BBTS Bielsko-Biała

lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Do Gardiniego szedł jako drugi i jak wiele osób wie jak jest Woicki to trudno młodemu się przebić. Nie wiem skąd masz info że Bieńkowski nie przykłada się na treningach( z wypowiedzi to wynika) bo zawsze a przynajmniej od czasów jak był w Spale ,u KB i Gardiniego nikt nie miał do niego zastrzeżeń. Facet ma poukładane w głowie i od Storożilova jest na pewno lepszym i bardziej perspektywicznym zawodnikiem. Może ma gorszego menagera od Storożilova. Nie wiem. A może trenerom łatwiej się rozliczyć ze słabego wyniku jak grają zawodnikami zagranicznymi. To pytanie do trenerów i po części do Włodarzy Klubu
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Wczoraj najsłabszym elementem BBTS było przyjęcie, do tego tak słaby rozgrywający nic nie dołożył i atakujący nie radzili. Jestem też za wprowadzaniem nawet do pierwszej szóstki Bieńkowskiego (nie zagrał by gorzej od Storożilowa) ale przyszłość jest przed nim, nawet myśląc o następnym sezonie. Bo jak znowu wszystkich wymienią to przy tym budżecie czeka ich spadek. Trzeba budować tych z myślą o przyszłym sezonie.
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: luka »

Rzadko się udzielam
ale oglądając mecz Bielska mam wrażenie że drużyna BBTS gra przeciwko sobie a nie przeciwko drużynie po drugiej stronie siatki,
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Mecz z Bydgoszczą tym razem zawalony przez trenerów. Brak odwagi w podejmowaniu odpowiednich decyzji powoduje że Zespół Bielska gra tak jak gra. Wrócę do mojego ulubionego tematu rozegrania. Storożyłow nie gwarantuje podniesienia jakości grania ponieważ nie umie wystawiać szybkich piłek na skrzydła. Nie potrafi też grać w tempo piłek na środek. Jedynym jego plusem są kiwki ale nie do tego jest potrzebny rozgrywający na boisku. Bielsko gra przestarzałą wolną siatkówkę bez tzw. polotu. Młody Bieńkowski wpuszczany jest w momentach gdzie praktycznie nie ma szans na wygranie seta. Może trzeba trend odwrócić i dać szansę grania Bieńkowskiemu, który gra zdecydowanie szybciej i dokładniej pierwsze tempo i skrzydła. Z taką archaiczną grą jak w tej chwili może Bielsko wygra jeszcze 2 mecze. Jeżeli to włodarzy klubu i trenerów zadawala to moje najszczersze KONDOLENCJE. O innych zawodnikach nie piszę bo trzeba zacząć od zmiany ROZEGRANIA. Jeżeli ktoś uważa inaczej to zapraszam do dyskusji
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

To Bielsko spadło na samo dno. Już nawet najwierniejsi kibice nie wierzą w odnowę tego zespołu. Zmiana trenera niewiele wniosła, na co wszyscy bardzo liczyli. Jest to zlepek słabych i średnich zawodników (wyrobników) bez chemii wobec siebie i klubu czekających na koniec sezonu. Analizując poszczególnych zawodników na których miała gra tego zespołu opierać się to:Gryc jest cieniem samego siebie, zawodnik który nie gra nic, całkowita zapaść w rozwoju. Kwasowski po kontuzji nie doszedł do siebie i formy. Trzech zagranicznych zawodników ( Bartos Vemic Storożylow), zarabiających zapewne w euro odesłać jak najszybciej do domu,niech szukają miejsca w swoich ligach. Na tym samym poziomie zagraliby chłopcy z Młodej ligi. Libero jeden i drugi to nie poziom nawet najsłabszego zespołu Plus Ligi. Lipiński dobrze zapowiadający się na przyjęciu w kilku meczach im dalej tym gorzej, niestety to nie jego pozycja. Środkowi też średnio, dobrze zapowiadający się Siek im dalej tym gorzej, pozostali bez rewelacji. Kim grać!!!!!
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Proszę o info jak grali poszczególni zawodnicy? Był ktoś na meczu?
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: szatow »

Pokrótce się wypowiedziałem już o tym w temacie kolejki. Ja mam natomiast pytanie co z Janeczkiem? Trzymał się za kolano schodząc, jednak już pod koniec meczu dogrzewał się w kwadracie.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

szatow pisze:Pokrótce się wypowiedziałem już o tym w temacie kolejki. Ja mam natomiast pytanie co z Janeczkiem? Trzymał się za kolano schodząc, jednak już pod koniec meczu dogrzewał się w kwadracie.
Na szczęście raczej nic poważnego, zderzył się z Bieniem.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Po tym sezonie Kuba Bednaruk będzie raczej się żegnał z Warszawą. Może uda się Kube sprowadzić do rodzinnego miasta. Warunki są dwa: zmiana prezesa i całego zarządu i stabilizacja finansowa czytaj możny sponsor.
BBTS Bielsko-Biała
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Marzenia aż trzy!!!! :]
kanimo

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: kanimo »

Przeciez Kuba raczej pojdzie do lepszego niz do slabszego zespolu. Rozne sluchy chodza ale BB nie bylo wymieniane jako ewentualne miejsce zatrudnienia.
Czlowiek moze zrezygnowac z ulozonego zycia, szkol i zajec dla dzieci itp. Celem rozwoju zawodowege.
A tego Bielsko z pewnoscia nie jest w stanie aktualnie zapewnic.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Wydaje mi się analizując ostatnie spotkania że trzeba wystawić 6 max ofensywną na mecz z Espadonem. Mój typ Bieńkowski, Janeczek, Grzechnik, Gryc, Lipiński, Siek, Koziura. Po prostu Kwasowski na dzień dzisiejszy nie daje gwarancji na kończenie ataków. Podobnie Vemič. Chociaż ten drugi prezentuje się lepiej od Kwasowskiego. Wiem że to ustawienie to ryzyko z przyjęciem ale w końcu kto nie ryzykuje... Po prostu na dzień dzisiejszy bez wzmocnienia siły ataku kosztem przyjęcia nie widzmę ż danych szans na wygraną z Espadonem
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: tomaszn »

A mnie słuchy doszły,że do B-B zawita Daszkiewicz.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

tomaszn pisze:A mnie słuchy doszły,że do B-B zawita Daszkiewicz.
Pewnie dlatego, że widzieliśmy go kiedyś na jednym z meczów. Ale był też... zabijcie mnie... w Radomiu? W TV transmisji było go widać.
W Bielsku Antiga też był ;)
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Brawo Bielsko. Pokazali chłopaki charakter. Bieńkowski wykorzystał swoich atakujących zwłaszcza w końcówce rewelacyjnie. Brawo dla kapitana za MVP. Janeczek kolejny bardzo dobry mecz. Środkowi w ataku OK ale blok słabiutko. Koziura bardzo poprawnie.Lipa i Vemic dołożyli swoje i jest sukces. W końcu była drużyna. Szkoda że skład wyklarował się dopiero na koniec sezonu.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Sezon dla bielskich siatkarzy zakończony. Czy ktoś ma.informacje co z zespołem BBTS. Czy w nowym sezonie drużyna wystapi w PLS. Czy widomo coś odnośnie zawodników którzy zostają.
BBTS Bielsko-Biała
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Zapewne jak co roku, powiedzą coś w okolicy sierpnia-września.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: szatow »

Warszawa się zbroi, Szczecin się zbroi, Bydgoszcz się zbroi, Katowice się zbroją, Będzin pewnie też.. Częstochowa może też ruszy tocząc pianę w ostatni cwał znękanego, upodlonego wierzchowca.

Oj może być ciężko Bielsku, a mówię to, bo, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w przyszłym sezonie dwie drużyny z automatu spadają..
I, gdyby nie to, to tej sezon mógłby dać jeszcze jakieś nadzieje na dalszą, dla odmiany, przyszłość, gdyż Siek, Lipiński, Gryc rokują jakąś ciągłość i być może pewien poziom- jednak raczej to nie wystarczy na walkę z uzbrojonymi po zęby ekipami, a w transfery niezwykłe i zaskakujące to ja nie wierzę : (.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: StanLee »

W jaki sposób Katowice się zbroją?
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: szatow »

No cóż. Słyszałem, że ich plany na następny sezon są sporo większe niż na obecny.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Chociażby w sposób przedłużania zawodników, którzy coś w tym sezonie pokazali. Nie pamiętam, by Bielsko, od kiedy jest w PlusLidze utrzymało kogoś, kto się pokazał. Jak już ktoś zostaje, to bo nikt inny nie chciał zatrudnić w PlusLidze.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, o 18:27 przez Camillo Marcotti, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: StanLee »

No fajnie, ja przez "zbrojenie się" rozumiem najwidoczniej coś innego.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

szatow pisze:Warszawa się zbroi, Szczecin się zbroi, Bydgoszcz się zbroi, Katowice się zbroją, Będzin pewnie też.. Częstochowa może też ruszy tocząc pianę w ostatni cwał znękanego, upodlonego wierzchowca.

Oj może być ciężko Bielsku, a mówię to, bo, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w przyszłym sezonie dwie drużyny z automatu spadają..
I, gdyby nie to, to tej sezon mógłby dać jeszcze jakieś nadzieje na dalszą, dla odmiany, przyszłość, gdyż Siek, Lipiński, Gryc rokują jakąś ciągłość i być może pewien poziom- jednak raczej to nie wystarczy na walkę z uzbrojonymi po zęby ekipami, a w transfery niezwykłe i zaskakujące to ja nie wierzę : (.
Nie zauważyłem aby Gryc coś w tym sezonie pokazał. Nierewelacyjny Janeczek wyautował go z pierwszej szóstki. W Bielsku jak zwykle zespół zostanie przedstawiony w sierpniu. To jest klub w którym wszystko jest ogromną tajemnicą. Zasady polegają na tym, że kontaktowanie zawodników odbywa się w sierpniu bo są tańsi. :]
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

StanLee pisze:No fajnie, ja przez "zbrojenie się" rozumiem najwidoczniej coś innego.
Jeżeli dobrych zawodników udaje się utrzymać, to też wzmocnienie. Nie raz nie dwa już przecież padały słowa "po takim sezonie nie uda się go zatrzymać", chociażby w stosunku do Fontelesa czy Grozera. Jak widać z perspektywy czasu ani jednego ani drugiego nie było tak łatwo, zastąpić, więc utrzymanie ich byłoby niewątpliwie wzmocnieniem składu. Może nie jest to zbrojenie w pełnym tego słowa znaczeniu, ale nadużyciem też to raczej nie jest.

A tak pomijając to, to z Katowic chociaż słychać jakieś pozytywne przesłanki, a z Bielska tradycyjnie nic.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: szatow »

olog55 pisze:
szatow pisze:Warszawa się zbroi, Szczecin się zbroi, Bydgoszcz się zbroi, Katowice się zbroją, Będzin pewnie też.. Częstochowa może też ruszy tocząc pianę w ostatni cwał znękanego, upodlonego wierzchowca.

Oj może być ciężko Bielsku, a mówię to, bo, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale w przyszłym sezonie dwie drużyny z automatu spadają..
I, gdyby nie to, to tej sezon mógłby dać jeszcze jakieś nadzieje na dalszą, dla odmiany, przyszłość, gdyż Siek, Lipiński, Gryc rokują jakąś ciągłość i być może pewien poziom- jednak raczej to nie wystarczy na walkę z uzbrojonymi po zęby ekipami, a w transfery niezwykłe i zaskakujące to ja nie wierzę : (.
Nie zauważyłem aby Gryc coś w tym sezonie pokazał. Nierewelacyjny Janeczek wyautował go z pierwszej szóstki. W Bielsku jak zwykle zespół zostanie przedstawiony w sierpniu. To jest klub w którym wszystko jest ogromną tajemnicą. Zasady polegają na tym, że kontaktowanie zawodników odbywa się w sierpniu bo są tańsi. :]

Po prostu chodzi mi o to, iż w poprzednich sezonach ten topór, pod którym Bielsko stało, jako łysie ciele, nie był tak ciężki ani tak szeroki jak będzie w przyszłym. Co do Gryca, no cóż- dlatego napisałem "jakieś nadzieje, lecz same w sobie nie wystarczające na walkę o 12". Akurat z Pawłem jest o tyle inaczej, że on pokazał już w poprzednim sezonie, iż potrafi grać jak potwór- pytanie czy wróci do tamtej formy fizycznej i psychicznej(już zapominając o tym jak grał przed kontuzjami). Lipiński też nie błyszczał w szeroko rozumianej końcówce sezonu, a Siek był przez prawie pół sezonu wyautowany. Czarno to widzę.

A co do tego zbrojenia, to nie rozumiem do końca o co chodzi. Wiem, że plotki plotkami, ale jednak zapowiedzi tworzenia silniejszego składu niż w poprzednim sezonie, to już przynajmniej propagandowe dozbrajanie.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Czy ktoś wie co będzie się działo w Bielsku? Kto trenerem ? Kto zostaje ?
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

W Bielsku po staremu czyli cisza i ogólna dezinformacja. Każdy zespół dokonuje jakiś ruchów a u nas plaża.
Przykre to.
BBTS Bielsko-Biała
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Didek »

Bielsko czeka na Last Minute i złapie tych co gdzie indziej nie znajdą klubu.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

http://siatka.org/pokaz/wiktor-krebok-ostro-o-bbts-ie/

Nawet Wiktor ma już dojść tego bajzlu. Krótko i na temat, idealnie podsumował sytuację.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: ksjw90 »

Dlatego powinno się ich spuścić jak woda w kiblu wraz z równie śmieszną Częstochową.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”