Jastrzębski Węgiel

tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Ja się cieszę że nie będę musiał śledzić tak bardzo tej śmiesznej karuzeli transferowej tych domysłów Pasiniego czy innych włoskich dziennikarzy czy polskich kibiców którzy "tak bardzo znają środowisko klubu" "wiem z anonimowego źródła" , "zobaczycie uwierzycie"
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

madlark pisze:Nici z gry terenowej :D
Proponuję takową w Rzeszowie: znajdź trenera :]
Bardzo pozytywne newsy z JW, ewidentnie kluczowe postaci zostają. To ci sami zawodnicy, których ja bym zatrzymał w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że JW zakończy ten sezon co najmniej w czwórce, to da im wszystkim pozytywnego kopa. Następna kolejka będzie bardzo istotna: między JW a Olsztynem może się zrobić +4 albo -2 pkt patrząc z perspektywy kibica JW.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Jeśli Kosok zostanie i Sobala wróci w dobrej formie po kontuzji to środek też jest. Podoba mi się zamysł budowania drużyny w Jastrzębiu patrząc przez pryzmat kondycji finansowej klubu. Jedyna opcja jaką teraz mamy to budowa mocnej pierwszej szóstki i uzupełnienia "po taniości". Szkoda tylko, że Gil tak mało gra.
No sympathy for fools...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ursula127 »

Gil ( mimo,że ma wg mnie duży potencjał)gra zupełnie co innego niż Kampa i w tej formule Jastrzębia niekoniecznie by się sprawdzal.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Szampon093 »

iron pisze:Jeśli Kosok zostanie i Sobala wróci w dobrej formie po kontuzji to środek też jest. Podoba mi się zamysł budowania drużyny w Jastrzębiu patrząc przez pryzmat kondycji finansowej klubu. Jedyna opcja jaką teraz mamy to budowa mocnej pierwszej szóstki i uzupełnienia "po taniości". Szkoda tylko, że Gil tak mało gra.
To Sobala miał kiedys dobra forme?
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: aezakmi »

Szampon093 pisze:
iron pisze:Jeśli Kosok zostanie i Sobala wróci w dobrej formie po kontuzji to środek też jest. Podoba mi się zamysł budowania drużyny w Jastrzębiu patrząc przez pryzmat kondycji finansowej klubu. Jedyna opcja jaką teraz mamy to budowa mocnej pierwszej szóstki i uzupełnienia "po taniości". Szkoda tylko, że Gil tak mało gra.
To Sobala miał kiedys dobra forme?
Miał w tym sezonie kilka super wejść. Na mnie zrobił wrażenie swoją dobrą zagrywką flot i kilkoma bardzo efektownymi atakami (ładne gwoździe wbijał). Lebedew mógł z niego zrobić kawał środkowego, ale niestety problemy zdrowotne, ciężka kontuzja... Tak to bywa.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Przed samą kontuzją prezentował się przyzwoicie. Nie jest to Wiśnia ani nawet Kosok ale grał nieźle. A jeśli dodamy do tego, że Jastrzębie teraz "liczy każdy grosz" to jest to bardzo dobra opcja dla klubu.
No sympathy for fools...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

podobno już wrócił do treningów tak więc może jeszcze będą mogli z niego skorzystać w tym sezonie
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Jako 3 środkowy idealny :) dodać do tego Sacharewicza i Jastrzębie ma świetnie ustawioną tę pozycję :)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

tedo pisze:podobno już wrócił do treningów tak więc może jeszcze będą mogli z niego skorzystać w tym sezonie
Jeszcze nie. Narazie jakieś lekkie podskoki plus siłownia. Jeszcze około miesiąca, trzech tygodni.
No sympathy for fools...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Może masz lepsze info z klubu mnie chodzi o to że Prezes wczoraj powiedział że wrócił do treningów
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

tedo pisze:Może masz lepsze info z klubu mnie chodzi o to że Prezes wczoraj powiedział że wrócił do treningów
Myślę, że mam ;)
No sympathy for fools...
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

http://katowickisport.pl/siatkowka/plus ... 12495.html

Lukas Kampa się czuje w Jastrzębiu świetnie. Może świetna atmosfera w zespole przełoży się na medal w tym sezonie.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

https://www.youtube.com/watch?v=yFr2K9in-2Q chyba się Oliva zadomowił na lata :D
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Nie pamietam kiedy ostatni raz widzialem tyle pozytywnych informacji plynacych z klubu.
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

Troche à propos
Kto to jest ten mlodziak z JW, bodajze Oliveira? Zakladacie diaspore antylska? Fajnie :)
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mmb »

Hidalgo gdzieś Ty był tyle czasu? Czekaliśmy na Ciebie! :D

Niezwykły gość, mając takiego w drużynie nie ma co się martwić o atmosferę, a jeszcze do tego jakiegoś Jankesa, to hoho, marzenie chyba każdego trenera :P
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Troche à propos
Kto to jest ten mlodziak z JW, bodajze Oliveira? Zakladacie diaspore antylska? Fajnie :)
On nie jest z Antyli tylko z Kędzierzyna. :D

Tata - Angolczyk od lat mieszkający w KK, mama - Polka. Dlaczego chłopak zdecydował się przejść do JW zamiast kontynuować w karierę w Młodej ZAKSI-e nie mam zielonego pojęcia, ale pewnie musiał mieć jakieś swoje powody.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: NIEMAMLANCII »

kanimo pisze:Troche à propos
Kto to jest ten młodziak z JW, bodajze Oliveira? Zakladacie diaspore antylska? Fajnie :)
Hehe, czytając to , aż się cisną na usta słowa Gustlika z 4pancernych o rodzicach Grzesia czołgisty. W żartobliwy sposób powiedziane. Fajnie w tym JSW się układa, atmosfera jest OK, miedzy chłopakami chemia, no miód - malina, oby procentowało to za jakiś czas na seniorskie/ sportowo rzecz jasna / lata.
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Druga część wywiadu z Olivą: https://www.youtube.com/watch?v=egG7_7VHSlg
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Atak 61% i przegrany mecz? Tak dziś nasi zagrali oddając 30 pkt (!!!) po swoich zepsutych zagrywkach i jeszcze 7 bezpośrednio po przyjęciu w buraki. Zaniepokoiło mnie dziś starcie, chyba w secie nr 4, na linii Coach-Lion. Mam nadzieję, ze był to tylko nic nie znaczący incydent.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

astronauta pisze:Atak 61% i przegrany mecz? Tak dziś nasi zagrali oddając 30 pkt (!!!) po swoich zepsutych zagrywkach i jeszcze 7 bezpośrednio po przyjęciu w buraki. Zaniepokoiło mnie dziś starcie, chyba w secie nr 4, na linii Coach-Lion. Mam nadzieję, ze był to tylko nic nie znaczący incydent.
30 punktów z zepsutych zagrywek, 7 punktów po błędach w przyjęciu i 7 punktów po błędach w ataku, co daje nam 44 punkty, czyli praktycznie dwa sety oddane za darmo. I jak tu wygrać... :]

Kto to jest "Lion"? Kolejna dziwna ksywka wymyślona przez napalone nastolatki?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, o 10:12 przez ksjw90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: niepoinformowany »

44 błędy.

Paradoksalnie ta porażka, nie dość, że nie ma wielkiego znaczenia, to może wyjść na dobre JW. Niby im Resovia leży, ale osłabiona ZAKSA to rywal do przejścia.

Ciekawe jak to będzie w ostatnich 2 kolejkach, czy faworytom zdarzą się "dziwne" porażki czy raczej wystąpi jakaś pojedyncza strata punktów.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:Kto to jest "Lion"? Kolejna dziwna ksywka wymyślona przez napalone nastolatki?
Oliva tak się nazwał po ostatniej zmianie fryzury ;) Teraz bardzo ważny mecz z GKS, jeśli Olsztyn wygra za trzy z Cuprum, trzeba zdobyć przynajmniej punkt żeby mieć wszystko w swoich rękach. Olsztyn gra wcześniej, więc albo będzie presja albo nie.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Oliva tak się nazwał po ostatniej zmianie fryzury.
Bardziej durnej nazwy już dawno nie słyszałem. Czego też nie wymyślą napalone hotki i nie tylko one. Jednym słowem - masakra. Były już jakieś śmieszne dziki, miśki i widzę, że dalej w JW grają same zwierzęta :<
44 błędy.

Paradoksalnie ta porażka, nie dość, że nie ma wielkiego znaczenia, to może wyjść na dobre JW. Niby im Resovia leży, ale osłabiona ZAKSA to rywal do przejścia.

Ciekawe jak to będzie w ostatnich 2 kolejkach, czy faworytom zdarzą się "dziwne" porażki czy raczej wystąpi jakaś pojedyncza strata punktów.
Racja, 44 błędy, już poprawione.

Dziwna porażka była już wczoraj w Gdańsku. Lotos mógł to spokojnie wygrać, ale po co, skoro grają już o nic, a Olsztynowi każdy punkt ratuje życie. W końcu Włoch z Włochem i do tego przyjaciele, zawsze się dogadają ;)

Osłabiona Zaksa? Hmm to ciekawe, bo w tym sezonie JW przegrało dwa razy właśnie z "osłabioną Zaksą" bez Tilliego. Mecz z Resovią byłby chyba lepszym rozwiązaniem, mimo tego, że zaczyna być w gazie. Poza tym JW ma od pewnego czasu niedobrą tendencję przegrywania pierwszego seta, co w kontekście walki o finał MP może być decydujące.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

ksjw90 pisze:Dziwna porażka była już wczoraj w Gdańsku. Lotos mógł to spokojnie wygrać, ale po co, skoro grają już o nic, a Olsztynowi każdy punkt ratuje życie. W końcu Włoch z Włochem i do tego przyjaciele, zawsze się dogadają ;)
IKS DE
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: leeon »

:x Obecny sezon AA nie wyszedł. Po części wynika to z kontuzji Miki, ale zespół miał o kilka potknięć za dużo.

Ciekawi mnie jak Schwarz jest obecnie w stanie grać. Jak zagra swoje JW nie powinno bać się kogokolwiek w PO.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mmb »

Fajne będą te PO, bo każdy może wygrać z każdym, tylko szkoda że tak krótkie. Ciekawe czy Magowi w końcu skończy się szczęście czy nie :D
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Szampon093 »

Po braku Francuza w przyjeciu stawiam JW jako faworyta na mistrza.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”