WKS Czarni Radom

astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: astronauta »

Michal5 pisze:Tyle, ze wiele klubów ma hymn w 'melodię' Roty. I mam tu na myśli kluby głównie piłkarskie.
Dla mnie żaden argument. Mnie to po prostu nie odpowiada.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: repres1 »

Może Ci nie odpowiadać, ale jeśli jestem gdzieś gościem, trzeba szanować zwyczaje gospodarza. Jeśli na obcej hali jest jakaś podniosła dla tamtejszych kibiców chwila (np. podziękowanie dla obojętnego mi siatkarza), nie zakrzykuję tej chwili okrzykami o swoim (przyjezdnym) klubie. To przejaw zwykłej kultury, która kiedyś uznawana była za wartość. Wartością było też dobre wychowanie. Wartością była poprawność zachowania. Owszem, zauważam, że dziś zachowanie się jak prostak stało się modne, bo"jest to wyrażanie swojej osobowości", ale co dobrego z tego wynika? Nic. Wynika natomiast wiele złego.
Resovia śpiewa swój hymn od lat, Resovia wprowadziła taki zwyczaj, Resovia wystąpiło do +L o zgodę na taki "punkt programu" meczu i Resovia taką zgodę dostała.
Hymn Resovii nie musi się podobać każdemu (sam nie jestem jego wielkim miłośnikiem ani w warstwie melodycznej, ani w warstwie tekstowej), ale powinien być przez innych szanowany. Mazurek Dąbrowskiego też nie każdemu się podoba (sam nie jestem jego przesadnym wielbicielem ani w warstwie muzycznej, ani w warstwie tekstowej), ale jest to hymn Polski, więc oczekuję dla niego szacunku. Jeśli ja oczekuję szacunku do mojego hymnu, powinienem szanować hymny innych państw, nawet te hymny, które uważam za muzyczne lub tekstowe gnioty.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kiepski »

Fajnie Boładź, fajnie Fornal. Ogólnie skrzydła i zespół pokazał że możliwości są nie małe. Aby tak dalej!
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: krzysiu »

1 jaskółka wiosny nie czyni ;)
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

krzysiu pisze:1 jaskółka wiosny nie czyni ;)
Mecz jednak pokazał, że możliwości na dobrą grę zespołu z Radomia są :)
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ursula127 »

jak jeden dobry mecz wlał otuchę w serca kibiców :P oby tak dalej.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: krzysiu »

To ,że są możliwości to wiadome od dawna przy tak solidnym środku, ciekawych przyjmujących i ciągle utalentowanym Bołądziu no i Wattenie - tylko czy Pryku potrafił będzie zrobić tak,żeby grali równie dobrze częście ?
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ursula127 »

Trzej z czterech kluczowych zawodników Radomia to młodzież.Nie jest łatwo liczyć ,że w tym wieku utrzymaja równą wysoka formę.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Bołądź gra już bodajże 3 sezon i w każdym z sezonów sporo grał, więc uważanie go za niedoświadczonego młodziana jest już trochę nie na miejscu. Kędzierski też już troszkę pograł. Jedynie Fornal rzeczywiście jest bez żadnego doświadczenia, choć chyba z tej trójki w tym sezonie wygląda i tak najlepiej.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ursula127 »

Bołądź gra juz trzeci sezon i dobre fragmenty przeplata słabymi ( u Lozano najczęsciej zaczynał mecz w 6 a kończył na ławie)
Kędzierski zagrał chyba pierwszy dobry mecz w tym sezonie,do tej pory raził niedokładnością.
Pod tym względem są młodzi i niedoświadzeni,ich forma faluje.A w zespole brak kogoś takiego jak Kampa czy Pliński,doświadczonego i ogranego zawodnika,który pomoże młodziakom w trudnych chwilach.Nie jest takim Żaliński ani Kohut ani Amerykanie.Jak młodzi będa grali dobrze to Radom będzie wygrywał,jak nie to nikt im nie pomoże
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: maciek77 »

Camillo Marcotti pisze:Jedynie Fornal rzeczywiście jest bez żadnego doświadczenia, choć chyba z tej trójki w tym sezonie wygląda i tak najlepiej.
No chyba nie. Fornal zagrał pierwszy dobry mecz z Lotosem, a Bołądź ciągnie ten zespół od początku sezonu.
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

maciek77 pisze:
Camillo Marcotti pisze:Jedynie Fornal rzeczywiście jest bez żadnego doświadczenia, choć chyba z tej trójki w tym sezonie wygląda i tak najlepiej.
No chyba nie. Fornal zagrał pierwszy dobry mecz z Lotosem, a Bołądź ciągnie ten zespół od początku sezonu.

Dokładnie.

Bołądź to póki co najrówniej grający zawodnik Czarnych. Fornal dopiero się rozkręca. Mam nadzieje też, że Żaliński pokaże trochę zeszłorocznej formy.

Dla mnie największą niewiadomą pozostaje Kędzierski. Wiadomo, że pojęcie ma i w już Kielcach to pokazał, ale w meczu z Gdańskiem kilka farfocli pod koniec seta zaserwował kolegom. Żeby wejść poziom wyżej musi być bardziej regularny.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

maciek77 pisze:
Camillo Marcotti pisze:Jedynie Fornal rzeczywiście jest bez żadnego doświadczenia, choć chyba z tej trójki w tym sezonie wygląda i tak najlepiej.
No chyba nie. Fornal zagrał pierwszy dobry mecz z Lotosem, a Bołądź ciągnie ten zespół od początku sezonu.
Dlatego napisałem chyba, bo mecz ich widziałem jeden, a resztę to tutaj czytałem i częściej mówiono dobrze o Fornalu niż Bołądziu czy Kędzierskim :)

To kiedy Zaliński czy Kohut będą doświadczonymi zawodnikami, jeśli nie teraz? Smith też już po 30-tce. W Szczecinie macie zbiór doświadczonych zawodników, tylko co z tego wynika? Jak widać doświadczenie nie jest najważniejsze, bo gdyby było, to Szczecin wygrałby więcej niż walkowera.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Moze chodzilo o to, ze zawodnicy Ci pomimo doswiadczenia nie sa w stanie pomoc mlodszym z powodow np charakterologicznych, bariery jezykowej czy mniejszego zaangazowania w zespol.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kaede »

we wszystkich wygranych meczach Czarnych (plus przegrany z Kielcami), Żaliński miał w ataku ponad 50%. więc może w ich przypadku nie Bołądź, Fornal czy niedokładny Kędzierskiego mają największy wpływ na zwycięstwo, tylko właśnie Wojtek w formie z pierwszej połowy zeszłego sezonu.
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

kaede pisze:we wszystkich wygranych meczach Czarnych (plus przegrany z Kielcami), Żaliński miał w ataku ponad 50%. więc może w ich przypadku nie Bołądź, Fornal czy niedokładny Kędzierskiego mają największy wpływ na zwycięstwo, tylko właśnie Wojtek w formie z pierwszej połowy zeszłego sezonu.

Zgodzimy się chyba wszyscy, że aby czarni mogli coś ugrać wyżej niż w zeszłym sezonie, to potrzebujemy Żalińskiego z regularna zagrywką i dobrym przyjęciem. Z tymi ostatnimi w pierwszych meczach było już różnie.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Lozano ogólnie miał chyba zawsze dobry wpływ na Żalińskiego - najpierw x lat temu wykopał go skądś i powołał do kadry, jeszcze jako atakującego (głowy sobie uciąć nie dam, ale chyba przestawienie go na przyjęcie też było pomysłem Raula), później prowadząc Radom zrobił z Niego zawodnika, który pukał do kadry. Można zaryzykować stwierdzenie, że momenty współpracy z Raulem to najlepsza forma Wojtka w karierze (choć pamiętam też całkiem dobry sezon w Warszawie, jak mnie pamięć nie myli, to było to pod Panasem).
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Nie przypominam sobie Żalińskiego na ataku, gdyż od zawsze ( czasy szkolne ) grał na przyjęciu. Osobiście myślę, że Wojtek za bardzo chce i brakuje mu trochę sportowego luzu i pewności w swojej grze
waldek 28
Posty: 158
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: waldek 28 »

Mylisz się, Wojtek grał przez pewien czas na ataku.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

REddy pisze:Nie przypominam sobie Żalińskiego na ataku, gdyż od zawsze ( czasy szkolne ) grał na przyjęciu. Osobiście myślę, że Wojtek za bardzo chce i brakuje mu trochę sportowego luzu i pewności w swojej grze
Nawet był, jak wspomniałem, powoływany przez Raula do szerokiej kadry, właśnie jako atakujący :)
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Camillo Marcotti pisze:
REddy pisze:Nie przypominam sobie Żalińskiego na ataku, gdyż od zawsze ( czasy szkolne ) grał na przyjęciu. Osobiście myślę, że Wojtek za bardzo chce i brakuje mu trochę sportowego luzu i pewności w swojej grze
Nawet był, jak wspomniałem, powoływany przez Raula do szerokiej kadry, właśnie jako atakujący :)
Powołanie pamiętam, ale już o pozycji całkiem zapomniałem :P zwracam honor
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się, czy radio WKS jeszcze działa i prowadzi transmisję z meczu dzisiejszego?
indygo
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 14:05
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: indygo »

Przecież ten Polsat Sport to jakiś żart jest. Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice zamiast PlusLigi. Kpina w biały dzień. A głąby mają aż 3 kanały sportowe i na każdym jakieś gówno leci albo powtórki cafe futbol :x
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: krzysiu »

Mają wykupiony Puchar Polski więc go pokazują chyba nic w tym nadzwyczajnego
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Oglądając ostatni mecz z MKSem, cieszy bardzo postawa Fornala w przyjęciu, a w ataku radzi sobie co najmniej dobrze :D Tylko nasza gra jest całkowicie uzależniona od postawy Żalińskiego. Nie pamiętam meczu gdzie słaba postawa Wojtka dała pozytywny wynik. GKS goni, a my musimy wygrywać z kim możemy. Szkoda meczów z BBTSem, bo chyba ich najlepsze meczu w sezonie właśnie z nami
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

REddy pisze:Oglądając ostatni mecz z MKSem, cieszy bardzo postawa Fornala w przyjęciu, a w ataku radzi sobie co najmniej dobrze :D Tylko nasza gra jest całkowicie uzależniona od postawy Żalińskiego. Nie pamiętam meczu gdzie słaba postawa Wojtka dała pozytywny wynik. GKS goni, a my musimy wygrywać z kim możemy. Szkoda meczów z BBTSem, bo chyba ich najlepsze meczu w sezonie właśnie z nami
Kędzierski tez zaczyna się rozkręcać. Współpraca ze środkowymi idzie mu coraz lepiej. Chyba delikatnie przyhamował Boladz.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

Reunion pisze:Kędzierski tez zaczyna się rozkręcać. Współpraca ze środkowymi idzie mu coraz lepiej. Chyba delikatnie przyhamował Boladz.
Kędzierski zawsze grał dobrze i dużo ze środkowymi, gorzej było z dokładną grą na skrzydła.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: PvK »

Czyżby panująca obiegowa opinia, o wielkich wymaganiach finansowych polskiej młodzieży to była bajka?
Cerrad Czarni Radom to klub, który mocno stawia na polską młodzież. To pana wybór czy jednak trochę realia finansowe?

Robert Prygiel: Zdecydowanie wolę mieć w zespole młodego polskiego zawodnika, który w moim przekonaniu pomoże drużynie, niż dwa razy droższego, przeciętnego zagranicznego. Nie ma co ukrywać, że młodzi Polacy kosztują klub znacznie mniej.
Link do całego wywiadu:
http://www.wksczarni.pl/artykul-2035-ro ... F%BDw.html
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Didek »

To co zrobił Radom w rozgrywkach Młodej Ligi to jest sk....syństwo. Na play off wystawił skład z Kędzierskim, Bołądziem, Fornalem i Ziobrowskim. Oczywiście ten skład rozjechał Jastrzębie.
Aż tak im zależy na wygranej?
Janusze sportu młodzieżowego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Skoro zezwalał na to regulamin, to głupi by tak nie zrobił. Pretensje jak zwykle źle kierowane. Winny być do twórców regulaminu.

A zasada powinna być prosta: w jednym sezonie wolno przechodzić z rozgrywek niższego szczebla do wyższego, ale w drugą stronę nie (chyba, że to pasuje Skrze, to wtedy wolno).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”