BBTS Bielsko-Biała

NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

majkel pisze:Wręcz przeciwnie :D dla atakującego to komplement. Wygląda na dużego chłopa z siłą w łapie.
Na YT masz pełne mecze w jego wykonaniu (np z Zenitem) więc możesz obiektywnie ocenić grę.
Dżizas, wiem, że dla atakującego tak, ale on nie atakował, tylko mówił.
A młot ma jeszcze kilka innych znaczeń: https://sjp.pl/M%C5%82ot
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

To jeśli z niego taki dobry mówca, to w razie słabszej dyspozycji można go mianować rzecznikiem prasowym klubu. Pewnie w mistrzowskim stylu będzie potrafił wytłumaczyć przyczyny porażki zespołu :] A już tak na poważnie fakt, że występował w 11 drużynie Superligi może sugerować, że nie jest to grajek najwyższych lotów. Na możliwości Bielska trzeba oceniać ten ruch pozytywnie, choć moim zdaniem ten Wasz gracz to będzie średniakiem na tle innych atakujących
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SerCos »

Wiaczesław Tarasow w BBTS

http://www.bbtsbielsko.pl/aktualnosci/n ... -bbts.html

Obecnie skład BBTS przedstawia się następująco:
Rozgrywający: Macionczyk, Peacock
Środkowi: Gaca, Siek, Cedzyński
Przyjmujący: Łukasik, Piotrowski, Janeczek, Tarasow
Libero: Czauderna, Marek
Atakujący: Bucki, Krikun
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: krzysiu »

Dobrzy Ci Rosjanie w ogole ;)? Ogólnie szalu ten skład nie robi ale przynajmniej jest ,bo w Kielcach nie ma :D
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

No szału nie ma, o Rosjanach ciężko coś powiedzieć, Peacock wydaje się najciekawszym zawodnikiem w składzie. Polacy raczej z niskiej półki. No taki skład na spadek, choć jak wyżej powiedziano, lepszy niż w Kielcach, bo przynajmniej jest :D
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: TommyLeeJones »

Wg. wkipedii i poniższej strony jest to atakujący. A nawet jeśli go w trakcie sezonu przestawili, to widzi mi się jako ofensywnie nastawiony zawodnik, tak samo jak Janeczek. Łukasik, z tego co kojarzę też jest lepszy w ataku. Kto zatem będzie przyjmował?

http://www.volley.ru/players/club-5/656/

Niech ktoś obeznany się nade mną ulituje i podrzuci link do statystyk zawodników rosyjskiej superligi. Człowiek nawykł do NBA, gdzie wszystko jest na tacy.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SerCos »

Statystyki po rosyjsku, 125 miejsce pod względem ilości punktów

http://www.volleyservice.ru/index.php?o ... t&gender=m

Тарасов Вячеслав

1 Тарасов Вячеслав 24-58 56 0.97 +20 68 4 0.07 9 22% 22% 109 45 41% 7 0.12 16 1 6 23
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: TommyLeeJones »

Dzięki, grażdankę rozszyfrowuję ;) . Moje poszukiwania doprowadziły mnie tylko do wniosku, że Rosjanie mogliby częściej aktualizować strony.

Jeśli dobrze czytam... W trakcie sezonu przyjął osiem piłek. Fiu, fiu... Przyjmujący co się zowie!

Edit: Nie wiem czy wyciągają wnioski ale nie miałem na myśli krytykowania zawodnika, tylko zwrócenie uwagi, że Tarasow określany jest mianem atakującego, w lidze niemal nie przyjmował, a do BBTS-u idzie wg. klubu jako przyjmujący. Tercet Tarasow - Janeczek - Czauderna widnieje jako niebotyczna strzelnica, może jeszcze kogoś dokooptują do drużyny. Sam zawodnik nie musi być zły jak na Bielsko, Superliga to nie banda ogórków.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, o 12:01 przez TommyLeeJones, łącznie zmieniany 3 razy.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Jak zwykle wynalazki. Czego by tu się spodziewać. W tym klubie nie wyciągają wniosków. W ubiegłym sezonie Bartos, Vemc, Storożyłow (zaciąg południowy) , krytykowani przez wszystkich w tym roku zaciąg wschodni nie łapiący się w swoich ligach.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

Cieszę się, że będę mógł pokazać swoją grę w innych rozgrywkach, w silnej lidze. Chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony a przez to osiągnąć jak najlepszy wynik z całym zespołem. Mój ostatni sezon w Rosji uważam za najlepszy w mojej karierze, zdobyłem medal rozgrywek, dotarliśmy do finału pucharu. Teraz jednak chcę iść dalej by rozwijać swoją karierę. Polska liga jest silną ligą w Europie, myślę, że w porównaniu z rosyjską jest doś atletyczna i szybka. Główną różnicą jest sposób organizacji rozgrywek, w Polsce ten poziom jest naprawdę wysoki. To była jedna z niewątpliwych zalet oferty z BBTS, ponieważ chciałem zagrać w kraju, w którym siatkówka jest sportem bardzo popularnym - mówi nasz nowy zawodnik.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

W sumie Bydgoszcz czy Zawiercie, które będą również bronić się przed spadkowymi miejscami wyglądają jednak lepiej. Jedyna nadzieja dla Bielska, ze Kielce wypadną gorzej jak skompletują skład, choć tam już mają Pawlińskiego, Wachnika i Bućkę, a nawet takich siatkarzy próżno szukać w Bielsku.

To co przytaczacie to już mnie całkiem rozłożyło na łopatki. Mieli dwóch gości umiejących zaatakować, ale nie koniecznie przyjąć, to co zrobili? Kupili trzeciego przyjmującego, który nieszczególnie przyjmuje :D
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Czyli można powiedzieć że BBTS będzie drużyna, która nastawią się na atak :) :D
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Niby tak, ale żeby zaatakować to najpierw trzeba przyjąć a ta formacja nie wygląda najlepiej
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

No siła ofensywna w porównaniu do poprzedniego roku na pewno wzrośnie, to nie ma co mówić. Pytanie, czy chłopaki będą mieć z czego atakować :D
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: iron »

Myślę, że jeśli klub nie ma za dużo pieniędzy to musi ryzykować z zawodnikami. W zeszłym sezonie nie wyszło to może w tym się uda.
No sympathy for fools...
Nowy Giba
Posty: 18
Rejestracja: 10 cze 2017, o 20:09
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Nowy Giba »

Wygląda na to że Peacok sobie trochę w tym sezonie pobiega... :D
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

Tak z ciekawości czy Bielsko ma zamiar kogoś ściagnąć na środek? Np taki Marcyniak byłby tutaj ok , czy zostają z 3 środkowych : Siek , Cedzyński, Gaca i skład definitywnie zamknięty?
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Z tego co na się orientuję to ma być czwarty środkowy. Kto nim konkretnie będzie i jaki to będzie zawodnik zobaczymy.
BBTS Bielsko-Biała
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Podejrzewam, że kogoś z młodej dołączą.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: krzysiu »

Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Camillo Marcotti pisze:Podejrzewam, że kogoś z młodej dołączą.
Jasnowidz, czy co? :D
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Podsumowując tegoroczne transfery przychylam się do opinii, że może to wyglądać (z akcentem na może) lepiej niż w poprzednim sezonie. Znaków zapytania oczywiście kilka jest, np. Jak Peacock poradzi sobie z rozegraniem przy przyjęciu ludzi, których będzie miał obok siebie. Jak odnajdzie się Wasz nowy atakujący? Nie wiem czy potencjał jakim dysponujecie predystynuje Was do myślenia o czymś więcej jak walka o utrzymanie. Mam tu duuuże wątpliwości, bo nie bardzo jest z kim konkurować i nie prezentujecie wyraźnie wyższego poziomu od zespołów walczących o te same cele co Wy. Jeśli nie mam racji, to chętnie to odszczekam na koniec sezonu
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

Środek: Siek, Cedzyński, Gaca, Skowroński hmmm :) troszeczkę do mnie nie przemawia...
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Wygląda na to że młodej ligii już nie będzie, więc zaczyna się budowanie zaplecza w niższych ligach czyli tak jak to miało miejsce 10-15 lat temu. BBTS również zdecydował się na budowanie drużyny w II lidze korzstając z zawodników grających w BBTS Włókniarz . Widać że wcale nie jest tak źle jak przeciwnicy męskiej siatkówki w Bielsku-Białej twierdzą.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Chal »

Żeby nie to dziwne zestawienie przyjęcia, to powiedziałbym, że Bielsko wygląda znacznie lepiej, niż w ubiegłym sezonie. A tak to gra może wyglądać trochę jak w Olsztynie za Hernana.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Xenio »

Trzymajcie kciuki za Łukasika i Janeczka . Dziś rozpoczynają walkę o tytuł mistrza Polski w plażówce .Mysłowice 2017 .
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Xenio pisze:Trzymajcie kciuki za Łukasika i Janeczka . Dziś rozpoczynają walkę o tytuł mistrza Polski w plażówce .Mysłowice 2017 .
Ktoś widział Piotrka na plaży, jak się prezentuje? Z tego co go pamiętam z Olsztyna, to przyjęcie nie było Jego najmocniejszą stroną.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Xenio »

Ty tak poważnie nie wiesz kto to jest Łukasik / Ociepski w tym roku
na plaży , czy żartujesz Camillo ?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: niepoinformowany »

A skąd ma wiedzieć? Na prawdę nie wszystkich interesują rozgrywki na poziomie polskich turniejów, gdzie w World Tourze nie mają szans na sensowny wynik.
Camillo Marcotti pisze:
Ktoś widział Piotrka na plaży, jak się prezentuje? Z tego co go pamiętam z Olsztyna, to przyjęcie nie było Jego najmocniejszą stroną.
W skali polskich turniejów bez par grających na WT to ścisła czołówka. Chociaż z tego co widzę, to nie ma Fijałek/Bryl (są 3 pozostałe), więc mają szansę koło podium się zakręcić.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Xenio pisze:Ty tak poważnie nie wiesz kto to jest Łukasik / Ociepski w tym roku
na plaży , czy żartujesz Camillo ?
Nie wiem, bo nie oglądam siatkówki plażowej poza Igrzyskami i ewentualnie polskimi WT jak znajdę czas. Gdybym wiedział, to bym nie pytał.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”