadającymi tam aktualnymi prezesami klubów Plusligowych. Choć nie można zapominać, że jest tam jeszcze Gołaszawski, czyli były prezes częstochowskiego AZS, który pełni nawet funkcję przewodniczącego rady nadzorczej PLPS. Widać z tego, że Bydgoszcz i Częstochowa rządzą nie tylko samą Plusligą, ale również Orlen Ligą. W tej sytuacji kto wie, czy próba wyrzucenia ich z rozgrywek nie skończyłaby się po prostu odwołaniem zarządu PLPS przez częstochowsko-bydgoską koalicję. :]
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Didek »

Gdzieś słyszałem, iż w grudniu będą nowe wybory i wszystko może się zmienić. Jednym z kandydatów na prezesa jest Bartosz Górski z Resovii. Może skończą się rządy ludzi z Częstochowy?
Nie znam sytuacji z finansami, ale prawdopodobnie Częstochowa nie spełni wymagań dla kryterium sportowego, nie spełni także wymogu frekwencji. Co do budżetu to trudno powiedzieć. Skład raczej nie wygląda jakby w niego wpompowano miliony złotych.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ależ to będzie kompromitacja, jeśli AZS Częstochowa zostanie wyeliminowany w barażach przez taki Ślepsk Suwałki :o Klub, który gra na najwyższym poziomie rozgrywkowym od 1987 roku wyeliminowany przez debiutanta. A w przyszłym sezonie oklep w pierwszej lidze od Norwida :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pele »

lucass90 pisze:Ależ to będzie kompromitacja, jeśli AZS Częstochowa zostanie wyeliminowany w barażach przez taki Ślepsk Suwałki :o Klub, który gra na najwyższym poziomie rozgrywkowym od 1987 roku wyeliminowany przez debiutanta. A w przyszłym sezonie oklep w pierwszej lidze od Norwida :D
NAwet z perspektywy kibica Mosto, z którym prawdziwy AZS Częstochowa walczył o mistrzostwo, to smutne !
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: repres1 »

To smutne, ale... Od kilku sezonów nie widać zmian na lepsze.
"Nie ma pieniędzy" - rozumiem. Nie rozumiem dlaczego nie ma kibiców. Choćby taki malutki krok można było zrobić. Jak to zrobić? W klubie powinien być ktoś, kto wie to o wiele lepiej niż ja.
Pewne jest, że ten marazm trzeba przeciąć. Mam nadzieję, że z dobrym dla Częstochowy efektem. Przy całej mojej antypatii dla wiecznie pogniewanej na świat i swój własny klub grupki kibiców, życzę Częstochowie powrotu do polskiej czołówki. Zacznijcie od kibiców. Warto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”