Jastrzębski Węgiel

Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Didek »

niepoinformowany pisze:
Biciut pisze:https://www.youtube.com/watch?v=vj_raKMvg1k

Źle to nie wygląda...
Na takich kompilkach to i ten DJ (czy tam raper) z Kielc wymiatał.
Masz rację. Mozna sobie wrzucić np. Fabian Drzyzga i na takich filmikach wymiata lepiej niz Bruno.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Może by tak postarać się wyciągnąć od Boskiego Ryśka - Rafała Szymurę. Chłopak z Rybnika.
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

Do Kevina to mu brakuje dosyc duzo.

Zawsze mozna poczekac na ruch Onico o wypozyczyc Kwolka, gdyby zanosilo sie na lawke dla niego.
Vivo
Posty: 472
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Vivo »

Już widzę jak po akcji z Kubiakiem Warszawa wypożycza swojego utalentowanego skrzydłowego na Ślask :D
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Po prostu nie interesuję się tą sprawą, ponieważ powiedziano mi, że mam się tym nie martwić.
zuch z klasa :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Camillo Marcotti »

To po ch** podpisał kontrakt w Polsce, skoro marzył o Chinach i chciał spróbować innej siatkówki? Takie pieprzenie bezsensowne..
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Camillo Marcotti pisze:To po ch** podpisał kontrakt w Polsce, skoro marzył o Chinach i chciał spróbować innej siatkówki? Takie pieprzenie bezsensowne..
Bo wtedy jak podpisywał z JW, to marzył o wyleczeniu kontuzji. A jak już się wyleczył menadżer uświadomił Kevinowi że po ślubie marzenia nowo poślubionej spełni zarabiając więcej w Chinach. :]
Niepoważni są Ci sportowcy. To zarabiając niebotyczne pieniądze, oszukują na podatkach (Messi, Ronaldo) lub wygłupiają się z marzeniami.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Ale ojciec Tillie tak sobie mówi o tym ,że idzie do Chin , niby go broni a z drugiej strony wolałby,żeby syn grał w silnej lidze a nie takiej sobie
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: VernonRoche »

Chłop ma pod trzydziestkę. Co mu z tej silnej ligi jak kasę trzeba zarabiać w najlepszym okresie.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: NIEMAMLANCII »

Tillie jako libero?
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Szary Wilk »

To jak z tym Tillie? Na 100 % nie będzie grać w Jastrzębiu? Na zastępstwo poważnie jakiś Mustedanović? Ktoś coś wie na ten temat?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

http://jastrzebskiwegiel.pl/byly-kapita ... kim-weglu/ trochę podobna wersja zawodnika do Tillie ;)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: akukuk »

Myślę, że fajny transfer jak na ten okres okienka. I też na plus w porównaniu z równoczesnym ruchem Resovii.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kamil92 »

No bardzo fajny transfer, zwłaszcza jak na ten już późny czas. Trzeba pochwalić zarząd Jastrzębskiego za ten ruch i ogólnie za prowadzenie klubu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: leeon »

No proszę. Da się? JW wraca na stołek faworyta.
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: stachu90 »

Bardzo dobry ruch, naprawdę, jak na koniec sierpnia dobra opcja.
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Świetna wiadomość. Nie wiem jak ostatnio grał (może ktoś coś napisać bo nie mam czasu guglać ) ale nazwisko solidne. Myślę że pobilismy Resovie w temacie gwałtownego pozyskiwania zawodnika.
No sympathy for fools...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Jak na to w jakiej sytuacji został postawiony klub JW to wg mnie bardzo dobry transfer...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: StanLee »

On chyba gdzieś w Emiratach czy Arabii grał teraz, w ostatnim sezonie w Brazylii bardzo dobrze, w Argentynie w porywach nieźle, mam wątpliwości na ile będzie w stanie przytrzymać przyjęcie, na bloku i na zagrywce (w tym wieku) już słaby, w ataku co dostanie na szybszych piłkach to skończy, ze wszystkich podstawowych przyjmujących zespołów z czołówki w przyszłym sezonie, Quiroga/De Rocco na papierze zdecydowanie najsłabsi, jak na ten moment zastępstwo OK, a i wątpliwy charakter raczej w Polsce nie będzie problemem.

Jak pewnie wiecie, wujek Quirogów był super-wymiataczem, więc oczekiwania wobec obu były bardzo duże, spełnili je w jakichś 2 procentach, ale i tak jestem ciekaw co pokażą.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Szary Wilk »

@StanLee

Jastrzębie według mnie wygląd lepiej od Resovii, całościowo. Rozegranie pewne, Oliva pewny punkt, Muzaj lepszy niż Jarosz i Schops. Właściwie poza środkiem to Resovia nie ma przewagi nigdzie, aw bloku Jastrzębie całkiem dobrze.

To będzie niewątpliwie taki sezon, że drużyna typu Jastrzębie może być np druga, a równie dobrze może zająć przykladowo 5-6 miejsce.
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

StanLee pisze:..ze wszystkich podstawowych przyjmujących zespołów z czołówki w przyszłym sezonie,Quiroga/De Rocco na papierze zdecydowanie najsłabsi...
Primo: w szóstce grał będzie raczej tylko jeden z nich. Nie wiem dlaczego nazwałeś ich podstawowymi.
Secundo: szczerze nie rozumiem skąd ten wniosek, że są zdecydowanie najsłabsi. Jakoś w innych drużynach nie widzę tych "zdecydowanie lepszych". Bo niby kto jest tak zdecydowanie lepszy i w której drużynie biorąc pod uwagę zestaw przyjmujących?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Szary Wilk »

astronauta pisze:
StanLee pisze:..ze wszystkich podstawowych przyjmujących zespołów z czołówki w przyszłym sezonie,Quiroga/De Rocco na papierze zdecydowanie najsłabsi...
Primo: w szóstce grał będzie raczej tylko jeden z nich. Nie wiem dlaczego nazwałeś ich podstawowymi.
Secundo: szczerze nie rozumiem skąd ten wniosek, że są zdecydowanie najsłabsi. Jakoś w innych drużynach nie widzę tych "zdecydowanie lepszych". Bo niby kto jest tak zdecydowanie lepszy i w której drużynie biorąc pod uwagę zestaw przyjmujących?

Jak dla mnie poziom bardzo wyrównany, ale wyróżnia się raczej Skra, jeśli liczyć wszystich 4 przyjmujących, choć super kadry to oni nie mają. Natomiast Jastrzębie ma inne atuty, takie jak pewny atakujący i rozgrywający, czego nie ma np Resovia.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jaet »

astronauta pisze:
StanLee pisze:..ze wszystkich podstawowych przyjmujących zespołów z czołówki w przyszłym sezonie,Quiroga/De Rocco na papierze zdecydowanie najsłabsi...
Primo: w szóstce grał będzie raczej tylko jeden z nich. Nie wiem dlaczego nazwałeś ich podstawowymi.
Secundo: szczerze nie rozumiem skąd ten wniosek, że są zdecydowanie najsłabsi. Jakoś w innych drużynach nie widzę tych "zdecydowanie lepszych". Bo niby kto jest tak zdecydowanie lepszy i w której drużynie biorąc pod uwagę zestaw przyjmujących?
Też miałem o tym pisać, bo ciekawe to zestawienie Stana pomijające Olivę, czyli najlepszego z nich :).
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: niepoinformowany »

Nie wiem czego nie łapiecie, pisał, że wg niego Quiroga lub DeRocco będzie (bo któryś musi grać z Olivą) najsłabszym szóstkowym zawodnikiem na przyjęciu w klubach z czołówki.

Z tezą nie dyskutuję, a nawet z nią się nie zgadzam.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanimo »

Mnie Quiroga wydawal sie dosyc przecietny w czasach swietnosci. Teraz raczej lepszy nie jest.
Mozna uznac, ze OK jak na ten moment sezonu oraz podoble oslabienie przeciwnikow.

Ale porownanie z Tillie raczej chybione.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jaet »

niepoinformowany pisze:Nie wiem czego nie łapiecie, pisał, że wg niego Quiroga lub DeRocco będzie (bo któryś musi grać z Olivą) najsłabszym szóstkowym zawodnikiem na przyjęciu w klubach z czołówki.

Z tezą nie dyskutuję, a nawet z nią się nie zgadzam.
Fakt, przeczytałem drugi raz i dotarło, choć można to też bez problemu interpretować tak jak my.
W każdym bądź razie - zwracam honor. Co do Quirogi, to cudów trudno się spodziewać, choć nie mniej "przechodzony" przychodząc do JW był Oliva :] , ale po takim numerze jaki wyciął obu klubom wielki menago Matijasević, to wyszło przyzwoicie - przynajmniej na papierze.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Jastrzębski w sparingu pokonuje ONICO 3:1. Patrząc na zdobycze punktowe w oczy rzuca się 17 pktow :o Ernastowicza i 0 pktow Quirogi. Ja wiem, że sparing itd. ale ładny wynik punktowy młodego przyjmującego.
No sympathy for fools...
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Adik_wwy »

Byłem na meczu Ernastowicz faktycznie zagrał bardzo fajny mecz, ma naprawde niesamowity wyskok i dynamike był najlpeszym graczem JW. Fajne spotkanie rozegrał nowy rozgrywajacy JW gra szybko bedzie pasowal do stylu gry JW. Natomiast jesli ktoś myslal z tego Nico Giorgijeva bedzie nowy Grozer w naszej lidze to sie chyba mocno roszczaruje :) Jest to co najwyzej poziom Jarosza zreszta podobne warunki fizyczne:)Przy rozegranych pilkach mial problem z konczeniem czesto wyblokowywany z sytuacyjnych nie skonczyl chyba ani jedenej i zagrywka bardzo przecietna czesto lądujaca w siatce:)Najlpeszy w Polibudzie Kwolek:)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Aranger »

Adik_wwy pisze:Natomiast jesli ktoś myslal z tego Nico Giorgijeva bedzie nowy Grozer w naszej lidze to sie chyba mocno roszczaruje :) Jest to co najwyzej poziom Jarosza zreszta podobne warunki fizyczne:)Przy rozegranych pilkach mial problem z konczeniem czesto wyblokowywany z sytuacyjnych nie skonczyl chyba ani jedenej i zagrywka bardzo przecietna czesto lądujaca w siatce:)
Wow, imponujące wnioski jak na jeden mecz.

Co do Kwolka, widziałem, że Warszawa zaczęła bez niego w szóstce, więc dwa pytania - w którym secie wszedł i jak przyjmował ?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”