WKS Czarni Radom

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

Nie wiem, czy go nie doceniam, bo dawno go nie widziałem - na MEJ grał zupełnie przeciętnie, i to w drużynie o pewnym przyjęciu, gdzie Kochanowski zdobywał mnóstwo punktów, po roku miałby być gotowy do grania w szóstce zespołu środka tabeli Plusligi? Nie sądzę, ot co młody, w miarę zdolny ale bez szaleństw Polak na rezerwę.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: PvK »

drukjul pisze: A zakładając, że Czarni ściągną do siebie na przyszły sezon na atak Filipa, jednocześnie zatrzymując Ziobrowskiego, będziesz skłonny podtrzymać dalej swoją opinię, czy zmienisz ją wtedy o 180 stopni? Nie chwalmy więc może dnia przed zachodem słońca. ;)
Tomasz Kozlowski z MK Sport wspominal, ze szukaja dla Filipa klubu za granica
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

PvK pisze:
drukjul pisze: A zakładając, że Czarni ściągną do siebie na przyszły sezon na atak Filipa, jednocześnie zatrzymując Ziobrowskiego, będziesz skłonny podtrzymać dalej swoją opinię, czy zmienisz ją wtedy o 180 stopni? Nie chwalmy więc może dnia przed zachodem słońca. ;)
Tomasz Kozlowski z MK Sport wspominal, ze szukaja dla Filipa klubu za granica

O ile w przypadku atakującego jestem dość spokojny, bo Ziobrowski pokazał że grać na poziomie potrafi, o tyle w przypadku rozgrywającego czekam na jakieś przecieki. Widać było po tym sezonie, jak Bydgoszcz ze słabymi rozgrywającymi ledwo co uniknął gry w barażach. Moim zdaniem obsadzenie tej pozycji pokaże czy klub będzie w stanie zrobić krok do przodu i poprawić swoją pozycję w przyszłym sezonie.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Akurat na rozegraniu jak im się nie uda ściągnąć np. Komendy, co by do wizji pasował, to powinni sobie zakupić jakiegoś solidnego doświadczonego zawodnika z innego kraju. Budżet powinien pozwolić.
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Camillo Marcotti pisze:Akurat na rozegraniu jak im się nie uda ściągnąć np. Komendy, co by do wizji pasował, to powinni sobie zakupić jakiegoś solidnego doświadczonego zawodnika z innego kraju. Budżet powinien pozwolić.

Po cichu liczę, że może to być Komenda. W sumie już abstrahując od wyboru klubu, ubolewam że Pająk grzeje ławę w KK. On najbardziej by mi pasował do składu Czarnych na przyszły sezon.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Reunion pisze:
Camillo Marcotti pisze:Akurat na rozegraniu jak im się nie uda ściągnąć np. Komendy, co by do wizji pasował, to powinni sobie zakupić jakiegoś solidnego doświadczonego zawodnika z innego kraju. Budżet powinien pozwolić.

Po cichu liczę, że może to być Komenda. W sumie już abstrahując od wyboru klubu, ubolewam że Pająk grzeje ławę w KK. On najbardziej by mi pasował do składu Czarnych na przyszły sezon.
Pająk to człowiek bez ambicji. Całe życie siedział na ławce, jak już mu sezon wyszedł, to dalej poszedł na ławkę, "by coś wygrać". Szkoda, że woli wygrywać cudzymi rękami niż swoimi, ale każdy ma wybór swojej drogi.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

StanLee pisze:Nie wiem, czy go nie doceniam, bo dawno go nie widziałem - na MEJ grał zupełnie przeciętnie, i to w drużynie o pewnym przyjęciu, gdzie Kochanowski zdobywał mnóstwo punktów, po roku miałby być gotowy do grania w szóstce zespołu środka tabeli Plusligi? Nie sądzę, ot co młody, w miarę zdolny ale bez szaleństw Polak na rezerwę.
Akurat Kochanowski to jeden ze zdolniejszych mlodych siatkarzy od wielu lat, liczac wszystkie pozycje.
Dodatkowo Huber mlodszy. A wygryzl z 6ki starszego calkiem utalentowanego, tylko tez niskiego Wocha.
Atakuje i blokuje. Co chcesz wiecej na tej pozycji.

Z wychodzacego obecnie rocznika to jedyny siatkarz do wziecia, ktory moze pojawic sie na PL parkiecie (dol/srodek tabeli).
Ewentualnie Slawek Busch jako defensywny, raczej gdzies na dol tabeli i zadaniowe zmiany.
Domagala niepotrzebnie na ataku zmarnowal czas, reszta raczej rezerwy dolu, lepiej i Liga.
Z szansa rozwoju i powrotu wyzej dla Jaskuly i Szymanskiego.
Rybicki sie jakos malo rozwinal w Spale.
kibic1998
Posty: 27
Rejestracja: 3 gru 2014, o 16:45
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kibic1998 »

Rybicki to jest zmarnowany talent na rozegraniu i ktoś w Spale powinien ponieść za to konsekwencje,szczególnie że mamy problem z Polakiem na tej pozycji. Jak widać na układy nie ma rady
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Sorry ale widziales mecze, w ktorych sypal? To bylo naprawde bardzo slabe, sam zawodnik wygladal na kompletnie zgubionego.
W Spale to powinni sie zastanowic przed przestawieniem go na te pozycje.
Gral podobne balony co Stelmach i dodatkowo wybitnie niedokladnie, a wybory to byl chaos.

O zadnych ukladach mowy nie ma. Poszukiwali wtedy sypaka na sile.

Zreszta podobnie w mlodszych rocznikach, gdzie paru co lepszych rozgrywajacych odmowilo pojscia do Spaly.
kibic1998
Posty: 27
Rejestracja: 3 gru 2014, o 16:45
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kibic1998 »

Powiem tak, sorry a ktoś widział, przecież on zagrał może 5 setów w drugiej lidze w pierwszej klasie. W kadrze wychodził na podwyższenie, na zagrywkę albo atakujący.Jedyny turniej gdzie zagrał na rozegraniu to Włochy ( notabene najlepszy rozgrywający).Ja mówię ,że potencjał miał najlepszy od dziesięciolecia ( motoryka , szybkość, siła ,wytrzymałość, skoczność, a przede wszystkim palce i szybkość z jaką wypuszczał z nich piłkę).Chaos i zgubienie występuje w Spale ( te 5 setów w różnych szóstkach ).
kibic1998
Posty: 27
Rejestracja: 3 gru 2014, o 16:45
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kibic1998 »

Jak nie ma układów to dlaczego inni odmówili i dlaczego Rybicki powrócił do przyjęcia
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Bylo troche wiecej niz 5 setow.
I owszem ale byly dostepne streamy, nawet wtedy podawalam i pisalam komentarze odnosnie gry jego i Stelmacha w Spale 2.
Jak bardzo chcesz, to moge poszukac, choc nie dzisiaj, i Ci podeslac przez PW.
Jedyne, co pamietam-to nie bylo na YT.

A z tym zmarnowanym wielkim talentem to poleciales.

Do lasu nie kazdemu sie chce.
Moze kazus konfliktu Droszynskiego z 2 trenerami tez zniechecil ambitnych sypakow.
Ci co odmawiaja sa czasem ze sporych osrodkow, z tradycjami. Wiem, ze odmowil Prokopczuk ale w Mosie warunki do treningu i rozwoju sa niezle.
Juz napisalam, ze moim zdaniem obecny I sypacz byl jakis 4-5 na MPJ. A przeciez moga byc uzdolnieni gracze w slabszych druzynach, choc na tym poziomie to jednak wiekszosc sie wytransferowala.

Do przyjecia powrocil rowniez Stelmach. Obaj byli slabi, niewatpliwie slabsi od kolegow starszego rocznika (obaj sa chyba z uzupelniajacego?). Dla mnie nieporozumieniam bylo nie wziecie w ich roczniku sypacza i potem przestawienia.
Spala ma 3 druzyny, ktos tam musi grac. Zreszta podobnie bylo z atakujacymi. Nieskaczacy Stysiak i przestawienie Domagaly.

No to w nastepnym roczniku juz wzieli 2, a potem kolejnych 3.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2017, o 13:25 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

kanimo pisze:Akurat Kochanowski to jeden ze zdolniejszych mlodych siatkarzy od wielu lat, liczac wszystkie pozycje.
Dodatkowo Huber mlodszy. A wygryzl z 6ki starszego calkiem utalentowanego, tylko tez niskiego Wocha.
Atakuje i blokuje. Co chcesz wiecej na tej pozycji.
Trochę nie rozumiem jak się to ma do mojego posta.
kanimo

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanimo »

Jak ktos przegrywa w porownaniuz Kochanowskim, bedac dodtkowo od niego mlodszym, to jeszcze zaden dowod, ze jest slaby i brak mu talentu.
Ty piszac o slabym wystepie Hubera napisales jednoczesnie jak swietnie zaprezetowal sie Kuba.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

kanimo pisze:Jak ktos przegrywa w porownaniuz Kochanowskim, bedac dodtkowo od niego mlodszym, to jeszcze zaden dowod, ze jest slaby i brak mu talentu.
Ty piszac o slabym wystepie Hubera napisales jednoczesnie jak swietnie zaprezetowal sie Kuba.
@szatow porównał Hubera do Kochanowskiego i napisał, że jeżeli jego wejście do ligi będzie podobnie gładkie jak u Kochanowskiego, to Czarni będą mieli środkowego do szóstki. Ale dobrze wiesz, że obu nie można porównać, co sama zauważasz, czemu służyć miało przywołanie m.in. MEJ, gdzie Kochanowski wymiatał a Huber grał przeciętnie. I nie wiem o co chodzi z pisaniem, że zarzucam mu brak talentu - Huber to całkiem utalentowany, wysoki środkowy, jest szansa, że coś z niego będzie, ale mieliśmy w ostatnich latach sporo lepiej zapowiadających się środkowych, a Huber na poziomie międzynarodowym niczym się nie wyróżniał. Ciężko sobie wyobrazić żeby w wieku 19 lat miał być szóstkowym w niezłym zespole ligowym. Z czym tu się nie zgadzać?
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: szatow »

Toteż nikt(ja) nie mówi, że będzie czołowym środkowym ligi- jak Kochanowski, graczem chwalonym za właściwie każdy element siatkarskiego rzemiosła- jak Kochanowski i najmłodszym debiutantem z szansami na pierwszą reprezentacje od wielu lat- jak Kochanowski. Twierdzę tylko, że przy owej gładkości przejścia- czyli przy zachowaniu poziomu swojej gry, zaprezentowaniu swoich umiejętności i niespaleniu się-jak w przypadku Kochanowskiego- ma szansę grać w pierwszej szóstce Radomia, o ile nie cały sezon- bo pewnie będzie raz tak, raz tak(jak u Kochanowskiego)- to przynajmniej solidną jego część. I o ile paradoksalnie wątpliwym jest porównywać Kochanowskiego do kogokolwiek ; ), bo to wybitnie uzdolniony chłopak, to przecież nie o to się tutaj rozchodzi- lecz o realną ocenę obecnych umiejętności Hubera, które według mnie wystarczają na to co napisałem powyżej, według Stana- nie. Co więcej oceniam także wyżej jego potencjał. No i to tyle. Przecież każdy anioł nie zmieścił się na każdej szpilce nigdy..
kibic1998
Posty: 27
Rejestracja: 3 gru 2014, o 16:45
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kibic1998 »

Rybicki przyszedł do Spały jako 4 rozgrywający- będąc MVP OOM na przyjęciu (w roczniku wiodącym był Droszyński ,Stelmach, w trzeciej klasie Komenda) ,jak dobrze pamiętam drużyn było 2 ,więc nie miał szansy grania (nie będę wnikał czy było 5 czy 7 setów), Stelmach odszedł ze szkoły po drugiej klasie jako rozgrywający to Częstochowa go przestawiła na przyjęcie, trzecim w między czasie z rocznika 1997 który sieknął drzwiami był Gil, który już więcej nie dostał od " trenerów" powołania do kadry a na pewno wtedy był lepszy niż Rybicki, Kozub nie mówiąc o sypaczu z Wifamy. Domagała umówmy się na innej pozycji nie miał szans wyjazdu na imprezy międzynarodowe. Do lasu chciało by wielu ,ale tak jak pisałem wszyscy wiedzą o co chodzi i każdy udaje ,że nie wie o co chodzi.
Paveu19POL
Posty: 156
Rejestracja: 30 paź 2015, o 17:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Paveu19POL »

Watten zostaje. Niestety Smith i Kogut odchodzą.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Szkoda, myślałem że chociaż jeden z nich zostanie. Może zbierają kasę na sypacza z zagranicy. A wiadomo co z atakującym?? czy zobaczymy stranieri na młocie
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Ciekaw jestem kogo mogą za granicą znaleźć z rozgrywających. Mam nadzieje, że nie będzie to Falaschi. Widać było zjazd formy w GKsie. Nie wiem czy jest w stanie wrócić do poziomu gry w Gdańsku.

Co do atakującego to wybór jest trochę większy więc przekonamy się niedługo
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Jiroux »

Jak najbardziej jest
Miał w tym roku trochę prywatnych problemow które niestety mocno wpłynęły na jakość jego gry
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Jest to na pewno ciekawy zawodnik, w formie powiedziałbym że spokojnie ociera sie top 5. Widać po jego przykładzie że psychika jest bardzo ważna w szczególności w przypadku rozgrywającego. Wypada mu życzyć, żeby udało mu się ze wszystkim uporać.
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Czekam z niecierpliwością na info dot. rozegrania i ataku. Liczyłem po cichu na Komendę, ale GKS bardzo czujny na rynku. Ogólnie bardzo szybko ten sezon transferowy przebiega. Ciekawe co z Wachnikiem i Szalpukiem.

Wiese i Urbanowicz mieli roczne kontrakty??
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

REddy pisze:Czekam z niecierpliwością na info dot. rozegrania i ataku. Liczyłem po cichu na Komendę, ale GKS bardzo czujny na rynku. Ogólnie bardzo szybko ten sezon transferowy przebiega. Ciekawe co z Wachnikiem i Szalpukiem.

Wiese i Urbanowicz mieli roczne kontrakty??
Wiese podpisał 3-letni, Urbanowicz nie wiem, ale ma jeszcze ważny z tego co wyczytałem.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: maciek77 »

Na atak szukają pierwszego czy stawiają na Ziobrowskiego?
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

maciek77 pisze:Na atak szukają pierwszego czy stawiają na Ziobrowskiego?

Był artykuł o czarnych na głównej i była deklaracja, że szukaja zagranicznego rozgrywajacego, nie było wzmianki o atakujący m. Moim zdaniem nie ma na rynku polskim nikogo kto byłby znacznie lepszy od Kuby. Chociaż ciekaw jestem kogo uda im się zakontraktować. Zaryzykowali kiedyś z Bołądziem to mogą z Ziobrowskim może sie udać. Na siłę nie ma sensu nikogo pewnego sprowadzać. Rozegranie będzie kluczowym wyborem
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

A wiadomo gdzie uda się Filip?? mógłby być dobrym wzmocnieniem. Ciekawe co ze środkiem, na ten moment zostaliśmy z Ostrym i Zwiechem
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: maciek77 »

Jeszcze Huber.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Aranger »

Żaliński deklaruje na twitterze, że zagraniczni zastępcy zagranicznych środkowych z ubiegłego sezonu będą godni.
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Memo »

Paszyckiemu jak się odwidzi atak to może Radom na środek?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”