AZS Częstochowa

aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: aezakmi »

krzysiu pisze:Jutro w programie Polska 2017 będzie Bosek,Igła,Mazur - ma być temat baraży :D
Szkoda, że zabraknie Jarosza, bo ten mówiłby prosto w twarz dla boskiego Ryszarda, co myśli i nie pozwoliłby mu dojść do głosu, co uważam za duży plus.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

aezakmi pisze:
krzysiu pisze:Jutro w programie Polska 2017 będzie Bosek,Igła,Mazur - ma być temat baraży :D
Szkoda, że zabraknie Jarosza, bo ten mówiłby prosto w twarz dla boskiego Ryszarda, co myśli i nie pozwoliłby mu dojść do głosu, co uważam za duży plus.
Wojciech Drzyzga też by się przydał.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

kanonier pisze:
aezakmi pisze:
krzysiu pisze:Jutro w programie Polska 2017 będzie Bosek,Igła,Mazur - ma być temat baraży :D
Szkoda, że zabraknie Jarosza, bo ten mówiłby prosto w twarz dla boskiego Ryszarda, co myśli i nie pozwoliłby mu dojść do głosu, co uważam za duży plus.
Wojciech Drzyzga też by się przydał.
Bartman i Such by pasowali :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pele »

aezakmi pisze:
krzysiu pisze:Jutro w programie Polska 2017 będzie Bosek,Igła,Mazur - ma być temat baraży :D
Szkoda, że zabraknie Jarosza, bo ten mówiłby prosto w twarz dla boskiego Ryszarda, co myśli i nie pozwoliłby mu dojść do głosu, co uważam za duży plus.
Nic by nie było bo program jest nagrywany więc wytną co trzeba
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

ostatni program był na żywo albo jest nagrywany czase w sobotd albo piatek
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

Czyli skład specjalnie "miałki" dobrany, żeby za bardzo na Rysia nie krzyczeli. Taaa, tyłek trzeba chronić koledze, żeby przez przypadek nie pomyślał, że jest winny sytuacji w klubie. Dostaniemy litanię zażaleń i niewiele bicia się w pierś.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Zarząd Klubu przez cały sezon nie usyszał ani jednego mocnego pytania oraz nie udzielił żadnego dobrego wywiadu. Dobrego ze względu na treść zadawanych pytań i obnażenie wszelkich grzechów morderców AZSu. Wynika to z kilku rzeczy. Pierwsza to brak dziennikarzy z jajami, druga (powiązana z pierwszą) to koleżeńskie układy gdzie tylko się da.

Tego programu nawet nie mam zamiaru oglądać, bo wiadomo że Rysiu będzie się wybielał, a koledzy w studiu będą go głaskać.

Oczywiście nikt nie poświęci chociaż 5 minut żeby zgłębić zagadnienie z kibicami, bo już tylko czekać na teksty, że Ci się odwrócili od Klubu. Powtórzę raz jeszcze: TO ZARZĄD WYRZUCIŁ POŚREDNIO KIBICÓW ZE SWOICH WŁASNYCH TRYBUN, SZEREGIEM WIELU FATALNYCH DECYZJI. KIBICE SIATKÓWKI W CZĘSTOCHOWIE SĄ, ALE CZEKAJĄ NA MOMENT W KTÓRYM BĘDĄ TRAKTOWANI Z SZACUNKIEM ORAZ BĘDĄ MILE WIDZIANI NA HALI. I nie piszę tutaj tylko i wyłącznie o szalikowcach, a wręcz nawet tych mniej zagorzałych sympatykach.
Podpowiem pokrótce jakie to fatalne decyzje uderzyły fanów:
- rzucanie kłód pod nogi największym fanatykom którzy zawsze odpowiadali za piekło na trybunach;
- utrzymanie na stanowisku trenera człowieka, który nie szanował żadnego kibica w Częstochowie, czul się jak święta krowa, w Będzinie kazał swoim kibicom "wy...dalac", a jeżeli chodzi o warsztat to drużyna nawet fizycznie wyglądała w tym sezonie fatalnie (+ brak postępów u graczy, brak charakteru w zespole, zenujace zachowanie trenerka ktory seryjnie lapał kartki). Nie twierdze, ze kibice maja decydowac o tym kto ma pracowac na jakim stanowisku, ale czasami warto posluchac tych, ktorzy tutaj przed Bakiewiczem byli i po Bakiewiczu beda. Czlowiek ktorego nie chce 90% kibiców AZSu na tym stanowisku, po prostu odpycha ludzi od klubu, a Zarzad sprawia wrazenie robiacego to wszystko specjalnie (bo przeciez zwykli zjadacze chleba sie nie znaja, no nie Pakosz?);
- olewanie polityki cenowej jezeli chodzi o bilety;
- zwolnienie na przestrzeni ostatnich lat wszystkich zywych pomników AZSu;
- aroganckie zachowania na meczach, głupie usmieszki i najpospolitsze BURACTWO;
- nieprofesjonalizm Boska ktory w kazdym wywiadzie zwyczajnie kompromituje wszystko i wszystkich, wlacznie ze soba;

ŻENADA, WSTYD, KOMPROMITACJA.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

Chyba najwyzszy czas przeniesc watek tego klubu, tam gdzie jest jego miejsce, czyli do 1Ligi. Zgadzacie sie?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Guilder »

Czekamy na potwierdzenie, nie takie już rzeczy się u nas działy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

czarna flaga by się przydała :(
ktoś oglądał 2017?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

Sztandar wyprowadzic.
Mnie sie jakos kojarzy z transmisja z ostatniego Zjazu PZPR.
Tez byli z siebie zadowoleni.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ursula127 »

dezerter pisze:Chyba najwyzszy czas przeniesc watek tego klubu, tam gdzie jest jego miejsce, czyli do 1Ligi. Zgadzacie sie?
lepiej poczekać do pierwszego meczu nowego sezonu.
Może Bosek znowu ma jakąś ustną umowę,ze AZSu nie wolno spuścić do I ligi?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: AZS Częstochowa

Post autor: koofel »

Kibicem Cze-wy nie jestem. Z kim sympatyzuję niech zostanie moją tajemnicą i może łatwiej wtedy o obiektywizm. Klub zasłużony, nawet bardzo. Szkoda że tak kiedyś dobry zespół stacza się po równi pochyłej. Piszę celowo o zespole a temat działaczy pominę, bo już chyba wszystko zostało powiedziane. Nie będzie personalnych wycieczek do włodarzy bo i po co? Krzysiu Gierczyński, Radek Panas i można tak wymieniać. Pokolenie ambitnych, głodnych sukcesu graczy. Ładnie grających i cieszących się grą. Teraz siatkarze smutni, rozgoryczenie po kolejnej porażce. Może był potrzebny taki wstrząs w postaci spadku żeby coś się zmieniło?
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

ursula127 pisze:
dezerter pisze:Chyba najwyzszy czas przeniesc watek tego klubu, tam gdzie jest jego miejsce, czyli do 1Ligi. Zgadzacie sie?
lepiej poczekać do pierwszego meczu nowego sezonu.
Może Bosek znowu ma jakąś ustną umowę,ze AZSu nie wolno spuścić do I ligi?
Wydaje mi sie, ze AZSem sa juz wszyscy zmeczeni. Sprawa wyglada na prosta. Jest regulamin i zespol, ktory na 100% chce wystepowac w Plusie, ktory wygral baraze, ktory posiada hale z certyfikatem CEV- dla mnie proste! Bardzo ciekawe slowa prezesa Warty Zawiercie na temat szybkich zmian w regulaminie ( "Natomiast na dwa tygodnie przed zakończeniem rozgrywek nastąpiła zmiana regulaminu, która po raz pierwszy w historii siatkówki wymagała od klubu wpłacenia kaucji w wysokości 200 tys. zł, na poczet ewentualnego sukcesu.") i o poziomie samej 1Ligi. Tak wiec, wcale nie podzielam opini userow, ze AZS spadnie na rok do 1 Ligi i szybciutko wroci, bo w mojej opini czeka ich tam pieklo, chociazby od strony Suwalk, Siedlec, Nysy, czy chociazby Wrzesni. No i zapomnialbym o najwazniejszym, w 1Lidze rowniez wystepuja zespoly z wielka tradycja siatkarska jak chociazby: Nysa, czy Walbrzych 8-) 8-)

http://siatka.org/pokaz/kryspin-baran-w ... luby-ligi/
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: drukjul »

Przypominam, że 10 maja w "PS" została zacytowana następującą wypowiedź pana rzecznika PLPS Składowskiego
Jednocześnie informuję, że główny komisarz PLPS zweryfikował mecze barażowe. Dodatkowo, maksymalnie za dziesięć dni spotka się rada nadzorcza PLPS, która podejmie uchwałę w sprawie tego, które drużyny będą występowały w PlusLidze sezonu 2017/18. Zarząd PLPS będzie rekomendował do udziału w rozgrywkach ekipę Aluronu Virtu Warty Zawiercie – mówi nam rzecznik.
Pytanie, czy te 10 dni należy liczyć od 9, czy też od 10 maja? W każdym razie pewne jest to, że dziś mamy 18 maja. Czy rada nadzorcza PLPS zdołała się już zebrać i jej uchwała które właściwie drużyny będą występowały w PlusLidze w przyszłym sezonie została przed nami utajniona? Czy też panowie odkładają swoją decyzję w tej sprawie na ostatnią chwilę? :|
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

Mają jeszcze przecież całe 2 dni :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

zawsze mogą powiedzieć, że chodziło o dni robocze :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

mogę podać mnóstwo przykładów, kiedy przyprowadzałem sponsorów i prosiłem, żeby miasto mogło im pomóc
dziwna konstrukcja
My nie robimy tego ze względu na profity, bo my na razie pracujemy non-profit od jakiegoś czasu. Musimy gdzieś indziej zarabiać, żeby tutaj pracować
Ciekawe jaką fuchę ma poza polsatem?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

madlark pisze: dziwna konstrukcja
Też tego nie ogarniam... Gość przyprowadzał sponsorów do miasta? Po co? Co ma miasto do klubu? I czemu miasto miało pomagać sponsorom? Może miasto miało sponsorować boskowych sponsorów, by Ci sponsorowali AZS? :D
madlark pisze: Ciekawe jaką fuchę ma poza polsatem?
Jak to jaką, jest świetnym menadżerem :D
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eleles »

Rychu jest właścicielem firmy która ma wyłączność na bandy LED w rozgrywkach ligi z plusem, na brak funduszy nie może narzekać.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Camillo Marcotti pisze:
madlark pisze: dziwna konstrukcja
Też tego nie ogarniam... Gość przyprowadzał sponsorów do miasta? Po co? Co ma miasto do klubu? I czemu miasto miało pomagać sponsorom? Może miasto miało sponsorować boskowych sponsorów, by Ci sponsorowali AZS? :D
Mnie to pachnie tak:
Jest inwestor, który potrzebuje jakiejś zgody od miasta.
Miasto nie wyraża zgody.
Inwestor idzie do Rysia i proponuje deal: załatw zgodę to zostanę sponsorem
Niestety miasto zostaje twarde
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

madlark pisze:
mogę podać mnóstwo przykładów, kiedy przyprowadzałem sponsorów i prosiłem, żeby miasto mogło im pomóc

dziwna konstrukcja
To byli sponsorzy a rebours.
eleles pisze:Rychu jest właścicielem firmy która ma wyłączność na bandy LED w rozgrywkach ligi z plusem, na brak funduszy nie może narzekać.
I tak to się wszystko kręci. Teraz niech ktoś napisze o spiskach (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Papilot »

madlark pisze: Mnie to pachnie tak:
Jest inwestor, który potrzebuje jakiejś zgody od miasta.
Miasto nie wyraża zgody.
Inwestor idzie do Rysia i proponuje deal: załatw zgodę to zostanę sponsorem
Niestety miasto zostaje twarde
Dokladnie :) W innych miastach (nie powiem jakich) też próbowano. Jak miasto da taniej deweloperowi ziemię, to deweloper wejdzie w sponsoring klubu. I tego typu wałeczki.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Ewidentnie zasugerował, że przychodził w potencjalnymi sponsorami i chciał załatwić dla nich jakieś ulgi od miasta :D Rysiu to kopalnia kompromitujących tekstów, ale już mi się szkoda robi. Na cholerę na starość idzie w zaparte w to wszystko to ja nie wiem. Z Panem Tobijańskim opychają bandy na całą Polskę i to nie tylko w siatkówce, bawi się w menadżera, udziela lekcji dla Polsatu... A jeszcze ładuje się z tym samym Tobijanskim w posiadanie 100% akcji klubu i ma pretensje to wszystkich, że wszyscy mają pretensje do niego :]
Chociaż prawda jest chyba taka, że Bosek leci na pierwszy strzał, a prawdziwym betonem jest cała reszta wyżej wymienionych która publicznie zamyka gęby i chowa się za Rysiem, chyba że przygotuje sobie na karteczce oświadczenie (vide Lisowski).

Z tej całej Rady można było wyciągnąć dwa wnioski. Pierwszy jest taki, że Lisowskiemu, Pakoszowi, Tobijańskiemu i Boskowi brakuje ogłady, biznesowego podejścia i dyplomacji + zerowy poziom samokrytyki. Drugi natomiast jest taki, że Rada nie ma żadnego ciekawego pomysłu na to wszystko. Liczę, że konkrety pojawią się 29 maja kiedy to na żużlowej ma być zebranie poświęcone stricte ratowaniu AZSu (bo na dzisiejszej Radzie również była poruszana kwestia Rakowa).
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: leeon »

Ilość bzdur jakie wypowiada Bosek jest zatrważająca. Tak samo jak - deale mam sponsora jak mu coś ułatwicie. Brzmi jak propozycja korupcyjna.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: VernonRoche »

eleles pisze:Rychu jest właścicielem firmy która ma wyłączność na bandy LED w rozgrywkach ligi z plusem, na brak funduszy nie może narzekać.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
No no. Nieźle się ustawił. Kolesiostwo pełną gębą.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: AZS Częstochowa

Post autor: jaet »

Trochę działałem w kwestii sponsoringu w jednym z polskich ekstraklasowych klubów, choć rzecz tyczyła się piłki ręcznej i powiem Wam, że pierwszym zdaniem, które można u potencjalnego sponsora usłyszeć, jest najczęściej: "A co miasto da nam w zamian?" :). Trochę śmieszne, że Bosek takie rzeczy teraz wyciąga, bo dla zorientowanych w temacie to elementarz i trudno się dziwić, że miasta na takie propozycje najczęściej pozostają głuche.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

http://azsczestochowa.pl/20716/ się pan Lisowski rozpisał :D
W związku z tym, jeśli PLPS S.A podejmie decyzje o spadku AZS do I Ligii, wystąpimy na drogę sądową, dochodząc naszych praw i żądając wielomilionowego odszkodowania. - jajca :]
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: AZS Częstochowa

Post autor: TommyLeeJones »

Jajca to bardzo delikatne określenie. Jeśli oddadzą sprawę do sądu, obrócą wszystkich przeciw sobie. W nożnej FIFA i UEFA obsesyjnie dbają, by żadna sprawa nie trafiła do sądu powszechnego, bo to kosztowne wizerunkowo, finansowo i bardzo długo trwa. Zresztą w sądzie nie mają wielkich szans, o barażach wiedziano, musieliby udowodnić delikt albo jakiś zapis w umowie i oczywiście szkodę. Chyba niemożliwe... Ale jak widać niektórzy nie znają pojęcia wstydu.

"Tworząc kadrę AZS-u na sezon 2016/2017 dysponowaliśmy, podobnie jak w ostatnich latach, bardzo ograniczonymi środkami finansowymi, bez gwarancji ich stabilności przez resztę sezonu."

Faktycznie, jest się czym chwalić.

"Szalenie cenimy środowisko wiernych częstochowskich kibiców siatkówki od pokoleń wspierających AZS i tym bardziej jest nam przykro, że ten sezon był tak słaby sportowo. Ze względu na ograniczone fundusze klubu, nie mieliśmy wystarczających instrumentów, aby tę wierną widownię przyciągnąć do nowej hali i zachęcić do dopingowania. Tutaj wielkie pole do popisu mają media społecznościowe."

Jak rozumiem, nie byli w stanie przyciągnąć na halę więcej niż 100 ludzi, ponieważ fejsbuk im nie pomógł? I to przez kilka sezonów?
Cały lament o to, że miasto nie dało więcej kasy - farsa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”