BBTS Bielsko-Biała

SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Podobno Bąkiewicz ma zostać trenerem BBTS ;) A tak na poważnie nic nie wiadomo na chwilę obecną. Może na meczu dzisiaj coś się dowiem. Tak szybko się to stało że raczej na chwilę obecna pierwszym będzie Paweł Wrzeszcz. Co dalej się wydarzy tego na chwilę obecną raczej nikt nie wie. Bielsko to nie Bełchatów że każdy trener z pocałowaniem ręki przyjdzie. Czy zmiana trenera w tej sytuacji coś zmieni?
BBTS Bielsko-Biała
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Nie za bardzo zrozumiałem koncepcję gry na Storozylova. Czyżby trener Wrzeszcz nie uczestniczył w przygotowaniach i meczach zespołu? Co miał do stracenia wychodząc z Bieńkowskim? Storożylov już swoje szanse miał panie Wrzeszcz. I to by było na tyle
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Co do rozgrywacza mam taką samą opinię, myślę, że gra byłaby szybsza i bardziej kombinacyjna, ale dobrze zaprezentował się Modzelewski, który prawie nie dostał szansy u Palguta.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Jedynym plusem tego spotkania był Modrzelewski. Praktycznie od początku sezonu przestał w klaskaczu a tu dzisiaj został najlepiej punktującym zespołu. Środek i atak u nas nie istnieje. Zespół jest całkowicie zdołowany bez woli walki. Wygląda to katastrofalnie. Vemic kontuzja,Kwasowski przestał cały mecz w klaskaczu. Bieńkowski który powinien grać nie powachał parkietu. Gdzie tu do cholery jakiś sens i logika. Ten sezon jest zdecydowanie najgorszy od momentu jak gramy w PLS. Wymóg wygrania pięciu spotkań może okazać się nie osiągalny. Obawiam się że może to być ostatni sezon bielszczan w PLS.
BBTS Bielsko-Biała
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

olog55 pisze:Czy są jakieś wieści co do ewentualnego trenera BBTS. W tym klubie zawsze ścisła tajemnica, ale może jakieś przecieki z kim rozmawia zarząd są.
Antiga i Chudik. Storti ponoć bardziej w sprawie czeskiej reprezentacji i Bartosa był na meczu.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Znowu następny, który zajmie się promocją Bartosa, który niezależnie czy gra dobrze czy beznadziejnie będzie na boisku.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Szkoda że nie Antiga. Mógłby pokazać swoją klasę właśnie takim zespole jak Bielsko
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Oxygen z tym Antiga to chyba bajka co;) uważasz że Bielsko na niego stać. Uważam że będą kogoś szukać do końca sezonu. Doskonale wiemy że żaden trener w Bielsku więcej jak sezon nie wytrzymał. Czy Antiga będzie się chciał pchac w nasze bagienko. Podobno na placu boju pozostało dwóch Storti i Chudik. Który lepszy nie mam pojęcia. Czekamy na decyzje prezesa.
BBTS Bielsko-Biała
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Didek »

Może stać, ale czy Antiga chciałby prowadzić Bielsko? Nawet jakby odbudował zespół to do 8 raczej nie wejdą. A po co psuć sobie CV takim "osiągnięciem ".
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

SzymonBB pisze:Oxygen z tym Antiga to chyba bajka co;) uważasz że Bielsko na niego stać. Uważam że będą kogoś szukać do końca sezonu. Doskonale wiemy że żaden trener w Bielsku więcej jak sezon nie wytrzymał. Czy Antiga będzie się chciał pchac w nasze bagienko. Podobno na placu boju pozostało dwóch Storti i Chudik. Który lepszy nie mam pojęcia. Czekamy na decyzje prezesa.
Ktoś go wymienil jednym tchem z Chudikiem. Poszukam gdzie. Czy nie stać czy stać, nie wiem.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Oxygen pisze:
SzymonBB pisze:Oxygen z tym Antiga to chyba bajka co;) uważasz że Bielsko na niego stać. Uważam że będą kogoś szukać do końca sezonu. Doskonale wiemy że żaden trener w Bielsku więcej jak sezon nie wytrzymał. Czy Antiga będzie się chciał pchac w nasze bagienko. Podobno na placu boju pozostało dwóch Storti i Chudik. Który lepszy nie mam pojęcia. Czekamy na decyzje prezesa.
Ktoś go wymienil jednym tchem z Chudikiem. Poszukam gdzie. Czy nie stać czy stać, nie wiem.
Wiem, gdzie to było. Na Onecie w komentarzu, jeszcze przed wczorajszym meczem.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Podobno jam podaja lokalne media jest szansa że dzisiaj poznamy nowego trenera. Dla mnie jest to obojętne. Mam tylko nadzieję że kontrakt zostanie podpisany na dłużej nie do końca obecnego sezonu. Potrzeba stabilizacji.
BBTS Bielsko-Biała
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: aezakmi »

Wam jest potrzebny trener Polak (nawet no name), który posadzi te zagraniczne kółko wzajemnej adoracji na ławę do końca sezonu i to wystarczy. Trzeba dać grać lepszym Polakom i to tyle - nic więcej.
@edit
Ten obecny asystent (mimo, że Polak) jest już przesiąknięty koncepcją Palguta. Potrzebny jest ktoś nowy.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

aezakmi pisze:Wam jest potrzebny trener Polak (nawet no name), który posadzi te zagraniczne kółko wzajemnej adoracji na ławę do końca sezonu i to wystarczy. Trzeba dać grać lepszym Polakom i to tyle - nic więcej.
@edit
Ten obecny asystent (mimo, że Polak) jest już przesiąknięty koncepcją Palguta. Potrzebny jest ktoś nowy.
W dwóch zdaniach aezakmi zawarł całą prawdę dotyczącą sytuacji w drużynie BBTS. Brawo !!! !!! !!! :>
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Jak widać prezes ma inna wizję. Można również wywalić zagranicznych siatkarzy i sięgnąć po wyróżniających się zawodników z młodego BBTS. Rozwiązań jest kilka trzeba tylko zaryzykować. Obecny prezes raczej nie jest w stanie podjąć tak stanowczych decyzji. Dawno pisałem że pierwszym krokiem powinien być nowy prezes. Trzeba zacząć budować klub i zespół robiąc krok po kroku. Zatrudnić dobrego trenera który będzie miał kredyt zaufania i przy wsparciu władz BBTS będzie budował zespół.
BBTS Bielsko-Biała
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Poproszę o skład na Reskę: Bieńkowski, Lipiński,Grzechnik,Gryc,Modzelewski,Siek, Czauderna(Koziura) Nie chcę już oglądać Storożilova na sypie i Velmića i Bartosa na przyjęciu. Oni już swoją szansę zaprzepaścili. Na zmiany;Kwasowski ,Janeczek i Gaca i to wystarczy...może nie od razu na Reskę ale przyszłościowo to powinno dać pozytywne efekty. Oczywiście taką mam nadzieję
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: luka »

lizard pisze:Poproszę o skład na Reskę: Bieńkowski, Lipiński,Grzechnik,Gryc,Modzelewski,Siek, Czauderna(Koziura) Nie chcę już oglądać Storożilova na sypie i Velmića i Bartosa na przyjęciu. Oni już swoją szansę zaprzepaścili. Na zmiany;Kwasowski ,Janeczek i Gaca i to wystarczy...może nie od razu na Reskę ale przyszłościowo to powinno dać pozytywne efekty. Oczywiście taką mam nadzieję
Mi się podoba :P :P :P niech tak grają

tylko czy Wrzeszczu tak myśli ?????
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Chyba Was coś boli z tym Antigą... Po pierwsze (bez obrazy) gość do takiego bagna nie wejdzie, a po drugie w jednym z wywiadów wspominał, że jakby miał prowadzić klub, to chciałby sam zbudować drużynę. Drużyny w Bielsku latem nie buduje trener, co dopiero w grudniu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

Antiga nie ma uprawnień
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Camillo Marcotti pisze:Chyba Was coś boli z tym Antigą... Po pierwsze (bez obrazy) gość do takiego bagna nie wejdzie, a po drugie w jednym z wywiadów wspominał, że jakby miał prowadzić klub, to chciałby sam zbudować drużynę. Drużyny w Bielsku latem nie buduje trener, co dopiero w grudniu.
Oj tam, pytali co się mówi - wymieniłem wszystko co wyczytać się da.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

luka pisze:
lizard pisze:Poproszę o skład na Reskę: Bieńkowski, Lipiński,Grzechnik,Gryc,Modzelewski,Siek, Czauderna(Koziura) Nie chcę już oglądać Storożilova na sypie i Velmića i Bartosa na przyjęciu. Oni już swoją szansę zaprzepaścili. Na zmiany;Kwasowski ,Janeczek i Gaca i to wystarczy...może nie od razu na Reskę ale przyszłościowo to powinno dać pozytywne efekty. Oczywiście taką mam nadzieję
Mi się podoba :P :P :P niech tak grają

tylko czy Wrzeszczu tak myśli ?????
A ja mam dziwne przeczucie, że Wrzeszczu po rozmowie z II trenerem Bartosa wystawi jego. Tylko odszedł trener, którego Bartos był pupilem od razu pojawił się zainteresowany trener reprezentacji Czech ( przypadek ??? ) a może jakieś umowy ;).
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Ręką rękę myje. To jest obraz dzisiejszego BBTS. Żaden trener w tym sezonie nic już nie zmieni. Zawodnicy są w ogromnym kryzysie który pogłębiają kolejne porażki. Obraz jest fatalny i ciężki do oglądania. Obawiam się że obecny sezon może być najgorszy w dziejach Bielszczan.
BBTS Bielsko-Biała
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: solanum »

Ja bym proponował Kowala. Może w końcu jego gorący zwolennicy przekonali by się, co potrafi trener w drużynie mającej skromny buddźet w porównaniu z Resovią.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Didek »

8 miejsce Bielska w lidze to jak mistrzostwo dla Resovii. Tylko czy w CV lepiej wyglądało by 8 czy pierwsze?
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Wiesz, jak Anastasi szedł do Gdańska czy Velasco do Iranu to też się ludzie w łeb pukali, że będzie "plama w CV", podobnie jak Berruto szedł do Finlandii. A że wszyscy coś z tymi drużynami osiągnęli to nikt ich źle nie ocenia. Podobnie Santiliego w Będzinie - miał tylko wyciągnąć klub z dna, wyciągnął i nikt o nim źle nie mówi. Wam potrzeba właśnie takiego kogoś jak Santili dla Będzina nie tak dawno temu. A nie o jakichś 8 miejscach myśleć.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie liczył na miejsce ósme. Dla mnie najważniejsze jest aby była jakaś myśl i pomysł na grę oraz swój styl. Potrzeba trenera dobrego który będzie miał możliwość wdrożenia tych elementów. Najważniejsze będzie miał kontrakt na kilka lat i poparcie prezesa i całego zarządu. Zespół nie buduje się co roku nowy jak to ma miejsce w Bielsku. Potrzeba na to czasu. Trzon zespołu musi zostać można dokonywać małych korekt a nie tak jak to ma miejsce w BBTS. Przy obecnym prezesie jest to niewykonalne. Dlatego uważam że naprawę mojego zespołu jak i klubu zacząć od samej góry. W przeciwnym razie nie ma to sensu.
BBTS Bielsko-Biała
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Proponuję trochę takich wypowiedzi na fb BBTS to może ktoś się ogarnie, bo tutaj to podejrzewam, że mało kto zagląda, szczególnie z zarządu ,trenerów. Tam może od czau do czasu ktoś z decydentów zagląda i zapali lampkę.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

olog55 pisze:
luka pisze:
lizard pisze:Poproszę o skład na Reskę: Bieńkowski, Lipiński,Grzechnik,Gryc,Modzelewski,Siek, Czauderna(Koziura) Nie chcę już oglądać Storożilova na sypie i Velmića i Bartosa na przyjęciu. Oni już swoją szansę zaprzepaścili. Na zmiany;Kwasowski ,Janeczek i Gaca i to wystarczy...może nie od razu na Reskę ale przyszłościowo to powinno dać pozytywne efekty. Oczywiście taką mam nadzieję
Mi się podoba :P :P :P niech tak grają

tylko czy Wrzeszczu tak myśli ?????
A ja mam dziwne przeczucie, że Wrzeszczu po rozmowie z II trenerem Bartosa wystawi jego. Tylko odszedł trener, którego Bartos był pupilem od razu pojawił się zainteresowany trener reprezentacji Czech ( przypadek ??? ) a może jakieś umowy ;).
Moje przypuszczenia się sprawdziły skład BBTS Storożilov i Bartos w I składzie. Umowa stoi! Jak tu może Polak na tym samym poziomie rywalizować jeżeli mamy fascynację zawodnikami zagranicznymi. ;)
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Dal mnie ważne jest że gra Lipiński i Gryc bo to większa siła ataku. Ale że nie stawiają trenerzy czy teraz Wrzeszcz na Bieńkowskiego to masakra. Storożylov już pokazał co umie. Jeden wygrany set czy mecz mojej opinii o nim nie zmieni. On jest po prostu słabszy od Bienia i nie rozumiem czemu gra. No ale widocznie na układy nie ma rady
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Noworoczny »

Camillo Marcotti pisze:Podobnie Santiliego w Będzinie
Santili nie trenował Będzina (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”