BBTS Bielsko-Biała

Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

@Kali BBTS
A jakiego wartościowego zawodnika, który jakoś się pokazał z dobrej strony sezon wcześniej udało się Wam zatrzymać? W pierwszych sezonach, jak jeszcze niektórzy mieli nadzieje na rozwój, to udało się utrzymać Gonzaleza czy Kapelusa, a ostatnie sezon dwa to jak ktoś w miarę poprawnie zagrał to uciekał. I zadaj sobie pytanie dlaczego tak jest/było. Raczej nie bez powodu. Taki Będzin po poprzednim, dobrym sezonie utrzymał właściwie wszystkich kluczowych zawodników poza Rejno. A petrodolarami tam nie płacą.

Jak już ktoś wyżej powiedział, chyba lepiej, żebyście grali w I lidze i byli tam w czołówce, niż przegrywali 90% meczów i byli pośmiewiskiem ligi.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

Camillo Marcotti pisze:@Kali BBTS
A jakiego wartościowego zawodnika, który jakoś się pokazał z dobrej strony sezon wcześniej udało się Wam zatrzymać? W pierwszych sezonach, jak jeszcze niektórzy mieli nadzieje na rozwój, to udało się utrzymać Gonzaleza czy Kapelusa, a ostatnie sezon dwa to jak ktoś w miarę poprawnie zagrał to uciekał. I zadaj sobie pytanie dlaczego tak jest/było. Raczej nie bez powodu. Taki Będzin po poprzednim, dobrym sezonie utrzymał właściwie wszystkich kluczowych zawodników poza Rejno. A petrodolarami tam nie płacą.
A po słabym sezonie zostawił 2 graczy na 14.
Czy było warto zatrzymać Pepe to polecam sprawdzić w statystykach drugiego sezonu.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: tedo »

jak znam życie to przyjdzie do Was Radosław Gil na rozegranie
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

tedo pisze:jak znam życie to przyjdzie do Was Radosław Gil na rozegranie
Musisz być młody, bo słabo to życie znasz ;)
Naprzód małymi łyżeczkami :)
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

tedo pisze:jak znam życie to przyjdzie do Was Radosław Gil na rozegranie
Tylko dlatego ze z Kóz jest ?

KalemBka w pierszym sezonie +L wążył 15kg więcej niż teraz, więc trudno byłoby się go nie pozbyć. Ogarnął się i coś tam gra.

Modzeleweski kontuzja, która rczej mu już nie pomoże wzbic się na wyżyny swoich możliwości.

Prawda jest taka, że prezes BBTSu jest zbyt szczery i wylewny.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: astronauta »

Czytam sobie te dyskusję z zaciekawieniem i podziwiam Kali BBTS za wiarę i wytrwałość. Prawda jest brutalna: Bielsko cholernie ciężko się oglądało w ubiegłym sezonie, zajęli zaszczytne 14 miejsce notując po drodze sporo wybitnie kompromitujących występów i ta drużyna jest najlepszym dowodem na to, że 16 drużyn w +Lidze to sporo za dużo.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Kali BBTS kibicujesz swojemu klubowi i chciałbyś, żeby prezentował się jak najlepiej. To jest oczywiste. Oczywiste jest jednak to, że trwaci w stagnacji. Pośmiewiskiem bym Was nie nazywał, bo to trochę obraźliwe, ale prawda jest taka, że odstajecie od standardów Plusligi. I niewiele wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości coś miało się zmienić na plus.
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

Dziwna jest ta dyskusja. Toż wolność polega na tym, że są tacy, którzy mogą uważać, że tak nie i w ogóle źle, są tacy, którzy mogą uważać, że to jest dobrze. A wszystko jak zwykle rozstrzygnie się na boisku. Proponuję zawiesić topory.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Papilot pisze:Dziwna jest ta dyskusja. Toż wolność polega na tym, że są tacy, którzy mogą uważać, że tak nie i w ogóle źle, są tacy, którzy mogą uważać, że to jest dobrze. A wszystko jak zwykle rozstrzygnie się na boisku. Proponuję zawiesić topory.
Zgadzam się. Dlatego starałem się nie uczestniczyć w tym laniu wody. Jak macie pisać tutaj jak bardzo nie lubicie tego klubu i jaki jest słaby to odarujcie sobie komentowanie albo załóżcię osobny wątek.

Haters gonna hate.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

majkel pisze:Zgadzam się. Dlatego starałem się nie uczestniczyć w tym laniu wody. Jak macie pisać tutaj jak bardzo nie lubicie tego klubu i jaki jest słaby to odarujcie sobie komentowanie albo załóżcię osobny wątek.

Haters gonna hate.
A, nie, no pisać można. Do zachwytu też mi daleko i uważam, że kandydaci do dołów tabeli to właśnie Bielsko, Kielce oraz Bydgoszcz, ale z tej dyskusji zrobiło się takie coś, że człowiek ma ochote aż donieść sobie popcornu. Jeden rozdziera szaty niczym Rejtan, a reszta go kamieniuje. A prawda jest taka, że póki nie zaczną grać, to nie będzie wiadomo, kto z nich ma rację. Jak mają się tak prać do września, czy kiedy tam początek sezonu, to ja dziękuję.
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

Ja po prostu mam swoje zdanie, które mam prawo mieć nawet mimo nie oglądania z zapałek pierwszej ligi. A Kali ma prawo mieć własne, odmienne zdanie, ale nie ma prawa najeżdżać na mnie za to, że nie mam czasu śledzić pierwszej ligi. Zresztą nie trzeba jej śledzić, żeby wiedzieć, że tam 30-letnie brylanty się nie trafiają. I że Bucki to będzie niewypał jakich wiele już PlusLiga widziała przy usiłowaniu przejścia z poziomu I ligi do PlusLigi.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Camillo Marcotti pisze:Ja po prostu mam swoje zdanie, które mam prawo mieć nawet mimo nie oglądania z zapałek pierwszej ligi. A Kali ma prawo mieć własne, odmienne zdanie, ale nie ma prawa najeżdżać na mnie za to, że nie mam czasu śledzić pierwszej ligi. Zresztą nie trzeba jej śledzić, żeby wiedzieć, że tam 30-letnie brylanty się nie trafiają. I że Bucki to będzie niewypał jakich wiele już PlusLiga widziała przy usiłowaniu przejścia z poziomu I ligi do PlusLigi.
Weź że się ogarnij bo ile można. Kali cię wypunktował właśnymi cyctatami a ty dalej swoje. Czepiłeś się Buckiego a pewnie nawet nie wiesz jak chłop wygląda. Strzelasz na oślep, albo trafisz i powiesz "a nie mówiłem" albo nie odezwiesz się jak będzie inaczej.
SzymonBB
Posty: 224
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: SzymonBB »

Cała ta rozmowa to jak dyskusja nad wyższością Świat Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Sytuacja jest jasna. Bardzo skromny budżet ma Bielsko więc cudów się nie spodziewajmy. Bedzie jak podczas lat ubiegłych walka o utrzymanie. A jaki tej walki będzie rezultat to się zobaczy.
BBTS Bielsko-Biała
Camillo Marcotti

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Camillo Marcotti »

majkel pisze:
Camillo Marcotti pisze:Ja po prostu mam swoje zdanie, które mam prawo mieć nawet mimo nie oglądania z zapałek pierwszej ligi. A Kali ma prawo mieć własne, odmienne zdanie, ale nie ma prawa najeżdżać na mnie za to, że nie mam czasu śledzić pierwszej ligi. Zresztą nie trzeba jej śledzić, żeby wiedzieć, że tam 30-letnie brylanty się nie trafiają. I że Bucki to będzie niewypał jakich wiele już PlusLiga widziała przy usiłowaniu przejścia z poziomu I ligi do PlusLigi.
Weź że się ogarnij bo ile można. Kali cię wypunktował właśnymi cyctatami a ty dalej swoje. Czepiłeś się Buckiego a pewnie nawet nie wiesz jak chłop wygląda. Strzelasz na oślep, albo trafisz i powiesz "a nie mówiłem" albo nie odezwiesz się jak będzie inaczej.
A właśnie, że wiem, pamiętam Go nawet z występów w Jadarze w PlusLidze, gdy jeszcze sprawiał wrażenie talentu. Później już nikt w PlusLidze w ten talent nie uwierzył, aż tu nagle, po latach, znalazło się Bielsko i ponownie uwierzyło w talent Buckiego.
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: dia30 »

uczepiliście się tego Buckiego, faktycznie jak na PlusLige mozna powiedzieć ogórek, ale nie tacy juz tam byli (Bartosz Krzysiek np.) prawdziwym skandalem jest dla mnie obecnośc niejakiego Faryny, do Buckiego mu daleko, a do PlusLigi jeszcze dalej.
koleś nie ma zadnych argumentów siatkarskich. no chyba, ze szukali kogos do piwka i szluga po treningu.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: koofel »

Ja myślę że forum służy temu by każdy mógł wyrazić swoją opinię na dany temat. Ilu ludzi tyle charakterów i trudno, żeby wszyscy zawsze się ze sobą zgadzali. Jedni na siatce naprawdę się znają, innym wydaje się, że się znają a być może są i tacy, którzy myślą, że w siatkówce są spalone. To nikogo nie dyskredytuje i to jest fajne. A teraz tak bardziej merytorycznie. Czy piszemy o Bielsku czy o Kędzierzynie nie unikamy krytyki. Nigdy nie będzie idealnie i jak zauważamy coś, co nas niepokoi, to o tym mówimy. Po to jest to miejsce i dobrze że ono jest ;)
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
Nowy Giba
Posty: 18
Rejestracja: 10 cze 2017, o 20:09
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Nowy Giba »

dia30 pisze:uczepiliście się tego Buckiego, faktycznie jak na PlusLige mozna powiedzieć ogórek, ale nie tacy juz tam byli (Bartosz Krzysiek np.) prawdziwym skandalem jest dla mnie obecnośc niejakiego Faryny, do Buckiego mu daleko, a do PlusLigi jeszcze dalej.
koleś nie ma zadnych argumentów siatkarskich. no chyba, ze szukali kogos do piwka i szluga po treningu.
No ale chyba Faryna to do Będzina poszedł co nie? :D
To po co mamy się z tego śmiać w postach BBTS-u.
Tu i tak jest dużo więcej tematów do polewki! :D

A co do Faryny to mam teorię że po w miarę dobrym sezonie Brazylijczyk chciał podwyżkę no i Będzinowi zostało na drugiego atakującego kilkaset złotych na sezon. No i znaleźli... :D
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: MWi »

Camillo Marcotti pisze:Zresztą nie trzeba jej śledzić, żeby wiedzieć, że tam 30-letnie brylanty się nie trafiają. I że Bucki to będzie niewypał jakich wiele już PlusLiga widziała przy usiłowaniu przejścia z poziomu I ligi do PlusLigi.
Generalizowanie w najgorszym wydaniu. Taki Kaczorowski z Zawiercia jest koło 30tki, nigdy w +L nie grał, a jestem przekonany, że przejście z I ligi do środka/dołu PlusLigi nie będzie dla niego problemem. Szczególnie będąc drugim, lecz aktywnym, atakującym - wsparciem Boćka.

Chociaż przyznać muszę, że Buckiego oceniam niżej i co do niego mam dużo większe wątpliwości.

Krytyka BBTSu nie dziwi i nie powinna być uznawana za kontrowersyjną - skład Bielska jest po prostu I-ligowy i klub wyraźnie w stronę niższej decyzji podąża. Bardzo się zdziwię, jeśli nie znajdzie się w ostatniej 3-ce, a jedyna drużyna na podobnym poziomie to na ten moment Kielce (na papierze oczywiście). To, że papier nie gra to oczywistość, co udowodnił kiedyś chociażby Gdańsk z Janiciem w składzie.

Bielsko może oczywiście wypalić, tylko nic na ten moment na to nie wskazuje. Prowadzenie drużyny, sądząc z wywiadów, wydaje się fatalne, atmosfera też dziwna (chociażby spojrzeć na odejście Stelmacha, Gruszka chyba też bardzo zachwycony ze współpracy z prezesem nie był). Wielkich wyników sportowych też nie było, a takie Kielce czy Będzin - najbliżsi kandydaci do spadku - potrafili zagrać trochę "powyżej poziomu", co Bielsku raczej się nie zdarzyło.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Papilot »

Dobra, wszystko można, ale ile można o tym samym. Poczekajcie chociaż na nowe fakty. W połowie czerwca ma być podstawowy atakujący. Czyli już niebawem.
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Xenio »

No jak Łukasik będzie grał tak na hali jak gra na piasku , to klękajcie narody . Mistrz bloku a jego partner Ociepski , mistrz obron .
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: luka »

A na ataku może Lipiński zostanie
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

Xenio pisze:No jak Łukasik będzie grał tak na hali jak gra na piasku , to klękajcie narody . Mistrz bloku a jego partner Ociepski , mistrz obron .
Przecież to nawet zawodnicy mówią, że plażowa i halowa to są dwie różne dyscypliny :)
luka pisze:A na ataku może Lipiński zostanie
Miał być ktoś nowy, ale sytuacja ponoć jest dynamiczna :)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: krzysiu »

Lipińskiego już pożegnano w jakimś tam filmiku na TT albo FB klubu ;)
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

krzysiu pisze:Lipińskiego już pożegnano w jakimś tam filmiku na TT albo FB klubu ;)
i na stronie też jest informacja
NinaS pisze: Miał być ktoś nowy, ale sytuacja ponoć jest dynamiczna :)
jak informuje klubowe konto na TT tydzień temu w połowie czerwca klub ogłosi to nazwisko, więc raczej Twoje ponociowe źródło mija się z prawdą.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

Kali BBTS pisze:jak informuje klubowe konto na TT tydzień temu w połowie czerwca klub ogłosi to nazwisko, więc raczej Twoje ponociowe źródło mija się z prawdą.
Spokojnie, ja tylko nawiązuję do tego:
majkel pisze:akcja jest dynamiczna, mamy nadzieje że się potwierdzi chociaż część
Nikt nie próbuje zrobić nic złego klubowi.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: Kali BBTS »

NinaS pisze:
Kali BBTS pisze:jak informuje klubowe konto na TT tydzień temu w połowie czerwca klub ogłosi to nazwisko, więc raczej Twoje ponociowe źródło mija się z prawdą.
Spokojnie, ja tylko nawiązuję do tego:
majkel pisze:akcja jest dynamiczna, mamy nadzieje że się potwierdzi chociaż część
Nikt nie próbuje zrobić nic złego klubowi.
Ta wypowiedź z tego co widzę dotyczyła innej pozycji niż atak i była pisana w maju. Więc po co to cytować w kontekście Lipińskiego?
Naprzód małymi łyżeczkami :)
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: NinaS »

@Kali, po to żebyś miał gdzie sobie ulać. Wiesz co to znaczy "nawiązuję"? To nie znaczy: używam jako argumentu.

Edit: nie piszę, że co do pozycji atakującego jest dynamiczna, że w BBTS-ie jest dynamiczna. Na rynku jest dynamiczna. O, może tak.

O ile podziwiam twoje przywiązanie do klubu, o tyle nie podoba mi się sposób, w jaki mówisz/piszesz do ludzi. Nie jestem hejterem, co chyba widać, i nie masz naprawdę powodu tak gryźć. Może za dużo siedzisz na forum, zważywszy, że odpisujesz ludziom bardzo szybko. To tylko forum.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: majkel »

Widze, że tutaj też sytuacja dynamiczna :)

Ktoś ma info gdzie Lipiński będzie grał ?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: krzysiu »

Lipinski podobno w Serie A2
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała

Post autor: barti522 »

a dokładniej Massa Carrara - twitter Marka Magiery ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”