Chemik Bydgoszcz

Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Chemik Bydgoszcz

Post autor: chalmi94 »

Chemik Bydgoszcz powstał w 1949 roku, przez ten czas nie zdobyli medalu Mistrzostw Polski. Natomiast nauki gry w siatkówce pobierał tam Michał Winiarski jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy zawodnik reprezentacji Polski.

Skład na sezon 2007/2008:
1.Waldemar Kaczmarek 1,96 Polska (rozgrywający)
3 Marcin Kozioł 1,95 Polska (przyjmujący)
5 Andrew Grant 2,07 Australia (środkowy )
7 Artur Hoffman 1,82 Polska (rozgrywający)
8 Michal Cerven 2,05 Słowacja (środkowy )
9 Wojciech Kozłowski 1,95 Polska (przyjmujący)
10 Łukasz Owczarz 1,95 Polska (środkowy )
11 Kamil Kacprzak 1,96 Polska (przyjmujący)
12 Michał Dębiec 1,83 Polska (libero )
13 Martin Sopko 1,95 Słowacja (przyjmujący)
15 Michał Stępień 2,00 Polska (środkowy )
16 Krzysztof Janczak 2,02 Polska (atakujący)
00 Paweł Siezieniewski 1,99 Polska (przyjmujący) ?

To skład na sezon 07/08 jest tu paru ciekawych młodych zawodników tj. Waldemar Kaczmarek, Michał Stępień, Michał Dębiec, Łukasz Owczarz czy Wojciech Kozłowski. Paru z nich już zadebiutowało w PLS (Dębiec szóstkowy gracz). Chemik sprawił w tym roku kilka niespodzianek, sensacji szczególnie w 1 fazie rozgrywek, ostatnio jakoś im nie idzie. A co do gry bydgoszczan wiele się nie można przyczepić. Ich gra bazuje na dynamicznej, szybkiej grze. Moim zdaniem w "szóstce" powinien grać Kaczmarek a nie Hoffman. Kaczamrek to gracz młody, który napewno lubi grać szybką piłką, jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem, czego nie można powiedzieć o rezerwowym rozgrywaczu (raczej wystawiaczu) Mlekpolu. To jest moje jedyne zastrzeżenia co do wyjściowego składu bydgoszczan. I jeszcze dodam coś o Siezieniewskim. Najprawdopodobniej przejdzie w tym oknie transferowym do Chemika, byłby to napewno światny transfer bydgoszczan. Moim zdaniem Paweł to najlepszy gracz fazy play-off tamtego roku. Trener Santilli robi błąd nie wystawiając go w 1 sładzie i w rewanżowej rundzie o tym się przekona jak Chemik wygra z jego drużyną, a zawodnikiem meczu zostanie Siezieniewski. I to na tyle. Pozdrawiam kibiców z Bydgoszcza :D .
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mewa »

i od przyszłego tygodnia Rafał Matusiak, który powraca z Gorzowa.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dreamer »

Zgadzam się, że w Chemiku jest sporo utalentowanych, młodych graczy. Ja z największym zainteresowaniem śledzę grę Michała Dębca na pozycji libero. "Orzech" (to jego pseudo - jeszcze z Poznania, sprzed PLS-u) jest moim zdaniem najlepszym polskim libero młodego pokolenia.
Jest znakomity w przyjęciu i w obronie. Ma do tego jedną zaletę, jakiej nie ma nikt inny z naszych libero... ma za sobą spore doświadczenie na pozycji rozgrywającego. Nikt tak jak on nie potrafi (gdy musi to zrobić ktoś inny, a nie rozgrywający) dograć piłki do ataku. Samo przez siebie się rozumie, że jako były rozgrywający, ma znakomite (najlepsze z naszych libero) przyjęcie piłki palcami.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Ted »

dreamer pisze:Ma do tego jedną zaletę, jakiej nie ma nikt inny z naszych libero...
No, nie do konca tak jest. Jako rozgrywajacy zaczynal rowniez Pawel Rusek z Jastrzebskiego Wegla. Jesli by sie tak przypatrzec, to zalezlibysmy wiecej cech wspolnych miedzy tymi panami.
swarovski
Posty: 30
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 18:38
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: swarovski »

dreamer pisze:Zgadzam się, że w Chemiku jest sporo utalentowanych, młodych graczy. Ja z największym zainteresowaniem śledzę grę Michała Dębca na pozycji libero. "Orzech" (to jego pseudo - jeszcze z Poznania, sprzed PLS-u) jest moim zdaniem najlepszym polskim libero młodego pokolenia.
A którego jeszcze libero młodego pokolenia miałeś okazję widzieć na boisku?
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: chalmi94 »

Paweł Siezieniewski nie jest już zawodnikiem Jastrzębskiego, więc niedługo będzie oficjalnie w składzie Delecty.
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

chalmi94 pisze:Pozdrawiam kibiców z Bydgoszcza :D .
Z BydgoszczY, z TEJ BydgoszczY !!! Rodzaj żeński!!!

Mam nadzieję, że Paweł do nas dojdzie. A Rafała uważam za potrzebne uzupełnienie. Nie mniej utrzymać się będzie bardzo ciężko, bo praca zrobiona w pierwszych 4 meczach została zaprzepaszczona w meczach z Politechniką, Płomieniem czy Czarnymi. I tak jesteśmy w punkcie wyjścia do rundy rewanżowej - jak w zeszłym sezonie. Z 4pt. A na kim wywalczone to nie ma różnicy 4pt to 4pt i tyle. Czeka chłopaków kolejna ciężka batalia o pozostanie w PLS.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Evsien
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2007, o 18:46
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Evsien »

chalmi94 pisze:Paweł Siezieniewski nie jest już zawodnikiem Jastrzębskiego, więc niedługo będzie oficjalnie w składzie Delecty.

Nie będzie w składzie żadnej Delecty bo takowa drużyna w PLS nie istnieje. Sieź w sumie źle nie zrobił, chociaż będzie grał a nie siedział na ławie... Bo są zawodnicy, którzy chcą GRAĆ i wygrać, i są tacy, którzy chcą tylko wygrać... Zupełnie nie rozumiem i nie pogodzę się z przejściem Michała B. do Skry Bełchatów. Ale to stary temat...
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: chalmi94 »

Siatka.org podaje że Bydgoszcz chce ściągnąć Niemca, albo Chorwata. Delecta musi zdążyć do 15 grudnia, bo wtedy zamyka się okno transferowe. Korzystniejszy finansowo jest Chorwat. Czy ktoś zna nazwiska tych graczy?
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

Chcieć to sobie może, znając życie i "możliwości" menedżerskie pana Kaźmierczaka nie ściągniemy nikogo i wiosną pewnie będzie wielka rozpacz w klubie z ulicy Glinki. Ilu to już zawodników miało być w Chemiku? Oszczędzę Wam tych obiecanek z przed sezonu, a skupię się na tym co ostatnio, tak więc: Siebeck, Kuligowski, Siezieniewski, mógł być kolejny Słowak - rozgrywający Bronislav Skladany, ale oczywiście zawalili sprawę, a Eithuna sprzątnął nam Płomień (trzeba było go brać przed sezonem). Jeśli nie wiadomo o co chodzi to pewnie o pieniądze. Była możliwość pozyskania drugiego strategicznego sponsora, ale Delecta nie chciała być druga w nazwie (ogólnie jest spółka z klubem i miastem) i kicha. Mamy budżet taki jaki mamy i wielce prawdopodobne, że za rok o tej porze będziemy się emocjonować I ligą, ciekawe czy z szyldem Delecty? "HaHaHa" - nikogo taka perspektywa w Bydgoszczy nie bawi.
Warszawa się nie podda, a Płomień daje radę - nie jest wesoło. Chętnych do spadku nie widać, jedyne światełko w tunelu to to, że w rundzie rewanżowej z Płomieniem i Polibudą spotkamy się w Łuczniczce. Trzeba będzie liczyć też na urwanie punktów (również u siebie) Resovii, Mosto lub AZS Cz-wie. Będzie piekielnie trudno powtórzyć dobry finisz z zeszłego sezonu gdy po pierwszej rundzie Chemicy również mieli tylko 4pt, ale w drugiej zdobyli 12. Zabrakło im chyba seta lub 2 setów do Play-Off.
Jedyny transfer Chemika to po półrocznym pobycie w Gorzowie Wlkp. powrót Rafała Matusiaka.
Trzeba wierzyć w cud i P-O, ale bardzo obawiam się, że czeka nas znowu baraż.


EDIT

I co? ukazało się tuż po północy wtorkowe wydanie Gazety Pomorskiej, które głoszą, że Niemiec i Chorwat oczywiście do nas nie trafią. Przyzwyczaiłam się, naprawdę absolutne zero zaskoczenia.

Ale co mnie bardziej zaintrygowało - pozwolę sobie zacytować z artykułu:

"Inną opcją był rozgrywający kadry Niemiec, Frank Dehne (202 cm), który występuje w Serie A1 w Volley Citta Di Corigliano. To doświadczny 31-letni zawodnik, mający na swoim koncie Puchar CEV w 2005 roku, a na tegorocznych ME zajął z reprezentacją 5. miejsce. Jego kandydatura nie bardzo jednak odpowiadała trenerowi Rostislavowi Chudikowi.

- Ta opcja wchodziłaby jednak w grę, gdybyśmy mieli tylko jednego rozgrywającego - dodaje dyrektor Kaźmierczak.

W zespole jest dwóch: Artur Hoffmann i Waldemar Kaczmarek. O tym ostatnim, pozyskanym ze Skry Bełchatów w portalu tego klubu można było znaleźć przed niedzielnym meczem informację, że wraca do macierzystego klubu.

- Waldek zagrał cały mecz i z naszych wyliczeń wynika, że przekroczył dopuszczalny limit gry w naszym zespole. W Skrze nie mógłby już więc wystąpić w tym sezonie - wyjaśnia Kaźmierczak.

Nie jest jednak wykluczone, że mimo dwóch rozgrywających w klubie pojawi się na testach polski zawodnik na tej pozycji."

źródło: Gazeta Pomorska


Mój Boże drogi, mógłby mi to ktoś racjonalnie wytłumaczyć, ktoś kto się zna na takich sprawach i może mieć pojęcie o co tu kaman, bo ja potocznie mówiąc " nie ogarniam ".

Dziękuję.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: chalmi94 »

Wiadomo już że nie ściągną ani Chorwata, ani Niemca (Sikirić i Dehne). Dehne to rozgrywacz reprezentacji Niemiec a Sikirić to przyjmujący reprezentacji Chorwacji.
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dreamer »

Jeżeli dobrze kojarzę, to w okresie transferowym pomiedzy poprzednim a obecnym sezonem, Todor Aleksiew, pytany, czy zagrałby w PLS-ie, odpowiadał, że bardzo chetnie.
Dzisiaj zbiegają nam sie dwie elektryzujace informacje.
Jedna z nich na 100% dotyczy Todora - jego włoskie Famigliulo przestało mu płacić, bo ma problemy finansowe, dlatego wrócił do Bułgarii.
Druga zaś jest taka, że Delecta ma podobno "na oku" Bułgara, który gral jeszcze niedawno w serie A. Ewentualny transfer ma się rozstrzygnąć być może już jutro.
Czyżby bohaterem tej drugiej informacji byl także Todor?
Dla mnie jest to bardzo prawdopodobne.
Tutaj linki do tekstów w Strefie Siatkówki:
- o odejściu Todora z Famigliulo
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.22252
- o zainteresowaniach jakimś Bułgarem Delecty
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.22273


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: chalmi94 »

Jestem pewien że chodzi o Todora Aleksiewa :) . Do Chemika ma przyjść Jakub Oczko ;) .
AZS Olsztyn
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: HejdaChemik »

Jestem pewien, ze to dobry pomysl ale wydaje mi sie ze skonczy sie na "Niestety nie moglismy spelnic wymagan zawodnika"
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

Byłeś blisko Hejda ;)

(...)Przypomnijmy, że Delecta chciała też wzmocnić się pozyskując nowego przyjmującego. Kandydatem był Bułgar Todor Aleksiew. To świetny siatkarz, o którego bydgoska drużyna starała się już przed rozpoczęciem sezonu. Aleksiew występujący w pierwszej szóstce reprezentacji Bułgarii w ostatnim Pucharze Świata trafił do włoskiej drużyny serii A Famigliulo Corigliano.

- Niestety, załatwienie tego zawodnika do naszego zespołu okazało się niemożliwe. Na Jakubie Oczko i wcześniej załatwionym, Rafale Matusiaku, kończymy więc nowe transfery - zapowiada Kaźmierczak.

Źródło: Gazeta Wyborcza Bydgoszcz


Czyli skończyło się jak zawsze! "BRAWO" Kaźmierzczak!!!
Mam nadzieję, że Kuba da radę i poprawi jakość rozegrania w naszym zespole...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: szyderca »

Radzio Chudik zwierzył się Gazecie Michnikowej, że wierzy w zajęcie 8. miejsca w tabeli dającego bezpośredni awans do play-off. No i nie wykluczone, że po raz kolejny sprawdzi się powowiedzenie, mówiące o tym, że wiara przenosi góry. Nie dość, że Kucharze mają teoretycznie "łatwą" końcówkę rundy zasadniczej w porównaniu do reszty zespołów z dołu ligi, to jeszcze popierając to formą. Przekonały się o tym Ptaszki, gdzie mało brakowało a mielibyśmy jaka jakich mało i to właśnie Delecta a nie Jastrzębski pojechałby na kilka dni do Poznania. W sobotę Żaki nie zostały zbyt gościnnie potraktowane w Bydgoszczy i do domu pojechały szybciej niż przyjechały w dodatku z bagażem trzech straconych setów.
Teraz pierwszy krok już w piątek z Budowlańcami z Warszawy.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maksik »

No i prosze...taka cisza na temat Chemika..a z tego co zauważyłem to naprawde chłopaki mentalnie i psychicznie się bardzo zmienili..dziś byłem na Ursynowie i jutro tez się tam wybieram i z moich obserwacji "gwiazdki" osramoskie przygasają.. BRAWO CHEMIK !! jeśli się utrzymają w PLSie to w następnym sezonie na 99% będa "8".
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Arff »

BRAWO CHEMIK !! jeśli się utrzymają w PLSie to w następnym sezonie na 99% będa "8".
oj tam takie gadanie.. w tym roku też mieli być w 8, bo sezon rozpoczęli bardzo dobrze... i co z tego wyszło ?? tym bardziej że najprawdopodobniej dochodzi Trefl ze sporym kapitałem i konkurencja w 8 będzie jeszcze silniejsza niż w tym roku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: PAWKENS »

Niby czemu mieliby na 99% się utrzymać w PLS ??? Przychodzi jakiś wielki sponsor, czy jacys wielcy zawodnicy zgłosili chęć gry ??? W następnym sezonie będzie jeszcze większa walka o utrzymanie- poziom PLS rośnie :D
Brawo dla Chemików za mecz z Warszawą, trochę przewagi tracili, ale potrafili zwyciężać w końcówkach. Szkoda Michała Chaberka :< :< Dzisiejszy typ: 3:0 dla Bydgoszczy, mają wg mnie silniejszy skład
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Arff »

ja obstawiam dzisiaj 3:1 dla żarówek... nie można ich póki co lekceważyć bo grają u sibie, tym bardziej że doskonałą motywacją będzie perspektywa spadku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: PAWKENS »

To się nieco przeliczyłem :] Warszawa rozgromiła Chemika 3:0, głównie za sprawą trudnych zagrywek Polozhewetza i dobrej gry. Stan rywalizacji to 2:2, wszystko zaczyna się od nowa, zobaczymy co będzie w Bydgoszczy ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: szyderca »

Ciekawe wieści napływają od Kucharzy. Widać, że inwestują w "młodzież", która pozwoliła awansować do Ligi z Plusem Treflowi. Troche mi szkoda Serafina Wojtka, od kiedy sięgam pamięcią, w każdym zespole był delikatnie mówiąc poniewierany, czytaj wiecznym rezerwowym. Ciekawe czy kontrakty z Kucharzami przedłużą Janczak i Kacprzak ???
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: PAWKENS »

szyderca pisze:Ciekawe wieści napływają od Kucharzy. Widać, że inwestują w "młodzież", która pozwoliła awansować do Ligi z Plusem Treflowi.
Mogłabyś rozwinąć tę myśl ??? Jakich młodych ma Chemik ściągać ???
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Arff »

PAWKENS pisze:
szyderca pisze:Ciekawe wieści napływają od Kucharzy. Widać, że inwestują w "młodzież", która pozwoliła awansować do Ligi z Plusem Treflowi.
Mogłabyś rozwinąć tę myśl ??? Jakich młodych ma Chemik ściągać ???
Iście młodych wilczków: Drabkowskiego, Stancelewskiego, Serafina, Pieczonke... średnia wieku... prawie 32 =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

Ja tam widzę wyraźnie cudzysłów przy słowie młodzież :D , więc to tak ironicznie w związku właśnie ze średnią wiekową wspomnianych panów siatkarzy :P
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
matrix
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 08:40

Delecta Bydgoszcz 2008/09

Post autor: matrix »

Chemik powraca tam gdzie jego miejsce!!!
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Delecta Bydgoszcz

Post autor: vii »

Ciesze sie :)
matrix
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 08:40

Re: Delecta Bydgoszcz

Post autor: matrix »

Skład na sezon 2008/2009


Zawodnicy:

Rozegranie:

Kaczmarek Waldemar, Lipiński Piotr

Przyjęcie:

Krzywiecki Michał, Kozłowski Wojciech, Pieczonka Stanisław, Sopko Martin

Środkowi:

Augustyn Artur, Borucki Mateusz, Cerven Michał, Kokociński Grzegorz

Atakujący:

Janczak Krzysztof, Konarski Dawid

Libero:

Dębiec Michał, Tylicki Sebastian
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Delecta Bydgoszcz 2008/09

Post autor: HejdaChemik »

CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Delecta Bydgoszcz 2008/09

Post autor: Mate »

HejdaChemik pisze:Jest juz temat o Chemiku :)

http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=512

Ten sam temat??

Bardzo ciekawi mnie jak wypadnie MVP LE - Sopko. Wraz z Pieczonką i Janczakiem będą mogli namieszać w lidze. Chociaż pewnie Janczak nie pociągnie całego sezonu, więc za niego będzie wchodził młody Konarski(19 lat) :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”