Chemik Bydgoszcz

Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Chyba pozostaje Wam walka o cos w stylu 11-12 miejsca... Szczurek na rozegraniu, Gromadowski na ataku, słabo to wygląda... Pozostaje liczyć, że ten Filipiak wytrzeli.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: TommyLeeJones »

Takie transfery wskazują na brak funduszy, jak inaczej to wyjaśnić? Szczurek, Gromadowski, Sieńko jr to przecież wyjątkowo oszczędnościowe opcje. Tylko ten Sacharewicz pasuje na tym obrazku jak kwiatek do kożucha. Może lepiej dla niego gdyby został w Bielsku? A Łuczniczka zamiast niego miałaby prawdziwego sypacza/atakiera?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Szczurek to nie jest zly rozgrywajacy, lecz ktos kto powinien miec obok siebie doswiadczonego sypacza, powinien sie jeszcze sporo nauczyc, a teraz jest tak, ze to Sieńko bedzie uczyc sie od Szczurka, ktory ma jeszcze wiele do poprawy..
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Noworoczny »

Niegdyś Murek zeznawał, że chciałby pograć do 40. Może przerodziło się to w jego idee fixe?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: meduza123 »

TommyLeeJones pisze:Takie transfery wskazują na brak funduszy, jak inaczej to wyjaśnić? Szczurek, Gromadowski, Sieńko jr to przecież wyjątkowo oszczędnościowe opcje. Tylko ten Sacharewicz pasuje na tym obrazku jak kwiatek do kożucha. Może lepiej dla niego gdyby został w Bielsku? A Łuczniczka zamiast niego miałaby prawdziwego sypacza/atakiera?
Nie rozumiem Sacharewicza. Mógłby spokojnie pograć w Lubinie, Gdańsku, Olsztynie czy Jastrzębiu.

Skład Bydgoszczy wygląda na skład na I ligę. Musieliby 3 mocnych zawodników z zagranicy ściągnąć.

Widząc poczynania Bydgoszczy, Kielc, Częstochowy, Bielska i Będzina przekonuję się do rozszerzenia tej ligi do 16 a po roku spadku 2 drużyn, a 13 niech gra baraż z najlepszym spełniającym warunki finansowo-organizacyjne klubem z I ligi.

Może Katowice i Szczecin coś rozruszają i wejdą z fajnym składem i pomysłem na drużynę.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

meduza123 pisze:
TommyLeeJones pisze:Takie transfery wskazują na brak funduszy, jak inaczej to wyjaśnić? Szczurek, Gromadowski, Sieńko jr to przecież wyjątkowo oszczędnościowe opcje. Tylko ten Sacharewicz pasuje na tym obrazku jak kwiatek do kożucha. Może lepiej dla niego gdyby został w Bielsku? A Łuczniczka zamiast niego miałaby prawdziwego sypacza/atakiera?
Nie rozumiem Sacharewicza. Mógłby spokojnie pograć w Lubinie, Gdańsku, Olsztynie czy Jastrzębiu.

Skład Bydgoszczy wygląda na skład na I ligę. Musieliby 3 mocnych zawodników z zagranicy ściągnąć.

Widząc poczynania Bydgoszczy, Kielc, Częstochowy, Bielska i Będzina przekonuję się do rozszerzenia tej ligi do 16 a po roku spadku 2 drużyn, a 13 niech gra baraż z najlepszym spełniającym warunki finansowo-organizacyjne klubem z I ligi.

Może Katowice i Szczecin coś rozruszają i wejdą z fajnym składem i pomysłem na drużynę.
Nie rozdawaj kart jeszcze. Poczatek transferow, Bydgoszcz robi czystki, po 3 transferach juz sie komentuje, ktore miesjce bedzie mial klub z Bydgoszczy.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

No ale rozegranie i atak skompletowali, więc komentować można. Ciężko będzie komuś w tych dwóch płaszczyznach zbudować gorszy zestaw.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Bartek O »

Przybył kolejny poważny konkurent do walki o miejsce w czwórce. Sieńko - Gromadowski to na obecną chwilę bezsprzecznie najlepsza para rozgrywający / atakujący w Plus Lidze.
Szkoda mi trochę w tym wszystkim Sacharewicza. Nie wierzę, że nie miał ciekawszych ofert niż ta z Bydgoszczy.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Igor Yudin w Bdg. Wiedziałem, ze jestesmy zainteresowani dobrym zawodnikiem, który miał słabszy sezon w Turcji, ale nie zgadłbym, że właśnie o niego chodzi. Ciekawy ruch, ale jeśli chcemy jeszcze ściągnąć Włodarczyka, to brakuje nam zawodnika z bardzo dobrym przyjęciem. No i ciekawe kto trafi do nas na libero. Chciałbym Igłe, ale to tylko marzenia xD
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Wess »

Żadnego Włodarczyka w Bydgoszczy nie bedzie ;) Już ma podpisany kontrakt z inny klubem.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Tak, przed chwilą przeczytałem, że podpisał kontrakt z Olsztynem. Może to i lepiej, zobaczymy kogo sprowadzą jeszcze obok Ferensa i Yudina.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: cwirek »

Na jakiej pozycji Yudin grywał w ostatnim czasie?

Jego kolejny powrót do Polski wydawał się naturalny - o ile się nie mylę ma żonę Polkę.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: orw3ll »

Grał w klubie razem z Agamezem, więc na przyjęciu, z tym że "grał" to jest mocne słowo, bo nie wystąpił nawet w połowie meczów.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

cwirek pisze:Na jakiej pozycji Yudin grywał w ostatnim czasie?
Grał na przyjęciu, ale w Galatasaray długo miejsca nie zagrzał. Występował w fazie zasadniczej w kolejkach 2-11. % w ataku na średnim poziomie 39,5, a do najlepiej przyjmujących też nie można go zaliczyć.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Trochę obawiam się o przyjęcie, jak jest plan gry Ferens - Yudin. Idealnym byłoby zostawić Ruciaka jako wchodzącego do przyjęcia w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

Ja bym widział raczej Yudina na ataku, ale już dawno nie widziałem jego gry
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

W trakcie sezonu pewnie tak się stanie - wiemy przecież na co stać Gromadowskiego.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

Czunkiewicz wypożyczony z Lotosu.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: weary_skier »

Sacharewicz chyba nie przemyślał do końca sowjego wyboru.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

weary_skier pisze:Sacharewicz chyba nie przemyślał do końca sowjego wyboru.
Jesli w Bielsku gral 1 skrzypce to i tutaj bedzie. Sacharewicz chcial grac, moze powiesz mi gdzie mialby pewne miejsce w 1 szostce i kogos kto nie ma skompletowanego srodka w lidze? Facet wie co robi..
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

Lubin, Radom, Olsztyn, JSW :) w momencie podpisania kontraktu nigdzie z wymienionych jeszcze nie było skompletowanego składu.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: weary_skier »

Wiele wskazuje, że Radom i Warszawa będą ciekawiej zestawione niż Bydgoszcz. W Jastrzębiu tez byłby najlepszym środkowym.
Chyba, że chce faktycznie wyróżniać się na tle słabeuszy, to faktycznie wie co robi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: lipton »

A jak z kasą w Bydgoszczy? Może dostał większą niż w Bielsku i zwyczajnie nie liczył na lepszy kontrakt gdzie indziej? Tak tylko zgaduję. Z resztą póki co Mateusz całą swoją karierę prowadzi metodą małych kroków i jak na razie bardzo dobrze na tym wychodzi.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

barti522 pisze:Lubin, Radom, Olsztyn, JSW :) w momencie podpisania kontraktu nigdzie z wymienionych jeszcze nie było skompletowanego składu.
My tego nie wiemy. Moze kontrakty wstepne byly juz dawno podpisane, w lutym zwykle sa juz pierwsze ruchy klubow, wiec nie dowiemy sie tego.

@weary
Jak zwykle wszystko wiesz, mimo, ze zespol nie jest jeszcze skompletowany. Ja wiem troszke wiecej o Mateuszu i zespole z Bydgoszczy i wiem, ze bylo mu tam po drodze.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, o 12:03 przez Szampon093, łącznie zmieniany 1 raz.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

lipton pisze:A jak z kasą w Bydgoszczy? Może dostał większą niż w Bielsku i zwyczajnie nie liczył na lepszy kontrakt gdzie indziej? Tak tylko zgaduję. Z resztą póki co Mateusz całą swoją karierę prowadzi metodą małych kroków i jak na razie bardzo dobrze na tym wychodzi.
Takim tempem gdzieś koło 40-tki może zdobyć medal w PlusLidze :D a potem już tylko z 10 lat i kadra :D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: weary_skier »

Szampon093 pisze: @weary
Jak zwykle wszystko wiesz, mimo, ze zespol nie jest jeszcze skompletowany. Ja wiem troszke wiecej o Mateuszu i zespole z Bydgoszczy i wiem, ze bylo mu tam po drodze.
Nigdy nie twierdziłem, że wiem. Szukam motywacji takiej decyzji domniemując i szukając przyczyn.
Skoro wiesz, to rozjaśnij nam a nie sugeruj, że nie było klubu ze skmpeltowanym środkiem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

weary_skier pisze:
Szampon093 pisze: @weary
Jak zwykle wszystko wiesz, mimo, ze zespol nie jest jeszcze skompletowany. Ja wiem troszke wiecej o Mateuszu i zespole z Bydgoszczy i wiem, ze bylo mu tam po drodze.
Nigdy nie twierdziłem, że wiem. Szukam motywacji takiej decyzji domniemując i szukając przyczyn.
Skoro wiesz, to rozjaśnij nam a nie sugeruj, że nie było klubu ze skmpeltowanym środkiem.
Niezupelnie nie skompletowanym, ale tak jak powiedzialem i dziwie sie, ze o tym nie wiesz. Kluby juz w lutym czy wczesniej jak Zaksa to zrobila z Bieńkiem podposuja kontrakty wstepne. Moze i Mateusz chcialby grac o medal, ale to facet ktory chce grac, znam Matesza oraz jego zone, wiem co ich kieruje. Po drodze mu Bydgoszczy juz od dluzszego czasu.
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Stenol_92 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 14 cze 2016, o 11:32 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 22. Regulaminu Forum
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: szatow »

Chciałem napisać, że takie transfery, jak do tej pory Bydgoszczy nie wystarczą, żeby pokonać silne składy Olsztyna, Czarnych, Będzina, JW itp, lecz przypomniałem sobie, że mamy mieć 16 drużyn w lidze i zawodnicy tacy jak Ferens czy Gromadowski mogą nagle okazać się bardzo cennymi wzmocnieniami wobec braku Polaków. No i dodatkowo któreś drużyna z tych budowanych przez BB, Częstochowę, Kielce czy beniaminki będą pewnie, także z tej przyczyny, słabsze. No ale cóż, może to jakoś wyglądać będzie.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”