BBTS Bielsko-Biała

REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: REddy »

Noworoczny pisze:
Camillo Marcotti pisze:Podobnie Santiliego w Będzinie
Santili nie trenował Będzina (-;
i tutaj srogo się mylisz. Przejął MKS po Dacewiczu (przełom 2014/2015) do końca sezonu zajmując 11 miejsce
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: astronauta »

Noworoczny pisze:
Camillo Marcotti pisze:Podobnie Santiliego w Będzinie
Santili nie trenował Będzina (-;
Yes, he did;-)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: mmb »

Lepiej idźcie sprawdzić nazwisko i wróćcie przyznać rację Noworocznemu :D
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: astronauta »

mmb pisze:Lepiej idźcie sprawdzić nazwisko i wróćcie przyznać rację Noworocznemu :D
Racja:-) Monitor mały, wzrok nie taki jak kiedyś, dwa "L" w nazwisku być powinny, Noworoczny wygrał :]
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: madlark »

mmb pisze:Lepiej idźcie sprawdzić nazwisko i wróćcie przyznać rację Noworocznemu :D
Kto jak kto, ale Noworoczny o literki dba jak mało kto :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Didek »

SzymonBB pisze:Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie liczył na miejsce ósme. Dla mnie najważniejsze jest aby była jakaś myśl i pomysł na grę oraz swój styl. Potrzeba trenera dobrego który będzie miał możliwość wdrożenia tych elementów. Najważniejsze będzie miał kontrakt na kilka lat i poparcie prezesa i całego zarządu. Zespół nie buduje się co roku nowy jak to ma miejsce w Bielsku. Potrzeba na to czasu. Trzon zespołu musi zostać można dokonywać małych korekt a nie tak jak to ma miejsce w BBTS. Przy obecnym prezesie jest to niewykonalne. Dlatego uważam że naprawę mojego zespołu jak i klubu zacząć od samej góry. W przeciwnym razie nie ma to sensu.
A po dzisiejszym meczu, ktoś jeszcze chętny na zamianę trenerów z Resovią?
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

Didek pisze:A po dzisiejszym meczu, ktoś jeszcze chętny na zamianę trenerów z Resovią?
A ktoś był chętny? Póki co, chyba padła tylko opinia że Kowal mógłby udowodnić w Bielsku że jest dobrym trenerem - to nie do końca wyrażenie chęci (chyba,bo nie czytałem najnowszych wpisów).

Czyli co? Bielsko postanawia odtrabić sukces? Już? (Resovia generalnie gra mizerie)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: krzysiu »

SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Jeśli okaże się to prawdą to jak uważacie będzie to dobry ruch działaczy BBTS.
BBTS Bielsko-Biała
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Trenerem powinien być Polak, który zna zawodników i Plus Ligę
Kali BBTS
Posty: 455
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

olog55 pisze:Trenerem powinien być Polak, który zna zawodników i Plus Ligę
Tak z czystej ciekawości zapytam o przykładowe nazwiska takich Polaków
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Pele »

Gerymski na przykład
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Gerymski.....ciekawe nazwisko. Tylko troszkę za późno. Jak podaje przegląd sportowy w poniedziałek Chudik ma zostać trenerem BBTS. Więc wszystkie dywagacje biorą w łeb. Dlaczego Chudik a nie ktoś inny o to trzeba zapytać prezesa.
BBTS Bielsko-Biała
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Czwartek a trenera brak. Straszna cisza nastała. Chyba Chudik zrezygnował albo się nie dogadali.
BBTS Bielsko-Biała
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Chudik jest trenerem BBTS już od poniedziałku. Dzisiaj klub to ogłosił. Dziwne to wszystko. Wstydzili się czy jak ;)
BBTS Bielsko-Biała
Kali BBTS
Posty: 455
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

SzymonBB pisze:Chudik jest trenerem BBTS już od poniedziałku. Dzisiaj klub to ogłosił. Dziwne to wszystko. Wstydzili się czy jak ;)
"Dopełniliśmy już wszelkich formalności; Rastislav Chudik może już zasiąść na ławce trenerskiej"
Naprzód małymi łyżeczkami :)
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Brawo za zwycięstwo z Espadonem. Gra może nie była porywająca ale efekt końcowy się liczy. Na Skrę chciałbym żeby wyszedł skład : Bieńkowski, Lipiński, Grzechnik, Gryc, Modzelewski( jeżeli zdrowy)lub Kwasowski( jeżeli zdrowy)Siek i Libero tak jak ostatnio. Dlaczego taki skład? Bo uważam nadal że Bieńkowski gra szybszą,dokładniejszą i nowocześniejszą siatkówkę od Storożilova , Modzelewski i Kwasowski są lepsi od Bartosa i Velmica w ataku a też myślę że w przyjęciu nie odstają, a Grzechnik jest lepszy od Gacy( chociaż ostatni mecz Gaca zagrał poprawnie).Lipa na dzisiaj jest dla mnie liderem tej drużyny a Gryc jak by poprawił szybkość to jego skuteczność znacznie by wzrosła. Jeśli chodzi o Janeczka to trochę nie rozumiem czemu jego gra wygląda słabo. Facet ma doświadczenie i powinien dawać więcej drużynie. Nowy trener zaczął jak stary trener czyli od zwycięstwa ale mam nadzieję że podtrzyma dobrą passę zespołu chociaż o punkty w ostatnich trzech kolejkach będzie bardzo trudno.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

lizard pisze:Brawo za zwycięstwo z Espadonem. Gra może nie była porywająca ale efekt końcowy się liczy. Na Skrę chciałbym żeby wyszedł skład : Bieńkowski, Lipiński, Grzechnik, Gryc, Modzelewski( jeżeli zdrowy)lub Kwasowski( jeżeli zdrowy)Siek i Libero tak jak ostatnio. Dlaczego taki skład? Bo uważam nadal że Bieńkowski gra szybszą,dokładniejszą i nowocześniejszą siatkówkę od Storożilova , Modzelewski i Kwasowski są lepsi od Bartosa i Velmica w ataku a też myślę że w przyjęciu nie odstają, a Grzechnik jest lepszy od Gacy( chociaż ostatni mecz Gaca zagrał poprawnie).Lipa na dzisiaj jest dla mnie liderem tej drużyny a Gryc jak by poprawił szybkość to jego skuteczność znacznie by wzrosła. Jeśli chodzi o Janeczka to trochę nie rozumiem czemu jego gra wygląda słabo. Facet ma doświadczenie i powinien dawać więcej drużynie. Nowy trener zaczął jak stary trener czyli od zwycięstwa ale mam nadzieję że podtrzyma dobrą passę zespołu chociaż o punkty w ostatnich trzech kolejkach będzie bardzo trudno.
Zgadzam się, zobaczymy jaki skład wyjdzie na Skrę. W meczu z Espadonem widać było, że ten trener daje pograć wszystkim zawodnikom. Nawet Kwasowski po kontuzji wchodził do drugiej linii na przyjęcie. Modzelewski widać było jakiś uraz, ale po wejściach z ZAKSA i RESOVIA prezentował się lepiej od Bartosa i Vemica. Bartos z Espadonem też zaprezentował się słabo i gdyby Kwasowski czy Modzelewski byli zdrowi to pewnie by został zmieniony. Czas też dać większą szansę dla Bieńkowskiego.
kanimo

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: kanimo »

Co do szybkosci Gryca to ja bym sobie nie robila duzych iluzji.
Ma Pawel inne zalety, ale nigdy, nawet przed pierwsza kontuzja nie mial szybkosci Wlazlego czy nawet Bartmana. To kawal chlopa i nigdy nie bedzie chodzil jak zawodnik o 15 cm nizszy i 20 lub wiecej kilo lzejszy. No i jakies podswiadome hamulce po kontuzjach pewnie sa.
Zaleta Pawla, poza wzrostem, zasiegiem, powtarzalnoscia serwisu jest glowa. Pracowitosc, umiejetnosc analizy wlasnych bledow (naprawde spora), spokoj i wielki upor.
Uwazam, ze gdyby nie kontuzje to zawodnik pokroju Kurka z lepsza glowa do koncowek.
A co bedzie dalej? Zobaczymy. Ja trzymam kciuki bo tez wiazalam duze nadzieja z jego gra obserwujac mecze Spaly po przestawieniu ze srodka i postepy, podobnie jak u Kuby Kochanowskiego, widoczne z kazdym miesiacem.

Co do Bienkowskiego-uwazam, ze nie bedzie wirtuozem ale to material na porzadnego sypacza. Dokladnego, z szybkim odbiciem.
Nie wiem czemu dotychczas dostawal tak malo szans u 3 trenerow z rzedu. Tak odstawal na treningach? Chyba nie w Bielsku.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: ciorny17 »

kanimo pisze: Co do Bienkowskiego-uwazam, ze nie bedzie wirtuozem ale to material na porzadnego sypacza. Dokladnego, z szybkim odbiciem.
Nie wiem czemu dotychczas dostawal tak malo szans u 3 trenerow z rzedu. Tak odstawal na treningach? Chyba nie w Bielsku.
Co do Bieńkowskiego to też postulowałem jego grę w Olsztynie jeszcze, ale Chal, chodząc na mecze i widząc jak grał w tych, których zmieniał Woickiego wcale się nie dziwił dlaczego nie gra. Brakowało mu sporo dokładności no i czasem wybory miał złe.
Kłamca.
kanimo

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: kanimo »

Fakt, te wejscia byly kiepskie. Ale w koncu chlopak byl po roku bez grania. W dodatku np Firlej u Kuby jakies wejscia notuje, w przeciwiestwie do Bienkowskiego (ostatnio pelnego seta). Ale w pierwszym sezonie tez chyba niewiele wchodzil. Nie wiem, czy Bienkowski nie popelnil bledu opuszczajac PW. Kuba nie jest betonem i daje mlodym troche szans.
W Bielsku konkurencja jadnak slabsza a i w przed-sezonowych pogral i wyszlo chyba niezle. Tylko trener byl nieobecny.

Jak sie nie przebije to moze powinien zejsc poziom nizej by grac w 6ce. Ale z tego co piszecie o pierwszym sypaczu, druzyna nie byla by stratna na takiej probie, prowadzonej bardziej konsekwentnie.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Przypominam tylko że rozgrywający musi mieć spokojną głowę. Wejście na jedną czy dwie piłki nic nie mówi o zawodniku. Myślę że Bieniu jak dostanie swoją szansę to ją wykorzysta podobnie jak robił to w kadetach i juniorach.A większość trenerów woli zagrać starym doświadczonym sypaczem niż młodym. Chociaż są wyjątki w PLS-ie. Może Ci co dają grać młodym mają większe jaja ? Co do Gryca to nie zgadzam się że nie może poprawić szybkości. Przypomnijcie sobie tylko Konarskiego parę lat wstecz a teraz. Różnica ogromna. A wracając jeszcze do wirtuozów rozegrania to jeden z nich jest w Belgii i jak na razie grzeje ławę
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Cieszy wygrana z Politechniką. Nie wiem na ile jest to spodowodane zmianą trenera ale gra Bielszczan jest odrobinę lepsza. Cieszy zwycięstwo i jednocześnie opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Od początku uważałem że miejsce na koniec sezonu w granicach 10 jest realne. Mam nadzieję że w końcu na parkiecie będą pojawiać sie siatkarze którzy danego dnia będą w najlepszej dyspozycji.
BBTS Bielsko-Biała
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

SzymonBB pisze:Cieszy wygrana z Politechniką. Nie wiem na ile jest to spodowodane zmianą trenera ale gra Bielszczan jest odrobinę lepsza. Cieszy zwycięstwo i jednocześnie opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Od początku uważałem że miejsce na koniec sezonu w granicach 10 jest realne. Mam nadzieję że w końcu na parkiecie będą pojawiać sie siatkarze którzy danego dnia będą w najlepszej dyspozycji.
Nadzieja umiera ostatnia, co nie? :) Obawiam się jednak, że nie. Warszawa ewidentnie jest w kryzysie, w dodatku pozbawiona Zagumnego i Olenderka nie ma wielu argumentów. Kibice Warszawy oburzyli się o to, co Gruszka powiedział o Firleju, ale to jednak jest prawda. Chłopak póki co wystawia i, choć pewnie będą z niego ludzie, to jednak jest kilka poziomów niżej niż Guma, a nawet poziom niżej niż taki Kozub.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Dawno nie pisałem nic o Bielsku. Ale po tym co zobaczyłem dzisiaj to mogę powiedzieć że następny śmieszny trener bez koncepcji grania prowadzi zespól. Tak naprawdę nie wiem czy prowadzi zespół I czy II trener. Bo jeżeli to są podpowiedzi koncepcji grania II to natychmiast bym wywalił. Jego dziwne zachowania w stosunku do niektórych zawodników dają do myślenia. Wygląda to tak jakby Pan Wrzeszcz sprowadzał zawodników i teraz koniecznie chce udowodnić że oni coś potrafią. Vemić, Bartoś to masakra. Storożilov podobnie. Tylko laik może nie zauważyć że jego gra to czasy NRD- prosto i wysoko. Nie rozumiem nadal czemu Bieńkowski gra tak mało a Storożilov tak dużo. Ten facet nie daje nadziei na przyszłość !!!! Niech to w końcu ktoś w Bielsku zauważy. Będę uparty w swojej koncepcji Zespołu: BIEŃKOWSKI, KWASOWSKI, SIEK, GRYC, LIPIŃSKI, GRZECHNIK i ktoś na libero( na pewno ktoś kto umie przyjmować). I jest zespół na 300% lepszy niż aktualnie wystawiany przez nie wiem kogo ;)
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: REddy »

Koncepcja umarła wraz z odejściem Stelmacha, który chciał zrobić coś więcej niż stanie w kwadracie jak to wygląda ostatnio. Ale chyba prezesi za sukces uważają miejsce inne niż ostatnie. Skład wygląda naprawdę ciekawie (prócz obcokrajowców), potencjał marnowany sukcesywnie. A Kwasowski zdrowy?
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: lizard »

Nawet jak nie do końca zdrowy to grać gorzej od Vemica i Bartosa nie można więc nie ma nic do stracenia a można Sprawdzić trzon zespołu na przyszłośc. Popatrz na daty urodzenia i wszystko jasne. Młodzież w Bielsku jest lepsza na każdej pozycji od stranieri
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: olog55 »

Z tego co wiem to Kwasowski, Modzelewski i chyba Gryc nie do końca wyleczone kontuzje. Kwasowski już wchodzi do obrony i widać było dobre przyjęcie ale w ataku nic. Gryc też marnie, ogłoszony talent niestety może to wynik kontuzji, ale słabiutko. Nawet nie chce mi się wspominać zagraniczny zaciąg. Rozgrywający, i obaj przyjmujący masakryczni, tylko marnowane pieniądze i miejsca dla młodych juniorów albo nie gorzej zagrali by zawodnicy z młodej ligi.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Oxygen »

lizard pisze:Dawno nie pisałem nic o Bielsku. Ale po tym co zobaczyłem dzisiaj to mogę powiedzieć że następny śmieszny trener bez koncepcji grania prowadzi zespól. Tak naprawdę nie wiem czy prowadzi zespół I czy II trener. Bo jeżeli to są podpowiedzi koncepcji grania II to natychmiast bym wywalił. Jego dziwne zachowania w stosunku do niektórych zawodników dają do myślenia. Wygląda to tak jakby Pan Wrzeszcz sprowadzał zawodników i teraz koniecznie chce udowodnić że oni coś potrafią. Vemić, Bartoś to masakra. Storożilov podobnie. Tylko laik może nie zauważyć że jego gra to czasy NRD- prosto i wysoko. Nie rozumiem nadal czemu Bieńkowski gra tak mało a Storożilov tak dużo. Ten facet nie daje nadziei na przyszłość !!!! Niech to w końcu ktoś w Bielsku zauważy. Będę uparty w swojej koncepcji Zespołu: BIEŃKOWSKI, KWASOWSKI, SIEK, GRYC, LIPIŃSKI, GRZECHNIK i ktoś na libero( na pewno ktoś kto umie przyjmować). I jest zespół na 300% lepszy niż aktualnie wystawiany przez nie wiem kogo ;)
W Bielsku wszystko jest życzeniowe. Prezes zyczy sobie pierwszej dziesiątki, trener życzy sobie walki... W trzecim secie urocze pytanie trenera do zawodników: Czy umiecie grać w siatkówkę? Pytanie poszło w świat, na szczęście, może sie zastanowią, czy tam ktokolwiek cokolwiek potrafi w tym Bielsku. Zawsze mnie zachwycało dobre samopoczucie działaczy i pracowników klubu, w tym zacieszka z - ty cytaty - gorszej formy Falaschiego i Gruszki wraz z jego BBTSem numero duo.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: nerwus »

Jeśli wymieniacie Bienkowskiego jako tego lepszego to nie dziwi Was że Gardini nie wpuszczał go na parkiet. Jeżeli zawodnik buduje opinie o sobie na treningu to Bienkowski bedzie ostatnią opcją w każdym klubie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”