AZS Częstochowa

Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Michal5 »

Xenio pisze:Jeszcze nie tak dawno Olsztyn był na dnie a teraz proszę , jest szansa nawet na medal złoty . Dajmy szansę Częstochowie .
Mowa o tych dwóch sezonach na 10 miejscu w 10-drużynowej lidze? Przecież tamten Olsztyn pyknąłby obecną Częstochowę do 0. Poza tym trzeba dodać, że bycie na ostatnim miejscu i posiadanie 3 zwycięstw w lidze 16-drużynowej to dużo większe osiągnięcie niż 10 miejsce i 5 zwycięstw w lidze 10-drużynowej.
Maciej Kaliciński
‏@kalibbts

Problemy AZS Częstochowa.Zespół przyjechał z dwoma juniorami i libero, łącznie 11 siatkarzy,z czego 8 do grania. Ale i tak nie będzie łatwo!
Śmiech na sali.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Tamten Olsztyn zasadniczą kończył na 9. miejscu, tylko potem przegrywał walkę o splendor i prestiż, tak jednak pozwolę sobie przypomnieć.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

Dodatkowo te ostatnie mecze z Czewa byly...dziwne.
Stad poniekad moja niechec do Ferensa, zagral w nich duzo ponizej swojej sredniejn z sezonu.
Dla mnie wygladaly na ustawke.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pele »

A tymczasem CZęstochowa po wspaniałym meczu wygrała ! :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Szampon093 »

Pele pisze:A tymczasem CZęstochowa po wspaniałym meczu wygrała ! :D
Koniec serii porażek. 14 to już była niesamowita liczba, ale Bielsko gra na tyle słabo, ze było jednym z faworytów do porażki i AZS to wykorzystał.. swoją sroga czy 14 to rekord?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Chyba nie - Gdańsk miał podobno kiedyś więcej
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

W ciągu ostatniego tygodnia było pisane trzy albo cztery razy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pele »

Szampon093 pisze:
Pele pisze:A tymczasem CZęstochowa po wspaniałym meczu wygrała ! :D
Koniec serii porażek. 14 to już była niesamowita liczba, ale Bielsko gra na tyle słabo, ze było jednym z faworytów do porażki i AZS to wykorzystał.. swoją sroga czy 14 to rekord?
Kędzierzyn za czasów Wojciecha D. też coś koło tego miał
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

A w Częstochowie na meczu z Zaksą znowu wg plusliga.pl 1000 kibiców na hali. Nieźle. Skoro Rysiek i jego ekipa od zarządzania uważają kibiców za skończonych idiotów, którym można wciskać każdą ciemnotę, to proponuję się nie rozdrabniać i podnieść liczbę kibiców na hali już od następnego meczu do 2000 osób. Brzmi lepiej, a skoro już kłamać, to na całego. Choć Rysiek powiem Ci w zaufaniu, że lepiej nie pisać równych liczb. Dopisz sobie całą rodzinkę plus rodzinę Pakosza i Lisowskiego, nie zapomnij o Bąkiewiczu i sąsiadach z ulicy. Wyjdzie Ci wtedy jakieś 2067. Nie lepiej Rysiu? Bardziej wiarygodnie. Ja wiem, że ty jedziesz prostymi schematami, boś prosty chłop. Jednak czasem warto pokombinować.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Didek »

Pewnie to liczba karnetów. Choć lepiej by było wpisać 999 osób. Wtedy to nie jest impreza masowa i jest troszeczkę taniej. Ale są też jasne strony. Każdy z obecnych na własny rząd do dyspozycji. Można się wygodnie rozłożyć.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lizard »

Prawdziwy kibic to taki co jest też z zespołem gdy ten ma słabszy moment w historii klubu. Nie łatwo jechać w formule I nie mając budżetu. Wtedy ważne jest by być wśród najlepszych. i szanować to co się ma.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ursula127 »

lizard pisze:Prawdziwy kibic to taki co jest też z zespołem gdy ten ma słabszy moment w historii klubu. Nie łatwo jechać w formule I nie mając budżetu. Wtedy ważne jest by być wśród najlepszych. i szanować to co się ma.
Szanuj Boska swego bo możesz miec gorszego ? :x
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

lizard pisze:Prawdziwy kibic to taki co jest też z zespołem gdy ten ma słabszy moment w historii klubu. Nie łatwo jechać w formule I nie mając budżetu. Wtedy ważne jest by być wśród najlepszych. i szanować to co się ma.
Trochę bzdura. Brak budżetu nie ma wpływu na zachowania rządzących w klubie. Szacunek może być się za postawę i za działania, by coś poprawić. A tego ze strony zarządu brak. Kibice są z zespołem, to się akurat nie zmienia. Ale nie akceptują warcholstwa tych cwaniaków u steru.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

lizard pisze:Prawdziwy kibic to taki co jest też z zespołem gdy ten ma słabszy moment w historii klubu. Nie łatwo jechać w formule I nie mając budżetu. Wtedy ważne jest by być wśród najlepszych. i szanować to co się ma.
Widzę, że Rysiowi jest przykro i wysłał swojego przydupasa żeby coś napisał :]

Kolego, nawet najprawdziwszy kibic siatki nie zaakceptuje pewnych zachowań. Nie wszystko opiera się budżet. Od zawsze pół-mózgom z Zarządu brakowało klasy, a tego nie kupisz za żadną kasę. To nie kibice odwrócili się od klubu, tylko klub od kibiców. To, że nie ma ludzi na trybunach nie znaczy, że Ci wyparowali i zniknęli gdzieś w kosmosie. Tłumy z Hali Polonia dalej są, ale nie są to frajerzy którym można pluć w gębę i jeszcze oczekiwać, że będą opłacać najdroższe bilety w lidze.

Wieśniaki którzy pełnią ważne funkcje w AZSie mają wszystkich kibiców za zło. Nie akceptują słów krytyki (co tłumaczy odcięcie mediów od jakichkolwiek wywiadów), nie liczą się ze słowem ani jednego Kowalskiego (bo to przecież zwykły szaraczek, czy jak to mówił Pakosz - zjadacz chleba), za to sprawa frekwencji nie jest ich winą (w ich chorym mniemaniu).

Klub nie wyszedł z ani jedna inicjatywą, żeby ocieplić swój wizerunek. Według mnie przypadłyby się jakiekolwiek sygnały, że komuś zależy. Te ludziki które udają, że są siatkarzami, ani razu nie przeprosili za swoją grę. Nie wyszli również z apelem do szalikowców o powrót z dopingiem. Zwyczajnie tej zbieraninie brakuje jaj, nie zasługują na najmniejszy szacunek. Zarząd? Jeszcze większa kpina z kibiców. Od jakiegoś czasu bilety powinny być za symboliczną opłatę. No ale wtedy może skosiłoby się więcej ludzi, a to powoduje stresującą sytuację dla panów P&B&L. Przecież im odpowiada brak kibiców, bo to również brak krytyki.

Ja chodziłem na AZS od najmłodszych lat. Na każdy mecz. W tym sezonie czując się na meczach jak śmieć, widząc jak nasi dostają w dupę i mają uśmieszki na mordach, widząc zerowe inicjatywy ze strony betonu, stwierdziłem że to koniec. Nie będę zasilał kieszeni pieprzonych darmozjadów. Wystarczy, że robi to Prezydent Miasta, chociaż nie czuję żeby klub należał do częstochowian. Dlatego zdumiewa mnie ogólnie brak reakcji z każdej strony na to co się dzieje. Przecież głównym sponsorem klubu jesteśmy MY, CZĘSTOCHOWIANIE. I właśnie my dalej będziemy, chcąc nie chcąc, zasilać kasę Boska i spółki obojętnie w której lidze. Oni odejdą jak zostanie im odcięte źródełko. Jak to się stanie to wrócę na trybuny. I zapewne zrobi tak cała masa kibiców bo potencjał ludzki w Częstochowie i regionie jest taki, że frekwencja na meczach to jeden wielki SKANDAL. Nie nam znam drugiego takiego ośrodka, któremu tak obrzydzono chodzenie na mecze.
Panowie Decydenci... Dzisiaj się śmiejecie, ale nie zostanie Wam to zapomniane i odbije się potężną czkawką. Takie jest życie.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lizard »

Faktycznie. To odpowiedź prawdziwego kibica. Z takim językiem i z taką ilością jadu w wypowiedzi ciężko polemizować. Zamiast tego może trzeba iść do Prezydenta miasta , zaproponować jakieś konstruktywne rozwiązanie ? Może samemu założyć klub i poszukać sponsorów ? Zamiast pouczać jak budować dom trzeba samemu spróbować go zbudować. I jeszcze jedno. Nie jestem z Cze-wy i piszę w swoim imieniu
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: drukjul »

lizard pisze:Zamiast pouczać jak budować dom trzeba samemu spróbować go zbudować.
Genialne. Na tej samej zasadzie, to żeby wpierw oceniać jakiś film trzeba najpierw zostać reżyserem filmowym, żeby uznać że kapela rzępoli muzykiem (lub ewentualnie żabą), a potępiać że ktoś kradnie - samemu być złodziejem, lub oszustem. Są chyba jakieś granice absurdu, ale że nie jestem strażnikiem granicznym to nie powinienem się w tej materii wypowiadać :]
kanimo

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanimo »

To czemu w odpowiedzi cytujesz Boska i Pakosza?
Bo to, ze mozna samemu zalozyc klub lub poszukac sponsorow dla istniejacego to zywcem wyjete z obu panow.

Pare klubow ma i mialo nizsze budzety. Np Kielce. Warszawa w poprzednich sezonach. A graly lepiej, wychodzily tez z jakimis inicjatywami (PW z duza liczba ) do kibicow.
Zatrudnily tez ( a moze przede wszystkim) lepszych trenerow. "Osiagniecia" Bakiewicza jako trenera to skandal. Jego pozostanie i obrona przez Boska to drugi skandal. Odejscie Murka. Odejscie fizjo. Sprawa gabloty z trofeami.
Wszystkie te historie pokazuja, ze dla Boska i Pakosza ten klub to tylko miejsce do robienia mamony.
Bosek laczacy funkcje menafzera i dyrektora sportowego-kolejna wielka patologia. Dodatkowo podejrzewam, ze ma coraz mniej dobrych zawodnikow w swojej stajni (zostal Szymura). I pewnie probuje ich zatrudnic w AZS.

Ci Panowie AZSu nie zalozyli. Przyszli na gotowe i doprowadzili go do upadku.

Jak upada fabryka to oskarzasz ludzi, ze nie kupuja jej produktow? A moze patrzysz jak byla kierowana?
Proponujesz im dofinansowac nieudolny twor?
Kompletny belkot.

Mam nadzieje, ze bedzie spadek a potem duze odciecie finansowania. Moze wtedy pasozty znikna.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

lizard pisze:Faktycznie. To odpowiedź prawdziwego kibica. Z takim językiem i z taką ilością jadu w wypowiedzi ciężko polemizować. Zamiast tego może trzeba iść do Prezydenta miasta , zaproponować jakieś konstruktywne rozwiązanie ? Może samemu założyć klub i poszukać sponsorów ? Zamiast pouczać jak budować dom trzeba samemu spróbować go zbudować. I jeszcze jedno. Nie jestem z Cze-wy i piszę w swoim imieniu
Typowy bełkot obrońców Rysia.

Posługuje się takim językiem na jaki ta hołota zasługuje. Jeżeli nie jesteś w stanie polemizować z tym co napisałem, to najpewniej brakuje Ci argumentów. Trudno, i tak nie interesuje mnie ta wymiana zdań.

Mam samemu założyć klub? A to beton z Zarządu sam założył AZS Częstochowa? :] Proszę Cię, nie rozmawiasz z idiotą. AZS był przed nimi i będzie długo po nich. Dopóki zarządzający nie zrozumieją, że bez kibiców to nie ma sensu, dopóty lepiej nie będzie. Sponsorzy też to widzą. Kibice już dawno to zobaczyli i jako jeden ze sponsorów Klubu są zepchnięci na margines. No chyba, że da się robić ten sport przy pustych trybunach. Wtedy gratuluję.

Ale tak to jest kiedy dba się tylko o własny interes, a do tego jest się gołodupcem bez honoru.
I skończ Rysiu z gadką o budowie domu etc. bo nie znasz mnie, nie wiesz co robię na codzień. Za to ja mam na tyle wiedzy, że kompletnie nie dziwi mnie brak pieniędzy w kasie AZSu. Nikt normalny nie będzie pompował pieniędzy w coś, co jest tak fatalnie prowadzone.
Także może samemu sobie idź do Prezydenta, jak masz tak rewelacyjne układy jak Bosek. Szkoda tylko, że ten facet już kończy kadencję... :D Nikt tutaj nie będzie latał za sponsorami dla tej bandy, zapamiętaj to sobie.
kanimo pisze: Bosek laczacy funkcje menafzera i dyrektora sportowego-kolejna wielka patologia.
Bosek od niedawna jest również Wiceprezesem Zarządu oraz zasiada w Radzie Nadzorczej. Nie wiem jak to możliwe, nie znam się na prawach Spółek Akcyjnych :D
Klub rzecz jasna o tych zmianach nie poinformował. Tak jak do dzisiaj nie informował, że sponsorem został Tauron. To też zabawna sprawa, bo odnoszę wrażenie, że ten potężny koncern nie daje na ten klub ani grosza. Ale to tak już nawiasem mówiąc.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1032
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

Od sezonu 94/95 byłem prawie na każdym domowym meczu. W tym sezonie nie byłem na żadnym.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: leeon »

Tc żartujesz? Rychu w RN nadzoruje Rycha w Zarządzie?
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Jest oddelegowanym czlonkiem RN na stanowisko wiceprezesa. Od niedawna. W RN oczywiscie pelno jego kumpli z Tobijanskim na czele. Oczywiscie do tego Richie jest trenerem, dyrektorem sportowym i magiem. Wszystko oczywiscie pod pelna kontrola poniewaz wlascicielem Spolki jest Stowarzyszenie Czestochowska Siatkowka, w ktorej rzecz jasna Ryszard jest czlonkiem Zarzadu. Prezesem zas... Konrad Pakosz :) Oczywiscie Ci Panowie jak przychodzi co do czego, to nie sa za nic odpowiedzialni, wina jest po stronie sponsorow ltorzy cos obiecuja, a pozniej sie nie wywiazuja itd.
Czy ktos ma tutaj jeszcze jakies pytania?

Aha! Jak sie nie podoba, to mozemy wlasny klub otworzyc!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Faktem jest, że Lizard się trochę nie popisał z tym textem. Czasem jednak można tak powiedzieć - wtedy, gdy ktoś robi coś wyjątkowego, jako pierwszy, albo po prostu bez specjalnych kwalifikacji. Np. zrobię domek dla ptaków, sąsiad się będzie naśmiewał, wtedy "zrób lepszy" będzie miało sens.
Inaczej jest tutaj. Goście są profesjonalistami. Biorą po kilka pensji. Dostają do ręki klub z tradycjami i jak Midas a rebours robią z niego G..w...
To wtedy tak, jakbyśmy szli ulicą. Widzieli rząd pięknych domów a wśród nich rozpadającą się ruderę, z odpadającym tynkiem i zgniłymi fundamentami. Mówimy "kto to wybudował" i słyszymy "zbuduj lepszy". Na pierwszy rzut oka widać, że to absurd.
A Boska nie ma co bronić, bo jak Kanimo i inni pisali, nie brak pieniędzy jest problemem a te kreatury, które zrobiły sobie z klubu prywatny folwark.
Przypominam też Bociek gate. To idealnie pokazuje, z kim mamy do czynienia. A fakt, że wywalczyli jeszcze kilka meczów zawieszenia dla Grzegorza świadczy o tym, jakie mają chody we władzach.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

Niestety prawda jest brutalna. Kilku bezwzględnych typów dorwała się do władzy. Idą po trupach do celu. Teoretycznie te połmozgi idą powoli na dno razem z Klubem. Przez swoją głupotę pomału odcinając się od kasy:
- Bosek jako menago nie ma nowych zawodników do promowania. Choć tutaj wymyślił sobie projekt AZS 2020 (to chyba jego pomysł). To jego alternatywa do dostępu do młodych graczy.
- Razem z Pakoszem są uzależnieni od miejskim kasy. A jest to pewne ryzyko.

Miasto jest tu jedyna nadzieją. Będąc głównym sponsorem Klubu, mogłoby wymusić zmiany. Inną sprawą jest to, że nic z tym nie robią.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lizard »

Faktycznie użyłem nietrafnego zwrotu. Nie bronię ani Boska ani całej jego świty. Bardziej chodzi mi o sprowokowanie kibiców, którym leży dobro siatkówki w AZS-ie w kierunku działania nie tylko na zasadzie negacji a na tworzeniu lepszej historii klubu. Nie wiem jakie są układy w Cze-wie . Nie wiem kto zarządza halą ,miasto czy spółka ? Bo do założenia klubu potrzebne są : chęci,pomysł, baza i pieniądze. Niestety widzę że nie ma szans porozumienia pomiędzy osobami,które mają odmienną wizję prowadzenia klubu a aktualnymi władzami. Dlatego zaproponowałem stworzenie czegoś nowego. Wiem że to zajmie sporo czasu ale jeżeli nie można kontrolować zarządu AZS-u to nie widzę innej alternatywy. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego uzdrowienia aktualnej sytuacji
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tclancy22 »

Aktualne wladze Klubu zyja teraz tylko z pomocy Miasta i prawda jest taka, ze oni beda sie trzymac AZSu do ostatniego grosza. Tacy z nich biznesmeni, ze jak widac nie maja innego wyjscia. Zacieraja juz pewnie lapy na 1 lige, bo miasto swoje da, a koszty beda znikome. To juz jest z ich strony pelne odpuszczenie walki o lepszy wizerunek, bo to przeciez kolejny z rzedu sezon totalnej kleski. Tyle tylko, ze nie wiem czy Miasto ma jakikolwiek udzial w akcjach klubu. A to juz nie daje Miastu wyraznej kontroli nad AZSem. Inna sprawa jakby pojawil sie jakis inwestor, ale tutaj od lat slysze, ze warunki sa zaporowe i chetni sa odsylani z kwitkiem... Moze to plotki, moze nie, ale skoro zarzad nie wstydzi sie chodzic po ulicach to znaczy, ze desperacko chca utrzymac robote. Sposobem aby ich usunac jest tylko calkowita finansowa kleska. Bo sportowo juz od 4 lat jest komicznie. Pewnie wychodza z zalozenia, ze w razie zetkniecia ze sciana postawia ratusz na nogi i powiedza: albo kupujcie akcje, albo zwalimy na was wine ze nie ratujecie legendarnej wizytowki Czestochowy. Wtedy beda mega glosni w mediach, gwarantuje to wam. A co zrobi Prezydent? Mam nadzieje, ze nic.

A Rysiu i tak powie, ze nic z tego nie ma. Pewnie, po prostu jest masochista... No i jest bezwzgledny.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

Gdzieś obiło mi się o uszy, że parę lat temu pakiet większościowy AZS wart był jakieś 700 tysięcy złotych.

Drugie info, o którym gdzieś słyszałem (które także wymaga weryfikacji). W 2016 była grupa ludzi, która chciała przejąć AZS, jednak Bosek ze switą nie pozwolili na to. Nowym Dyrektorem Sportowym miał zostać Piotr Gruszka. (Jeśli ktoś coś wie na ten temat, proszę o weryfikacje).
tomko69
Posty: 32
Rejestracja: 9 paź 2012, o 19:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomko69 »

Właścicielem AZS jak ktoś kiedyś pisał jest stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka:
http://www.krs-online.com.pl/stowarzysz ... 47116.html
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

Dzisiejszy wywiad w Plusliga.pl dotyczący PlusLigi.
Ryszard Bosek:
,,Nie można jednak zapominać, że wszystko co robimy, robimy dla kibiców.''
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

JacekAZS pisze:Dzisiejszy wywiad w Plusliga.pl dotyczący PlusLigi.
Ryszard Bosek:
,,Nie można jednak zapominać, że wszystko co robimy, robimy dla kibiców.''
zapomniał dodać prawdziwych kibiców :D
wg obecnych standardów: nie dotyczy kibiców zewnętrznych :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

JacekAZS pisze:Dzisiejszy wywiad w Plusliga.pl dotyczący PlusLigi.
Ryszard Bosek:
,,Nie można jednak zapominać, że wszystko co robimy, robimy dla kibiców.''
Wyrażając myśl większości kibiców - prosimy, przestańcie.
Chyba trzeba zacząć mocniej hejtować te dwa twixy, bo chłopaki najwyraźniej nie zauważyli, że kibice ich nienawidzą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”