WKS Czarni Radom

SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: SerCos »

Aranger pisze:Co do Teremienki, to ktoś się może wypowiedzieć jak on grał w lidze rosyjskiej ? Sprawdzałem statystyki z LM i te ma kiepskie, a w Final Six nie grał.
Za dużo to on nie pograł. W całym sezonie zaledwie 55/88 w ataku, 14 bloków, 11 asów, grał w 10 meczach, 33 setach
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:

Co do Teremienki, to ktoś się może wypowiedzieć jak on grał w lidze rosyjskiej ? Sprawdzałem statystyki z LM i te ma kiepskie, a w Final Six nie grał.
Od stycznia, kiedy w drużynie pojawił się Marlon Tieriemienko nie mógł już grać w rosyjskiej Superlidze, bo musiał zrobić miejsce dla Brazylijczyka. Pamiętajmy, że w Rosji obowiązuje limit tylko dwóch cudzoziemców jednocześnie w składzie drużyny, a nie jak to jest w innych krajach na boisku. A że w Biełogorje w poprzednim sezonie występował jeszcze drugi Ukrainiec Jan Jereszczenko, po dojściu Marlona trzeba było zwolnić miejsce dla nowego zagranicznego zawodnika. Padło na Tieriomienkę, ten został oficjalnie wykreślony ze składu drużyny w Superlidze i mógł od tej pory grać jedynie w europejskich pucharach. Identyczną sytuację w Surgucie miał w tym roku od lutego powracający do gry po zabiegu operacyjnym Todor Todorow, którego Rosjanie zakontraktowali wyłącznie na mecze pucharowe (CEV Cup), z której to rywalizacji potem zresztą bardzo szybko odpadli.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Noworoczny »

Szampon093 pisze:Libero jednak na korzyść Radioma zwlaszcza ze wzgledu na ogranie.
Podobnie atak.

A jeśli chodzi o trenerów, to faktycznie, jak tu wspomniano, dobra jest metoda typerowa. Experci FSO są lepiej zorientowani od bóków a zatem można przyjąć, że trochę się znają.
I tak:
Zagraniczni:
ZKK 0 czyli przyszli na tym, na którym ich typowano
SBE +1 przyszli oczko wyżej
LGD -4
CLU -1
JWE +4
IOL +4
MBE 0
BBB 0

Suma +4
Średnia +1/2

Polscy
RRZ -2
PWA -3
CRA +1
ESZ -2
GKA +2
CBY -2
EKI +2
ACZ 0

Suma -4
Średnia -1/2
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

A propos Czarnych i ich nowych nabytkow. Lekcewazony przez niektorych Huber dzisiaj najlepiej blokujacym i serwujacym.
Je podtrzymuje, ze bedzie z niego niezly, wszechstronny srodkowy.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

kanimo pisze:A propos Czarnych i ich nowych nabytkow. Lekcewazony przez niektorych Huber dzisiaj najlepiej blokujacym i serwujacym.
Je podtrzymuje, ze bedzie z niego niezly, wszechstronny srodkowy.
Najlepszy moment aby się pokazać, mam nadzieję że ominą go perturbacje jakie miał Kuba Zwiech (choć liczę na angaż gdzies w +L dla niego)
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: estril1992 »

Kto się pokusi o 6 w nowym sezonie ?:D
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Ja trzymam kciuki i myślę, że szansa jest. Fornal bardzo dobrze pokazał się w meczach eliminacyjnych MŚ U21 2017 i był liderem zespołu.

Ciekaw jestem kto będzie ostatnim środkowym. Bardzo dobry deal z Bielogorie w sprawie Teromyenki. 2/3 kontraktu zawodnika pokrył zespół z Rosji. Logicznie więc stawiając sprawę, kontrakt jest prawdopodobnie jednoroczny. Mam nadzieję, że Dima będzie miał taki debiut jak jego imiennik swego czasu :D
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: krzysiu »

- Już w zeszłym roku rozmawialiśmy z Dimą, etatowym reprezentantem Ukrainy, bardzo dobrym zawodnikiem. Jest to wszechstronny siatkarz, mało jest takich środkowych, którzy potrafią blokować, atakować i zagrywać. Bardzo dobrze grał przeciwko ZAKSIE w Lidze Mistrzów, co wystawia mu pozytywną laurkę. Zawodnik w bardzo dobrym wieku jak na siatkarza, dlatego jeszcze dużo da z siebie drużynie - trener komentuje pozyskanie 29-latka.

Jednocześnie zdradza, na jakiej zasadzie Czarni porozumieli się z rosyjskim klubem. - Dima ma jeszcze dwuletni kontrakt w Biełgorodzie za trzy razy większe pieniądze, jakie u nas będzie zarabiał, ale klub z Rosji zgodził się pokryć właśnie tę różnicę, wynikającą z kontraktu, z racji tego, że mają limit obcokrajowców. Muszą mieć obcokrajowca na pozycji rozgrywającego, dlatego zwolniło się miejsce. Doszedłem z panem Szypulinem do porozumienia w tej kwestii. Nasza drużyna jest jeszcze młodsza niż rok temu, ale jeszcze bardziej zbilansowana, przez co zwiększy się rywalizacja - podkreśla Prygiel.

- Jestem bardzo zadowolony z drużyny, którą udało nam się zbudować. Jeszcze nie jest kompletna, ponieważ mamy 14 zawodników, w tym trzech libero, dwóch zostanie z nami po okresie przygotowawczym. Wszystko więc w rękach Kacpra Wasilewskiego i Piotrka Filipowicza - kontynuuje szkoleniowiec.

Nie wyklucza wzmocnienia składu doświadczonym środkowym z zagranicy, jak to miało miejsce przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017, gdy Wojskowych zasilił Emanuel Kohut. - Jeżeli trafi nam się jeszcze okazja, tak jak w zeszłym roku, że będzie wolny, ciekawy zawodnik na rynku, to prawdopodobnie z niej skorzystamy. Nie będziemy jednak nic robić na siłę - zaznacza.

Tu artykuł z SF i info o którym pisze Reunion
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: madlark »

Brawo Robert :D
+2
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

A propos Czarnych i ich nowych nabytkow. Lekcewazony przez niektorych Huber dzisiaj najlepiej blokujacym i serwujacym.
Je podtrzymuje, ze bedzie z niego niezly, wszechstronny srodkowy.
Chyba odnosisz się do moich słów, wyrażając wniosek, z którym w sumie się zgadzam i który nawet sam artykułowałem. Lekko dziwnie, ale chyba się przyzwyczaiłem. ;)
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: DeRosa »

No już sie nie obrązaj Stan Lee

<żółwik>
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: VernonRoche »

mmb pisze:Kto wie :D

Vincic/Droszyński > Tichacek/Kędzierski
Filip/Ziobrowski > Schops/Jarosz
Żaliński/Fornal > Rossard/Perin
Teremienko/? > Możdżonek/Lemański
Watten - Masłowski
.
To jakiś żart :) ?
mmb pisze:Żaliński/Fornal > Rossard/Perin
Grubo.
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

mmb pisze:Żaliński/Fornal > Rossard/Perin
Grubo.[/quote]

Tutaj jakieś grubej różnicy nie widziałem. Zarówno Rossard (który przez większość sezonu nie grał na przyjęciu) jak i Perrin mieli chwile słabości w grze i zdarzały się zmiany na pozycji przy kolejnych serwisach przyjmowanych w trybuny. Wypadałoby także wziąć pod uwagę różnice poziomów rozgrywających, a ci mają spory wpływ na ofensywną jakość swoich skrzydłowych. Śmiem powiedzieć, że w przyszłym sezonie pola do porównań będzie sporo bo cała czwórka będzie grała z Kędzierskim.

Jaki będzie efekt? Czas pokaże, o ile Kędzior wywalczy sobie miejsce w szóstce.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Aranger »

chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: chemical_brother »

VernonRoche pisze:
mmb pisze:Żaliński/Fornal > Rossard/Perin
Grubo.
No wiesz, 2 lata temu mieliśmy tu zawodników, którzy twierdzili, że Śliwka jest drugim najlepszym polskim przyjmującym lepszym od Kubiaka :)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, o 07:02 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. regulaminu forum
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Aranger pisze:Świetny wywiad z Droszyńskim --> http://siatka.org/pokaz/kamil-droszynsk ... e-krajowa/
Ciekawy...

Troche sledzilam tak ponad polowe sezonu, potem przestalam. Rzeczywiscie Kamil zdazyl w tej czesci sezonu rozegrac kilkanascie meczy w 6ce, czy to lekka konfabulacja? ;)
Utalentowany i ambitnya zawodnik, moze rzeczywiscie az za bardzo. Nie wiem, czy nie przecenia troche swoich mozliwosci. Oby nie.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: mmb »

chemical_brother pisze:No wiesz, 2 lata temu mieliśmy tu zawodników, którzy twierdzili, że Śliwka jest drugim najlepszym polskim przyjmującym lepszym od Kubiaka :)
Dżizas, dopiero teraz ogarnąłem :]
Ja tylko wymieniłem zawodników, bez oceniania, znak nierówności faktycznie niefortunnie użyty :D
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Murilo0 »

kanimo pisze: Utalentowany i ambitnya zawodnik, moze rzeczywiscie az za bardzo. Nie wiem, czy nie przecenia troche swoich mozliwosci. Oby nie.
Bardzo dobrze, że jest ambitny i mierzy wysoko, tylko tacy coś osiągają. Przede wszystkim widzi, że musi dużo trenować, że najlepsi nie rzucają piłek tylko na lewo i prawo oraz że trzeba ustalić sobie dobry styl życia by być gwiazdą. To już połowa sukcesu.
All work and no play makes Jack a dull boy...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

kanimo pisze: Troche sledzilam tak ponad polowe sezonu, potem przestalam. Rzeczywiscie Kamil zdazyl w tej czesci sezonu rozegrac kilkanascie meczy w 6ce, czy to lekka konfabulacja? ;)
A jak duża przesada pozwala jeszcze traktować konfabulację jako lekką? Jeżeli maksymalnie dwukrotna to jednak przekroczył limit. :D

Na 28 spotkań rozegranych w sezonie ligowym Droszyński wyszedł w ”6” swojej drużyny pięć razy, więc skoro dopiero od 11 występów można uznać, że "-naście" to brakowało mu jeszcze 6 spotkań. Choć z drugiej strony gdybyśmy zaliczyli sparingi i mecze towarzyskie Lindemans Aalst w okresie przygotowawczym to może faktycznie tych kilkanaście by się nawet uzbierało. :D

A tak całkiem serio, to niestety w lidze, czy w europejskich pucharach Kamil grał bardzo mało.. W większości spotkań Lindemans Aalst jego udział ograniczył się do krótkich jednej, lub dwóch zmian zadaniowych na zagrywkę. A i to też nie zawsze.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Wiem, przejrzalam staty po calosci, po zadaniu tego, raczej retorycznego pytania.
Jeszcze w PO raz rozegral 2 sety.

Dodatkowo to nie byly potegi ligi belgiskiej, zespoly przeciw ktorym wychodzil Kamil.
Zawodnik wspomina o byciu pierwszym i rownej pozycji z Vincicem, w takim tonie, jakby wlasnie tego oczekiwal.
Dlugie zeby jak na debiut w PL po rozegraniu 5 spotkan w Belgii. I uprawia propagande sukcesu.

Niby dobrze, ze ambitny. Gorzej jesli nie potrafi sie pogodzic, gdy sprawy nie od razu potocza sie po jego mysli.
A chyba mniej wiecej od tego zaczely sie problemy w Spale. Czekam na objawy dojrzalosci i odrobine dystansu do siebie.
Zeby znowu nie wpadl w rozogniony konflikt.
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: iti »

Ale o co chodzi? Nie ma w tym wywiadzie jakiejs pychy i buty. Po prostu ma nadzieje, ze dostanie szanse. Doskonale wiadomo, ze na rozegraniu obok formy musi byc tez zaufanie, nie tak jak w Rzeszowie za Kowala - jeden blad i kwadrat do konca meczu.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Szczerze to gdybym miał za rywala do szóstki Vincicia to też bym liczył, że go wygryzę. Przecież to nie De Cecco czy Arjona.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ldz »

a może to i dobrze? Jak tak patrzę na Wolańskiego, Janusza (no ten pograł trochę w Czewie) czy Bieńkowskiego to może potrzeba nam takiego gościa na sypie, który w końcu wygryzie swojego konkurenta. A Radom wydaje się być idealnym miejscem do stawiania na takiego młodziaka, bo jak mowa o tych wyżej wymienionych to wydaje mi się, że każdy z nich mógł trochę więcej pograć, tylko że trenerzy chyba się bali na nich stawiać. A szkoda.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: estril1992 »

Radom dla młodych zawodników to jest bardzo dobry klub , i przed wszystkim oprócz Wawy stawi na młodych.
keczemot
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2017, o 19:34
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: keczemot »

Kto powiedział, że rozegrał kilkanaście meczy? Nie widziałem nigdzie takiego stwierdzenia.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Jeśli spędzę więcej czasu na parkiecie, dopiero wtedy tak naprawdę będzie można oceniać mój poziom, bo po kilkunastu meczach w lidze belgijskiej, których zresztą nikt na żywo nie widział, trudno mieć jakiś obraz.
Co do Wolanskiego-raczej nie zaprezentowal sie jakos wybitnie. Chyba najslabiej z 3 wymienionych przez Idz.
Licze na to, ze Droszynski pokaze sie duzo, duzo lepiej.
Co do dojrzalosci i dystansu-moze za duzo oczekuje. Oby przyszlo z wiekiem.
mader5
Posty: 43
Rejestracja: 18 maja 2017, o 19:08
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: mader5 »

Todorov, o którym tutaj się wspominało w kontekście wzmocnienia zespołu z Radomia, przechodzi do Galatasaray.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: barti522 »

a są jakieś przecieki wgl w kontekście nowego środkowego? Zwiech ma pójść na wypożyczenie ?
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Póki co cisza a propo nowego środkowego. Wydaje mi się, że odejście Zwiecha na wypożyczenie jest zależne od okazji jaka może się trafić w trakcie trwania sezonu reprezentacyjnego.

Pierwsza liga wydaje się wzmacniać przed przyszłym sezonem. Prognoza awansu dała pozytywnego kopa co ambitniejszym drużynom.

Cały sezon Zwiecha w 1szej lidze lepiej mu zrobi niż ławka w Radomiu.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

David Smith zostanie w przyszłym sezonie kolegą klubowym Konarskiego i Kurka. Amerykański siatkarz sezon 2017/2018 spędzi w tureckim Ziraat Bankasi Ankara, gdzie na środku siatki zastąpi reprezentacyjnego kolegę i imiennika Davida Lee.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”