MKS Banimex Będzin

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: StanLee »

Gra to co na kadrze plus serwuje z wyskoku. Ale tu bardziej o Żaczkę chodzi.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: serBalonSwann »

To mozliwe zeby zagrałą w Chemiku? :O
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: StanLee »

Po prostu ma ofertę, przekonamy się. Juantorena też miał ofertę z Polski... Ale to jednak poważniejsze.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: biker74 »

Roberto Santilli w przyszłym sezonie nie będzie trenerem Banimeksu.
Ponadto klub opuszczą siatkarze: Adrian Hunek, Grzegorz Wójtowicz, Mikołaj Sarnecki i Tomasz Tomczyk.

http://katowickisport.pl/roberto-santil ... 12673.html
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: madlark »

Słabo
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: krzysiu »

Mark Lebedev jest podobno brany pod uwagę jako trener Będzina - przynajmniej taka opcja była kilka tygodniu temu :)
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

krzysiu pisze:Mark Lebedev jest podobno brany pod uwagę jako trener Będzina - przynajmniej taka opcja była kilka tygodniu temu :)
To byłby dobry pomysł - całkiem dobry trener, poza tym zna dobrze ligę niemiecką, z której można wyciągnąć kilku ciekawych zawodników do takiej drużyny jak Będzin.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Mateusz1993 »

Gdy zobaczyłem info o odejściach z Będzina, to jeśli chodzi o zawodników nie wzbudziło to we mnie żadnych emocji...
I tylko Santillego żal. Szkoda, że nie udało się dojść władzom Banimexu z Włochem do porozumienia i tym samym pozostawienia go na stanowisku. Pewnie w jakiś sposób, dzięki pracy w Będzinie, dostrzegli go w Federacji Australii i zatrudnili na selekcjonera (notabene myślę, że dobry ruch). Ale wrócę do tematu. Jeśli miałby przyjść Lebedew, to myślę, że ze strony Będzinian byłby to dobry ruch, na pewno dobry fachowiec, co pokazał, prowadząc zespół z Berlina. Tak sobie myślę, bo bodaj trener Daszkiewicz (mam nadzieję, że nic mi się nie pomieszało), mówił, że Kielce mają budżet dwukrotnie od Będzina niższy, fakt pewnie to nie są kokosy, ale myślę, że za to dałoby się zbudować lepszy zespół niż w tym roku. A do wymiany pewnie będzie sporo.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: krzysiu »

Lebedev jednak chyba do tego Jastrzębia się wybierze
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Mateusz1993 »

krzysiu pisze:Lebedev jednak chyba do tego Jastrzębia się wybierze
Z perspektywy Będzina na pewno szkoda by było. Nie mniej myślę, że po utracie Santilliego, to powinien być w MKS-ie pierwszy transfer. Trener, aby było wiadomo kto będzie tym trenerem, by w miarę możliwości finansowych mógł dobierać skład.
Mam przede wszystkim dużą nadzieję, że odejdą od składu zbudowanego z samych Polaków (nie oszukujmy się dość przeciętnych), a sugerować się będą umiejętnościami, potencjałem, a nie narodowością.
Można się domyślić, że będą jakieś zmiany na: ataku, przyjęciu, przy odejściu Milczarka pewno i libero by był potrzebny, do tego nie wiadomo co z rozgrywającymi i może ktoś nowy na środek. W każdym razie Będzin raczej powinno czekać przemeblowanie.
Tak sobie myślałem, bo fajnie jakby Brdjović w Pluslidze został i tak sobie szukałem gdzie mógłby trafić i dla Będzina to na pewno byłaby ciekawa opcja, która z czasem mogłaby wypalić bardziej niż się spodziewano. Bo wiadomo, że niezłe warunki fizyczne, rozgrywać potrafi, a gdyby tak na kadrze dostał nadspodziewanie sporo szans (czego bym wcale nie wykluczał) to okazałby się taki transfer strzałem w 10-tke.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: krzysiu »

Brdjovic powiedział,że w Polsce nie zagra w następnym roku
Zwiazek Radziecki
Posty: 29
Rejestracja: 9 maja 2015, o 08:46
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Zwiazek Radziecki »

Banimex mam nadzieje ze sie wzmocni bo troche osmieszają lige mistrzow swaita
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Koso »

Michał Kaczmarczyk
‏@KaczmarSF
Ważna informacja: Banimex w przyszłym sezonie wycofa swoje wsparcie zarówno w siatkówce kobiet, jak i mężczyzn #MKSMOS
???

Liga niby zamknięta i będzie bajlando. No chyba, że się wymienią z Camperem i sobie Janek Such zagra w PLS'ie :]
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: MaciejJoker »

Zwiazek Radziecki pisze:Banimex mam nadzieje ze sie wzmocni bo troche osmieszają lige mistrzow swaita
Ośmiesza sie AZS Częstochowa. Cieżkie początki klubu, który zagrał pierwszy sezon w historii w najwyższej klasie rozgrywkowej. Niech szukają zawodników za granicą. Z tego składu mogliby zostać Kowalski, Oczko, Pawliński, Hebda (odchodzi), któryś ze środkowych.
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1040
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: hunter »

Koso pisze:
Michał Kaczmarczyk
‏@KaczmarSF
Ważna informacja: Banimex w przyszłym sezonie wycofa swoje wsparcie zarówno w siatkówce kobiet, jak i mężczyzn #MKSMOS
???

Liga niby zamknięta i będzie bajlando. No chyba, że się wymienią z Camperem i sobie Janek Such zagra w PLS'ie :]
Such to chyba do Lwowa wyjeżdża.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

Koso pisze:
Michał Kaczmarczyk
‏@KaczmarSF
Ważna informacja: Banimex w przyszłym sezonie wycofa swoje wsparcie zarówno w siatkówce kobiet, jak i mężczyzn #MKSMOS
???

Liga niby zamknięta i będzie bajlando. No chyba, że się wymienią z Camperem i sobie Janek Such zagra w PLS'ie :]
Jeszcze nic nie wiadomo.

Prezes Dąbrowy coś chlapnął, a Banimex nie rozmawiał jeszcze z klubami. Prezydent Będzina też jeszcze nic nie wie. Dąbrowę może zostawią, ale firma ma siedzibę w Będzinie i prezes firmy pomagał w zeszłym roku we wprowadzeniu Będzina do Plusligi, więc tak łatwo sobie nie pójdą ;)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Mateusz1993 »

Trochę tu nic się nie dzieje. A jest nowy trener, jest i pierwszy transfer do klubu.
MaciejJoker pisze: Tomasz Wasilkowski trenerem Będzina :P Coś mi tu pachnie typem Piotra Makowskiego, też przychodził od kobiet. Życzę powodzenia, młody, pewnie ambitny trener ale może skończyć się jak z Dacewiczem, którego uważam za dobrego szkoleniowca. Gaca przedłużył, Milczarek odchodzi (Skra pewnie), zastąpi go Bartosz Kaczmarek, który poprzedni sezon grał w Kielcach. Z drużyny odchodzą obaj atakujący (Sarnecki i Tomczyk) i lider Hebda, ciekawe kto ich zastąpi..
Miałem wspominać o Wasilkowskim. Ale już kolega napisał, więc można się odnieść.
Na pewno największą stratą dla MKS-u jest to, że w klubie nie pozostał Santilli, bo jeśli chodzi o zawodników, to ja tu strat nie widzę. No, ale wróćmy do nowego trenera. Ciekaw jestem ile w plotce o Lebedewie było prawdy, bo to byłby na pewno ciekawy ruch, nie mniej fajnie jakby do Plusligi przyszedł pracować, (JW?). Ale wróćmy do Będzina.
Wasilkowski ostatnio pracował z kobietami to fakt. (jak sobie radził, nie wiem, bo i nie wiem co się dzieje w siatkówce kobiecej).
Ale nowy trener, pracował już kiedyś z męskim ekipami kilka lat temu. A co warto podkreślić, bo może nie wszyscy wiedzą, jest to jeden z tych trenerów, którzy na prawdę sporo się uczą, szkolą, jeżdżą po świecie (np. USA), więc osobiście jestem ciekaw jak sobie Wasilkowski poradzi i w żadnym wypadku go nie skreślam i jestem ciekaw jak zdobytą widzę wykorzysta w prowadzeniu Banimexu. Ale na pewno działacze muszą mu pomóc tzn. zbudować jakiś w miarę solidny skład i sugerować się potencjałem i umiejętnościami, a nie paszportami. Kto wie, może podczas wizyt w USA wypatrzył jakichś ciekawych zawodników. Więc liczę, że jakieś ciekawe ruchy będą. Można szukać w Krispol I lidze, bo tam też są fajni, zdolni Polacy i to może być jedno z miejsc poszukiwań. A, że zawodników potrzeba sporo, to powinno być ciekawie.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: MaciejJoker »

Ile on ma lat ?
Nie będzie to najmłodszy trener w PlusLidze ?
2012, 2013, 2015
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Mateusz1993 »

MaciejJoker pisze:Ile on ma lat ?
Nie będzie to najmłodszy trener w PlusLidze ?
On jest po 30-tce dopiero. Koło 80 rocznik, jeśli dobrze kojarzę. Może i najmłodszy, ale jeśli zarząd nie spartoli okresu transferowego, to ciekaw jestem warsztatu Wasilkowskiego i jak Będzin będzie się prezentował pod jego sterami.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: MaciejJoker »

To chyba najmłodszy trener w Plus Lidze ever
2012, 2013, 2015
eleles
Posty: 205
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 13:56
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: eleles »

Tym większe brawa dla niego i trzymam kciuki
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: PvK »

Mlodszy od Bakiewicza?
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: timshel »

MaciejJoker pisze:Ile on ma lat ?
Nie będzie to najmłodszy trener w PlusLidze ?
Tomasz Wasilkowski, ur. w Sosnowcu, 20.07.1983r.
Mateusz1993 pisze:A co warto podkreślić, bo może nie wszyscy wiedzą, jest to jeden z tych trenerów, którzy na prawdę sporo się uczą, szkolą, jeżdżą po świecie (np. USA), więc osobiście jestem ciekaw jak sobie Wasilkowski poradzi i w żadnym wypadku go nie skreślam i jestem ciekaw jak zdobytą widzę wykorzysta w prowadzeniu Banimexu.
To prawda, Młody praktycznie każde wakacje wykorzystywał na podpatrywanie uznanych trenerów. Ma też za sobą szkolenie we Francji.
Learn to love the process.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Kolcz_ps »

Na to wychodzi że będzie najmłodszy:
- Wasilkowski - 32 lata
- Bąkiewicz - 33
- Panas - 34
- Dacewicz - 35
- Świderski - 35
- Kowal - 36
- Bednaruk - 36
- Sordyl - 39

Chyba wszyscy zaczynający poniżej 40 roku wciągu ostatnich 10 lat.
Camillo Marcotti

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Camillo Marcotti »

Kolcz_ps pisze:Na to wychodzi że będzie najmłodszy:
- Wasilkowski - 32 lata
- Bąkiewicz - 33
- Panas - 34
- Dacewicz - 35
- Świderski - 35
- Kowal - 36
- Bednaruk - 36
- Sordyl - 39

Chyba wszyscy zaczynający poniżej 40 roku wciągu ostatnich 10 lat.
Licząc takie krótsze czasy niż cały sezon, to z tego co pamiętam w którymś momencie Robert Strzałkowski był jedynką w Warszawie (ur. 1985, a to było chyba po ś.p. Kowalczyku).
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Artek »

Będzin bez Banimexu w nowym sezonie.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: Papilot »

Kurcze, strasznie słabo to wygląda...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: madlark »

Tijmen Laane
moim największym marzeniem, niezwiązanym ze sportem, jest to, aby na świecie panował pokój
:D
p.s. Po takiej deklaracji raczej nie otrzyma propozycji z Rosji ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: sb.slav »

Jak na wyborach Miss.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: MKS Banimex Będzin

Post autor: SerCos »

Będzin w tym sezonie mniej nietypowo

Obrazek

Podsumowanie sparingów MKS-u:

12.09 – MKS Będzin – Lokomotiv Charków 1:3 (Gliwice)
13.09 – MKS Będzin – Czarni Katowice 3:2 (Będzin)
18.09 – MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (Będzin)
19.09 – BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin 3:1 (Bielsko-Biała)
25.09 – MKS Będzin – BBTS Bielsko-Biała 2:2 (Zawiercie)
27.09 – Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin 3:1 (Zawiercie)
03.10 – MKS Będzin – Katar 1:3 (Szczyrk)
04.10 – MKS Będzin – Katar 3:2 (Szczyrk)
09.10 – MKS Będzin – AZS Częstochowa 3:1 (Sosnowiec)
16.10 – AZS Częstochowa – MKS Będzin 3:2 (Olsztyn k. Częstochowy)
17.10 – Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin 4:0 (Jastrzębie-Zdrój)

za http://mksbedzin.pl/
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”