ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

Kurek na powrocie do Skry sporo kasy stracił. Tilie i Perrin olali podpisane umowy tylko dla kasy.
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: febel »

StanLee - rozumiem że możesz zrobić różne wywody tylko mam proste pytanie - czy Kurek zerwał kontrakt z Japończykami wcześniej podpisując z PGE? Z tego co wiem dogadał się z Nimi (jakie przedstawił argumenty to sprawa drugorzędna) a dopiero potem podpisał inny kontrakt - i kolejne pytanie czy Perrin lub Tille dogadali się z Reską lub Jastrzębskim czy może podpisali z Chińczykami i mają w nosie swoje kontrakty. Nie słyszałem żeby klub z Japonii zgłosił nieprawidłowości do FIVB ale pewnie i Ty i Mitam macie inne info. :-).
O ile sprawa Kurka mogła budzić niesmak to sposób działania Perrina i Tille może zachwiać rynkiem transferowym w ligach siatkarskich - i ja tu widzę różnicę.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

To, że sytuacje są inne, nie zmienia faktu, że w ocenie zachowań, Kurek/Piechocki/Skra nie różnią się niczym od Tillie/Matijasevicia/chińskiego klubu, a chyba o to chodziło.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

Różnią się. O decyzji Kurka decydowały inne rzeczy niż kasa. Perrin i Tilie lecą tylko za kasą.
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: iti »

StanLee pisze:
febel pisze:Mitam proszę nie porównywać sytuacji z Kurkiem (rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron a następnie podpisanie już jako wolny zawodnik z PGE) z działaniem Perina i Tille którzy w/g doniesień prasowych podpisali kontrakty w Chinach mimo zawartych kontraktów w Polsce - nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu tylko o chęci zerwania kontraktów w Polsce.Wiem że nie lubisz Kurka ale Twoje porównanie świadczy tylko o ........
Mówimy o sytuacji, gdzie Piechocki dogadywał się z zawodnikiem z podpisanym kontraktem, ten kłamał na temat swojego stanu zdrowia i postawił pod ścianą zespół z którym ma ważny kontrakt, a Japończycy zgodzili się na to tylko z tego powodu? Może nie manipulujmy i nie przedstawiajmy tego w ten sposób, bo te zachowania są równie żenujące.
Stan bez urazy, ale masz dowody na to, ze Piechocki sie dogadal z Kurkiem, jak ten byl zawodnikiem japonskiego zespolu? :) Generalnie jestem praktycznie pewien, ze dokladnie tak bylo, ale na pewno nie przedstawilbym tego w tak zdecydowany sposob, przyjmunjac za pewnik. Rozumiem, ze Luburic w ramach rozliczenia to kiepski zawodnik? ;) Chinczycy nawet takiego Luburica nie daja w zamian...

Te dwie sprawy Kurek i Perrin/Tillie sa rozne. To oczywiste.

Swoja droga jak poszlo Luburicowi w Japonii? Ktos mi potrafi jakies statystyki podrzucic? Jak wypadl w cyferkach i jak na tle innych stranieri? Moze byc na PW, zeby nie kontynuowac OT.

Wiem, ze OT. Przepraszam.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kibic-alk »

Porównywanie sprawy Kurka do spraw KT i GP to jakieś totalne nieporozumienie. Kurek rozwiązał kontrakt z Japończykami za porozumieniem stron i w dodatku Skra w jego miejsce zapewniła im Luburicia. Bartek nie zdecydował się na wyjazd ze względów nazwijmy je prywatnych. Nie oszukujmy się, że wyjazd opłaciłby mu się finansowo o wiele bardziej. Dlatego porównywanie Bartka do tej dwójki to ewidentny przejaw złej woli komentujących.
PS. Luburiciowi nie poszło chyba najlepiej.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

iti pisze:Generalnie jestem praktycznie pewien, ze dokladnie tak bylo, ale na pewno nie przedstawilbym tego w tak zdecydowany sposob, przyjmunjac za pewnik.
A to są wobec tego jakiekolwiek wątpliwości? :o
kibic-alk pisze:Porównywanie sprawy Kurka do spraw KT i GP to jakieś totalne nieporozumienie. Kurek rozwiązał kontrakt z Japończykami za porozumieniem stron i w dodatku Skra w jego miejsce zapewniła im Luburicia.
Kurek rozwiązał kontrakt z Japończykami przedstawiając prawdopodobnie fałszywą dokumentację medyczną i po prostu kłamiąc, gdy mówił, że potrzebuje przerwy od siatkówki, zaś Skra dała Japończykom dużo gorszego zawodnika. Może nazywajmy rzeczy po imieniu.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zibibobi »

Może te sprawy są różne pod względem formalnym, to w jednym i w drugim przypadku dotyczą zachowań poniżej krytyki. Co do samego Kurka to rzeczywiście odszedł za porozumieniem stron i OK, ale uzasadnienie takiego a nie innego działania były żenujące. A czy po tym sezonie Bartek postąpił fair wobec Skry? Z tego co pamiętam najpierw były ochy i achy jak to Skra przygarnęła zagubioną owieczkę żeby mogła się odbudować psychicznie i fizycznie i dawanie nadziei na dalsza grę w Bełchatowie, po czym sru i do Turcji. Na siłę próbuje się dorobić teorię, że Kanadyjczyk i Francuz to lecą na kasę, tak jakby Bartek, a także np. Konarski poszli do Turcji z umiłowania do tego, nota bene, niebezpiecznego kraju. I jedni i drudzy poszli za kasą. Jedni formalnie, drudzy nie. Te, i nie tylko te, sprawy pokazują, że nasza ligę nie jest stać na topowych zawodników i z tym się trzeba pogodzić.
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: febel »

Stan Lee pisząc że Kurek przedstawił prawdopodobnie fałszywą dokumentację medyczną oraz kłamał - pokazujesz że jesteś po prostu pieniaczem który bez krzty dowodów obrzuci błotem każdego i jak rozumiem jesteś z tego dumny. Bo jakoś nie wierzę że miałeś dostęp do dokumentacji lub byłeś podczas rozmów. Dyskusja z taką osobą mija się z celem.
Ostatnio zmieniony 9 sie 2017, o 15:37 przez febel, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kibic-alk »

[/quote]Kurek rozwiązał kontrakt z Japończykami przedstawiając prawdopodobnie fałszywą dokumentację medyczną i po prostu kłamiąc...[/quote]
Ok. To ja kończę z Tobą dyskusję, bo nawet nie wiem jak to skomentować... Chyba tylko: XD.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kibic-alk »

febel pisze:Stan Lee pisząc że Kurek przedstawił prawdopodobnie fałszywą dokumentację medyczną oraz kłamał - pokazujesz że jesteś po prostu pieniaczem który bez krzty dowodów obrzuci błotem każdego i jak rozumiem jesteś z tego dumny. Bo jakoś nie wierzę że miałeś dostęp do dokumentacji lub byłeś podczas rozmów. Dyskusja z taką osobą mija się z celem.
To samo napisałem;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

Naprawdę trzeba przypominać, jak w rzeczywistości to wyglądało?
Trenera JT Thunders nie zaskoczyło to, że Bartosz Kurek będzie trenował z PGE Skrą. - Spodziewałem się podobnej rzeczy z jego strony. To tylko mówi o samym Bartoszu. JT Thunders to wielki klub, gdzie Bartosz zdobyłby jeszcze więcej doświadczenia. On jednak wybrał inaczej i zrobił sobie zły PR. Jest to jego naturalny obraz - mówi Veselin Vuković.

Wychowanek Stali Nysa zasilił szeregi PGE Skry Bełchatów zaledwie po kilku dniach od wydania oświadczenia, w którym pisze o potrzebie "odpoczynku i czasu na odbudowanie się". - Bardzo zabawne. Życzę mu powodzenia. My i tak zrobimy dobry wynik bez niego. Mi zależy tylko na tym, aby ludzie byli uczciwi. Bartosz mógł powiedzieć: "przepraszam, zmieniłem decyzję i nie chcę grać w Japonii". Albo to, albo to - twierdzi Vuković.

Jak swoją decyzję atakujący wytłumaczył klubowi z Japonii? - Powiedział, że ma problem, którym są ataki paniki. Dostaliśmy raport medyczny od polskiego lekarza, który potwierdzał, że Bartosz ma ataki paniki. Doktor powiedział, że musi on przejść leczenie, które będzie trwało od 6 do 8 tygodni. Mój klub nie mógłby tyle czekać. Skoro w poniedziałek Bartosz ma trenować w Bełchatowie, to dla mnie wszystko jest jasne - komentuje szkoleniowiec.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: drukjul »

kibic-alk pisze:Porównywanie sprawy Kurka do spraw KT i GP to jakieś totalne nieporozumienie.
Jeżeli nawet niektóre okoliczności związane z ubiegłorocznym zerwaniem przez Bartka Kurka kontraktu z JT Hiroszima Thunders i podpisanie wkrótce po tym przez niego umowy ze Skrą były nieco inne, to przypominam, że i pierwsze pojawienia się Bartka w bełchatowskim klubie dziewięć lat temu związane z jego przejściem z ZAKSY też było związane z dużym skandalem i że właściwie zostało wtedy przez samego zawodnika i prezesa Piechockiego na ZAKS-ie siłą wymuszone. Bartek nie został wtedy zawieszony przez PZPS za podpisanie podwójnej umowy z drugim klubem właściwie tylko dlatego, że siatkarska centrala miała wzgląd na przyszłość reprezentacji i myślała "o dobru polskiej siatkówki", choć gdyby się trzymać się przepisów i zasad to Kurka należało wtedy zawiesić, a Skrę bardzo surowo za podobne praktyki ukarać. Dlatego nie nadużywał bym tutaj słowa totalnie. Niestety trzeba uczciwie powiedzieć i przyznać, że wielu pierwszoplanowym ludziom polskiej siatkówki - działaczom i samym zawodnikom, identyczne sytuacje jak się dziś dzieją wokół zerwania ważnych kontraktów przez Perrina z Resovią, czy Kevina Tillie z JW zupełnie nie przeszkadzały. A nawet więcej, sami je w końcu prokurowali i byli ich negatywnymi bohaterami. Bo to przecież nie tylko Kurek, ale też Kubiak - dziś kapitan reprezentacji i jego równie kontrowersyjne przejście z Polibudy do JW w 2011. I też - bo przecież "dobro reprezentacji" żadnej kary dla zawodnika, czy dla klubu wtedy oczywiście nie było, a się uczciwie Michałowi wówczas należała.
kanimo

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

Przypominam tez, ze przed zerwaniem kontraktu Bartek trenowal ze Skra. Dzieki uprzejmosci tejze.
Trzeba byc naiwnym, by nie sadzic, ze wtedy zaproponowal, czy tez jemu zaproponowano gre.
Ot tak przypadkiem rozwiazal kontrakt i podpisal nowy jakies 2-3 tygodnie pozniej. A w czasie treningow nigdy o tym nie dyskutowal. :] :] :]
Dodatkowo, w tej krotkiej przerwie Skra pozyczyla (a nie odstapila) Luburica za duza, nieptoporcjonalna do jego wartosci kase.
Gdyby Kurek podpisal ze Skra natychmiast (tzn gdyby to przedostalo sie do wiadomosci publicznej) to raczej Japonczycy by odstepnego tej wielkosci nie zaplacili. To tak jakby teraz Chinczycy zaproponowali JW i Resovii sredniej klasy zawodnika za pieniadze wartosci kontraku Tillie.
Gdyby sprawa zostala zalatwiona normalnie, to przy wymianie Kurek za Luburica doplacic powinna Skra.
Moze im ten timing tak przypadkiem wyszedl, ale ja szczerze watpie.

A obroncow Kurka i Skry, zachwyconych polska pomyslowoscia bylo sporo. Tudziez komentarzy, ze na biednego nie trafilo.

Wiec ja post Stana przyjmuje jako rodzaj sprzeciwu przeciw mentalnosci Kalego.

O historii odejscia Kubiaka z PW do JW nie wspomne. Paru kibicow JW bylo bardzo dumnych z tego walka, nazywalo warszawiakow biednymi frajerami, ublizalo im ostro za proby uzyskania rekompensaty itp
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

kanimo pisze:Przypominam tez, ze przed zerwaniem kontraktu Bartek trenowal ze Skra. Dzieki uprzejmosci tejze.
Trzeba byc naiwnym, by nie sadzic, ze wtedy zaproponowal, czy tez jemu zaproponowano gre.
Ot tak przypadkiem rozwiazal kontrakt i podpisal nowy jakies 2-3 tygodnie pozniej. A w czasie treningow nigdy o tym nie dyskutowal.
Skra po prostu przechodziła z tragarzami.
- Z tragarzami???
- Tak, z tragarzami.
- Tego Kossaka, tego Kossaka i tego Kurka.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 376
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: KentuckiFan »

Biznes to biznes, agent, tudzież zwany menadżerem siedzi i szuka $$$, niestety czy zachowa się wg nas etycznie, nieetycznie czy wręcz jak pasożyt, ma to głęboko w ... Co za porąbane tłumaczenio-oświadczenie. No to okey Panie menago, teraz Tillie, Perrin, Toniutti i Konarski będą u mnie i ja będę ich menadżerem, wezmę mniej prowizji więcej będzie dla nich pewno się zgodzą. Trudno, że Pan ma z Nimi podpisaną umowę. Kurczę, no po prostu gdzieś na świecie zrobili coś przez co ja czuje się oszukany to ja tak sobie to odbije i będzie w porządku.

Zastanawia mnie ogólnie cały system, mamy najnowsze technologie, zaawansowane techniki a nikt nie stworzył czegoś na wzór globalnego systemu transferów. Taki centralny bank kontraktów (FIVB, CEV), zapełniany/redagowany przez kluby. Powiedzmy jeżeli zawodnik ma ważny kontrakt np. w Jastrzębiu, Rzeszowie, Berlinie, Paryżu itp to przy jego sylwetce jest czerwona lampka - ważny kontrakt, brak możliwości negocjacji/zawarcie umów itp. Próba obejścia/złamania zasady była by surowo karana dyskwalifikacją, utratą jakiejś licencji (jeżeli takowa istnieje). Agenci nauczyli by się jakichś reguł i zasad a zawodnicy nie chcieli by ryzykować. Każdy transfer musiał by się odbyć po uprzedniej zmianie statusu na np. kontrakt do renegocjacji, możliwość wykupienia i to następowało by na wyraźny wniosek klubu, w którym zawodnik akurat występuje. Wszystko po to, aby nikt na własną rękę nie próbował mieszać.
Dyskutować zawsze warto.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Pisał pan Malke na TT ,że tutaj prawo łatwo obejść w siatkówce i dlatego tak sie dzieje .. a FIVB to widocznie nie przeszkadza
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: iti »

kanimo pisze:Przypominam tez, ze przed zerwaniem kontraktu Bartek trenowal ze Skra. Dzieki uprzejmosci tejze.
Trzeba byc naiwnym, by nie sadzic, ze wtedy zaproponowal, czy tez jemu zaproponowano gre.
Ot tak przypadkiem rozwiazal kontrakt i podpisal nowy jakies 2-3 tygodnie pozniej. A w czasie treningow nigdy o tym nie dyskutowal. :] :] :]
Dodatkowo, w tej krotkiej przerwie Skra pozyczyla (a nie odstapila) Luburica za duza, nieptoporcjonalna do jego wartosci kase.
Gdyby Kurek podpisal ze Skra natychmiast (tzn gdyby to przedostalo sie do wiadomosci publicznej) to raczej Japonczycy by odstepnego tej wielkosci nie zaplacili. To tak jakby teraz Chinczycy zaproponowali JW i Resovii sredniej klasy zawodnika za pieniadze wartosci kontraku Tillie.
Gdyby sprawa zostala zalatwiona normalnie, to przy wymianie Kurek za Luburica doplacic powinna Skra.
Moze im ten timing tak przypadkiem wyszedl, ale ja szczerze watpie.

A obroncow Kurka i Skry, zachwyconych polska pomyslowoscia bylo sporo. Tudziez komentarzy, ze na biednego nie trafilo.

Wiec ja post Stana przyjmuje jako rodzaj sprzeciwu przeciw mentalnosci Kalego.

O historii odejscia Kubiaka z PW do JW nie wspomne. Paru kibicow JW bylo bardzo dumnych z tego walka, nazywalo warszawiakow biednymi frajerami, ublizalo im ostro za proby uzyskania rekompensaty itp
Kanimo nie ma sensu na nowo przerabiac gownoburzy Kurka/Skry. Nikt tez nie ma pewnosci, ze tak wlasnie bylo, chociaz kazdy racjonalnie myslacy czlowiek wie, ze najprawdopodobniej to wszystko bylo ukartowane. Niemniej dowodow na potwierdzenie tej tezy brak, sa tylko (jak najbardziej trafne) domysly.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

Nie rozumem - skoro trener JT Thunders (któremu, o zgrozo, Kurek dziękował za zrozumienie w swoim ''oświadczeniu'') wprost mówi, że Kurek oszukał Japończyków, to o czym tutaj dyskutować? :) A rozmowa wraca chyba dlatego, że niektórzy zaklinają rzeczywistość.

Resovii mi szkoda, bo nie przypominam sobie podobnych działań w ich wykonaniu, Jastrzębia - po cyrkach z Kubiakiem, niespecjalnie. Zamienić Resovię na Skrę i chyba byłoby nawet sprawiedliwie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

Po raz enty - z jakiegoś powodu Kurek nie chciał grać w Chinach. Nie dla kasy. W domyśle jest jego nowy związek. Pewnie poprosił Kondzia o pomoc jak podjął tę decyzję.

Porównywanie tego do przykładu Tillie i Perrina jest nietrafione. Ci dwaj najpierw podpisali kontrakty a ich menago szukał im nadal lepszych za większą kasę. Jak pojawiła się lepsza kasa na horyzoncie to zlali obecnych pracodawców.

Matijasevic jest cwany. Zabezpieczyl się podpisując umowę i szukał dalej. Bada teren. Jak to zagra to nie będzie można traktować poważnie negocjacji z jego zawodnikami.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pewniak »

leeon pisze:Porównywanie tego [Kurka] do przykładu Tillie i Perrina jest nietrafione. Ci dwaj najpierw podpisali kontrakty a ich menago szukał im nadal lepszych za większą kasę. Jak pojawiła się lepsza kasa na horyzoncie to zlali obecnych pracodawców.
Sprawy różnią się tylko tym co skłoniło zawodników do zrywania umów. Każdy z nich miał umowę (w JT, w JW, w Resovii) i każdy z nich nie miał zamiaru się z niej wywiązać.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: niepoinformowany »

Po raz enty - dalej będziesz bronił swojego ukochanego klubu jak niepodległości (oczywiście jadąc go gdy ten sam zawodnik jednak nie chciał grać dalej w najlepszym klubie galatyki, mimo, że żadnego kontraktu nie podpisał)? Też zerwał ważny kontrakt matacząc tak samo jak teraz mataczą Perrin i Tille. Jak ktoś zgodzi się na niższe warunki niż miał w pierwszej umowie, to ma przyzwolenie na rozwiązanie pierwszej umowy? Bo mniej zarobi? Chyba wolne żarty.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

No jak ktoś będzie chciał zerwać umowę bo odwidzi mu się wyjazd do Azji to chyba jest to podobnie naganne jak gdy ktoś będzie chciał zerwać umowę bo chce jechać do Azji. Tak samo, jeżeli jakiś menadżer dogaduje się z klubem z Azji pomimo tego, że jego zawodnik ma ważny kontrakt w Europie, to jest to tak samo naganne jak gdy jakiś prezes w Europie dogaduje się z zawodnikiem pomimo tego, że ma ważny kontrakt w Azji. Jeżeli jakiś zawodnik wprost oszukuje w celu wymuszenia rozwiązania kontraktu jest to tak samo naganne, jak gdy jakiś zawodnik w celu wymuszenia wykupienia kontraktu wprost deklaruje chęć zmiany klubu.

Więc zamiast pisać o biednych, polskich klubach, źle traktowanych przez serbskiego menadżera, może warto mieć na uwadze, że same polskie kluby mają sporo za uszami w tej materii w ostatnich latach?

A to, że sytuacje się różnią? Żeby się nie różniły, to Tillie musiałby powiedzieć JW, że chce odpocząć od siatkówki, wysłać zaświadczenie o konieczności wielotygodniowego leczenia, Jastrzębie musiałoby życzliwie zgodzić się na rozwiązanie kontraktu, potem zapłacić za wykupienie kontraktu np. Muagututii, a Tillie niedługo w miejsce Amerykanina podpisałby kontrakt w Chinach. Mniej więcej takie cuda wyprawiał rok temu Piechocki i Skra. :)

Jako, że JW ma sprawę Kubiaka za uszami, w tym wszystkim (JW, Resovia, Plusliga), szkoda mi tylko klubu z Rzeszowa, bo tkaich cyrków z ich udziałem sobie nie przypominam,
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

W czym zachowanie Piechockiego czy Grodeckiego zmienia fakt, że Matijasević chce w bezpardonowy i ordynarny sposób zrobić w ciula Górala z Górskim i Gorola? To ten sam poziom argumentacji, co w oświadczeniu Serbo-Francuza.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

Chal pisze:W czym zachowanie Piechockiego czy Grodeckiego zmienia fakt, że Matijasević chce w bezpardonowy i ordynarny sposób zrobić w ciula Górala z Górskim i Gorola?
Jakbyś uważnie przeczytał, wiedziałbyś, że wszystkie te zachowania uznaję za naganne.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

leeon pisze:Po raz enty - z jakiegoś powodu Kurek nie chciał grać w Chinach.
W jakich Chinach? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: astronauta »

kanimo pisze: O historii odejscia Kubiaka z PW do JW nie wspomne. Paru kibicow JW bylo bardzo dumnych z tego walka, nazywalo warszawiakow biednymi frajerami, ublizalo im ostro za proby uzyskania rekompensaty itp
Kurczę, niczego takiego nie pamiętam. Mogę prosić o jakieś konkretniejsze dowody?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

madlark pisze:
leeon pisze:Po raz enty - z jakiegoś powodu Kurek nie chciał grać w Chinach.
W jakich Chinach? :D
W Chinach też nie chciał.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

madlark pisze:
leeon pisze:Po raz enty - z jakiegoś powodu Kurek nie chciał grać w Chinach.
W jakich Chinach? :D
Tak tak :-)
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ked »

Nie znalazłem godnego tematu więc napiszę w wątku który najbardziej mi odpowiada.

Naprawdę nikt się nie przejął śmiercią Konrada? Mnie zabolała.
Mimo, że nie był siatkarzem wybitnym to jednak grał w wielu polskich klubiach (w tym w Kędzierzynie). Należało by mu się chociaż wspomnienie na forum. Czy nie? czy tutaj tylko analiza i statystyki?

KK Zaksy planuje o Nim wspomnieć jakoś?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”