Chemik Bydgoszcz

Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Just# pisze:
cwirek pisze:Ja mam jeden podstawowy problem z Łuczniczką - ciężko mi w tej drużynie znaleźć jakikolwiek potencjał, który dawałby nadzieję, że ta drużyna może grać lepiej.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Przede wszystkim nie ma potencjału na rozegraniu i na ataku.
Czunkiewicz jakoś daje radę. Środkowi na dobrym poziomie. Widać, że Yudin się stara, robi co może, ale czasami brakuje wsparcia.

Katic prezentuje się tragicznie. Miewa przebłyski, ale jednak znacznie więcej miał spotkań słabych. Gromadowski słabiutko, a Filipiak jeszcze bardzo nierówny. Rozegranie to w ogóle nieporozumienie. Szczurek stara się grać szybciej, ale jest strasznie niedokładny, a Sieńko strasznie upraszcza grę.

Łuczniczka w tym sezonie to jeden z tych zespołów, których nie lubię oglądać.

Swoją drogą Sacharewicz nie miał propozycji z ciekawszych klubów?
Propozycję miał, zdecydowały względy prywatne, trochę małżonka.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

keczemot
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2017, o 19:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: keczemot »

Ciekawy jestem jakim składem trener Bednaruk będzie dysponował w nadchodzącym sezonie. Wątpię, że zamieniłby Warszawe na Bydgoszcz gdyby ta miała mieć taki sam skład jak w tym sezonie. Czyżby jakieś hity transferowe w Bydgoszczy? Jakieś propozycje?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

keczemot pisze:Ciekawy jestem jakim składem trener Bednaruk będzie dysponował w nadchodzącym sezonie. Wątpię, że zamieniłby Warszawe na Bydgoszcz gdyby ta miała mieć taki sam skład jak w tym sezonie. Czyżby jakieś hity transferowe w Bydgoszczy? Jakieś propozycje?
Edit:
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,901.html
,, Zatrudniamy trenera zeby budowal na przyszly sezon druzyne" mowili wlodarze Łuczniczki.. Jaki tam jest syf.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

keczemot pisze:Wątpię, że zamieniłby Warszawe na Bydgoszcz
A może jego zmienili :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Ja się dziwie ,że on chce tam iść ,chyba ,że nie ma ofert kompletnie
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

krzysiu pisze:Ja się dziwie ,że on chce tam iść ,chyba ,że nie ma ofert kompletnie
Bednaruk to ambitny facet, chce zrobic cos z niczego.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: reeman »

A kto z czołowych drużyn chciał Bednaruka?, Zaksa wolała Włocha, Skra też nie wydaje się zainteresowana. reszta ma obsadzone stanowisko, a rachunki trzeba co miesiąc płacić, Jak się nie ma co się lubi, to się....
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

No też mówię,że pewnie nie miał wyboru i tyle - wpierdzielił się w duże bagno i tyle
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: pigula »

Pewnie sam też zbyt szczęśliwy nie jest,miał ochotę na Indykpol,tam wzieli włocha,reszta obsadzona - trzeba brac co jest żeby nie wypaść z obiegu.
keczemot
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2017, o 19:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: keczemot »

Pomijający powody z jakich Kuba Bednaruk został (prawdopodobnie, ale wydaje mi się, że to właściwie pewne po słowach prezesa Sieńko) trenerem Łuczniczki w przyszłym sezonie, interesuje mnie kto ma jeszcze ważny kontrakt na następny rok? Pytam bo ciekawi mnie czy Bednaruk będzie mógł sam dobrać skład czy będzie zmuszony zrobić coś z tymi samymi zawodnikami co w tym sezonie. Moim zdaniem jeżeli będzie mógł dobrać swoich zawodników to może być to ciekawy sezon dla Łuczniczki (na pewno lepszy niż obecny).
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: reeman »

keczemot pisze: . Moim zdaniem jeżeli będzie mógł dobrać swoich zawodników to może być to ciekawy sezon dla Łuczniczki (na pewno lepszy niż obecny).
A o to nie będzie trudno, bo gorzej grać sie nie da
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Wystarczy, że Bednaruk ściągnie jakiegoś sensownego rozgrywającego i już to będzie lepiej wyglądać. Ktoś pisał na forum o Hierrezuelo, co tam u niego?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

idzie pewnie do Turcji z Hernandezem
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Nadzieja w tym, że Pan Sieńko nie rozbił całego banku na zakontraktowanie trenera.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Michal5 »

A może by tak powrót Droszyńskiego?
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: cwirek »

To jak się Pan Sienko tego Michała Winiarskiego tak słucha to niech go sprawadzi na stare śmieci. Lepszy Winiar z bolacymi plecami niż Katić w "szczycie" formy :)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
kanimo

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanimo »

Michal5 pisze:A może by tak powrót Droszyńskiego?
Koncepcja ciekawa. Teoretycznie mysle, ze Kuba jest wlasciwym czlowiekiem by wprowadzic Droszynskiego do PL. Lubi czupurnych, ma tez slabosc do nie za wysokich rozgrywajacych ;)

Sa 2 ale:1 Droszynski prawie nie gral w Belgii. Wprowadzenie na pierwszego sypacza mlodziaka bez doswiadczenia ma swoja cene. To cena w przegranych meczach. Vide Kielce z Kedzierskim. Mozna to zrobic, ale musi byc motywacja i cierpliwosc zarzadu i kibicow. Zeby inwestycje sie oplacila warto tez podpisac dluzszy kontrakt.

2 W zwiazku z powyzszym najlepszym modelem jest posiadanie innego, doswiadczonego sypacza ze sredniej polki.
Z I Ligi chyba wyciagnieto juz co najlepsze?. No i przede wszystkim jest Piotr Sienko. Ani doswiadczony ani rokujacy. Raczej przyspawany do klubu?

Wiec pewnie na ruch z wprowadzaniem mlodego, naprawde zdolnego nie bedzie woli zarzadu i okolicznosci ulatwiajacych taka operacje.
Bardzo chciala bym sie mylic.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Ważne będzie to czy Sieńko znów synalka wkręci , mam nadzieję ,że Kuba na to nie pozwoli
kanimo

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanimo »

Nie sadze, by mial tak silna pozycje przetargowa. Pewnie uklad w stylu-zostanie jako drugi a jak zasluzy to bedzie troche wchodzil (w pewnej mierze do uznania trenera).
Tylko to zostanie jako drugiego raczej wyklucza sprowadzenie mlodego i niedoswiadczonego.
Przypomne, ze mlody Sienko do PL "awansowal" bezposrednio z II Ligi. Nawet w I Lidze nie zalapal sie jako podstawowy.
Przypomne tez, ze w czasie sezonu zaangazowano specjalnego trenera do pracy z sypaczami. Prezes najwyrazniej zdeterminowany.

Blain w Skrze mial raczej mocniejsza pozycje przetargowa. I zaakceptowal podobny uklad. Na szczescie dla Skry Kacper ma i wiekszy talent niz Piotr i znacznie wieksze ogranie.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: cwirek »

Sienko w Bydgoszczy ma rację bytu jedynie przy opcji 1.Top rozgrywający. 2. Syn prezesa. Coś jak opcja Jastrzębska z zastrzeżeniem, że tam akurat Gil jako tako rokuje.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: ursula127 »

cwirek pisze:Sienko w Bydgoszczy ma rację bytu jedynie przy opcji 1.Top rozgrywający. 2. Syn prezesa. Coś jak opcja Jastrzębska z zastrzeżeniem, że tam akurat Gil jako tako rokuje.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Gil jest jednym z lepszych mlodych rozgrywających a nie " jako tako rokuje. "
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Chal »

Bednaruk na twitterze żegna się z Łazienkowską i Służewcem. Gdyby nie miał dogadanej roboty, raczej nie zakładałby wyprowadzki z Warszawy ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: jinx »

No przeca ląduje w Bdg.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Jedzie się pomęczyć z Sieńką :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

Sieńko gdyby miał jaja powinien podać się do dymisji
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

on ma takie same jaja jak Bosek czyli brak
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: hubert »

Sieńko podaje się do dymisji i co dalej ? Sponsorzy ustawią się w kolejkę ?
Na siatkówce się nie zarabia.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

W kolejnym sezonie bydgoski zespół poprowadzi jeden z najzdolniejszych i najbardziej perspektywicznych trenerów młodego pokolenia - Jakub Bednaruk. Szkoleniowiec do Bydgoszczy przechodzi po siedmiu latach pracy w Onico AZS Politechnice Warszawskiej.

- Próby ściągnięcia trenera Jakuba Bednaruka do Bydgoszczy trwały już bodaj 9 lat. Próbowałem zaprosić Jakuba do Bydgoszczy jeszcze jako zawodnika. Wybrał, co było zrozumiałe, ofertę Jastrzębskiego Węgla. Niemniej byliśmy ciągle w kontakcie. Pod kątem trenerskim zasadniczo preferowałem tzw. wątek lokalny. Sądziłem, że przerodzi się to w efekt klubu, który jest zbudowany na bazie wychowanków oraz zawodników pochodzących z okolic naszego miasta. Tym samym ważnym był aspekt szeroko pojętej lojalności oraz utożsamiania i kibiców, i sponsorów z naszą drużyną. Ciągle wierzę w zasadność takiego podejścia do budowania drużyny oraz sztabu trenerskiego. Z drugiej zaś strony jest realność. Pokazał to bezlitośnie ten sezon, który mimo ciekawego składu nam nie wyszedł. Oznacza to według mnie konieczne zmiany, aby męska siatkówka w Bydgoszczy miała powody do satysfakcji i dumy. Stąd zrodził się pomysł zaproszenie do współpracy Jakuba. Nie zdobył on jeszcze medalu, jako trener, w rozgrywkach PlusLigi, ale może stać się to u nas, bo kto nie sięga chmur, nigdy ich nie osiągnie - powiedział prezes klubu, Piotr Sieńko.

- W tym miejscu dziękuję trenerom, którzy krótko bądź długofalowo byli z nami jako pierwsi, czyli Piotrkowi Makowskiemu, Marianowi Kardasowi oraz Draganovi Mihailovicowi. Jednocześnie życzę Jakubowi, aby kontynuował u nas filozofię swoich „wilków” - dodał prezes Sieńko.

Jakub Bednaruk trenerską karierę zaczynał u boku Radosława Panasa w Warszawie. Po dwóch sezonach objął posadę pierwszego szkoleniowca, z powodzeniem prowadząc warszawską drużynę i imponując pracą z młodymi zawodnikami. Bednaruk dał się poznać jako niezwykle charakterystyczny, żywiołowy trener. Teraz podejmuje się kolejnego wyzwania, jakim będzie praca w Łuczniczce Bydgoszcz.

- Rozmowy z klubem z Bydgoszczy trwały od dłuższego czasu i nie jest to pierwszy raz, kiedy debatowaliśmy o przyjściu. Ja muszę spróbować czegoś nowego, cały czas mam masę pomysłów, a Warszawie spędziłem 7 lat. Pora na nowe wyzwania, nowe środowisko i już nie mogę się doczekać aż rozpocznę pracę tutaj - skomentował Jakub Bednaruk.

Trener Bednaruk urodził się w Bielsku-Białej, gdzie stawiał pierwsze siatkarskie kroki. W swojej karierze reprezentował barwy m.in. WKS Czarnych Radom, Legi Warszawa, Skry Bełchatów, BBTS-u Bielsko-Biała, Jastrzębskiego Węgla, Trefla Gdańsk. W sezonie 2007/2008 wywalczył mistrzostwo Serie A, grając w barwach włoskiego klubu - Itas Diatec Trentino.

Równocześnie informujemy, że do końca sezonu 2016/2017 bydgoskich siatkarzy nadal prowadzić będzie trener Dragan Mihailović. Dziękujemy mu za zaangażowanie w prowadzenie drużyny i pracę włożoną w funkcjonowanie zespołu. Obecnie skupiamy się na trwającym sezonie oraz czekających nas meczach z AZS-em Częstochowa.

Kształt sztabu szkoleniowego oraz zespołu na kolejny sezon koordynowany będzie już przez trenera Jakuba Bednaruka.

Sieńko znów odpływa , co za koleś
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Michal5 »

krzysiu pisze:Pod kątem trenerskim zasadniczo preferowałem tzw. wątek lokalny.
A pod kątem zawodniczym tzw. wątek rodzinny :D

A tak serio, to nieźle odpłynął.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”