Chemik Bydgoszcz

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Akurat ten ruch uważam za całkiem dobry. Obserwowałam Bartka Filipiaka w zeszłym sezonie w I lidze i był wtedy kluczowym graczem zespołu z Wałbrzycha. I warto dodać, że prezentował się naprawdę bardzo solidnie. Ja osobiście liczę, że będzie grał więcej niż Gromadowski i że wygryzie go z pierwszego składu.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Szkoda, że Robert Kazimierczak odchodzi. Rozumiem jego decyzję i nie dziwię się, że podjął taką decyzję, po prostu jest dobrym statystykiem i zna się na swojej pracy. Teraz będziemy musieli znaleźć kogoś w jego miejsce.

Btw. ciekawe kogo jeszcze przywieje do Bydgoszczy, zostały dwa miejsca na przyjęciu i to raczej dwóch defensywnych przyjmujących, tak to już wszystkie pozycje są obsadzone, jeżeli oczywiście Szczurek zostanie oficjalnie potwierdzony.
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

To kto 2 libero obok Czunkiewicza w takim razie?
Lesiuk nie będzie czasem 4 przyjmującym?
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Gdzieś się przewinęło, że niby Lesiuk ma kontrakt, ale był też na treningu u Anastasiego, gdzie ten szukał zawodników do Gdańska, więc w zasadzie do końca nie wiadomo jak to z nim jest.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Tak, też słyszałem, że Lesiuk był na treningu w Gdańsku, gdzie sprawdzali kandydatów do gry. Mam nadzieję, że Lesiuk jeśli zostanie to będzie drugim libero/ 5 przyjmujący. Pocieszające jest to, że mamy jeszcze dwa miejsca dla zagranicznych zawodników, które można dobrze wykorzystać :)
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Co prawda nie wiem jak z jego przyjęciem i obroną, bo nigdy gościa nie widziałem w grze, ale wzrostowo na libero by pasował :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Wojtek Jurkiewicz zostaje :)
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Jakub Rohnka przyjmującym Bydgoszczy... Jeżeli to nie jest ruch za Lesiuka, tylko obok, to nie wiem, czy ktoś poza Kielcami i Częstochową będzie w stanie zbudować gorszy skład.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Zgadzam się w 100%, jeśli nikogo dobrego, a nawet bardzo dobrego nie sprowadzimy na przyjęcie, to nasz zespół wygląda na papierze bardzo słabo i będziemy walczyć o miano najsłabszego zespołu w lidze :( w sumie to może się okazać, że mamy skompletowany skład! To by było przykre, ponieważ nasz zespół wygląda bardzo słabo.

Przyjęcie: junior, zawodnik po rocznej kontuzji, zawodnik z 1 ligi i zagraniczny przyjmujący, który nie dokończył sezonu w klubie.
Atak: słaby rezerwowy z Bełchatowa i atakujący z 1 ligi
Środek: podstarzały doświadczony, jeden z lepszych poprzedniego sezonu i młody talent
Rozegranie: wiecznie rezerwowy i zawodnik z 2 ligi
Libero: młody (perspektywiczny?) z epizodami na boisku
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Papilot »

Grunt, że karnety już są: http://luczniczkabydgoszcz.pl/Kibicu__k ... ebie,27059

Trochę jakby drogo i to hasło na plakacie "Walcz z nami o sukces". Marketingowiec do wymiany tak a propos dyskusji o marketingowcach.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Wess »

200zł za 13 meczów? Cena jak za darmo moim zdaniem. Masz swoje stałe miejsce, nie stoisz w kolejkach po bilety, jednorazowy wydatek i cały sezon z głowy.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Papilot »

Te 200 zł to tylko w lipcu i sierpniu, od września 250 zeta.
Nie wiem, czy nie dużo, no chyba, że ktoś chodzi rzeczywiście na wszystkie mecze, co przy ostatnich terminarzach było trudne. Bilety z reguły kupuję przez neta, więc też nie stoję w kolejce.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

http://luczniczkabydgoszcz.pl/Patryk_Sz ... acym,27061 - nowym sypaczem w Bydgoszczy będzie Patryk Szczurek.

Nie skreślam go na samym starcie, ale też nie robię sobie wielkich nadziei. Pamiętam, że bardzo liczyłem na Radke a jednak nie do końca wypaliło.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Wierz w cuda kolego
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

krzysiu pisze:Wierz w cuda kolego
Pijesz do Szczurka, czy Radke?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Szczurka - ta para rozgrywających nie powala,ale moze akurat zaskoczą
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Co do karnetów to są bardzo tanie tym bardziej, że to jest 15 meczów a nie 13 i do tego są karnety ulgowe po 100zł i karnety rodzinne jak i zniżka na karnety dla posiadaczy karty kocham sito.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Wess »

Fakt 15 meczów. To tym bardziej cena to śmiech, a i tak ludzie potrafią narzekać...
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Oxygen »

Nie kosztują dużo. I podwyżka na Skrę nie będzie obowiązywać :) Ludzie narzekają, po prostu klub chyba za szybko wyskoczył z tymi karnetami, ale nikt nie każe kupować od razu.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Obawiam się, że transferów w Bydgoszczy już nie będzie. Co prawda drużyna bydgoska jest chyba najczęściej dokonującą transfery w sezonie w lidze, ale póki co to chyba będzie na tyle. A jak się uda w promocji dorwać przyjmującego podczas sezonu to kupią. No a jak nie to personalnie jest to chyba najsłabsza ekipa od czasu słowackiego trenera Chudika, czyli od dosyć dawna.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Muszę wszystkich zadziwić. Szykuje się transfer na pozycję przyjmującego, ma to być wzmocnienie, ale jak wyjdzie to zobaczymy.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

DelectaFan pisze:Muszę wszystkich zadziwić. Szykuje się transfer na pozycję przyjmującego, ma to być wzmocnienie, ale jak wyjdzie to zobaczymy.
Tylko że do pierwszego składu i tak pewnie nikogo nie ściągną, przynajmniej ja sądzę, że Ferens z Yudinem będą szóstkowi. Tylko nie bardzo mam pomysł kto będzie przyjmował. Ławkowi też go raczej nie poprawią. Więc siadłby ktoś jak Ruciak, co wejdzie na poprawę przyjęcia, ale po za Ruciakiem nikt mi taki do głowy nie przychodzi. Choć tu i powrót Nally'ego byłby dobrym ruchem (tak z głowy, nie wiem jak wygląda jego kontrakt na przyszły sezon).
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Nally po sezonie u nas skończył karierę z powodu kontuzji. A szykowany jest transfer do pierwszego zespołu, ktoś z dobrym przyjęciem, ale ciężko jest takiego znaleźć.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

No w sumie trzech w miarę równych przyjmujących by się przydało, bo w sumie nie wiadomo jak po takiej kontuzji będzie wyglądał Ferens, a Yudina to przynajmniej ja dawno nie widziałem i też nie wiem czego się po nim spodziewać.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Katić w Bydgoszczy to moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Brawo dla działaczy z Bydgoszczy
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

Skład niby zamknięty. To nie będzie 2 libero oprócz Czunkiewicza ?
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Lesiuk chyba został, to będzie taki oszukany drugi libero :D
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

a no właśnie, że miał odejść do Hajnówki :D i tutaj jest problem :d
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Lesiuk odszedł, możliwe, że do Hajnówki, ale nie dam sobie uciąć ręki. W przyszłym sezonie zagramy z jednym libero, chyba że będzie grał gorzej niż słabo to będą pewnie łatane dziury w trakcie sezonu jak to było w latach poprzednich xD
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Może Rich Lambourne wróci :D
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”