Jastrzębski Węgiel

ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

biker74 pisze:http://jastrzebskiwegiel.pl/na/

>ksjw90 Propozycja dla Ciebie, :D możesz odmłodzić KK. Tylko te warunki etyczne. :]
:] :] :] Dzięki za ten artykuł! Niestety z wielkim żalem muszę odmówić z powodów etycznych jak tu powyżej wspomniano oraz z powodów wiekowych, gdyż jestem za młody by należeć do Klubu Seniora. :(
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:
biker74 pisze:http://jastrzebskiwegiel.pl/na/

>ksjw90 Propozycja dla Ciebie, :D możesz odmłodzić KK. Tylko te warunki etyczne. :]
:] :] :] Dzięki za ten artykuł! Niestety z wielkim żalem muszę odmówić z powodów etycznych jak tu powyżej wspomniano oraz z powodów wiekowych, gdyż jestem za młody by należeć do Klubu Seniora. :(
Jak to mówią: "Przyjdzie kryska na Matyska". Przydałby się powiew młodej inteligencji ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Jakoś nie sądzę, abym kiedykolwiek wstąpił do tego Klubu :) Poza tym skoro mówisz o potrzebie powiewu młodej inteligencji, to pytanie nasuwa się samo: dlaczego w tym KK jest tak mało lub praktycznie wcale młodych ludzi i młodzieży? Przecież ten KK u siebie na hali jest przekrzykiwany przez przyjezdne KK choćby z Kędzierzyna, Radomia a o Rzeszowie już nawet nie wspomnę. Czyżby panowały tam jakieś ciężkie zasady, które odstraszają i zniechęcają młodych do współpracy z nimi? A może tam jest po prostu za dużo emerytów, z którymi młodzi nie mają ochoty się bawić? Przyczyny takiego apelu nie należy szukać w młodych ludziach, a najpierw trzeba zacząć szukać odpowiedzi, dlaczego nie chcą tam wstępować. :)
P.S. A Ty jesteś w tym KK czy nie bawisz się w takie rzeczy?
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: cwirek »

Ale młodszy kibic to jakiś lepszy czy co? :) O ile mnie pamięć nie myli to w jastrzębskim Klubie Kibica zawsze była wyższa średnia wieku niż w innych KK. Taka specyfika, towarzystwo, znajomi znajomych. Z drugiej strony jak spojrzysz na klub kibica w takim Radomiu to zwrócisz uwagę, że tam przeważają ludzie młodzi. W takim przypadku również można by było zadać pytanie dlaczego nie ma tam tyłu seniorów? Bezsensowne.

Sądzę, że struktura wiekowa w tego typu grupach w dużej mierze zależy od szeroko rozumianej specyfiki miasta, wykształcenia członków grupy, tradycji kibicowskich, dostępności pozostałej oferty rekreacyjnej. To jest temat na dobrą pracę dyplomową.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Młody kibic nie znaczy lepszy, ale na pewno bardziej dynamiczny, głośniejszy, nie dający się przekrzyczeć przez obcy KK na własnej hali, a w JW jeszcze od czasów gry w małej hali w Szerokiej są tam starzy ludzie, tłuczący od lat te same przyśpiewki. Nie ma rozwoju tego klubu, bo nie ma młodych i chętnych ludzi do tego. Pytanie dlaczego od ponad dekady nie widać zmian w tym KK i stawiania na młodych, no ale to pytanie nie do mnie.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:Młody kibic nie znaczy lepszy, ale na pewno bardziej dynamiczny, głośniejszy, nie dający się przekrzyczeć przez obcy KK na własnej hali, a w JW jeszcze od czasów gry w małej hali w Szerokiej są tam starzy ludzie, tłuczący od lat te same przyśpiewki. Nie ma rozwoju tego klubu, bo nie ma młodych i chętnych ludzi do tego. Pytanie dlaczego od ponad dekady nie widać zmian w tym KK i stawiania na młodych, no ale to pytanie nie do mnie.
Troszkę hiperbolizujesz:
1. Młody z zasady jest dynamiczniejszy i żywszy, taka już jest nasza ludzka natura, kwestia tylko ilu z tych młodych później zostaje, w JW jak widać sporo, bo już zdążyli zostać starymi ;)
2. Na Szerokiej starzy, teraz też starzy. Trochę to dziwne, bo sam znam wielu, którzy na Szerokiej byli jeszcze młodzi. No, ale czas szybko leci,
3. Przyśpiewki - wybacz, ale nonsens, akurat JW coś tam wnosi zawsze nowego, a inni szybciutko i chętnie zgapiają,
4. Czemu nie ma więcej młodych - to jest dobre pytanie. Odpowiedzią jest na przykład pierwsze zdanie Twojego innego posta: Jakoś nie sądzę, abym kiedykolwiek wstąpił do tego Klubu i żadnego argumentu,
5.
ksjw90 pisze:Przecież ten KK u siebie na hali jest przekrzykiwany przez przyjezdne KK choćby z Kędzierzyna, Radomia a o Rzeszowie już nawet nie wspomnę.
Kiedyś Ty Radom w Jastrzębiu widział? Chyba raz się przykulali. No i chyba siedzę w innym miejscu hali, bo wrażenia akustyczne mam inne. I od razu piszę: nie siedzę/stoję wśród KK, choć znam stamtąd wielu ludzi.
6.
ksjw90 pisze:Poza tym skoro mówisz o potrzebie powiewu młodej inteligencji...,
Sorry, tutaj akurat żartowałem.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Wesołe jest życie staruszka :D , a młodzież albo zblazowana albo dystansu nie ma :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: maciek77 »

Brian Cook dałby radę w JW? Jak u niego z przyjęciem?
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

maciek77 pisze:Brian Cook dałby radę w JW? Jak u niego z przyjęciem?
Skąd wzięło się to nazwisko w kontekście JW?
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: orw3ll »

maciek77 pisze:Brian Cook dałby radę w JW? Jak u niego z przyjęciem?
Za dużo się nie nagrał w tym sezonie (wystąpił w 5 spotkaniach), ale mogę powiedzieć że 25% jego przyjęć zostało zarejestrowane jako błąd.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Chal »

Gdzieś coś czytałem, że ponoć chce spróbować sił na plaży. Ale co by nie było, to charakterystyką do Touzinskiego mu raczej daleko.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: maciek77 »

ksjw90 pisze:
maciek77 pisze:Brian Cook dałby radę w JW? Jak u niego z przyjęciem?
Skąd wzięło się to nazwisko w kontekście JW?
Rozwiązał kontrakt z Modeną i rzuciłem tylko nazwisko, bo sam nie wiem o nim za wiele.
W Europie za dużo nie pograł - 1 sezon w Padwie.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: StanLee »

maciek77 pisze:W Europie za dużo nie pograł - 1 sezon w Padwie.
Cook wybił się w Grecji. Nie przyjmuje jakoś dobrze, ale też nie przyjmuje źle.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: krzysiu »

Na TT było,że chyba zaczyna albo chce grać na plaży więc odpada :)
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kiepski »

Jak kolega zapodał wyżej link, Kanadyjczyk Van Lakvent jest dostępny. W Korei się nie nagrał. W Jastrzębiu w ubiegłym sezonie też nic wielkiego nie pokazał, więc jego powrót chyba nie ma większego sensu.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: drukjul »

A nasz przyjaciel Lotman to w obecnym sezonie znalazł dla siebie klub i gdzieś w ogóle gra, czy jest w dalszym ciągu na urlopie tacierzyńskim i byczy się z rodziną w Kalifornii? Bo jeżeli dobrze pamiętam, to na jesieni ubiegłego roku ta rodzina mu się właśnie powiększyła.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: SerCos »

Trudno uznać 20 grudnia za jesień ;)
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Just# »

drukjul pisze:A nasz przyjaciel Lotman to w obecnym sezonie znalazł dla siebie klub i gdzieś w ogóle gra, czy jest w dalszym ciągu na urlopie tacierzyńskim i byczy się z rodziną w Kalifornii? Bo jeżeli dobrze pamiętam, to na jesieni ubiegłego roku ta rodzina mu się właśnie powiększyła.
Nigdzie nie gra.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Antonella Hard Core »

SerCos pisze:Trudno uznać 20 grudnia za jesień ;)
Kalendarz jednak uznaje za jesień bo zima kalendarzowa zaczyna sie zdaje dopiero 22 grudnia :D
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: SerCos »

Antonella Hard Core pisze:
SerCos pisze:Trudno uznać 20 grudnia za jesień ;)
Kalendarz jednak uznaje za jesień bo zima kalendarzowa zaczyna sie zdaje dopiero 22 grudnia :D
Astronomiczna wypadła 21, więc wpadłem :D Chociaż w Stanach w tym dniu było wyjątkowo mroźnie.
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: andrzej13 »

Byłem na meczu , oglądałem , smuciłem sie a potem radowałem jako kibic ZAKSY. I mam takie spostrzeżenie . Jak taki klub Jastrzębie z takimi tradycjami mógł tak nisko upasc- mam na mysli klub kibica. 5 bębnów i aby bylo glosno to podłaczone do wzmacniacza. Na dodatek organista cały czas grający nawet w trakcie gry zawodników. Czy kk i cała hala oraz pięciu bębnistów nie są w stanie użyc gardeł oraz rąk i musza mieć wzmacniacze i grajka na organach??? Dzisiaj obejrzałem nagrany mecz i gdy pan od organek przestawał grać slychac bylo 2 bębny i 50 gardeł kibiców ZAKSY bo tyle nas było w Jastrzebiu. Mam wielu znajomych w klubie kibica JW i zastanawiam się co sie dzieje ze musza się wzmacniać ektroniką????
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

andrzej13 pisze: 5 bębnów i aby bylo glosno to podłaczone do wzmacniacza. Na dodatek organista cały czas grający nawet w trakcie gry zawodników.
Nie pięć i do niczego nie podłączone.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: andrzej13 »

astronauta pisze:
andrzej13 pisze: 5 bębnów i aby bylo glosno to podłaczone do wzmacniacza. Na dodatek organista cały czas grający nawet w trakcie gry zawodników.
Nie pięć i do niczego nie podłączone.
4 i werbelek , i zbyt dlugo chodze na mecze aby nie odróżnić naturalnego dzwieku od wzmocnionego . A organista to dmuchał w małe organki tak?????
bob
Posty: 64
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:50
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: bob »

Ostatecznie JW nie szuka nikogo na przyjęcie?
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

andrzej13 pisze:
astronauta pisze:
andrzej13 pisze: 5 bębnów i aby bylo glosno to podłaczone do wzmacniacza. Na dodatek organista cały czas grający nawet w trakcie gry zawodników.
Nie pięć i do niczego nie podłączone.
4 i werbelek , i zbyt dlugo chodze na mecze aby nie odróżnić naturalnego dzwieku od wzmocnionego . A organista to dmuchał w małe organki tak?????
To jeszcze trochę musisz pochodzić, żeby nauczyć się liczyć. Organista zgoda, mnie też się to nie podoba.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: NIEMAMLANCII »

andrzej13 pisze:Byłem na meczu , oglądałem , smuciłem sie a potem radowałem jako kibic ZAKSY. I mam takie spostrzeżenie . Jak taki klub Jastrzębie z takimi tradycjami mógł tak nisko upasc- mam na mysli klub kibica. 5 bębnów i aby bylo glosno to podłaczone do wzmacniacza. Na dodatek organista cały czas grający nawet w trakcie gry zawodników. Czy kk i cała hala oraz pięciu bębnistów nie są w stanie użyc gardeł oraz rąk i musza mieć wzmacniacze i grajka na organach??? Dzisiaj obejrzałem nagrany mecz i gdy pan od organek przestawał grać slychac bylo 2 bębny i 50 gardeł kibiców ZAKSY bo tyle nas było w Jastrzebiu. Mam wielu znajomych w klubie kibica JW i zastanawiam się co sie dzieje ze musza się wzmacniać ektroniką????
Też dziwne. Ale może to dlatego że kibice chodzą bo to fajne? Wolny czas zapełnia, wstydzą się ogólnie wrzeszczeć. Ugrzecznione towarzystwo, jak ktoś pociągnie śpiewkę , niestety reszta milczy i jeszcze patrzą kto się drze. Klaskacze tylko trzepią.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

NIEMAMLANCII pisze:Też dziwne. Ale może to dlatego że kibice chodzą bo to fajne? Wolny czas zapełnia, wstydzą się ogólnie wrzeszczeć. Ugrzecznione towarzystwo, jak ktoś pociągnie śpiewkę , niestety reszta milczy i jeszcze patrzą kto się drze. Klaskacze tylko trzepią.
Trafiłeś w sedno, siedzą jak w teatrze. Gdyby klaskaczy nie było, to baliby się rąk użyć, bo jeszcze siniaków by się nabawili. Zresztą podobny problem jest na hokeju. Dużo pracuję z ludźmi, przeróżnymi, w różnych miastach i generalnie ludzie w Jastrzębiu mają bardzo specyficzną mentalność: roszczeniowi, niezadowoleni, smutni, marudzący, zmęczeni życiem, pesymistyczni...
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: tedo »

A ja uważam że to wina klubu kibica... Dlaczego nie ma sektorówek choćby po jednym na sektor, może na dwa sektory... Ja na meczu krzyczę kibicuje a nieraz zauważyłem że jako jeden z nielicznych krzyczę tak jak KK, to wtedy patrzą na mnie, ale wg mnie jak pojawił by się ktoś z KK kto próbował by na sektorze wezwać do dopingu to miało by to odzew... Psychologiem może nie jestem ale ludzie potrzebują lidera, przywódzcy, drogowskazu...
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

tedo pisze:A ja uważam że to wina klubu kibica...
A widziałeś żeby w innych halach KK biegał po hali zachęcając do dopingu? Zaraz ci powiedzą, że zasłaniasz. Przychodzą przysłowiowi Janusze, którzy chcą w spokoju najeść się popcornu i pomachać klaskaczem. Gro ludzi przychodzi bo jest jakiś tam sukces, pokazują w TV, jest ciekawie, ale z klubem się nie utożsamiają.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”