Skra Bełchatów

iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: iti »

Didek pisze:Skra pokonała Lube. Będzie powód do dumy jak Lube wygra Ligę Mistrzów. Jak w zeszłym sezonie z wygrania w Kazaniu. Jak pamiętam, to kolejny mecz kiedy Skra wygrywa, przeciwko zespołowi, który ugrał co potrzebował.
Czyli rok temu w Kazaniu wygrali kiedy juz odpadli?
Moze podasz te wczesniejsze mecze kiedy Skra wygrywa z zespolem, ktory ugral co potrzebowal?
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Didek »

Resovia i Puchar Polski z Game Over.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

W Kazaniu jakos wygrali. Cóż jest teza jest i potwierdzenie się znajdzie.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Didek »

Z Kazaniem bardziej chodziło mi o to co się później działo. Wielki sukces jak ta wygrana a później odpadnięcie. Parę miesięcy później w podsumowaniu sezonu siatkarskiego w Polsacie była to informacja ważniejsza niż samo Final Four.

Na te pojedynki powinno patrzeć się jako całość. Bo nawet najwspanialsza wygrana nic nie znaczy jak się później odpadnie.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Michal5 »

O to mi chodziło.
ldz pisze:Oj dajcie spokój, to wszystko dla głównych sponsorów poza PGE, czyli te wszystkie kibicki z fejsbuka. Naprawdę, przerabiamy to co roku, dajcie spokój.
Ok, tylko tak naprawdę głównie pod takie osoby kierowane są takie posty. Z kibiców odliczmy ludzi z tego forum, część kibiców z hali i popatrzmy na wiedzę na temat siatkówki takiego przeciętnego "Janusza", który czasem przejdzie się na mecz czy obejrzy w telewizji, a z zespołu kojarzy Wlazłego. Będzie to spora większość ludzi kibicujących Skrze. Podłapie to jedna osoba, druga, jakoś pójdzie i mamy ogłoszony jakiś mini sukces. Dajmy na to, że Lube wygra do końca wszystko i zgarnie LM. Po finale pojawi się powiedzmy informacja, że Lube przegrało w całej lidze mistrzów tylko dwa mecze, w tym jako jedyni zostali pokonani na własnym boisku przez Skrę Bełchatów. Możecie się śmiać, ale sam wiem z doświadczenia jak to buduje pojęcie o siatkówce wśród wielu osób czy z czego oni kojarzą dany klub.
Czasem sobie zajrzę po jakiejś porażce na profil Skry i po 90% postów stwierdzam, że Skra dobrze wie co robi dodając różne posty.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Guilder »

ciorny17 pisze:Szczerze to wolę rozgrywających pokroju Zagumnego, rozgrywających-rozgrywających, co w polu nic nie wyciągną, serią zagrywek nie ściągną z boiska przyjmujących, nie są gigantami bloku. Dlaczego?
Kiepski przykład wybrałeś, bo Zagumny w bloku grał bardzo dobrze, a w obronie był wśród zawodników na swojej pozycji klasą światową, zwłaszcza gdy uwzględnimy jego wzrost. Zagrywkę miał faktycznie mało efektowną.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ursula127 »

Guilder pisze:
ciorny17 pisze:Szczerze to wolę rozgrywających pokroju Zagumnego, rozgrywających-rozgrywających, co w polu nic nie wyciągną, serią zagrywek nie ściągną z boiska przyjmujących, nie są gigantami bloku. Dlaczego?
Kiepski przykład wybrałeś, bo Zagumny w bloku grał bardzo dobrze, a w obronie był wśród zawodników na swojej pozycji klasą światową, zwłaszcza gdy uwzględnimy jego wzrost. Zagrywkę miał faktycznie mało efektowną.
po tej mało efektownej ,balonikowatej,łatwo przyjętej zagrywce jego zespół zdobywał zaskakująco dużo punktów
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Noworoczny »

Guilder pisze:
ciorny17 pisze:Szczerze to wolę rozgrywających pokroju Zagumnego, rozgrywających-rozgrywających, co w polu nic nie wyciągną, serią zagrywek nie ściągną z boiska przyjmujących, nie są gigantami bloku. Dlaczego?
Kiepski przykład wybrałeś, bo Zagumny w bloku grał bardzo dobrze, a w obronie był wśród zawodników na swojej pozycji klasą światową, zwłaszcza gdy uwzględnimy jego wzrost. Zagrywkę miał faktycznie mało efektowną.
Nie no, jako swegoczasowy wielki idol Zagumnego sprawdzałem staty z imprez mistrzowskich w bloku i obronie - chciałem komuś udowodnić, że był świetny. Poza jedną imprezą szału nie było. Za to faktycznie przy jego zagrywce Polska miała sporo breaków. Po części to zapewne zasługa samej zagrywki a po drugiej części pewnie jego absencji w bloku.
Trzeci koment najlepszy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

William i Bruno to też ci atletyczni rozgrywający? :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Didek pisze:Z Kazaniem bardziej chodziło mi o to co się później działo. Wielki sukces jak ta wygrana a później odpadnięcie. Parę miesięcy później w podsumowaniu sezonu siatkarskiego w Polsacie była to informacja ważniejsza niż samo Final Four.

Na te pojedynki powinno patrzeć się jako całość. Bo nawet najwspanialsza wygrana nic nie znaczy jak się później odpadnie.
Wygrać w Kazaniu na tym etapie LM to nie lada sztuka. W meczach tam przez Skrę wygranych na pewno Zenit nie odpuszczał i przegrywał po walce (choć w jednym TB się podniósł). Oczywiście można pamiętać pyrrusową wygraną z Lube, czy z Resovią kiedyś w PP. Można też pamiętać wygrane z Dynamo, Perugią, Knack. Co kto woli.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

StanLee pisze:William i Bruno to też ci atletyczni rozgrywający? :D
Nie doczytałeś. ;) "Atletyczni rozgrywający" w klasyfikacji Grebennikowa seniora to osobna podgrupa znacznie, znacznie szerszej grupy sypaczy, których niekoniecznie najmocniejszą stroną jest samo rozegranie.

A Bruno do tejże grupy pewnie też wypadałoby zaliczać i to właśnie między innymi z uwagi na Williama Arjone. Przecież jeżeli wyodrębnić, czy wyabstrahować sam potencjał u umiejętności na rozegraniu obu tych siatkarzy, to 9 na 10 pytanych siatkarskich kibiców wskazałoby pewnie właśnie na Williama. A jednak to właśnie Bruno był I sypaczem drużyny aktualnych mistrzów olimpijskich. I żeby nie było wątpliwości, to jednak nie dlatego że tata był trenerem zespołu canarinhos.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

Oj, no ja wiem. Tak się trochę czepiam, bo Bruno na ten moment to niekwestionowanie najlepszy sypaczy na świecie (najlepszy rozgrywający dwóch ostatnich turniejów olimpijskich), a czy ktokolwiek gra ładniej od Williama, też mam wątpliwości. Chyba więc obaj do tej pierwszej grupy łapią się bardziej niż Toniutti, i może też De Cecco.

Chyba że kompletnie nie zrozumiałem tych słów. :)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ldz »

Michal5 pisze:
ldz pisze:Oj dajcie spokój, to wszystko dla głównych sponsorów poza PGE, czyli te wszystkie kibicki z fejsbuka. Naprawdę, przerabiamy to co roku, dajcie spokój.
Ok, tylko tak naprawdę głównie pod takie osoby kierowane są takie posty. Z kibiców odliczmy ludzi z tego forum, część kibiców z hali i popatrzmy na wiedzę na temat siatkówki takiego przeciętnego "Janusza", który czasem przejdzie się na mecz czy obejrzy w telewizji, a z zespołu kojarzy Wlazłego. Będzie to spora większość ludzi kibicujących Skrze. Podłapie to jedna osoba, druga, jakoś pójdzie i mamy ogłoszony jakiś mini sukces. Dajmy na to, że Lube wygra do końca wszystko i zgarnie LM. Po finale pojawi się powiedzmy informacja, że Lube przegrało w całej lidze mistrzów tylko dwa mecze, w tym jako jedyni zostali pokonani na własnym boisku przez Skrę Bełchatów. Możecie się śmiać, ale sam wiem z doświadczenia jak to buduje pojęcie o siatkówce wśród wielu osób czy z czego oni kojarzą dany klub.
Czasem sobie zajrzę po jakiejś porażce na profil Skry i po 90% postów stwierdzam, że Skra dobrze wie co robi dodając różne posty.
no a ja właśnie o tym mówię. Ze strony użytkowników tego forum chyba każdy się połapie, że to zwyczajna manipulacja faktami (czy może inaczej, mówienie prawdy, ale nie całkowitej :D), ale większość takich "Januszy" złapie przynętę, jak o tym poczyta to może bilet na następny mecz kupi dla całej rodziny, a jak już będą na hali to dla 5-letniego syna kupią jeszcze koszulkę, a 13-letniej córce kubek i fotkę z autografem Kurka. I jeszcze soczek i popcorn, bo jak tu mecz oglądać. Wiele można Skrze zarzucić, ale marketingowo i PRowo oni doskonale wiedzą, jak się sprzedać i porażkę przekuć w sukces.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: drukjul »

StanLee pisze:Tak się trochę czepiam, bo Bruno na ten moment to niekwestionowanie najlepszy sypaczy na świecie (najlepszy rozgrywający dwóch ostatnich turniejów olimpijskich)
Ale to raczej tylko w Twojej subiektywnej klasyfikacji.

Oficjalna nagroda FIVB dla najlepszego sypacza za turniej olimpijski w Londynie w 2012 powędrowała bowiem w ręce Georgi Bratoewa :D http://www.fivb.org/EN/Olympics/London2 ... anguage=en
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: StanLee »

A najlepsze że Bratoew grał wtedy naprawdę dobrze. :o Ale Bruno wymiatał, grał wtedy turniej życia, wielu kibiców miało teorie że wygranie rywalizacji z Ricardo w tamtym sezonie znioslo cała wieloletnią negatywna presję jaka spoczywala na Bruno i pozwolila mu przeskoczyć półkę wyżej. A o grze Bruno w Rio to chyba najlepiej mówił Papa po półfinale i finale.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Ogólnie kiedyś Kampa był tylko wyrobnikiem ,grającym w miarę dokładnie a teraz się świetnie wyrobił - więc jak widać da się zawsze zrobić postęp ;)
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Rysio z Klanu »

Didek pisze:Resovia i Puchar Polski z Game Over.
Z Falaską kiedyś też tak wygraliśmy jak grał w Majorce :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

Skra pojechała do hotelu bez Uriarte po meczu. :]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

?
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

maciek77 pisze:Skra pojechała do hotelu bez Uriarte po meczu. :]
Na meczu w Bełchatowie 2 lata temu członkinie klubu kibica Lube były naprawdę urodziwe więc i może Nico zabawił :D
Kłamca.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mar1977 »

maciek77 pisze:Skra pojechała do hotelu bez Uriarte po meczu. :]
Janusz źle nie rozgrywał, więc jak dla mnie Uriarte może zostać w Italii na stałe... Może nie będzie tak szybko piłka dochodzić do skrzydeł, ale za to będzie dokładnie. Kurek zaś tylko na tym skorzysta bo wykręcanie w paragraf mu nie służy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Jakaś nowa świecka tradycja? Co roku numer Argentyńczyka w LM?
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

@maciek77

Możesz napisać skąd to info (o ile to prawda, a nie jakiś Twój wymysł)?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Na twiterze pisano :)
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Castard8 »

krzysiu pisze:Na twiterze pisano :)
na czyim twitterze?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Jiroux wrzucała taką informację,ale nie wiem od kogo ją miała ;)
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

To ja zachowam się jak hotka i powiem, że na insta Kłos wrzucał, to Uriarte wsiadał do samolotu.
Kłamca.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Michal5 »

maciek77 pisze:Skra pojechała do hotelu bez Uriarte po meczu. :]
Podobno po finale PP do hotelu nie wrócił Lisinać ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Michal5 pisze:
maciek77 pisze:Skra pojechała do hotelu bez Uriarte po meczu. :]
Podobno po finale PP do hotelu nie wrócił Lisinać ;)
poprosił o azyl? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Jiroux »

krzysiu pisze:Jiroux wrzucała taką informację,ale nie wiem od kogo ją miała ;)
Czuję się wywołana do tablicy. Ja to wiem od moich znajomych włoszek, które były na meczu. Podobno mina Uriarte, który wyszedł na parking przed Eurosuole i zobaczył, że autokaru brak bezcenna xD Nie wiem tylko jak dotarł do hotelu. Aż dziewczyny z La Sorrelanzy zrobiły z Uriarte mema xD
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”