Jastrzębski Węgiel

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:Resovia nie będzie grać z JW, jeśli nie zechce. Powinna właśnie ich wzmocnić, żeby zwiększyć szanse na wyeliminowanie Zaxy z finału.
kto powiedział, że JW będzie w czwórce?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

Jak nie będzie,to nie ma tematu. Mogą im dawać Wintersa.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze: Mogą im dawać Wintersa.
Swoje rozdajesz? Trochę szacunku dla Freda
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

Rozdawałbym, gdybym dawał. A piszę, że mogą dawać. Bez straty dla siebie, chyba, że w finale.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:Rozdawałbym, gdybym dawał. A piszę, że mogą dawać. Bez straty dla siebie, chyba, że w finale.
Pewnie nie rozumiesz, ale na Freda kogoś trzeba stać. Za free nie będzie grał :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: aezakmi »

madlark pisze:Pewnie nie rozumiesz, ale na Freda kogoś trzeba stać. Za free nie będzie grał :D
Na Freda trzeba uważać - hajs musi się zgadzać, żeby nie było, że: "Zrobiliście duży błąd. Chcieliście wyd***ć Freda, to teraz - Fred wyd**a was."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

Jak mniemam, za mniej niż w kontrakcie nie będzie grał po wypożyczeniu. Więc zostają tylko uzgodnienia międzyklubowe, które nie muszą zawodnika interesować.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Noworoczny pisze:Resovia nie będzie grać z JW, jeśli nie zechce. Powinna właśnie ich wzmocnić, żeby zwiększyć szanse na wyeliminowanie Zaxy z finału.
A co, jeśli Zaksa też nie zechce?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Didek »

Chal pisze:
Noworoczny pisze:Resovia nie będzie grać z JW, jeśli nie zechce. Powinna właśnie ich wzmocnić, żeby zwiększyć szanse na wyeliminowanie Zaxy z finału.
A co, jeśli Zaksa też nie zechce?
Chwilowo chyba nie zależy wszystko od Zaksy. To bardziej futurologia, ale rozkład meczów faworyzuje Resovię. Wystarczy, iż Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.
Wtedy oba kluby będą miały po 3 przegrane i tyle samo punktów. Jeżeli 3 kryterium będzie bilans bezpośrednich meczów to górą Resovia.

Na razie takie założenia są funt kłaków warte, ale jest to jeden z możliwych scenariuszy.
gregy69
Posty: 377
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: gregy69 »

Didek pisze:
Chal pisze:
Noworoczny pisze:Resovia nie będzie grać z JW, jeśli nie zechce. Powinna właśnie ich wzmocnić, żeby zwiększyć szanse na wyeliminowanie Zaxy z finału.
A co, jeśli Zaksa też nie zechce?
Chwilowo chyba nie zależy wszystko od Zaksy. To bardziej futurologia, ale rozkład meczów faworyzuje Resovię. Wystarczy, iż Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.
Wtedy oba kluby będą miały po 3 przegrane i tyle samo punktów. Jeżeli 3 kryterium będzie bilans bezpośrednich meczów to górą Resovia.

Na razie takie założenia są funt kłaków warte, ale jest to jeden z możliwych scenariuszy.
Jeżeli Resovia wszystko wygra za 3 pkt to będzie miała 1 pkt więcej od Zaksy i wygra rundę zasadniczą.
Ale to oczywiście tylko uwaga techniczna, bo zakładanie, że ktokolwiek wygra wszystko do końca za max po 2 kolejkach rundy rewanżowej, to zupełne sci-fi :D :D :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Gdzieś zgubiłem tu logikę... A jeśli Zaksa wygra wszystko za 3? Albo nawet gdzieś tam po drodze w jednym ze spotkań da sobie urwać 2 sety?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ldz »

jak mnie pamięć nie myli to ten sam użytkownik przewidywał kolejność w tabeli na koniec po meczu Skra-Resovia, że jak Skra wygra to ma bankowo pierwszy plac, a jak przegra to coś tam, blabla, takie chyba zboczenie no. Może niektórzy lubią sobie tak wybiegać do przodu i robić różne śmieszne założenia, mimo że zarówno Skra jak i Resovia dowodziły w ostatnich sezonach, że potrafią zgubić punkty w kompletnie nieoczekiwanym momencie ;) no nie, przepraszam, Resovia zawsze gubi punkty w tym samym okresie gry :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Robert77 »

leeon pisze:Szkoda JW. Ta drużyna budzi sympatię. Zyczylem im wygrania PP. Było blisko. Powodzenia

W którym roku to było tak blisko PP? Sprecyzuj to to, bo nie kumam.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Robert77 »

Didek pisze:
Chal pisze:
Noworoczny pisze:Resovia nie będzie grać z JW, jeśli nie zechce. Powinna właśnie ich wzmocnić, żeby zwiększyć szanse na wyeliminowanie Zaxy z finału.
A co, jeśli Zaksa też nie zechce?
Chwilowo chyba nie zależy wszystko od Zaksy. To bardziej futurologia, ale rozkład meczów faworyzuje Resovię. Wystarczy, iż Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.
Wtedy oba kluby będą miały po 3 przegrane i tyle samo punktów. Jeżeli 3 kryterium będzie bilans bezpośrednich meczów to górą Resovia.

Na razie takie założenia są funt kłaków warte, ale jest to jeden z możliwych scenariuszy.

,,Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.'' - ale jaja turlam się ze śmiechu. Niepoprawny optymisto myślisz, że wszyscy położą się na parkiecie???
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Robert77 pisze:
leeon pisze:Szkoda JW. Ta drużyna budzi sympatię. Zyczylem im wygrania PP. Było blisko. Powodzenia

W którym roku to było tak blisko PP? Sprecyzuj to to, bo nie kumam.
Ostatnio najbliżej było w Zielonej Górze 2014.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

"Scott Touzinsky: wracam do USA, ale…przyjadę do Jastrzębia na play offy" Scott podjął również decyzję o zakończeniu kariery.

http://www.plusliga.pl/news/id/30268.html
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

I co? Da się zrobić niebanalny wywiad bez najeżdżania na kolegów i trenerów?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mmb »

Super gość, szkoda go.
Jakiegoś Jankesa zawsze warto mieć w drużynie :P
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Gdzieś na twitterze mi mignęło, że Touzinskiego miałby zastąpić De Marchi.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Didek »

Robert77 pisze:
Didek pisze: Wystarczy, iż Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.

,,Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.'' - ale jaja turlam się ze śmiechu. Niepoprawny optymisto myślisz, że wszyscy położą się na parkiecie???
Jak cytujesz to cytuj całe zdanie a nie fragment. Nie twierdzę, iż wygra. To tylko pewnego rodzaju założenie, co będzie aby.....

Zresztą, póki co to stawka się wyrównuje i Zaksa nie odsloczyła jak rok temu. I nawet Skra ma szansę na wygranie Ligi. Co do typowania przed meczem Skry Resovii to tak pisałem. Jak Blain przestanie sabotować Skry to może coś z tej drużyny będzie. Kurek musi wrócić na przyjęcie i zacząć grać.

A co do Jastrzębia to oby szybko załatali dziurę, bo szkoda drużyny. Dużo osiągnęli i mają realną szansę na 4.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Robert77 »

Didek pisze:
Robert77 pisze:
Didek pisze: Wystarczy, iż Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.

,,Resovia wygra wszystko do końca ligi za 3 pkt.'' - ale jaja turlam się ze śmiechu. Niepoprawny optymisto myślisz, że wszyscy położą się na parkiecie???
Jak cytujesz to cytuj całe zdanie a nie fragment. Nie twierdzę, iż wygra. To tylko pewnego rodzaju założenie, co będzie aby.....

Zresztą, póki co to stawka się wyrównuje i Zaksa nie odsloczyła jak rok temu. I nawet Skra ma szansę na wygranie Ligi. Co do typowania przed meczem Skry Resovii to tak pisałem. Jak Blain przestanie sabotować Skry to może coś z tej drużyny będzie. Kurek musi wrócić na przyjęcie i zacząć grać.

A co do Jastrzębia to oby szybko załatali dziurę, bo szkoda drużyny. Dużo osiągnęli i mają realną szansę na 4.
,,Zaksa nie odskoczyła jak rok temu'' chyba z dwóch powodów:
1. W tym roku nie ma takiej potrzeby,
2. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: Zaksa jest na razie dużo słabsza niż w poprzednim sezonie i to niestety w każdym elemencie.
Na szczęście top4 również kaparzy, więc Zaksa lideruje i zgarnia PP, co nomen omen nie udało się w 2016, kiedy szli jak walec i rozjeżdżali wszystkich.
Jeśli do końca sezonu nic nie ulegnie zmianie to szanse na złoto ma każdy z 4 po 25% i mecze finałowe, to będzie krwawienie jak na PP.
Mam jednak nadzieję, że forma eksploduje i będziemy świadkiem wspaniałych meczów, ktokolwiek miałby w nich grać.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

Chal pisze:Gdzieś na twitterze mi mignęło, że Touzinskiego miałby zastąpić De Marchi.
To by miało swoją logikę, wszak to kolejny były podopieczny Lebedewa.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Chal pisze:Gdzieś na twitterze mi mignęło, że Touzinskiego miałby zastąpić De Marchi.
Zdaje się, że dobrze Ci mignęło, bo taka opcja jest brana pod uwagę.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Noworoczny »

Z przyjemnością go oglądałem w pamiętnym F4. Ale czy jest w stanie zastąpić Scotta?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Jiroux »

Nie łapiąc się do szóstki w Sorze?...
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

Dla mnie to bez znaczenia. Oliva przez ostatnie cztery sezony był na peryferiach poważnej na siatkówki i nie przeszkodziło mu to w byciu gwiazdą Plus Ligi.

Następca Touzinskiego ma generalnie rzecz ujmując zabezpieczyć przyjęcie. Jeśli dołoży do tego solidny atak - będzie wyśmienicie. Myślę, że Włoch ma wszelkie predyspozycje żeby być godnym następcą Scotta. Martwi mnie jedynie fakt, że mamy środek sezonu i ciężko będzie żeby jakikolwiek zawodnik wszedł z marszu do pierwszej szóstki.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

To jednak jest JAKAŚ opcja w miarę sensownej zmiany na pozycji. W tej chwili nie mamy żadnej.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
mati510
Posty: 52
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 07:13
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mati510 »

cwirek pisze:Dla mnie to bez znaczenia. Oliva przez ostatnie cztery sezony był na peryferiach poważnej na siatkówki i nie przeszkodziło mu to w byciu gwiazdą Plus Ligi.

Następca Touzinskiego ma generalnie rzecz ujmując zabezpieczyć przyjęcie. Jeśli dołoży do tego solidny atak - będzie wyśmienicie. Myślę, że Włoch ma wszelkie predyspozycje żeby być godnym następcą Scotta. Martwi mnie jedynie fakt, że mamy środek sezonu i ciężko będzie żeby jakikolwiek zawodnik wszedł z marszu do pierwszej szóstki.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Jankes za Jankesa - namówić Lotmana na grę w Polsce :D
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Biciut pisze:http://siatka.org/pokaz/nikola-kovacevi ... m-niemiec/

Czyzby kierunek Górny Śląsk?
W pierwszej chwili też o tym pomyślałem. Pytanie czy JW przy napiętym do granic możliwości budżecie ( 3 x spore kontrakty - Kampa, Oliva, Scott) a z tego co wiem możliwe, że grubo przekroczonym nie będzie chciało "przyoszczędzić". Chyba, że w końcu ruszy efektywne pozyskiwanie sponsorów. Co niestety kuleje strasznie w klubie.
No sympathy for fools...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”