MKS Banimex Będzin

timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: timshel »

SerCos pisze:Będzin w tym sezonie mniej nietypowo
Jestem rozczarowana. Z tygrysem na piersi mogliby stanąć w szranki z nowym klubem F.Tillego o tytuł najbardziej odjechanej koszulki sezonu. A tak, to odpadają w przedbiegach :D
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Koso »

Nie wiem czy było, ale gdzieś mi się w oczy rzuciło, że Peacocka nie będzie w Będzinie. W jego miejsce Lipiński.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Asta »

Koso pisze:Nie wiem czy było, ale gdzieś mi się w oczy rzuciło, że Peacocka nie będzie w Będzinie. W jego miejsce Lipiński.
Będzie, Lipiński kontrakt ma do końca tego roku. Podpisał na czas leczenia i aklimatyzacji australijskiego rozgrywającego.
http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/55 ... -ie-bedzin
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Koso »

Asta pisze:
Koso pisze:Nie wiem czy było, ale gdzieś mi się w oczy rzuciło, że Peacocka nie będzie w Będzinie. W jego miejsce Lipiński.
Będzie, Lipiński kontrakt ma do końca tego roku. Podpisał na czas leczenia i aklimatyzacji australijskiego rozgrywającego.
http://reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/siatkowka/55 ... -ie-bedzin
Aha. To i tak Australijczyk za dużo nie pogra.
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

Peacock przy Lipińskim będzie pewnie drugim, prędzej bym się spodziewał rozwiązania Oczki niż wygonienie Lipińskiego pod koniec roku.
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

http://mksbedzin.pl/plus-liga/plusliga- ... s-u-bedzin

Nie spodziewałem się w Będzinie nowego trenera, czyżby liczyli, że będzie jak rok temu? Niemniej mam nadzieję, że na przyszły sezon zostanie już ta para teraz stworzona - De Rocco i Wasilkowski. Będą znać zawodników, ligę, będą mogli zbudować coś ciekawszego niż to co mamy ;)
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: hunter »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 cze 2016, o 09:41 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: czytaj, pisz, dużo czytaj, korzystaj ze słownika, ćwicz...
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: MKS Będzin

Post autor: Papilot »

Sezon 2016/2017 - nie wygląda to źle, zwłaszcza Roberts i Potera. Dziwi mnie odejście Sandersa, tym bardziej, że miał wazny kontrakt, ale jeśli chciał, no to pewnie zatrzymanie go na siłę niewiele by dało.

Jakub Peszko, Mateusz Piotrowski, Paweł Stysiał
Przybyli:
Krzysztof Rejno (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Michał Potera (Indykpol AZS Olsztyn), Nathan Roberts (VBC Mondovi – Włochy), Artur Ratajczak (Lotos Trefl Gdańsk)

Ubyli:
Jakub Oczko (?), Michał Żuk (?), Mariusz Gaca (?), Sebastian Warda (?), Bartosz Kaczmarek (?), Tyler James Sanders (Arkas Spor Izmir – Turcja), Michał Kamiński (?), Maciej Pawliński (?), Tijmen Laane (?), Viacheslav Batchkala (?)
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Papilot »

Rafael Rodrigues de Araújo w Będzinie. Brzmi dobrze.
http://mksbedzin.pl/plus-liga/plusliga- ... mks-bedzin
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

Zaczyna ten skład Będzina wyglądać całkiem przystępnie. Jeszcze jakiś ciekawy rozgrywający, limity pozwalają poszukać za granicą, no i jest spora szansa, że Będzin przestanie się w końcu tułać po ostatnim/przedostatnim miejscu 90% sezonu.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: orw3ll »

No to w końcu Będzin przestanie być czerwoną latarnią Plusligi, wszystko wskazuje że jego miejsce zajmie Częstochowa lub Kielce.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: weary_skier »

orw3ll pisze:No to w końcu Będzin przestanie być czerwoną latarnią Plusligi, wszystko wskazuje że jego miejsce zajmie Częstochowa lub Kielce.
Hola, hola. Póki co brakuje Będzinowi trzonu drużyny w postaci przyjęcia i rozgerania a z jednej strony zagraniczni siatkarze rokują za to brygada RR na środku to poziom mocno latarniany.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Guilder »

Jeśli ten Brazylijczyk zaadaptuje się bardziej jak Fonteles czy Marcelo niż Loh, to wystarczy rozgrywający umiejący poprawnie i w miarę dokładnie wystawić do skrzydła (taki Pilarz na przykład) i można brykać, dobijając poziomem mniej więcej do tegorocznej Bydgoszczy czy Olsztyna.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

Peszko kończył sezon w szóstce i całkiem sobie radził, więc możliwe, że postawią na parę Roberts - Peszko. Może furory nie zrobią taką parą, ale jak Kielce znowu zaczną wykopywać Witiuki, Częstchowa kupi co zostanie, Bielsko ściągnie następnego Wikę, no to od kilku drużyn i tak będą wyglądać lepiej. A przecież nie jest powiedziane, że jeszcze ktoś nie przyjdzie, nawet w Polsce jest kilku zawodników, którzy dla Będzina byliby sporym wzmocnieniem.

A co do środka, to może Ratajczak i Rejno jakimiś gwiazdami nie są, ale jak dla mnie przeskok z Wardy i Gacy to i tak jest ogromny do przodu.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Michal5 »

Były głosy o Kozubie w Będzinie, nie wiem na ile to wypali.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

MKS Będzin skompletował skład, ale jeszcze nie podano kto w Będzinie zagra.
W składzie MKS-u znalazło się miejsce dla dziesięciu Polaków, z których trzech reprezentowało będziński zespół w poprzednim sezonie, i czterech obcokrajowców. W przyszłym sezonie średnia wieku w naszej drużynie wyniesie 23 lata, średnia wzrostu blisko 198 cm, natomiast średnia waga niecałe 88 kilogramów. Uśredniony zasięg w ataku będzie wynosił 350, a w bloku 330 cm.

Czterech naszych zawodników preferuje zagrywkę typu float. Pozostali zagrywają z wyskoku. – Rozważaliśmy każdą pozycję bardzo starannie i uważnie wybieraliśmy zawodników, którzy według nas są w stanie pomóc w rozwoju klubu – stwierdził Stelio DeRocco, trener MKS-u (pełne podsumowanie minionego sezonu i okresu transferowego przez naszego szkoleniowca opublikujemy niebawem).
http://mksbedzin.pl/plus-liga/plusliga- ... drze-mks-u
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: madlark »

Uśredniony zasięg w ataku będzie wynosił 350, a w bloku 330 cm.
Ciekawe cyferki
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

Czyli będzie jeszcze dwóch nowych zagranicznych. Obstawiam że jeden na pierwszego rozgrywającego, a drugi to pewnie przyjmujący albo też rozgrywający.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: drukjul »

madlark pisze:
Uśredniony zasięg w ataku będzie wynosił 350, a w bloku 330 cm.
Ciekawe cyferki
Swoją drogą to interesujące, czy to średnia arytmetyczna uwzględniająca także obu libero, mediana, czy dominanta. :D
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: ldz »

nie wiem, w który temat to włożyć, ale nawet Będzin ma lepszy marketing niż Bielsko-Biała. Jak z "niczego" przyciągnąć uwagę - no właśnie w taki sposób ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

Oskar Wojtaszkiewicz nowym rozgrywającym MKS-u w . . . Młodej Lidze :D

Trzeba przyznać, że ciekawy zabieg marketingowy. Ogłaszają informację o skompletowaniu składu i gdy wszyscy spodziewają się informacji o graczach podstawowego składu ogłaszają rozgrywającego w Młodej Lidze.
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

No i o klubie się mówi, promuje się. Z klubów z dołu Będzin w tym okienku działa najciekawiej. Nie tylko jeśli chodzi o ruchy, ale właśnie o marketing. Chyba kogoś sobie do tego zatrudnili, bo rok temu z tego co pamiętam to walnęli jeden news ze składem i tyle. Albo może to już dwa lata temu było?
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

Potwierdziły się plotki. Łukasz Kozub w Będzinie na zasadzie wypożyczenia.

http://mksbedzin.pl/plus-liga/plusliga- ... w-bedzinie
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: weary_skier »

Mając już kilku zawodników i znając ich parametry możemy zrobić, którtką listę potencjalnych skrzydłowych.
Po dokonaniu obliczeń wychodzi mi, że szukamy skrzydłowych o zasięgu 350 cm w ataku i 330 cm w bloku. Any ideas?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

Naprawdę coraz fajniej wygląda ta nowa ekipa w Będzinie. Zamiast jakichś Oczek na ławce nie wiadomo po co będzie młody, perspektywiczny chłopak. Oby mu kogoś ciekawego do pary ściągnęli.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

Dawid Woch nowym środkowym MKS-u Będzin.

http://mksbedzin.pl/plus-liga/plusliga-7
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: krzysiu »

Bardzo mi się podoba ta kadra Będzina - ciekawa, również młoda - takich drużyn nam trzeba ,,choćby na papierze"
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Kiepski »

Mnie transferami Będzin bardzo pozytywnie zaskakuje. A to jeszcze nie wszystkie transfery MKS-u. Trenera mają też w miarę dobrego, teraz odpowiednio niech to poukłada i zobaczymy.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: orw3ll »

Na tą chwilę Będzin wygląda dużo lepiej od takiej Bydgoszczy.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Papilot »

Lepiej od Bydgoszczy, od BBTSu, Effectora, Częstochowy... Niezły skład na połowę tabeli.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”