Jastrzębski Węgiel

tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Ale jak jeden będzie stał schodach ma górze to wtedy nikomu nie będzie zasłaniać a KK i tak lata po hali jak fany rozprowadza na sektorówkach... ale chyba o to chodzi aby zachęcić do kibicowania że nie ja jeden krzyczę klaszcze denerwuję się...
A poza tym w Jastrzębiu nie ma być jak na innych halach, chyba o to chodzi o orginalność, pomysł... dlaczego nie spróbować a można stworzyć atmosferę gdzie przyjezdnym zaczną drżeć ręce nogi
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: klouczers »

astronauta pisze:
tedo pisze:A ja uważam że to wina klubu kibica...
A widziałeś żeby w innych halach KK biegał po hali zachęcając do dopingu? Zaraz ci powiedzą, że zasłaniasz. Przychodzą przysłowiowi Janusze, którzy chcą w spokoju najeść się popcornu i pomachać klaskaczem. Gro ludzi przychodzi bo jest jakiś tam sukces, pokazują w TV, jest ciekawie, ale z klubem się nie utożsamiają.
Albo chcą pooglądać siatkówkę, po prostu.
Matakujce
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Matakujce »

astronauta pisze:
tedo pisze:A ja uważam że to wina klubu kibica...
A widziałeś żeby w innych halach KK biegał po hali zachęcając do dopingu? Zaraz ci powiedzą, że zasłaniasz. Przychodzą przysłowiowi Janusze, którzy chcą w spokoju najeść się popcornu i pomachać klaskaczem. Gro ludzi przychodzi bo jest jakiś tam sukces, pokazują w TV, jest ciekawie, ale z klubem się nie utożsamiają.
Na meczach siatkówki takie oglądanie z wodzirejem jest (a przynajmniej dla mnie) niesmaczne, człowiek sobie chce w spokoju zobaczyć mecz a ten każe wstawać, klaskać, drzeć mordę itd. To takie przedszkole, potem mówią w TV że Polacy to najlepsi kibice ale czy o to chodzi? Jeszcze jakieś konkursy/zabawy w przerwach meczów są wg mnie ok. no ale jednak idę na mecz żeby zobaczyć jakieś tam widowisko a nie żeby poskakać i pośpiewać jakieś durne piosenki.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Matakujce pisze:Na meczach siatkówki takie oglądanie z wodzirejem jest (a przynajmniej dla mnie) niesmaczne, człowiek sobie chce w spokoju zobaczyć mecz a ten każe wstawać, klaskać, drzeć mordę itd. To takie przedszkole, potem mówią w TV że Polacy to najlepsi kibice ale czy o to chodzi? Jeszcze jakieś konkursy/zabawy w przerwach meczów są wg mnie ok. no ale jednak idę na mecz żeby zobaczyć jakieś tam widowisko a nie żeby poskakać i pośpiewać jakieś durne piosenki.
Zaznaczyłem tylko najciekawsze fragmenty posta. Ciekawe: @Matakujce chce w spokoju obejrzeć mecz i idzie na halę, a powinien był zostać w domu jeśli życzenie ma takie jak powyżej. Zdecydowanie. Czyli kibic, który nie lubi przedszkola, ma mordę (sam to napisał) i uważa przyśpiewki KK za durne. Proponuję w zamian Teletubisie: będzie smacznie i spokojnie, będą zabawy, no i śpiewać czy skakać nie trzeba.Choć można.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ursula127 »

astronauta pisze:
Matakujce pisze:Na meczach siatkówki takie oglądanie z wodzirejem jest (a przynajmniej dla mnie) niesmaczne, człowiek sobie chce w spokoju zobaczyć mecz a ten każe wstawać, klaskać, drzeć mordę itd. To takie przedszkole, potem mówią w TV że Polacy to najlepsi kibice ale czy o to chodzi? Jeszcze jakieś konkursy/zabawy w przerwach meczów są wg mnie ok. no ale jednak idę na mecz żeby zobaczyć jakieś tam widowisko a nie żeby poskakać i pośpiewać jakieś durne piosenki.
Zaznaczyłem tylko najciekawsze fragmenty posta. Ciekawe: @Matakujce chce w spokoju obejrzeć mecz i idzie na halę, a powinien był zostać w domu jeśli życzenie ma takie jak powyżej. Zdecydowanie. Czyli kibic, który nie lubi przedszkola, ma mordę (sam to napisał) i uważa przyśpiewki KK za durne. Proponuję w zamian Teletubisie: będzie smacznie i spokojnie, będą zabawy, no i śpiewać czy skakać nie trzeba.Choć można.
akurat dużo poprzekręcałes i dopasowałeś do swojej teorii
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: NIEMAMLANCII »

Jak to mówią ? Pikniki , tak?
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: szatow »

Nawiasem mówiąc Schwarz opuścił Kuzbass.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

ursula127 pisze:akurat dużo poprzekręcałes i dopasowałeś do swojej teorii
Może troszkę przejaskrawiłem ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

szatow pisze:Nawiasem mówiąc Schwarz opuścił Kuzbass.
Też jakoś tak naturalnie go polaczylem z Jastrzębiem. Kampa, Lebedew, Hidalgo. Zero bariery językowej. Pozostają kwestie proceduralne i finansowe.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

A może w jakiej on jest formie sportowej... skoro go z Rosji wyrzucają. W JW nie potrzeba zapchaj dziure tylko zawodnika który coś wniesie, wiem że w formie Schwarz byłby sporym wzmocnieniem ale pytanie w jakiej jest formie i czy dałby wrócic do optymalnej albo satysfakcjonującej trenera
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: NIEMAMLANCII »

Może JW kogoś weźmie dopiero wtedy jak na 100% dostanie się do czwórki? W innym przypadku twarda ekonomia, po co komuś płacić jak chłopaki aktualne sami dociągną do końca sezonu. Tak gdybam ???
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

We włoskich mediach piszą coś że Schwarz trafi do JW http://www.volleyball.it/russia-kuzbass ... straniero/
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

NIEMAMLANCII pisze:Może JW kogoś weźmie dopiero wtedy jak na 100% dostanie się do czwórki? W innym przypadku twarda ekonomia, po co komuś płacić jak chłopaki aktualne sami dociągną do końca sezonu. Tak gdybam ???
Z drugiej strony Schwarz będzie dużo bardziej przydatny w play offach przy założeniu, że dołącza do zespołu już teraz i dajemy mu te kilka spotkań i kilka jednostek treningowych więcej na dojście do jako takiej dyspozycji.

Zresztą, można tutaj wiele rzeczy gdybać. Mam nadzieję, że jest coś na rzeczy, bo w obecnym kształcie drużyna jedzie na mega dużym ryzyku i nawet kontuzja de Rocco stanie się dla wszystkich dramatem.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Też na początku miałem takie przypuszczenia że JW ten sezon rozegra w takim składzie jakim im pozostał dzięki temu zaoszczędzi na kontrakcie Scotta co da im większe możliwości w przyszłym sezonie ale sam się zastanawiam czy ma to sens... dlatego uważam że powinni ściągnąć jakiegoś przyjmującego
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Kilka tygodni temu była informacja, że negocjują warunki z zawodnikiem zagranicznym, który ma kontrakt i czekają na jego rozwiązanie. Teraz trochę to pasuje. Albo to po prostu dopasowanie faktów pod tezę ;) Z jednej strony nie wiadomo w jakiej Schwarz jest formie ale z drugiej to na pewno bardziej wartościowy gracz niż na razie Ernastowicz - przy całym szacunku dla niego.
No sympathy for fools...
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: SerCos »

Schwarz najpierw miał kontuzję, a potem jak już się wykurował stracił miejsce w składzie. Rosjanie byli bardzo niezadowoleni z jego gry. W sumie nie wiem czego się po nim spodziewali, bo charakterystyka Niemca jest dość prosta do rozszyfrowania i na pewno nie można liczyć, że w ataku będzie zdobywał nie wiadomo ile punktów. Zresztą Kuzbass zakontraktował Fina Ojansivu i mając jeszcze jego rodaka na libero - Kerminena to na Schwarza miejsca brak.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

Na rezerwę byłby dobry tylko niech trafi teraz żeby mógł się zgrać
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

iron pisze:Kilka tygodni temu była informacja, że negocjują warunki z zawodnikiem zagranicznym, który ma kontrakt i czekają na jego rozwiązanie. Teraz trochę to pasuje. Albo to po prostu dopasowanie faktów pod tezę ;) Z jednej strony nie wiadomo w jakiej Schwarz jest formie ale z drugiej to na pewno bardziej wartościowy gracz niż na razie Ernastowicz - przy całym szacunku dla niego.
Zgadza się, ale tym zawodnikiem był de Marchi, jednak ostatecznie klub go nie puścił i rozmowy odnośnie transferu do JW upadły. Po całym tym zamieszaniu prezes JW powiedział, że nie będzie ruchów transferowych, a drużyna zgodziła się dograć sezon w takim składzie jaki obecnie posiadają.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

To nie był de Marchi.
No sympathy for fools...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

iron pisze:To nie był de Marchi.
A według Ciebie kto?
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

ksjw90 pisze:
iron pisze:To nie był de Marchi.
A według Ciebie kto?
A tak z ciekawości, to gdzie prezes powiedział, że żadnych ruchów transferowych nie będzie?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jaet »

Schwarz w JW to bardzo naturalna kolej rzeczy. Moim zdaniem Niemiec trafi do Jastrzębia i chyba lepszego transferu (poza Conte ;) ), klub sobie wymarzyć nie mógł. Bardzo stabilne przyjęcie, a atak lepszy niż Scott. W każdym bądź razie trzymam kciuki, bardzo bym chciał, żeby JW skończył w tym roku z medalem MP.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

ksjw90 pisze:
iron pisze:To nie był de Marchi.
A według Ciebie kto?
Nie według mnie bo to nie ja odpowiadam w klubie za kontrakty. Pewne było to że Nie był to ani on ani Kovacevic. Trzymano to w głębokiej tajemnicy. Nawet zawodnicy o tym nie mówili. A z reguły mówią.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Juantorena chciał popykać ze starym kumplem z Hawany, ale niestety Lube postawiło veto.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Chal pisze:Juantorena chciał popykać ze starym kumplem z Hawany, ale niestety Lube postawiło veto.
W zamian chcieli przywileje górnicze dla swoich zawodników, węgiel i "czternastkę"!!!!11111oneonejeden.
No sympathy for fools...
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kiepski »

jaet pisze:Schwarz w JW to bardzo naturalna kolej rzeczy. Moim zdaniem Niemiec trafi do Jastrzębia i chyba lepszego transferu (poza Conte ;) ), klub sobie wymarzyć nie mógł. Bardzo stabilne przyjęcie, a atak lepszy niż Scott. W każdym bądź razie trzymam kciuki, bardzo bym chciał, żeby JW skończył w tym roku z medalem MP.
Ja powiem więcej. Życzę Jastrzębskiemu złota. Nie udało się gdy była kasa, to dlaczego właśnie nie teraz. Gra Jastrzębskiego w tym sezonie to dla mnie jeden z największych plusów. A ja lubię niespodzianki i gdy teoretycznie słabszy zespól wygrywa.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Schwarz wolny od kilku dni, a w JW na jego temat kompletna cisza. Gdyby im bardzo zależało, to zakontraktowaliby go od razu, aby zaczął trenować z drużyną i zgrywał z kolegami. Coś czuję, że jednak JW postanowiło dokończyć sezon z takimi zawodnikami, jakich obecnie posiadają. Jednak życzę im Schwarza na kolejny sezon, a przede wszystkim wymiany środkowych na lepszych, no może oprócz doświadczonego Kosoka.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Najważniejsze to utrzymać trzon drużyny a nie myśleć już o środkowych ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: maciek77 »

Właśnie, też o tym kiedyś myślałem. Mając takich zawodników jak Oliva, Kampa, Muzaj widocznie JW nie stać na kogoś lepszego.
A Boruch robi swoje, blokuje, coś tam atakuje (w Rzeszowie wbijał ładne gwoździe :D), zagrywki tylko brak.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: nerwus »

Oliva, Kampa i Muzaj grali na niskich kontraktach. Teraz każdy bedzie oczekiwał trzykrotnej podwyżki. Tak wiec środkowi na przyszły sezon to chyba nie największy problem chyba że budzet Jastrzębie będziemy miało 2 razy większy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”