WKS Czarni Radom

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

Jeżeli chodzi o zagranicznych środkowych o których w tym roku plotkowano, że mają zagrać w Pluslice, to bułgarskie media jakiś miesiąc temu, choć nie wiem na jakiej podstawie twierdziły, że Teodor Todorow w następnym sezonie wybiera się grać właśnie do Polski.

Co ciekawe było to już po tym, jak Bułgar tuż po memoriale Wagnera w Krakowie, gdzie pokazał się z niezłej strony sam zadecydował, że musi podać się rehabilitacji, czy nawet małemu zabiegowi operacyjnemu i w związku z tym sam zrezygnował z występów w reprezentacji Bułgarii w tegorocznej LŚ. Pytanie jak ta jego rehabilitacja teraz przebiega, bo na pewno nikt bez wglądu w wyniki aktualnych badań tylko na słowo go nie zatrudni.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: FLPman »

drukjul pisze:Jeżeli chodzi o zagranicznych środkowych o których w tym roku plotkowano, że mają zagrać w Pluslice, to bułgarskie media jakiś miesiąc temu, choć nie wiem na jakiej podstawie twierdziły, że Teodor Todorow w następnym sezonie wybiera się grać właśnie do Polski.

Co ciekawe było to już po tym, jak Bułgar tuż po memoriale Wagnera w Krakowie, gdzie pokazał się z niezłej strony sam zadecydował, że musi podać się rehabilitacji, czy nawet małemu zabiegowi operacyjnemu i w związku z tym sam zrezygnował z występów w reprezentacji Bułgarii w tegorocznej LŚ. Pytanie jak ta jego rehabilitacja teraz przebiega, bo na pewno nikt bez wglądu w wyniki aktualnych badań tylko na słowo go nie zatrudni.
O Todorowie kilka tygodni temu jak już był po zabiegu czytałem na jednym z bułgarskich portali, że w tym roku już go na parkiecie nie zobaczymy i z tekstu wynikało raczej, że chodzi o rok kalendarzowy.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Todorov z Lugano żeby hitem był to niezbyt... Bardziej dla mnie w stosunku do Radomia hitem były Bontje czy jakiś Kohut.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: timshel »

drukjul pisze:Jeżeli chodzi o zagranicznych środkowych o których w tym roku plotkowano, że mają zagrać w Pluslice, to bułgarskie media jakiś miesiąc temu, choć nie wiem na jakiej podstawie twierdziły, że Teodor Todorow w następnym sezonie wybiera się grać właśnie do Polski.
Na takiej podstawie, że już przygotowana była wstępna umowa z Radomiem, ale na wieść o operacji do podpisania nie doszło. Bułgar będzie pauzował przez kilka miesięcy, na boisko wróci może w okolicach grudnia. Jeśli chodzi o dalszą część sezonu, mówi się o ewentualnej grze w Sofii, albo Montanie, ale to nie wiadomo jeszcze. Póki co musi dojść do siebie.
Learn to love the process.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: drukjul »

FLPman pisze:
O Todorowie kilka tygodni temu jak już był po zabiegu czytałem na jednym z bułgarskich portali, że w tym roku już go na parkiecie nie zobaczymy i z tekstu wynikało raczej, że chodzi o rok kalendarzowy.
timshel pisze: Bułgar będzie pauzował przez kilka miesięcy, na boisko wróci może w okolicach grudnia..

Rzeczywiście. Zajrzałem na stronę bułgarskiej federacji i wisi tam nawet oficjalna informacja sprzed 10 dni, a więc w miarę aktualna, że rehabilitacja Todorowa po zabiegu; zabiegi fizjoterapeutyczne oraz konsultacje ortopedyczne we Włoszech potrwają jeszcze 3-4 miesiące i że na 100% ma być gotowy do gry dopiero na początku grudnia. http://tiny.pl/g9g7r

Czyli pewnie można Bułgara na razie spokojnie skreślić, jako kandydata do gry w Pluslidze .

timshel pisze: Na takiej podstawie, że już przygotowana była wstępna umowa z Radomiem, ale na wieść o operacji do podpisania nie doszło. .
Przyznam się, że miałem wcześniej takie podejrzenia, że to właśnie Bułgar był tym uczciwym siatkarzem o którym Prygiel powiedział w wywiadzie:
Mieliśmy niedawno sytuację taką, że porozumieliśmy się z zawodnikiem, kontrakt miał zostać przez niego podpisany, a przydarzyła mu się kontuzja, przeszedł operację i będzie zmuszony pauzować. Gdybyśmy podali tę informację do mediów, po prostu wyszlibyśmy na ludzi niepoważnych. Siatkarz ten zachował się bardzo w porządku, bo powiedział, że nie podpisze kontraktu, nie będąc w pełni zdrowym

-> http://siatka.org/pokaz/robert-prygiel- ... -nie-stac/
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: timshel »

Wykopałam jeszcze artykuł, w którym główny zainteresowany wypowiada się na ten temat.
Prosz http://www.sportal.bg/news.php?news=608195
Learn to love the process.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Kto w tym sezonie ma być drugim trenerem w Radomiu? Bo gdzieś mi umknęło chyba.
Kiepski
Posty: 787
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kiepski »

W treningach Czarnych uczestniczy środkowy bloku rodem z Kuby - Fiel. Niestety Prygiel powiedział że jako gość i nie należy wiązać go z radomskim klubem. Ciekawe gdzie ten środkowy trafi. Ja chętnie zobaczyłbym go w Pluslidze
Kali BBTS
Posty: 455
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kali BBTS »

W Bielsku też już był. A ten sypacz Macias co z nim jeździ, może Bydgoszcz go przygarnie?
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Bydgoszcz ma już dwóch "rozgrywających" :)
REddy
Posty: 98
Rejestracja: 9 gru 2015, o 00:43
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: REddy »

Widzę że Czarni całkiem dobrze radzą sobie w przedsezonowych sparingach, to dobrze wróży przed rozpoczęciem sezonu.
Czy ma ktoś może bardziej szczegółowe info na temat gry poszczególnych zawodników? W szczególności jak sprawują się jankesi?
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Z tego co ja wyczytałem z opisów sparingów i parę filmików z FB naszego libero, to całkiem nieźle sobie radzi. Parę interwencji godnych poziomu IO.

Wydaje mi się, że największy nacisk będzie na poprawę bloku , mamy w końcu dwóch środkowych z prawdziwego zdarzenia.

Osobiście czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu.
Kiepski
Posty: 787
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kiepski »

Czarni wygrali, bo inaczej być nie mogło. Z Częstochową to prawie każdy może dopisać sobie 3 pkt. Każdy wywalczony punkt przez ten klub to wielka niespodzianka. Fajnie wprowadził się Fornal. Aby tak dalej. Czarni jak się zgrają, a młodzi pokażą potencjał mogą nie jednemu przeciwnikowi z górnej połówki tabeli napsuć krwi. W szczególności w swojej hali już nie raz pokazali lwi pazur.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: weary_skier »

Dużo zależy od tego jak jako pierwszy trener sprawdzi sie Prygiel. U mnie ma już małego plusika za wyjście Fornalem. Miejmy nadzieję, że to nie jednorazowy wyskok.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ursula127 »

chyba pierwszy wyskok to był jak wprowadził Radom do Plusligi.I pierwszy rok w Pluslidze.Nie zapominajmy że Radom rewelacją był już za Prygla ,a nie tylko za Lozano
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: weary_skier »

Czy ja wiem czy 7. i 9. miejsce można uznać za rewelację.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kiepski
Posty: 787
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Kiepski »

W pierwszym sezonie za Prygla Czarni naprawdę pykali fajnie. Play-offy do końca im nie wyszły, ale wrażenie ogólne zostawili dobre i nie jednemu przeciwnikowi napsuli krwi. Pomysł z Kooistrą na ataku wypalił. Zgadzam się natomiast że drugi sezon był natomiast mniej rewelacyjny.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: ursula127 »

weary_skier pisze:Czy ja wiem czy 7. i 9. miejsce można uznać za rewelację.
był moment gdy byli n a1 miejscu.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Didek »

A wtedy odpadli z Resovią w play off. Wstydu nie było.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: KChudz »

Mógłby ktoś uświadomić Klub Kibica z Radomia, że w Rzeszowie śpiewany jest hymn klubowy przed meczem. Kultura wymaga aby to uszanować, chociaż po ich wyglądzie nie posądzam ich o kulturę 8-)
Naparzanie w bęben = OK, ale tradycję przeciwnika trzeba uszanować - wtedy i Was uszanują.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1032
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: kanonier »

Co robili? Przecież to nie hymn Polski tylko rywala, a dodatkowo przerobiona pieśń ważna dla naszego kraju i tu jest brak szacunku
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: KChudz »

kanonier pisze:Co robili? Przecież to nie hymn Polski tylko rywala, a dodatkowo przerobiona pieśń ważna dla naszego kraju i tu jest brak szacunku
Jest to jednak hymn kibiców Resovii.
Właśnie szacunek do przeciwnika odróżnia nas od kibolstwa. Ale widzę że odbiję się jak od ABS :<
Ostatnio zmieniony 30 paź 2016, o 17:20 przez KChudz, łącznie zmieniany 1 raz.
Michi
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2008, o 11:46
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Michi »

sto procent racji dla kanoniera.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: weary_skier »

Nigdy jakoś mocno nie czułem emocjonalnego związania z hymnem kibiców Resovii, trochę się to zaczyna zmieniać po jego co raz bardzoekoficjalnym charakterze. Rozumiem też w.w argumenty. Niemniej jednak niezmiernie śmieszy mnie postępowanie na zasadzie: "to teraz na złość walniemy wam w bębęn. Macie za swoje." Na następny mecz proponuję zabrać trąby i granaty hukowe.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: StanLee »

To napiszcie coś więcej o hymnie może. Czego to przerobienie?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: pewniak »

Michi pisze:sto procent racji dla kanoniera.
To jest filozofia imigrantów. Przychodzą w gości i mają w dupie obowiązujące zasady i poszanowanie tradycji gospodarzy. Gratuluję podejścia.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: reeman »

StanLee pisze:To napiszcie coś więcej o hymnie może. Czego to przerobienie?
http://www.assecoresovia.pl/pl/strefa-kibica/spiewnik/
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Chal »

KChudz pisze: Kultura wymaga
vs
KChudz pisze:po ich wyglądzie nie posądzam ich
Umarłem.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: astronauta »

Stanę pośrodku: dla mnie przeróbka "Roty" na hymn klubu jest niesmaczna. Naparzanie w bęben podczas śpiewania tego hymnu również.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Michal5 »

Tyle, ze wiele klubów ma hymn w 'melodię' Roty. I mam tu na myśli kluby głównie piłkarskie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”