BBTS Bielsko-Biała

majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Ważne że Romać ma już klub :)
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Xenio »

Może nie będzie tak źle z tym Łukasikiem jak piszecie . Chłopak coś tam zawsze skończy , coś zablokuje , pyknie 2-3 asy i niech co drugą dobrze przyjmie to środek skończy .
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

Nikt nie pisze , że będzie źle z Łukasikiem , akurat jeden z nielicznych sensownych transferów, który może wypalić, ale na pewno nie przy linii przyjęcia z Janeczkiem i Czauderną ;)
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Są jacyś rosjanie w Pluslidze czy w BBTSie będą pierwsi ?
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Nie przypominam sobie aby obecnie występował w PLS zawodnik za wschodniej granicy. Kolega pisze w liczbie mnogiej......ma być ich dwóch?
BBTS Bielsko-Biała
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SerCos »

Aleksiej Nałobin w Kielcach
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

Abramov był w Jastrzębiu :D

A teraz faktycznie Kielce.
Rosjanie w Bielsku? Konkret czy podbicie tematu?
Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, o 21:38 przez NinaS, łącznie zmieniany 1 raz.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Kto to wie czy to plotka czy jednak prawda. Pewnie najbliższe dni dadzą nam na to odpowiedź
BBTS Bielsko-Biała
heniek
Posty: 17
Rejestracja: 15 cze 2016, o 09:24
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: heniek »

Patrząc na dzisiejszy artykuł na konkurencyjnym portalu to nie wiem czy takie Bielsko miałoby na tyle funduszy by ściągnąć jednego Rosjanina a co dopiero dwóch.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Mam nadzieję że oficjalnie poznamy nazwiska w tym miesiącu. Faktycznie artykuł mówi o wielkich pieniądzach w superlidze ale dla kadrowiczów i obcokrajowców. Reszta jest zmuszona szukać lepszej gaży poza federacją.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Ale wiesz na jakim poziomie sportowym muszą być Ci Rosjanie, co się w Superlidze nie mieszczą? :D na takim gdzieś, jak Polacy, co się nie mieszczą w PlusLidze :D owszem, czasem się znajdzie jakiś diament, albo Ruska co chce zwiedzać świat i wyjedzie tak po prostu, ale generalnie to Ci Rosjanie grający poza granicami to wyjątki i bardzo często szajs...
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Czyli nic nie wiemy ale mimo to lipa. Dobrze że Camil rano w staje. Wstajesz i wiesz ;)
waldek 28
Posty: 160
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: waldek 28 »

Oleg Krikun nowym atakującym BBTS.
Ktoś coś więcej wie o tym zawodniku, poza tym że grał w Superlidze....?
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SerCos »

Był na MŚ U23 w 2013 w Uberlandii, zdobył tam 27 punktów. Podstawowymi przyjmującymi Rosjan w tamtym turnieju był Leonid Szadiłow i Iwan Komarow.
Zaczynał karierę jako środkowy w Krasnoperekopsku na Ukrainie. Potem jak widać był przyjmującym, a teraz przychodzi jako atakujący.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Jak zwykle nie wiadomo kto, ale CHCIAŁ PRZYJŚĆ ROSJANIN i musi grać na wszystkich pozycjach. Jak widać zastąpi w razie draki i przyjmującego i środkowego; uniwersalność.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

majkel pisze:Czyli nic nie wiemy ale mimo to lipa. Dobrze że Camil rano w staje. Wstajesz i wiesz ;)
Cóż, chyba wiele się nie pomyliłem :D tak naprawdę nic się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy Go w grze u nas w lidze. Może się okazać solidnym zawodnikiem, a może się okazać kolejnym wynalazkiem zza wschodniej granicy, jakich już w lidze było sporo. No nic, pożyjemy, zobaczymy.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: drukjul »

Camillo Marcotti pisze:
majkel pisze:Czyli nic nie wiemy ale mimo to lipa. Dobrze że Camil rano w staje. Wstajesz i wiesz ;)
Cóż, chyba wiele się nie pomyliłem :D tak naprawdę nic się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy Go w grze u nas w lidze. Może się okazać solidnym zawodnikiem, a może się okazać kolejnym wynalazkiem zza wschodniej granicy, jakich już w lidze było sporo. No nic, pożyjemy, zobaczymy.
Raczej za północnej, bo Krikun pochodzi z okręgu królewieckiego. Czytam, że cieszy się, że wreszcie znalazł klub blisko domu. :]
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

drukjul pisze:
Camillo Marcotti pisze:
majkel pisze:Czyli nic nie wiemy ale mimo to lipa. Dobrze że Camil rano w staje. Wstajesz i wiesz ;)
Cóż, chyba wiele się nie pomyliłem :D tak naprawdę nic się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy Go w grze u nas w lidze. Może się okazać solidnym zawodnikiem, a może się okazać kolejnym wynalazkiem zza wschodniej granicy, jakich już w lidze było sporo. No nic, pożyjemy, zobaczymy.
Raczej za północnej, bo Krikun pochodzi z okręgu królewieckiego. Czytam, że cieszy się, że wreszcie znalazł klub blisko domu. :]
No też mnie to rozbawiło, że Bielsko jest blisko Kaliningradu :D chociaż jak wcześniej grał po rosyjskich klubach, no to rzeczywiście będzie miał bliżej.

Ale urodził się na Krymie, więc zza wschodniej też może być :) zresztą bardziej miałem na myśli potoczne "zza wschodniej granicy", czyt. dawne ZSRR ;)
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Camillo Marcotti pisze:
majkel pisze:Czyli nic nie wiemy ale mimo to lipa. Dobrze że Camil rano w staje. Wstajesz i wiesz ;)
Cóż, chyba wiele się nie pomyliłem :D tak naprawdę nic się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy Go w grze u nas w lidze. Może się okazać solidnym zawodnikiem, a może się okazać kolejnym wynalazkiem zza wschodniej granicy, jakich już w lidze było sporo. No nic, pożyjemy, zobaczymy.

Jak dobrze być nieomylnym.
Pyałem wcześniej o Rosjan w Plus lidzę bo ja ich sporo nie pamiętam. Chyba że bierzemy pod uwagę Olive :)
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Ja każdy taki transfer rozpatruję w kategoriach uzupełnienia a nie wzmocnienia drużyny. Suche statystyki do mnie nie przemawiają. Dany zawodnik może w jednym klubie wymiatać a w innym się nie odnajdzie lub będzie miał problemy z aklimatyzacją. Zobaczę go w akcji, to wypowiem się na temat jego przydatności w Bielsku
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

A były trener Bielska kontynuuje "pasmo sukcesów" - właśnie wyleciał z posady trenera Słowacji. Miejmy nadzieję, że zmieni profesję, bo w tej mu ewidentnie nie idzie.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Natomist Kirkun przemówił do kibicujących stolicy Podbeskidzia. Przemówienie odwalił jak Bierut. Widać że dobry młot będzie :D
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Camillo Marcotti pisze:A były trener Bielska kontynuuje "pasmo sukcesów" - właśnie wyleciał z posady trenera Słowacji. Miejmy nadzieję, że zmieni profesję, bo w tej mu ewidentnie nie idzie.
Może, chociaż nie uważam, że to reguła. Z tymi trenerami to też jest jakieś wariactwo.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Gość jest moim "faworytem" od czasów Marszałka i Grześka Wagnera, naprawdę, takiego geniusza trenerki dawno nie widziałem... Fakt, że w Bielsku materiał miał nienajlepszy, no ale sposób prowadzenia tego zespołu wołał o pomstę do nieba. Zresztą na kadrze Słowacji już jakiś potencjał miał, a też na niewiele mu się zdał.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SerCos »

Jak pisaliśmy, że słaby trener to gromy poleciały, bo przecież trenuje Słowaków ;)
Awatar użytkownika
Soux
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:18
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Soux »

Krzysiek Modzelewski w belgijskim LINDEMANS AALST :P

http://www.lindemansaalst.be/n_692_En+t ... et+12.html
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Proponuję pooglądać troszkę jego akcji i zagrywek na YouTube a potem komentować. Krikun grał jako podstawowy atakujący 11 zespołu rosyjskiej ligi. Więc grać umie......może nie jest to najwyższa półka ale dla Bielska to znaczne wzmocnienie.
BBTS Bielsko-Biała
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Podstawowy atakujący 11 zespołu Superligi osobiście nie zwala mnie z nóg, ale zobaczymy co z tego transferu wyniknie. Jak na Bielsko ruch na plus. Tak abstrachując troszeczkę, to pamiętam jak na YT oglądałem wynalazek marki Loh. To ten orzeł z Zaksy. Wyjęli kilkanaście akcji z udanymi zagraniami i wyglądało to nienajgorzej. Jak prezentował się na naszych parkietach wszyscy wiemy. Do czego zmierzam? Ocenić danego zawodnika mogę oglądając go na żywo. YT i zmontowane kawałki mnie nie przekonują. Nie zmienia to faktu, że na ataku Bielsko może być mocniejsze
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

Zobaczymy, choć mówienie, że po jego przemowie widać, że młot, nie brzmi najlepiej :D
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Wręcz przeciwnie :D dla atakującego to komplement. Wygląda na dużego chłopa z siłą w łapie.
Na YT masz pełne mecze w jego wykonaniu (np z Zenitem) więc możesz obiektywnie ocenić grę.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”