WKS Czarni Radom

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

Ejt pisze: Bo Zbierski kontraktowany był jako libero :) Jednak przed sezonem doskonale poradził sobie z grą na swojej nominalnej pozycji (przyjęcie) i decyzją Lozano przestawiony został w klubie na przyjęcie. Tym samym musieli szukać... libero :)
Majstorović podobnie jak Zbierski może grać również na przyjęciu z atakiem. W reprezentacji Serbii był ostatnio wykorzystywany przez Grbica wyłącznie jako libero, ale w lidze serbskiej regularnie grywał też jako skrzydłowy. Dopóki w Czarnych, odpukać, nie ma żadnych kontuzji, czy poważniejszych choróbsk i jest dwóch podstawowych, oraz trzeci wchodzący przyjmujący - młody Grobelny (który też zaczynał karierę w Belgii jako libero!) to Majstorović będzie grał tylko jako libero. Natomiast w razie jakiś komplikacji zdrowotnych Żalińskiego, czy Szalpuka Lozano ma swobodę manewru i nie powinniśmy być zaskoczeni jeżeli w jakimś meczu zobaczymy jeszcze Serba w roli przyjmującego. W sumie to nie wiadomo, czy w tej roli nie poradziłby sobie nawet lepiej niż Zbierski, czy Grobelny bo po prostu nie znamy go zupełnie z tej strony i nie wiemy, ile mógłby dać drużynie w ataku.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Chal »

Patrząc na jego statystyki z występów w Partizanie to raczej niewiele.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: nicram »

Napoleon trenerem Iranu :)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kamil92 »

nicram pisze:Napoleon trenerem Iranu :)
Oby dokończył sezon w Radomiu, bo to może być ich bardzo dobry sezon.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

Jak się okazuje "Przegląd Sportowy" miał rano złe informacje. Federacja irańska postawiła na Lozano i to on został już oficjalnie nowym selekcjonerem reprezentacji tego kraju.

Lozano zobowiązał się, że rozpocznie pracę z irańską reprezentacją najpóźniej w drugim tygodniu kwietnia, czyli zaraz po zakończeniu fazy zasadniczej Plusligi (ostatnia 26 kolejka zaplanowana jest na 9 kwietnia). Jak z tego widać trener "Czarnych" nie brał zupełnie pod uwagę, że ewentualny awans Radomia do fazy pucharowej i rywalizacja o I, albo bardziej realistycznie o III miejsce może bardzo mocno pokomplikować mu te plany i zobowiązania.

Inaczej przedstawiała się sytuacja z warunkami Anastasiego, który Irańczykom miał podobno zaproponować, aby w kwietniu kadra Iranu przyleciała do Polski i trenowała pod jego okiem wspólnie z Treflem w Gdańsku. Na pełny etat poświęcając cały swój czas i energię z reprezentacją Iranu AA zobowiązał się pracować dopiero od maja (mecze finałowe PlusLigi zaplanowano na 22.04, 23.04, 27.04 i ewentualnie na 28.04 oraz 02.05) a to dla Irańczyków było stanowczo zbyt późno, bo nieoficjalnie początek turnieju interkontynentalnego w Japonii połączonego z kwalifikacją azjatycką na IO w Rio FIVB zaplanowała już na 15 maja. W tej sytuacji zostałoby więc tego czasu na przygotowania niespełna dwa tygodnie, dlatego Irańczykom warunki włoskiego trenera nie odpowiadały i zostali przy Lozano.

Zresztą, jeżeli ten nieoficjalny termin 15 maja jako początek kwalifikacji olimpijskich się potwierdzi, to także Antiga może nie mieć wcale zbyt wiele czasu na przygotowania i będziemy mieli niezłą zagwozdkę z kalendarzem (przy założeniu, że w Berlinie w styczniu wywalczymy przepustkę na ten turniej). A dochodzi jeszcze potrzeba trzech-czterech dni na aklimatyzację w Japonii, oraz na samą podróż. W tej sytuacji ten termin ewentualnego piątego meczu - 2 maja to jednak diablo późno i jednak lepiej aby skończyło się na trzech spotkaniach finałowych. :|
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ldz »

wchodzę na fejsika, a tam mnie strefa raczy takim czymś:
http://siatka.org/pokaz/raul-lozano-nie ... cji-iranu/
w tym, uważam, ważny kawałek:
Na przestrzeni ostatnich tygodni w mediach pojawiły się informacje dotycząca twojej nowej pracy – jako trenera reprezentacji Iranu. Dotychczas nie komentowałeś tych doniesień, mógłbyś się do tego odnieść?

– Kiedy pojawiały się te informacje nie rozmawiałem z nikim, żaden z dziennikarzy nie kontaktował się ze mną, żeby cokolwiek zweryfikować. Pytasz mnie o to jako pierwsza osoba, dlatego bardzo chętnie odpowiadam – bo nie mam problemu aby o tym rozmawiać. Przede wszystkim cały czas trwają rozmowy, jeszcze nic nie podpisałem – żadnego kontraktu. Tym, co jest prawdą, a o czym nie pisano to fakt, że jeszcze nic nie zostało sfinalizowane. Owszem chętnie pracowałbym z reprezentacją narodową Iranu, tym bardziej że przed tym zespołem kolejne wyzwania – jak walka o kwalifikacje do IO, jednak te rozmowy cały czas są w toku…

Ostateczne przyjęcie i podpisanie kontraktu nie byłoby jednak równo znaczne z twoją rezygnacja z pracy w Radomiu?

–Nie, nie zostawię Czarnych Radom dla reprezentacji Iranu. To jeden z ważnych aspektów, o których mówiłem od początku. Nawet jeżeli pójdę do Iranu, nie zostawię mojego zespołu. Nie byłoby to właściwe zachowanie. Podpisałem tutaj kontrakt, który chcę wypełnić jak najlepiej.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Bravo Raul!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Ciekaw jestem czy Zalinski dostanie szanse w reprezentacji jeśli utrzyma poziom do świąt. Po wywiadzie z Antiga stwierdzam, ze chyba pojedzie taki sam skład jak do Japonii nie licząc kontuzjowanych zawodników.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Hmm, pytanie na czasie widząc jak Żalu gra, tylko Antiga skład ma już raczej żelazny i kombinował chyba nie będzie. Ale bardziej życzeniowo widzę go w kadrze zamiast grzejącego ławke Buszka.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: madlark »

Reunion pisze:Ciekaw jestem czy Zalinski dostanie szanse w reprezentacji jeśli utrzyma poziom do świąt. Po wywiadzie z Antiga stwierdzam, ze chyba pojedzie taki sam skład jak do Japonii nie licząc kontuzjowanych zawodników.
On też niespecjalnie w to wierzy
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Parę razy już się tułał gdzieś w rezerwach. Nie ma się co dziwić chłopakowi
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

madlark pisze:
Reunion pisze:Ciekaw jestem czy Zalinski dostanie szanse w reprezentacji jeśli utrzyma poziom do świąt. Po wywiadzie z Antiga stwierdzam, ze chyba pojedzie taki sam skład jak do Japonii nie licząc kontuzjowanych zawodników.
On też niespecjalnie w to wierzy
Skromny chłopak poprostu :-) I dobrze, lepiej jak go Antiga zaskoczy.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Lozano radzi sobie znakomicie. Z meczów z ZKK i RRZ wyciągnął aż 3 punkty. Do tego leje słabsze zespoły, jak chce. Widać, że powtarza się sytuacja z Gdańska.
Mnie, jako idola Raula, bardzo to cieszy. Obawiałem się, że z takiego Radomia nie da się wiele dobrego zrobić i komentatorzy będą jeździć po Lozano, jak po łysej kobyle.
Przy okazji: z tym Irakiem coś się wyjaśniło?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: PabloFX »

Noworoczny pisze:Lozano radzi sobie znakomicie. Z meczów z ZKK i RRZ wyciągnął aż 3 punkty. Do tego leje słabsze zespoły, jak chce. Widać, że powtarza się sytuacja z Gdańska.
Mnie, jako idola Raula, bardzo to cieszy. Obawiałem się, że z takiego Radomia nie da się wiele dobrego zrobić i komentatorzy będą jeździć po Lozano, jak po łysej kobyle.
Przy okazji: z tym Irakiem coś się wyjaśniło?
Autograf już mu dałeś? :D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: weary_skier »

09.12.2015 - ludzie wciąż łapią się na posty Noworocznego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

REddy pisze: Skromny chłopak poprostu :-) I dobrze, lepiej jak go Antiga zaskoczy.
Jak sobie przypomnę niektóre twitty Żalińskiego, to nie rozpędzałbym się z tą skromnością.
ciorny17
Posty: 8530
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ciorny17 »

StanLee pisze:
REddy pisze: Skromny chłopak poprostu :-) I dobrze, lepiej jak go Antiga zaskoczy.
Jak sobie przypomnę niektóre twitty Żalińskiego, to nie rozpędzałbym się z tą skromnością.
Właśnie z tymi twitami się ostatnio uspokoił, co nawet bodajże Adrian Brzozowski zauważył i w ramach pewnego żartu napisał, że z pewnością to "ręka" Raula i pochodna jego formy ;)
Kłamca.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

ciorny17 pisze:
StanLee pisze:
REddy pisze: Skromny chłopak poprostu :-) I dobrze, lepiej jak go Antiga zaskoczy.
Jak sobie przypomnę niektóre twitty Żalińskiego, to nie rozpędzałbym się z tą skromnością.
Właśnie z tymi twitami się ostatnio uspokoił, co nawet bodajże Adrian Brzozowski zauważył i w ramach pewnego żartu napisał, że z pewnością to "ręka" Raula i pochodna jego formy ;)
Wybryki młodzieńczego wieku hehe, bo to za czasów bycia w Treflu :-P
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: PvK »

REddy pisze: Wybryki młodzieńczego wieku hehe, bo to za czasów bycia w Treflu :-P
Nie, to jeszcze w zeszlym sezonie. Pyskowki z Bednarukiem etc. Zalinski to bufon.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

PvK pisze:
REddy pisze: Wybryki młodzieńczego wieku hehe, bo to za czasów bycia w Treflu :-P
Nie, to jeszcze w zeszlym sezonie. Pyskowki z Bednarukiem etc. Zalinski to bufon.
Przesadzasz :-) ważne że nie pajacuje na meczach, a internet łyka wszystko. Raul poukładał chłopaków i to widać.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Chal »

Jeden normalny, prawdziwy gość w social media i już niektórzy szczują... A potem się dziwić, że w każdym wywiadzie to samo.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

No jemu właśnie po zalogowaniu na twittera trochę fałszywości by się przydało, swego czasu, mam nadzieję. I nie, żeby mnie ruszało co kto tam sobie pisze na twitterze, nie w tym kontekście zacząłem wątek.
lincoln741
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2015, o 14:08
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: lincoln741 »

Chal pisze:Jeden normalny, prawdziwy gość w social media i już niektórzy szczują... A potem się dziwić, że w każdym wywiadzie to samo.
Ja również wolę prawdziwego chama, bufona, niż PR-oewgo psa. Oczywiście nie chodzi mi o Żalińskiego, tylko tak ogólnie.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: chemical_brother »

Bycie PR-owym psem czasem popłaca - na przykładzie Kurka widać. Pogodził się z Antigą, podpisał sobie kontrakt z Resovią (chyba że przestał lubić buraki ;-) )
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Gdyby działacze Czarnych mieli yaya namówiliby firmę Zbyszko na sponsoring i mieliby jednego dobrego gracza więcej.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Jest kilka dużych firm w regionie, ciekawe jak dlugą umowę ma cerrad. Zbyszko jednak wolałbym aby trzymał się z daleka od WKSu.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ldz »

REddy pisze:Jest kilka dużych firm w regionie, ciekawe jak dlugą umowę ma cerrad.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,903.html

przedłużyli do końca sezonu 18/19, więc całkiem długą.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

ldz pisze:
REddy pisze:Jest kilka dużych firm w regionie, ciekawe jak dlugą umowę ma cerrad.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,903.html

przedłużyli do końca sezonu 18/19, więc całkiem długą.
Tylko bić brawo, stabilizacja jest porządana na tym etapie rozwoju.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Ma ktoś info jak radzi sobie Wachnik w Belgii?? Oglądając ostanie mecze widać brak środka, Plina jeszcze daje radę ale Ostrowski z Grzechnikiem hmm cieniutko moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Gra dzisiaj Kobra? I w jakiej formie jest? Bo nie wiem, na kogo postawić w dzisiejszym meczu. Mam jeszcze godzinkę.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”