WKS Czarni Radom

Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Bezowy »

Może Żurek, jeżeli Reska zwiąże się z Wojtaszkiem?
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Panna
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2011, o 09:20
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Panna »

Wszystkim popadającym w euforię doradzam przypomnienie sobie sezonu 2001/2002. Sny o potędze odżywają.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Guilder »

Panna pisze:Wszystkim popadającym w euforię doradzam przypomnienie sobie sezonu 2001/2002. Sny o potędze odżywają.
Tylko czy przypadkiem upadek klubu nie wiązał się z długami spowodowanymi niewywiązaniem się sponsorów z umów "częstochowskich" (ustnych)? Jeśli klub ma się za profesjonalny, to takiego błędu powtórzyć po prostu im nie wolno.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: MaciejJoker »

Wow, świetny ruch Czarnych. Nasza liga zdecydowanie zwiększa swoją siłę, zaczynamy od trenerów. Wielcy trenerzy biorą średnie kluby, kto by o tym pomyśłał jeszcze kilka lat temu ? Lozano Radom (9 miejsce), Anastasi Gdańsk (poprzedni sezon zakończyli na 10 miejscu), Heynen (poprzedni sezon 9 miejsce), Santili przychodził kiedy Będzin był na 14 pozycji. Ta 4 to uznani szkoleniowcy, Gardiniego jeszcze za takiego nie uważam.
Co do transferów: Guma lub Kampa, wybrałbym Pawła; koniecznie nowy libero, Kowalski niech idzie do 1 ligi, może Żurek faktycznie. Potrzebny również nowy środkowy i przyjmujący. Atakujący OK. Będzie dobry zespół w Radomiu, serdecznie gratuluje Raula i czekam na nową hale :)
2012, 2013, 2015
Ron Swanson
Posty: 711
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Ron Swanson »

Brawo! Kapitalny ruch! Życzę Czarnym powtórzenia tegorocznych sukcesów Gdańska. Myślę, że powiększyło się nam właśnie grono zespołów walczących o medale :)
Edyta pisze:Ja tam nie włączam się w ten malkontencki ton polskich trenerów, że obcokrajowcy ich wypierają. Niech się uczą od najlepszych i tyle. Jakoś żadnego Polaka nie chce zatrudnić żaden klub poza Polską (poza nielicznymi przypadkami typu Rumunia, czy egzotyka). To chyba nie przypadek.

I dobrze, że Prygiel zostaje. Niech dojrzewa. Świder też powinien tak zrobić, ale wolał ciepłą posadkę.
Nic dodać, nic ująć :) Też nie mogę słuchać tych jęków naszych trenerów.
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dziq »

Na wczorajszym podsumowaniu sezonu prezydent zapowiedział sezon 2018/19 w nowej hali tak więc trzy sezony poczekamy i może wtedy atak na pierwszą 4
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: maniek009 »

Może Ruciak lub Lotman u nas zawitają :)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: hubert »

Brawo Czarni, brawo Mariusz Szyszko ! Jestem pewny, że Lozano zrobi to co Anastasi w Gdańsku: będziecie grać sporo lepiej niżby wynikało ze składu personalnego.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Skrzypek »

Panna pisze:Wszystkim popadającym w euforię doradzam przypomnienie sobie sezonu 2001/2002. Sny o potędze odżywają.
Z całym szacunkiem, trener nie gra...
Reunion
Posty: 101
Rejestracja: 14 paź 2014, o 17:58
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Reunion »

Spokojnie, moim zdaniem Stowarzyszenie Czarnych Radom ma bardziej długofalowe plany. Nic na szybko nie będzie robione, małymi kroczkami doczekamy się Czarnych w top Plusligi :D
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Słychać jakieś głosy w Radomiu odnośnie ataku? W sensie wraca z tułaczki Faryna i Bołądź jako pierwszy atakujący, czy będzie jakiś obcokrajowiec, jak w ostatnich dwóch sezonach?
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dziq »

podobno opcja zagraniczna
Basiaaa
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, o 19:36
Płeć: K

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Basiaaa »

przepraszam, że kompletnie z innej beczki, ale szukam osoby z RADOMIA albo okolic, którzy chcieliby zostać korespondentem w NiceSport.pl -------> http://nicesport.pl/siatkowka/189735/zo ... -siatkowka
wszystkich chętnych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej :)
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

http://www.radom.sport.pl/sport-radom/1 ... acego.html

Po co Radom szuka przyjmującego, jak mają Żalińskiego, Szalpuka, Wachnika i Grobelnego? Zważywszy na to, że Lozano opowiadał, że będzie chciał oprzeć drużynę na Kampie, Plińskim i Żalińskim, to jak ściągnie na przyjęcie jakiś zagraniczny wynalazek i posadzi na ławce Szalpuka to nie zdzierżę :x
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Koso »

Camillo Marcotti pisze:http://www.radom.sport.pl/sport-radom/1 ... acego.html

Po co Radom szuka przyjmującego, jak mają Żalińskiego, Szalpuka, Wachnika i Grobelnego? Zważywszy na to, że Lozano opowiadał, że będzie chciał oprzeć drużynę na Kampie, Plińskim i Żalińskim, to jak ściągnie na przyjęcie jakiś zagraniczny wynalazek i posadzi na ławce Szalpuka to nie zdzierżę :x
To Grobelny zostaje? Przecież parą Żaliński-Szalpuk to oni nie ogarną przyjęcia.
To, że Lozano chce oprzeć drużynę na Żalińskim to pierwszy raz słyszę. 8-)
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Koso pisze: To, że Lozano chce oprzeć drużynę na Żalińskim to pierwszy raz słyszę. 8-)
Raul Lozano pisze:Ten sukces daje świetny obraz wykonywanej pracy. Trzon drużyny mają stanowić Daniel, Wojtek i Lukas. Gdy dodamy do tego tych młodych mistrzów, to będzie to dobry skład. Praca z młodymi to nie jest praca dająca owoce od razu
Link do wywiadu: http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... m-w-polsce

Skoro mówi, że trzon mają stanowić Daniel, Wojtek i Lukas, no to po mojemu trzonu nie robi się na ławce :D

A Grobelny z tego co wiem ma ważny kontrakt w Radomiu i raczej się nigdzie nie wybiera.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Aranger »

Czarni nie mają wielkich możliwości finansowych, więc ktokolwiek by nie przyszedł, to obstawiam, że Szalpuk wywalczy sobie spokojnie miejsce w szóstce.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: PvK »

Aranger pisze:Czarni nie mają wielkich możliwości finansowych, więc ktokolwiek by nie przyszedł, to obstawiam, że Szalpuk wywalczy sobie spokojnie miejsce w szóstce.
A po 2 Zalinskiego juz zjada umiejetnosciami.
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: dziq »

Grobelny raczej nie załapie się do "czwórki " meczowej przyjmujących i może być wypożyczony , Szalpuk to pewniak do wyjściowego składu a o miejsce obok powalczy Żaliński z ewentualnie nowym przyjmującym z zagranicy ( zobaczymy jakiej klasy będzie to zawodnik )choć należy zaznaczyć , że Wojtek miał bardzo udany sezon i łatwo miejsca nie odda . Chyba dla kibiców Czarnych to dobra wiadomość bo zawsze lepiej mieć szerszą kadrę ( ewentualne kontuzje ) jak również mocniejszą . Nie zapominałbym jeszcze o Wachniku , którego może Lozano obudzi z zeszłorocznego letargu .
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: PvK »

http://m.radom.sport.pl/sport-radom/1,1 ... ujacy.html
Wyporzyczenie dobrze mu zrobi. Ktos zna jakies ploty o kogo moze chodzic? Mam nadzieje, ze o dobrego gracza w defensywie, bo przyjecia w linii Szalpuk Zalinski Kowalski trudno mi sobie wyobrazic.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Antonella Hard Core »

PvK pisze:http://m.radom.sport.pl/sport-radom/1,1 ... ujacy.html
Wyporzyczenie dobrze mu zrobi. Ktos zna jakies ploty o kogo moze chodzic? Mam nadzieje, ze o dobrego gracza w defensywie, bo przyjecia w linii Szalpuk Zalinski Kowalski trudno mi sobie wyobrazic.
Pojawiła sie informacja że Czarni negocjują z uczestnikiem niedawno zakończonego Pucharu Świata a to troche zawęża liste potencjalnych kandydatów. Myśle że bez chwili większego namysłu można odrzucić wszystkich przyjmujących reprezentacji Polski,Włoch,Rosji,USA i Iranu bo albo mają oni już w większości kontrakty albo wydają sie za wysoką półką finansową. Ewentualnie zostają więc przyjmujący reprezentacji Argentyny, Kanady, Australii, Wenezueli, Egiptu, Japonii i Tunezji ale raczej z tego grona trzeba wykluczyć Tunezje, Egipt i Wenezuele bo raczej żaden z przyjmujących tych kadr nie byłby jakimś znaczącym wzmocnieniem kadry Czarnych. Także nie sądze aby chodziło o Japończyka (bo o Y.Ishikawie to raczej można tylko pomarzyć)
więc wychodzi że najbardziej realnym kierunkiem jest Argentyna i Kanada lub Australia jeśli miałby to być zawodnik troche mniejszego kalibru. Nie jestem pewnien ale chyba wszyscy przyjmujący reprezentacji Kanady mają już podpisane kontrakty na przyszły sezon więc metodą eliminacji zostaje mi że do Radomia trafi któryś przyjmujący reprezentacji Argentyny ( C.Poglajen,L.Zornetta i E.Palacios ale nie mam pojęcia czy oni nie mają gdzieś podpisanych kontraktów) lub któryś z młodych Australijczyków.
A jeszcze wracając do tych mocnych reprezentacji to w składzie USA był J.Jablonsky który też nie wiem czy gdzieś podpisał kontrakt.
Napewno Czarnym by sie przydał jakiś zawodnik z pewnym przyjęciem do A.Szalpuka i W.Żalińskiego więc kierunek argentynski byłby zrozumiałym wyborem ale to wszystko to tylko moje domysły i co będzie sie okaże wkrótce.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Komunista »

Na pewno Lozano weźmie swojego rodaka.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: FLPman »

Zdaje się, że inicjały TS. To Siergiej Tietiuchin czy Taylor Sander? ;)
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: SerCos »

FLPman pisze:Zdaje się, że inicjały TS. To Siergiej Tietiuchin czy Taylor Sander? ;)
To w takim razie Tyler Sanders z Kanady ;)
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: FLPman »

Ale strzelasz czy jesteś pewny? Myślałem o nim tylko sądziłem, że szukają kogoś za Wachnika. Po co trzeci sypacz skoro jest Kampa i ogłosili w czerwcu Patryka Szczurka.
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: klouczers »

Ciekawe jakie były motywy wypożyczenia Wachnika.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: weary_skier »

klouczers pisze:Ciekawe jakie były motywy wypożyczenia Wachnika.
Jest słaby.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: klouczers »

weary_skier pisze:
klouczers pisze:Ciekawe jakie były motywy wypożyczenia Wachnika.
Jest słaby.
Radom to też nie Resovia albo Skra.
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: tclancy22 »

Zaskakujący ruch Radomia. Myślałem, że Wachnik rokuje bardzo dobrze. Rozumiem, że Czarni mają nagranego na jego miejsce kogoś dużo lepszego.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, o 15:12 przez tclancy22, łącznie zmieniany 1 raz.
Camillo Marcotti

Re: WKS Czarni Radom

Post autor: Camillo Marcotti »

Wachnik dwa sezony temu grał przecież dobrze. W poprzednim stracił miejsce na rzecz Żalińskiego, ale chyba przez to nie zapomniał jak się gra. Z drugiej strony to może lepiej niech gra w Belgii niż znowu miałby tu siedzieć. Widocznie Grobelny lepiej znosi ławkę i woleli wypożyczyć Wachnika, bo nie powiedziałbym, żeby Grobelny był lepszym zawodnikiem.

Zresztą o kolejnym przyjmującym się mówiło już od jakiegoś czasu i że będzie wypożyczenie jednego z graczy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”